Bizimle iletişim kur

Konser Bileti Al

SOFI TUKKER Ankara Konseri | 1 Ekim

Yayınlandı

on

Radio Mood App

HEMEN KONSER BİLETİ AL

Etkinlik Detayları

Efsane Duo Sofi Tukker 1 Ekimde ODTÜ Vişnelik’te!

2014 yılından beri müzik piyasasında adından sıkça söz ettiren ikili 1 Ekim tarihinde ODTÜ Vişnelik Çim Amfi sahnesinde yer alacak.

Sophie Hawley-Weld ve Tucker Halpern ikilisinin kurduğu Sofi Tukker New York menşeili. 2015 yılının ekim ayında ilk single’ları Drinkee ile ilk büyük başarılarını yakalayan ikili, sahnede farklı kültürlerden müzikleri harmanlayarak canlı performansları ile seyircisi üzerinde dans etme isteği yaratıyor.  Art Basel ve CMJ Music Marathon gibi ünlü mekanlarda ve etkinlikte sahne aldılar. 

Reklam

2016 yılının şubat ayında ise ikinci single’ları Matadora ile yeniden çok büyük bir başarı elde eden grubun hatrı sayılır bir Türk hayran kitlesi bulunmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde Mahmut Orhan ile ortak bir çalışma gerçekleştirmişlerdir. Sofi Tukker ve Mahmut Orhan’ın ortak çalışması Forgive Me şarkısı listelerde üst sıraları zorlamıştır. Ayrıca şarkının klibinde yer verilen Tofaş araçlar ve Türk bayrağı ögeleri de şarkının Türkiye’de oldukça fazla konuşulmasına neden olmuş, grubun ülkemizdeki ününü oldukça artırmıştır.

SOFI TUKKER 1 EKİMDE ANKARA’DA ODTÜ VİŞNELİK ÇİM AMFİ SAHNESİNDE!

SINIRLI SAYIDA BİLETİ KARÇIRMAMAK İÇİN ACELE ET! 

Başlangıç Tarihi

Reklam

01 Ekim 2022 Cumartesi 16:00

Bitiş Tarihi

02 Ekim 2022 Pazar 00:00

Konum

ODTÜ Vişnelik Çim Amfi, ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi, 428. Sokak 100. Yıl 06530 BALGAT / Ankara, Altındağ, Ankara

Reklam

Haritada Gör

HEMEN KONSER BİLETİ AL

Konser Bileti Al

Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu Haziran 2023 Tüm Etkinlik Programı Listesinde Kimler Var?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu, Haziran ayında, 13 konserle müzikseverlerle buluşacak. CRR’de, 2023 konser sezonunun ilk yarısı, 24 Haziran’da CRR Senfoni Orkestrası’nın vereceği “Beethoven 9. Senfoni” başlıklı konserle sona erecek. 

CRR Konser Salonu’nda, Haziran ayında klasik müzikten caza, Türk müziğinden dünya müziğine uzanan yelpazede 13 konser gerçekleşecek. CRR fuaye etkinlikleri kapsamında ise farklı müzik türlerinde gerçekleşen “Beş Çayı Konserleri”, 14 ve 21 Haziran’da saat 17.00’de ücretsiz olarak müzikseverlerle buluşmaya devam edecek. 

CRR’nin klasikleşen diğer fuaye etkinliklerinden, Prof. Dr. Yusuf Örnek ile “Müziğin Ruhu & Felsefe” ve müzikolog Ersin Antep moderatörlüğünde gerçekleşen “Girişte Solda Müzik Söyleşileri” Haziran ayında da ilginç konu başlıkları ve sürpriz konuklarıyla ücretsiz olarak ilgililerini bekliyor olacak.

Barışı Simgeleyen “9. Senfoni” ile Sezona Ara Verilecek

CRR’de, 2023 konser sezonunun ilk yarısının kapanışı, 24 Haziran’da CRR Senfoni Orkestrası’nın “Beethoven 9. Senfoni” başlıklı konseriyle yapılacak. Murat Cem Orhan yönetiminde gerçekleşecek konserde; soprano Hale Soner Kekeç, mezzo-soprano Olga Syniakova , tenor Pavel Valuzhin, bas Göktuğ Alpaşar solist olarak yer alacak.

Senfonik yazının dev yapıtlarından biri kabul edilen, barışı simgeleyen, Ludwig van Beethoven’ın  9. Senfoni’sinin icra edileceği sezon kapanış konserinde; Sibil Arsenyan şefliğinde  Vartanants Korosu, İberia Özkan Menaşvili şefliğinde Gürcü Sanat Evi Çoksesli Korosu ve Garip Meriç Mansuroğlu şefliğinde Lozan Mübadilleri Vakfı Korosu da hazır bulunacak.

Reklam

Her biri kendi alanında ödüllü yerli ve yabancı sanatçıların CRR’de müzikseverlerle buluşacağı Haziran ayı konser ve söyleşi takvimi şu şekilde:

3 Haziran 2023 – Evrim Özkaynak & Yavuz Darıdere & CRR Caz Orkestrası

8 Haziran 2023 – Seyyid Nesimi Divanı – “Men Bu Cihâna Sığmazam” Nevcivan Özel Project

10 Haziran 2023 – Marco Battaglia – CRR Genç Oda Orkestrası

14 Haziran 2023 – Beş Çayı Fuaye Konseri (17.00)

Reklam

14 Haziran 2023 – Haïdouti Orkestar – Gypsy Turkish &Oriental Brass Band

15 Haziran 2023 – 3 Hisar Feat. – Sema Moritz 

16 Haziran 2023 – Lucy Woodward

17 Haziran 2023 – Girişte Solda Müzik Söyleşileri (18.00)

17 Haziran 2023 – Pietro Bonfilio & CRR Senfoni Orkestrası 

Reklam

18 Haziran 2023 – Fonikler Köyü – Çocuklar ve Büyükler İçin Senfonik Masal (11.30)

21 Haziran 2023 – Beş Çayı Fuaye Konseri (17.00)

22 Haziran 2023 – Munich Philharmonie Chamber Octet

23 Haziran 2023 – Aydın Esen

24 Haziran 2023 – Müziğin Ruhu & Felsefe (16.30)

Reklam

24 Haziran 2023 – Girişte Solda Müzik Söyleşileri (18.00)

24 Haziran 2023 – Beethoven 9. Senfoni & CRR Senfoni Orkestrası

25 Haziran – CRR Bestecilik Akademisi Konserleri Caz Müziği Bestecilik Akademisi (15.00)

25 Haziran – CRR Bestecilik Akademisi Konserleri Çok Sesli Batı Müziği Bestecilik Akademisi 

Konser detayları için tıklayın : https://crrkonsersalonu.ibb.istanbul/?CRRLang=tr-TR 

Reklam

*CRR’de konserlerin başlama saati 20.00’dir.

*Bilet satışları, CRR Konser Salonu Gişe ve Biletix’ten yapılmaktadır.

Devamını Okuyun

Konser Bileti Al

Maximum Uniq’de Yaz Dev Konserlerle Başlıyor!

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

DOYASIYA EĞLENCE BAŞLIYOR!YAZ DEV KONSERLERLE BAŞLIYOR!ŞİMDİ KONSER ZAMANI!

EĞLENCENİN TADI MAXIMUM UNIQ AÇIKHAVA’DA!

İstanbul’un en sevilen etkinlik mekanı Maximum Uniq Açıkhava’da yaz başlıyor!

Düzenlediği etkinliklerle İstanbulluların buluşma noktası haline gelen Maximum Uniq Açıkhava, Haziran ayı boyunca yıldız isimleri sahnesinde ağırlayacak.

Reklam

Kenan Doğulu’dan, Gazapizm’e, Yıldız Tilbe’den Murda’ya, Monolink’ten, Tom Odell’a uzanan dev isimler Maximum Uniq Açıkhava’da olacak.

YILDIZLAR KADROSU

7 Haziran’da Türk pop müziğinin yıldız ismi Kenan Doğulu, 17 Haziran’da rap müziğin başarılı ismi Murda, 21 Haziran’da Yıldız Tilbe, 22 Haziran’da şarkıları ve konserleriyle son yıllara damga vuran Gazapizm ve 23 Haziran’da 90’lar Türkçe pop müziğinin unutulmaz isimleri ’90’lar Türkçe Pop Festivali’nde hayranlarıyla buluşacak.

DÜNYANIN MÜZİĞİ BURADA

2 Haziran’da başarılı dj Astrix, 3 Haziran’da İspanyol dj Oscar Mulero, 10 Haziran’da elektronik müziğin ünlü ismi Monolink, 11 Haziran’da Ukraynalı rock grubu Okean Elzy ve 24 Haziran’da romantik şarkıların sesi Tom Odell Maximum Uniq Açıkhava’da olacak.

Reklam

AÇIKHAVA’DA YARIŞMA, SOHBET ve TİYATRO KEYFİ

6-18 Haziran’da İbrahim Selim´in birbirinden ilginç soruları ile İbrahim Selim´le Quiz Night´, 8 Haziran’da interaktif sohbetin dibine vuran Meksika Açmazı, 14-15 Haziran’da Şener Şen’in muhteşem performansıyla Zengin Mutfağı ve 20 Haziran’da zengin kadrosuyla kapalı gişe sahnelenen Aydınlıkevler Maximum Uniq Açıkhava sahnesinde olacak.

MAXIMUM UNIQ AÇIKHAVA ETKİNLİK TAKVİMİ

2 HAZİRAN CUMA – ASTRIX

3 HAZİRAN CUMARTESİ – OSCAR MULER

Reklam

O6 HAZİRAN SALI – İBRAHİM SELİM İLE QUIZ NIGHT

7 HAZİRAN ÇARŞAMBA – KENAN DOĞULU

8 HAZİRAN PERŞEMBE – MEKSİKA AÇMAZI

10 HAZİRAN CUMARTESİ – MONOLINK

11 HAZİRAN PAZAR – OKEAN ELZY

Reklam

14 HAZİRAN ÇARŞAMBA – ZENGİN MUTFAĞI

15 HAZİRAN PERŞEMBE – ZENGİN MUTFAĞI

17 HAZİRAN CUMARTESİ – MURDA

18 HAZİRAN PAZAR – İBRAHİM SELİM İLE QUIZ NIGHT

20 HAZİRAN SALI – AYDINLIKEVLER

Reklam

21 HAZİRAN ÇARŞAMBA – YILDIZ TİLBE

22 HAZİRAN PERŞEMBE – GAZAPİZM

23 HAZİRAN CUMA – 90’S POP FESTİVALİ

24 HAZİRAN CUMARTESİ – TOM ODELL

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak Etkinlikler satışta.

Reklam

Devamını Okuyun

Konser Bileti Al

Molchat Doma İstanbul Konseri Ne Zaman? | Bilet Al

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Apokaliptik Melodileriyle Sosyal Medyayı Kasıp Kavuran Molchat Doma 1 Haziran’da Zorlu PSM’de

2010’ların sonlarından bu yana kısa bir sürede post-punk’ın sembolü haline gelen, ‘’Sudno’’ şarkılarının sadece on saniyesiyle TikTok’ta fenomenleşen, kendi dillerinde söyledikleri, 1980’lerin punk kültüründen etkilendikleri sert synth ve cold wave ritimleriyle dans edilebilen şarkılara imza atan Molchat Doma, PSM Loves Summer %100 by Müzik konser serisi kapsamında 1 Haziran’da Zorlu PSM’de sahne alacak.

Zorlu PSM’nin dünyaca ünlü isimlerle yaz aylarına damga vuran PSM Loves Summer by %100 Müzik serisi bu yaz elektronik müzikten post punk’a kadar uzanan yelpazede sevilen müzisyenleri ve müzik gruplarını ağırlayacak. Konser serisinin açılışını, 1970’lerin ve 1980’lerin dev isimleri Joy Division ve Bauhaus’tan aldıkları ilhamla şekillendirdikleri melodileri dans ritimleriyle harmanlayarak dikkatleri üzerine çeken, TikTok’ta ‘Sudno’ şarkılarının kullanılmasıyla milyonlarca insana ulaşan ve sonrasında Spotify Viral 50 listesine girmeyi başaran Belaruslu post-punk grubu Molchat Doma 1 Haziran akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde yapacak.

İlk albümleri “S krysh nashikh domov”u 2017’de kendi imkanlarıyla yayınlayan, vokalde Egor Shkutjo, synthesizerda Roman Komogortsev ve bas gitarda Pavel Kozlov’dan oluşan Belaruslu post punk grubu Molchat Doma, ikinci albümleri Etazhi’yi 2018’de Alman plak firması Detriti Records aracılığıyla çıkardı. İkinci albümleriyle birlikte Kıta Avrupası ve Birleşik Amerika’daki dinleyicilerin dikkatini çekerek dünya çapında popülerlik kazanmayı başardı. 2020 yılında Amerikan bağımsız plak şirketi Sacred Bones Records ile sözleşme imzalayarak ilk iki albümlerini tekrar yayınlayarak daha geniş kitlelere ulaştı. Molchat Doma üçüncü ve şu ana kadarki son stüdyo albümünü ‘Monument’ı 13 Kasım 2020 tarihinde yayımlayarak dünyanın çeşitli yerlerinde gerçekleştirdikleri dark wave evreninde geçen konserlerinde hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. 

Yüksek enerjili ve aynı zamanda karanlık sahne performanslarıyla Molchat Doma, PSM Loves Summer by %100 Müzik kapsamında 1 Haziran’da Zorlu PSM’de, biletler passo.com.tr’de satışta.

Reklam

Kapı Açılış: 20.30 

Etkinlik: 21.30 

Bilet Fiyatları:

Ön Satış 1. Dönem – Ayakta: ₺396,00

Reklam
Devamını Okuyun

Konser Bileti Al

Tarabya Konserleri Cihat Aşkın ve Cana Gürmen ile Başlıyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

İstanbul’un simge yapılarından The Grand Tarabya Hotel, kent ve Boğaziçi kültürüne katkı sunmak üzere çıktığı yolda, Proje Kültür işbirliği ile Tarabya Konserleri’ni başlatıyor. 

Boğaz’ın en güzel noktası olan Tarabya koyuna hakim manzarasıyla benzersiz lokasyonu, on yılları aşan konukseverlik mirası ile İstanbul’un ikonik otellerinden The Grand Tarabya, kent kültürüne katkıda bulunmak üzere Proje Kültür işbirliği ile Tarabya Konserleri’ni başlatıyor. 

Büyük Tarabya Oteli’nden bu yana önemli bir mirasın taşıyıcısı ve kentin mihenk taşlarından olan The Grand Tarabya Hotel, bu sorumlulukla, pazar sabahlarına lezzet katacak Tarabya Konserleri’ni başlatarak klasik müzik tutkunlarını ağırlamaya, Boğaziçi’ne yepyeni bir Pazar alışkanlığı kazandırmaya hazırlanıyor. 

30 Nisan Pazar günü saat 11.00’de gerçekleşecek ilk konserde, dünyanın farklı noktalarında ülkemizi başarıyla temsil eden Türkiye’nin önde gelen keman virtüözlerinden Cihat Aşkın ve ülkemizin en geniş repertuvarlarından birine sahip usta piyanist Cana Gürmen bir araya geliyor. 

Reklam

Otelin eşsiz Boğaz manzarasına hakim Panorama Salonu’nda gerçekleşecek ve Schubert’ten, Dvorak’a, Fritz Kreisler’den Manuel de Falla’ya uzanan bir programın sunulacağı konsere, Tarabya koyunun yemyeşil tepeleri ve tarihi köşklerine uzanan benzersiz arka plan eşlik ediyor. 

Unutulmaz bir pazar günü geçirmek için, biletleri mobilet üzerinden veya otelden temin edebilirsiniz. 

Bilgi için: 0212 363 33 00

https://www.thegrandtarabya.com/

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler