Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

“The Devil In The White City” Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu

Yayınlandı

Tarih

The Devil In The White City
Ayrıksı Kitap

Leonardo Dicaprio ve Martin Scorsese’nin yapımcılığını üstlendiği “The Devil In The White City” dizisinin başrolünde Keanu Reeves olacak…

Keanu Reeves’in, Erik Larson’ın “The Devil In The White City” isimli ünlü kitabından uyarlanacak dizide yer alacağı açıklandı. Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio’nun yapımcılığını üstlendiği dizi, Hulu’da yer alacak ve Reeves’in ilk büyük TV rolü olacak.

Geçtiğimiz haftalarda Disney Plus’a gelecek bir Formula 1 belgeseli ile karşımıza çıkacağı açıklanan olan dünyaca ünlü aktör Keanu Reeves’in yepyeni bir projede daha yer alacağı ortaya çıktı. Paylaşılan bir habere göre 57 yaşındaki Kanadalı oyuncu, film ve dizi platformu Hulu tarafından yayınlanacak olan bir kitap uyarlamasının başrolü olacak.

Hulu, Erik Larson tarafından kaleme alınan “The Devil In The White City” (Beyaz Şehirdeki İblis) kitabının uzun zamandır beklenen uyarlamasında Keanu Reeves’in yer alacağını açıkladı. Aslında Reeves’in bir süredir bu yapımda rol alacağı söylentileri dolaşıyordu. Şimdi gelen açıklamalar ile de bu durum doğrulanmış oldu.

Kaynak: Webtekno.

Reklam

Televizyon

House of the Dragon 8 bölüm fragmanı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

House Of The Dragon Bölüm 5
Devamını Okuyun

Televizyon

Star Tv’nin Yeni Bombası “Gecenin Ucunda”nın Yayın Günü Belli Oldu

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Gecenin Ucunda Ne Zaman
Ayrıksı Kitap

Oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan “Gecenin Ucunda” dizisi, Macide’nin (Neslihan Atagül Doğulu) kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor. Masalsı aşk hikayesiyle “Gecenin Ucunda” 5 Ekim Çarşamba Star’da…

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Televizyon

Netflix Ekim Ayında İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Netflix 200 Bin Abone Kaybetti
Ayrıksı Kitap

Netflix’te ekim ayında, izleyici neler bekliyor???

Dünyanın en popüler dijital platformu Netflix, ekim ayında abonelerine sunacağı yeni içeriklerini açıkladı. Netflix abonelerini bu ay, 8 yeni dizi ile 5 film bekliyor.

Netflix’in ekim ayında yayınlayacağı içeriklere baktığımızda öne çıkan birçok yapım yer alıyor. Netflix Türkiye yapımı Andropoz ve İyilik ve Kötülük Okulu, bu ay yayınlanıyor.

Netflix Dizileri:

Artçı: Everest ve Nepal Depremi (6 Ekim)
Andropoz (7 Ekim)
Derry Girls 3. Sezon (7 Ekim)
The Midnight Club (7 Ekim)
Acayipgiller (7 Ekim)
Bir Katilin İfadeleri: Jeffrey Dahmer (7 Ekim)
Guillermo Del Toro’s Cabinet of Curiosities (25 Ekim)
Daniel Spellbound (27 Ekim)
Big Mouth 6. Sezon (28 Ekim)

Reklam

Netflix Filmleri:

Dünyanın En Şanslı Kızı (7 Ekim)
İyilik ve Kötülük Okulu (19 Ekim)
The Good Nurse (26 Ekim)
Cici (27 Ekim)

Kaynak: Webtekno.

Devamını Okuyun

Popüler