Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Televizyon

Stranger Things’e Benzeyen Yeni Dizi Yayınlandı

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Amazon, Stranger Things’e benzeyen yeni dizisini yayınladı…

2016 yılında yayınlanmaya başlayan Stranger Things, seyirciler tarafından çok beğenildi ve kısa süre içinde Netflix’in en sevilen dizisi haline geldi. Özellikle dizinin kısa süre önce yayınlanan dördüncü sezonu büyük beğeni kazandı ve sosyal medyada da çok konuşuldu.

Netflix’in Stranger Things ile yakaladığı bu başarı, çocuk karakterlere odaklanan benzer fantastik dizilere olan ilgiyi de arttırdı. Stranger Things’e benzer bir iş ortaya çıkarmak için pek çok yeni projeye imza atıldı. Bunlardan belki de en dikkat çekici olan geçtiğimiz günlerde Amazon Prime Video’da yayınlandı. Paper Girls adını taşıyan bu dizi, hem küçük yaştaki karakterlere odaklanması hem de fantastik hikayesiyle Stranger Things’e benzetiliyor.

Diziyle aynı adı taşıyan çizgi roman serisinden uyarlanan Paper Girls, zaman yolculuğu ile hayatı değişen dört genç kızın hikayesini anlatıyor. 1988 yılında, Cadılar Bayramı sabahında her zamanki gibi gazete dağıtmak için bisikletlerine atlayıp yola koyulan bu dört arkadaş, bir kaza sonucu kendilerini savaş halindeki zaman yolcularının ortasında buluyor. Bir anda kendilerini zamanda bir yolculukta bulan bu dört arkadaş, dünyanın kaderini belirleyecek bir maceraya atılıyor. Bu macera sırasında karakterlerimiz kendilerinin gelecekteki versiyonlarıyla da yüz yüze geliyor. Roman, 7 Ekim 2015’te yayınlanmaya başladı ve 31 Temmuz 2019’da 30. sayı ile sona erdi.

29 Temmuz’da Amazon Prime Video’da yayınlanmaya başlayan Paper Girls’ün ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor.

Reklam

Kaynak: Donanım Günlüğü.

Televizyon

Şahmaran Oyuncularının Yorumuyla Kamera Arkası Videosunu İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Bu tanışma hikayesini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’den dinleyin bakalım siz de kendinizi seçilmiş kişi gibi hissedecek misiniz?

Şahsu, tam merkezinde olduğu Şahmaran kehanetinden ve onu bekleyen aşktan habersizdir. Oysa sadece iki kişinin değil, iki ırkın kaderi bu aşka bağlıdır. İnsanların ve yılanların…

#Şahmaran

Devamını Okuyun

Müzik

BTS’ten J-Hope’un “Jack In The Box” Albümünü Anlatan Belgeseli Hangi Platformda Yayınlanacak? Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Sanatçı j-hope’un “Jack In The Box” albümünün yapım faaliyetlerini anlatan belgesel çok yakında yayında…

21. yüzyılın pop ikonlarından BTS’in j-hope’unun oynadığı ve yapımcılığını HYBE Yapım Şirketi’nin üstlendiği “j-hope IN THE BOX”, ilk solo albümü çıkarmaya hazırlanan 28 yaşındaki sanatçının hayranlarını ekrana kilitleyecek.

j-hope IN THE BOX, ilk solo albümü Jack In The Box’ı çıkarmak için çalışırken uluslararası müzik heyecanını her adımda takip ediyor. Belgesel boyunca, izleyicilere albümün hazırlık sürecinde karşılaşılan zorlukların yanı sıra j-hope’un 2022 Lollapalooza performansı ve albümün dinleme partisinin ön sıralarında daha önce görülmemiş bir bakış sunulacak.

Müzik belgeseli, 17 Şubat’ta Disney+’ta gösterime girecek.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Teen Wolf The Movie Nereden İzlenir?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Allison, “Teen Wolf: The Movie” ile geri dönüyor…

Teen Wolf: The Movie yayınlandı! 26 Ocak 2023’te dolunay olmadı !

Teen Wolf: The Movie filmi Paramount+ dijital platformunda 26 Ocak Perşembe gününden beri İngiltere, Latin Amerika ve Avustralya’daki izleyiciler ise 27 Ocak Cuma’dan itibaren yayına girdi. Ülkemizde ise Paramount+ yayında olmadığı için diziyi izleyemiyoruz. Ülkemizde yayınd aolan platformlardan birisine gelirse haberimizi güncelleyip platformu yazacağız Takipte kalın.

Teen Wolf: The Movie , orijinal Teen Wolf yapımcısı Jeff Davis tarafından yazıp yapımcılığını üstleniyor.

Teen Wolf: The Movie Oyuncu Kadrosu

Tyler Posey , Tyler Hoechlin , Crystal Reed , Holland Roden, Shelley Hennig, Colton Haynes, Vince Mattis, Khylin Rhambo, Amy Workman, Dylan Sprayberry, Orny Adams, Linden Ashby, JR Bourne, Seth Gilliam, Ryan Kelley, Melissa Ponzio, Ian Bohen ve Nobi Nakanishi

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler