Tabii ki, Gucci Giydi

Lady Gaga, büyük bir proje ile kırmızı halıya sıkı bir geri dönüş yaptı. House of Gucci filminin yıldızı 9 Kasım Salı günü Londra’da filmin İngiltere galası için dışarı çıktı ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde doğrudan Gucci’nin 2022 baharında gerçekleşen Love Parade defilesinden alınan dalgalı mor bir elbiseyle herkesi sersemletti.

Başrollerinde Adam Driver, Jared Leto ve Salma Hayek ile halı üzerinde poz veren Gaga, Gucci’nin son koleksiyonundan kraliyet moru pilili şifon zemine kadar uzanan elbisesiyle dikkatleri üzerine çekerek herkesin önüne geçmesini sağladı. Sanki defiledeymişiz gibi rüzgar estiren yıldız. isim görünümü tamamlamak için, elbisenin cüretkar yırtmacı sayesinde sergilediği koleksiyonda uyluk-yüksek siyah file çoraplar giydi ve imzası haline gelen Mother Monster platform topuklu ayakkabılarla kombinini tamamladı.

Patrizia Reggiani ile tanışmak için hiçbir adım atmadım

35 yaşındaki oyuncu, House of Gucci filmindeki karakteri Patrizia Reggiani’nin görkemiyle halıda yürüdü. British Vogue dergisine rol hakkında konuşan Gaga, filmi çekerken Reggiani ile tanışmak için hiçbir adım atmadığını açıkladı. Filmin sahnelerinde olup bitenlerin satır aralarını okuyabilmek için gazetecilik ruhuna sahip olmakla ilgilenen meraklı bir kadının gözüyle yaklaşırsam bu hikayenin hakkını verebileceğimi hissettim dedi. Şarkıcı dergiye verdiği demeçte,

“Kimse bana Patrizia Gucci’nin kim olduğunu söylemeyecekti. Patrizia Gucci bile.”

House of Gucci, bu yıl 24 Kasım’da Şükran Günü’nden önce sinemalarda olacak. Yukarıdaki resmi fragmanda Gaga’yı Reggiani olarak izleyin.