Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Oyun

State of Play Etkinliğinde Gösterilen Oyunlar ve Tüm Fragmanlar

Sony, uzun bir süreden sonra kullanıcıları memnun edecek etkinliğe imza attı.

Yayınlandı

Tarih

State of Play Etkinliğinde Gösterilen Oyunlar ve Tüm Fragmanlar
Ayrıksı Kitap

İçerisinde bulunduğumu Haziran ayı oyunlar için dopdolu geçecek. Birçok etkinliğin düzenleneceği bu ay içerisinde elbette ki epey bir oyun duyurusu göreceğiz. Bu etkinlik furyasının ilk açılışını ise Sony gerçekleştirdi ve yeni bir State of Play etkinliğini bizlere sundu.

Bir süredir State of Play etkinliğinde indie yapımlara yer veren Sony, bu sefer gaza basmış durumda. Etkinlikte 14 oyuna yer verildiği gibi gecenin bomba duyurusu olan Resident Evil 4 remake’te en nihayetinde burada duyurulmuş oldu. Öte yandan Final Fantasy XVI, Street Fighter 6, ve The Callisto Protocol oyunlarından oynanış videolarını gördük. Bunlar arasında özellikle The Callisto Protocol, fazlasıyla dikkat çekiyor. Bir süredir söylenti olarak güneme gelen Resident Evil 4’ün yeniden yapılıyor olması ise fazlasıyla sevindirici. İlk fragmanda oyuna dair fazlasıyma umut vaat ediyor ve Capcom yine bizlerin karşısına kaliteli bir remake ile çıkmaya hazırlanıyor. 24 Mart 2023’te piyasaya çıkacak olan Resident Evil 4 remake haricinde Resident Evil Village’da PlayStation VR 2 için gelmekte.

Sony’nin artık kendi platformu haricinde yüzünü PC tarafına da döndüğünü biliyoruz ve bunun yeni mevyesi ise Marvel’s Spider-Man Remastered’ın 12 Ağustos 2022’de PC’ye gelecek olması. Öte yandan etkinliğin bir diğer gözde ismi ise Stray. Bağımsız yapımlar arasında bir süredir dikkat çeken yapımın en sonunda 19 Temmuz 2022’de piyasaya çıkacağı duyuruldu. Bu duyurunun ardından Steam üzerinde %10 indirim ile 144,00 TL’den oyunun ön siparişe açıldığını hatırlatalım. Ola ki PlayStation Plus Extra veya Premium aboneliğine geçiş yapmayı planlıyorsanız ise Stray’in ilk günden bu abonelik servisinde yer alacağını belirtelim.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri State of Play etkinliğinde gösterilen oyunların fragmanları ile baş başa bırakalım…

Reklam

Resident Evil 4


Resident Evil Village (PS VR2)


The Walking Dead: Saints and Sinners Ch. 2: Retribution (PS VR2)


No Man’s Sky (PS VR2)


Horizon Call of the Mountain (PS VR2)


Marvel’s Spider-Man Remastered – (PC)


Stray


The Callisto Protocol


Rollerdrome


Eternights


Street Fighter 6


Tunic


Season: A letter to the future


Final Fantasy XVI

Oyun

PUBG MOBILE’da Survivor Başlıyor!

Birbirinden eğlenceli sürprizlerin ve oyun içi yeniliklerin oyun severleri beklediği PUBG MOBILE & Survivor işbirliği başladı.

Yayınlandı

Tarih

Yazar

PUBG MOBILE_Survivor_01-2
Ayrıksı Kitap

Yeni işbirlikleri ve farklı içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya devam eden Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE süprizlerini duyurmaya devam ediyor.

PUBG MOBILE ve Acun Medya işbirliği ile Survivor özel sürpriz içerikler ve birbirinden güzel temalı eşyalar, oyun severlere sunuldu.

PUBG MOBILE_Survivor_02

Sıra dışı bir ortaklığa ev sahipliği yapan PUBG MOBILE & Survivor işbirliğinde YouTube ve oyun dünyasından birbirinden ünlü isimler Dominik’te özel bir bölüm için karşı karşıya gelecek. 

Sürpriz isimlerin yer aldığı ve heyecan dolu mücadelelere imza atılan bu özel bölüm 25 Haziran’da PUBG MOBILE Türkiye resmi Youtube kanalında yayınlanacak.

Survivor temalı içerikler geliyor

Reklam

Çok yakında tüm detayların paylaşılacağı bu içerik dışında PUBG MOBILE ve Survivor işbirliği oyun severlere de yeni içeriklerin kapısını aralayacak. Bugünden başlayarak 30 Haziran’a kadar PUBG MOBILE içerisinde Survivor etkinliği aktif olacak. 

Etkinlik sayfası üzerinde yer alan görevleri tamamlayan oyun severler, Survivor temalı özel hediyelere sahip olabilecek. Buna ek olarak, PUBG MOBILE Youtube kanalına abone olan oyuncuları da birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

PUBG MOBILE’da Hile Yapanlara Karşı Yasal Zafer

Devamını Okuyun

Oyun

PUBG MOBILE & Jurassic World: Hakimiyet işbirliği

PUBG MOBILE & Jurassic World: Hakimiyet işbirliği oyun severler için birbirinden güzel sürprizlerle geliyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

pubg jurassic 01
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE, ikonik film Jurassic World: Hakimiyet ile özel bir işbirliğine gidiyor. Serinin üçüncü filmi ile yapılan bu işbirliğiyle Jurassic World: Hakimiyet temalı sürpriz içerikler PUBG MOBILE oyununa ekleniyor.

Özel işbirliği ile oyun severler Dinozor Ses Paketi ve Dinozor Kıyafeti’ni ücretsiz olarak edinip, PUBG MOBILE’da arkadaşları ile sıra dışı bir maceraya atılabilecek. 

Ayrıca bu etkinlikte oyundaki farklı dinozorları yakalayabilen takımlar birbirinden güzel ödülleri kazanma şansına sahip olacaklar. 

Oyun basını Jurassic World: Hakimiyet filmini PUBG MOBILE ekibi ile izledi

Reklam

PUBG MOBILE Türkiye ekibi, UIP Türkiye’nin dağıtımcısı olduğu Jurassic World: Hakimiyet filmi için Akasya AVM’de özel bir gösterim düzenledi. Teknoloji ve oyun basınından birçok ismin yanı sıra ünlü influencerlar da Jurassic World: Hakimiyet filmini herkesten önce PUBG MOBILE ekibiyle birlikte izledi. 

Jurassic World: Hakimiyet filmi 10 Haziran’dan itibaren Türkiye genelindeki sinemalarda vizyona giriyor. 

Devamını Okuyun

Oyun

The Last of Us Bölüm I – Fragman Duyurusu | PS5 Oyunları

Yayınlandı

Tarih

Yazar

last of us bölüm 1 fragman
Ayrıksı Kitap

PlayStation®5 konsolu için tamamen yeniden oluşturulmuş 200’den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi.

The Last of Us™ ile tek oyunculu hikaye anlatımı için yeni bir çıta oluşturan oyunu tekrar ziyaret edin ve her eylemin Joel ve Ellie için acımasız bir sonucu olduğu harap olmuş ve sertleşmiş bir dünyayı keşfedin.

2 Eylül 2022’de PS5™’te mevcuttur.
PC için geliştirme aşamasında.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler