Bizimle iletişim kur

Televizyon

Taron Egerton’lı Apple TV+ Dizisisi Black Bird’ün Fragmanı ve Konusu

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Cezasını çekerken, özgürlük şansı için her şeyi yaparsın – bu şüpheli bir katille yüzleşmek anlamına gelse bile. Gerçek olaylardan ilham alan Dennis Lehane’nin en yeni Apple Original Dizisinde Taron Egerton ve Paul Walter Hauser rol alıyor. Black Bird 8 Temmuz’da Apple TV+’da

Gerçek olaylardan esinlenmiştir. Lise futbol kahramanı ve madalyalı polis oğlu Jimmy Keene (Taron Egerton) minimum güvenlikli bir hapishanede 10 yıl hapis cezasına çarptırıldığında, kendisine ömürünün kalanı için bir seçim hakkı verilir – suçlu deliler için maksimum güvenlikli bir hapishaneye girmek. Ve şüpheli seri katil Larry Hall (Paul Walter Hauser) ile arkadaş olmak ya da olduğu yerde kalıp ve şartlı tahliye olasılığı olmadan tüm cezasını çekmek. Keene, tek çıkış yolunun bir itirafı ortaya çıkarmak ve Hall’un temyizi sonuçlanmadan önce birkaç genç kızın cesetlerinin nereye gömüldüğünü bulmak olduğunu çabucak anlar. Ama bu şüpheli katil doğruyu mu söylüyor? Yoksa bir seri yalancıdan başka bir hikaye mi dinliyor? Bunu anlamak çok zor. Bu dramatik ve büyüleyici hikaye, gizemlerini çözmek için parmaklıklar ardına konan insanların yardımını alarak suç türünü alt üst ediyor.

Topluluk kadrosunda Taron Egerton, Paul Walter Hauser, Sepideh Moafi, Greg Kinnear ve Ray Liotta yer alıyor.

Black Bird, Lehane tarafından geliştirildi ve yürütücü yapımcı olarak yayınlandı. İlk üç bölüm, aynı zamanda baş yapımcı olarak da görev yapan Akademi Ödülü adayı Michaël R. Roskam (“Bullhead,” “The Drop”) tarafından yönetiliyor. Lehane, Egerton ve Roskam, EDEN Productions aracılığıyla Richard Plepler ile birlikte yürütücü yapımcı olarak; Imperative Entertainment aracılığıyla Bradley Thomas, Dan Friedkin ve Ryan Friedkin yürütücü yapımcılar; Alexandra Milchan ve Scott Lambert, EMJAG Productions aracılığıyla yürütücü yapımcı olarak; ve Kary Antholis de kitabın yazarı James Keene ile birlikte yürütücü yapımcılık yapıyor. Jim McKay ve Joe Chappelle de yönetiyor. Sınırlı seri, Apple Studios tarafından Apple TV+ için üretilmiştir.

Reklam

Şarkı: Benjamin Britten’a ait “Cuckoo! (“Friday Afternoons”, Op.7”ndaki Şarkılardan)”

Televizyon

The Lionheart Filminin Konusu Nedir? Fragmanı İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

İki kez Indianapolis 500 şampiyonu olan Dan Wheldon, pistte öldü ve motor sporları dünyasını özüne kadar şok etti.

On yıl sonra, Sebastian ve Oliver Wheldon babalarının pratiğine devam ederler.

Babalarının mirası hayallerini besliyor.

HBO Orijinal yapımı belgesel #TheLionheart 12 Mart’ta prömiyer yapacak

Reklam

İki Kuşak

Tek Sürüş

The Storm is Coming

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Kızılcık Şerbeti’nden Settar Tanrıöğen Kararı!

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Kamuoyunun Dikkatine,   Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir.

Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz.   Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır…   Saygılarımızla.

Devamını Okuyun

Televizyon

Harry Potter Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Fantastik romanlardan sinemaya uyarlanan Harry Potter serisi dizi oluyor. Dizinin ne zaman izleyiciyle buluşacağı açıklandı…

İngiliz yazar J. K. Rowling’in yedi fantastik romanından sinemaya uyarlanan Harry Potter serisi, Warner Bros. Discovery tarafından diziye dönüştürülüyor. Dünyanın en çok satan romanlarından uyarlanan sekiz filmlik seri, dizi olarak izleyiciyle buluşacak.

Warner Bros. Discovery’nin CEO’su David Zaslav, dizinin ne zaman yayınlanacağını açıkladı. Merakla beklenen Harry Potter dizisi 2026 yılında yayınlanacak.

Dizi için çalışmalar 2021 yılında başlamıştı ve yapım şirketi geçtiğimiz yıl, dizinin çekileceğini resmen duyurmuştu.

Reklam

Warner Bros. Discovery’nin CEO’su David Zaslav, birkaç hafta önce kitapların yazarı J.K. Rowling ile buluştuğunu ve Harry Potter dizisi için çok heyecanlı olduklarını dile getirdi. Yazar Rowling’in de dizinin yaratıcı ekibine destek vereceği belirtilmişti.

Max’de yayınlanacak olan dizinin kadrosuna dair henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Kaynak: NTV.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Mahsun J Dizisi 7. Bölüm Ne Zaman Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Mahsun J Dizisi 7. Bölüm Fragmanı Yayınlanınca Haberimiz Güncellenecek

Mahsun, İstanbul’da bir motokuryedir. Borç içindeki hayatında bir çıkış yolu ararken tesadüfen keşfettiği “en büyük” yeteneğini kullanarak JİGOLO olmaya karar verir. “Menajer”i ise başarısız bir reklamcı olan arkadaşı Leyla olacaktır.

Toplam sekiz bölümden oluşan dizide Röportaj Adam lakabıyla tanınan, sosyal medyada paylaştığı videolarla milyonlara ulaşan ve son olarak “İllegal Hayatlar” filmiyle gişede büyük başarı elde eden Mahsun Karaca, başkarakter Mahsun’u canlandırıyor.

Kimsenin hayatından memnun olmadığı bir dünyada para için kimin, neyi, ne kadar yapabileceğini sorgulayan bir modern zaman hikâyesi olan Mahsun J., mutluluğu kovalayan kalabalıklar içinde Mahsun ve yakın arkadaşı Leyla’nın sıra dışı ve mizah dolu hikâyesini izleyiciyle buluşuyor.

Reklam

Mahsun J 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yönetmen koltuğunda “Gibi” dizisinin ilk iki sezonunu ve “Dünya Bu” dizisini yöneten Ömer Sinir’in oturduğu “Mahsun J.”nin yedinci bölümü 01 Mart 2024 Cuma‘dan itibaren yayında

Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar