Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Müzik

Spotify’dan Harika Bir Kampanya

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Spotify, yeni kullanıcılar için ücretsiz deneme sürümü kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında, daha önce Premium abonesi olmamış bireysel kullanıcılar, Spotify’ı 3 ay süreyle ücretsiz kullanabilecek. Bu kampanya, Duo ve Aile paketleri için 1 ay süreyle geçerli olacak…

Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik ve podcast platformu Spotify, bundan kısa bir süre önce aldığı zam kararı ile üylerini üzmüştü. Şimdiyse Spotify’dan dikkat çeken bir kampanya geldi. Platform, ilk kez Premium abonesi olacak kullanıcılar için ücretsiz deneme imkanı sunmaya başladı.

Aslına bakacak olursak Spotify, geçtiğimiz dönemlerde de ücretsiz deneme sürümü kampanyaları başlatmış ve bu kampanyalarla ses getirmişti. Şimdi bunlara bir yenisi daha eklenmiş oldu. Bu bağlamda; eğer daha önce Spotify Premium üyesi olmadıysanız, çevrimiçi müzik platformunu geçici bir süreliğine ücretsiz olarak deneyimleyebileceksiniz. Sonraki süreçte ise, Spotify 2022 fiyatları geçerli olacak. Spotify tarafından yapılan açıklamaya göre kampanya, 11 Eylül 2022 tarihine kadar geçerli olacak.

Kaynak: Webtekno.

Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

BTS’ten J-Hope’un “Jack In The Box” Albümünü Anlatan Belgeseli Hangi Platformda Yayınlanacak? Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Sanatçı j-hope’un “Jack In The Box” albümünün yapım faaliyetlerini anlatan belgesel çok yakında yayında…

21. yüzyılın pop ikonlarından BTS’in j-hope’unun oynadığı ve yapımcılığını HYBE Yapım Şirketi’nin üstlendiği “j-hope IN THE BOX”, ilk solo albümü çıkarmaya hazırlanan 28 yaşındaki sanatçının hayranlarını ekrana kilitleyecek.

j-hope IN THE BOX, ilk solo albümü Jack In The Box’ı çıkarmak için çalışırken uluslararası müzik heyecanını her adımda takip ediyor. Belgesel boyunca, izleyicilere albümün hazırlık sürecinde karşılaşılan zorlukların yanı sıra j-hope’un 2022 Lollapalooza performansı ve albümün dinleme partisinin ön sıralarında daha önce görülmemiş bir bakış sunulacak.

Müzik belgeseli, 17 Şubat’ta Disney+’ta gösterime girecek.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

Taylor Swift Son Şarkısı “Lavender Haze”i Yayınlandı – Klip İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Taylor Swift’in ‘Midnights’ albümünden “Lavender Haze”in resmi müzik videosunu yayınladı.

Şarkının klip yönetmeni bizzat Taylor Swift. İyi seyirler…

Devamını Okuyun

Müzik

BLACKPINK Üyesi Lisa, 3 Guinness Rekoru Birden Kırdı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Organizasyon, 25 yaşındaki BLACKPINK şarkıcısının; bir değil, iki değil, ÜÇ Guinness Dünya Rekoru daha kırdığını açıkladı…

Daha önce Lisa, şu anda YouTube’da bir grubun en çok abonesi için unvanlara sahip olan BLACKPINK ile İngiltere albüm listesinde 1 numaraya ulaşan ilk K-pop grubu (kadın) ve ilk K-pop ile bir avuç rekora sahipti.

24 Ocak Salı günü, Guinness Dünya Rekorları Lisa’nın şu anda MTV Video Müzik Ödülleri’nde ilk solo K-pop kazananı, MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde ilk solo K-pop kazananı ve sahip olma unvanı rekorlarını elinde tutuyor. 19 Ocak 2023 itibarıyla 86,3 milyon takipçi ile bir K-pop sanatçısının Instagram’da en çok takipçisi oldu.

Lisa, Eylül 2021’de piyasaya sürülen ilk single’ı “LaLisa” ile solo sanatçı olarak çıkış yaptı.

BLACKPINK’in elinde tuttuğu önceki rekorlar, 24 saat içinde en çok izlenen YouTube videosu ve 24 saat içinde en çok izlenen müzik videosuydu.

Reklam

Kaynak: Just jared.

Devamını Okuyun

Popüler