Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

The Cuphead Show’un 2. Sezonu Bu Yaz Geliyor

Neyse ki ikinci sezon için fazla beklemeyeceğiz.

Yayınlandı

Tarih

The Cuphead Show'un 2. Sezonu Bu Yaz Geliyor
Ayrıksı Kitap

1930’lar çizgi filmlerinden referans alan Cuphead, 2017 yılındaki oyunu ile pek çok kişinin ilgisini çekmiş ve bir süre sonra Netflix tarafından diziye dönüştürülmüştü. Netflix dizisinin ilk sezonu geçtiğimiz ay yayınlandı ve sürpriz sonu ile ikinci sezonu müjdelemişti. Şimdi ise Cuphead’in yapımcısı Studio MDHR, ikinci sezon için pek fazla beklemeyeceğimizin müjdesini verdi.

Twitter üzerinden paylaşımda bulunan Studio MDHR, The Cuphead Show ikinci sezon’unun bu yaz Netflix üzerinde yayınlanacağını bildirdi. Öte yandan bu yaz diziye ek olarak oyunu içinde oldukça anlamlı zira uzun bir süredir beklenen The Delicious Last Course DLC’si 30 Haziran’da çıkış yapmış olacak.

İkinci sezonun net bir çıkış tarihi henüz belli olmasa bile muhtemelen DLC’ye yakın bir zamana denk gelecektir. Kim bilir belki de ikinci sezondaki olaylar, DLC ile bağlantılı bile olabilir.

Televizyon

“Emancipation” Filminin Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Will Smith Emancipation
Ayrıksı Kitap

Sanatçı Will Smith; “Bu şimdiye kadar yaptığım en zor filmdi. Kan, Ter ve Gözyaşı… Gerçekten! Bu destansı hikayeyi dünyaya sunma taahhüdünü ikiye katlayan (ve üçe katlayan) Apple’a sesleniyorum” notuyla filmin fragmanını yayınladı.

Keyifli seyirler…

Devamını Okuyun

Televizyon

House of the Dragon 8. bölüm fragmanı izle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

house of the dragon 8 fragman
Ayrıksı Kitap

House of the Dragon dizisinin 7. bölümü Driftmark adını taşıyordu. Ve dizinin bu bölümü 9.5 gibi muazzam bir puan aldı. House of the Dragon dizisinin 8. bölümünün fragmanı da yayınlandı. 

House of the Dragon 8. Bölüm 9 ekim pazar akşamı Amerika saatiyle akşam saat 9’da yani Amerika saatiyle 21’de HBO Max’de yayınlanırken Türkiye saatiyle pazarı pazartesiye bağlayan gece sabaha karşı (Pazartesi) 04’de yayınlanıyor.

Devamını Okuyun

Televizyon

Star Tv’nin Yeni Bombası “Gecenin Ucunda”nın Yayın Günü Belli Oldu

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Gecenin Ucunda Ne Zaman
Ayrıksı Kitap

Oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan “Gecenin Ucunda” dizisi, Macide’nin (Neslihan Atagül Doğulu) kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor. Masalsı aşk hikayesiyle “Gecenin Ucunda” 5 Ekim Çarşamba Star’da…

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Popüler