Bizimle iletişim kur

Televizyon

The Witcher Dizisine Yeni İsimler Katıldı

Dizinin kadrosuna 4 yeni isim dahil oldu.

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Büyük beğeni toplayan Netflix’in The Witcher dizisi bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda üçüncü sezon çekimlerini başlatmıştı. Hikaye’nin artık başlangıç noktasını geride bırakıp asıl mevzuların başlayacağı üçüncü sezonda büyük bir heyecanla bekleniyor. Netflix’te üçüncü sezon ile birlikte diziye dahil olacak yeni isimleri duyurdu.

Dizinin üçüncü sezonun da dört yeni karakter daha göreceğimiz kesinleşmiş oldu. Dizinin yeni sezonunda Gallatin rolünde Robbie Amell, Milva rolünde Meng’er Zhang, Radovid rolünde Hugh Skinner ve Mistle rolünde Christelle Elwin göreceğiz. Robbie Amell’i ise The Arrow dizisinden tanıyanlarınız mutlaka olacaktır.

Şimdili gelen yorumlara bakacak olursak izleyiciler yeni oyuncu seçimlerinden gayet memnun gibi gözüküyor. Bakalım kendileri dizide ne gibi önemli sahneler ile karşımıza çıkacaklar merakla bekliyoruz.

Savaşçı olarak doğan Gallatin, Nilfgaard adına savaşan Scoia’tael ismindeki bir gerilla ordusunun lideri. Halkına olan tam bağımlılığı onu iktidarlık için olan çatışma noktasına götürüyor.
Daha küçük yaşta Brokilon Ormanı’ndaki dryadlar tarafından evlat edinilen Milva, vahşi tavırları ve okçuluk konusundaki uzmanlığı ile öne çıkıyor.
Kraliyetin çapkın çocuğu Radovid, Kral Vizimir’in küçük kardeşi oluyor. Kendisini istemsizce Redanian İstihbaratı’nın içinde bulan Radovid, kurnaz ve ön görülmeyen tavırları ile pek güven veren bir isim değil.
Zenginlerden çaldıklarını kendisi ve fakirler arasında dağıtan Mistle, The Rats çetesinin bir üyesidir. Mistle, her şeyi değiştirecek bir fırsatın peşinden koşacaktır.

Reklam

Televizyon

The Lionheart Filminin Konusu Nedir? Fragmanı İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

İki kez Indianapolis 500 şampiyonu olan Dan Wheldon, pistte öldü ve motor sporları dünyasını özüne kadar şok etti.

On yıl sonra, Sebastian ve Oliver Wheldon babalarının pratiğine devam ederler.

Babalarının mirası hayallerini besliyor.

HBO Orijinal yapımı belgesel #TheLionheart 12 Mart’ta prömiyer yapacak

Reklam

İki Kuşak

Tek Sürüş

The Storm is Coming

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Kızılcık Şerbeti’nden Settar Tanrıöğen Kararı!

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Kamuoyunun Dikkatine,   Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir.

Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz.   Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır…   Saygılarımızla.

Devamını Okuyun

Televizyon

Harry Potter Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Fantastik romanlardan sinemaya uyarlanan Harry Potter serisi dizi oluyor. Dizinin ne zaman izleyiciyle buluşacağı açıklandı…

İngiliz yazar J. K. Rowling’in yedi fantastik romanından sinemaya uyarlanan Harry Potter serisi, Warner Bros. Discovery tarafından diziye dönüştürülüyor. Dünyanın en çok satan romanlarından uyarlanan sekiz filmlik seri, dizi olarak izleyiciyle buluşacak.

Warner Bros. Discovery’nin CEO’su David Zaslav, dizinin ne zaman yayınlanacağını açıkladı. Merakla beklenen Harry Potter dizisi 2026 yılında yayınlanacak.

Dizi için çalışmalar 2021 yılında başlamıştı ve yapım şirketi geçtiğimiz yıl, dizinin çekileceğini resmen duyurmuştu.

Reklam

Warner Bros. Discovery’nin CEO’su David Zaslav, birkaç hafta önce kitapların yazarı J.K. Rowling ile buluştuğunu ve Harry Potter dizisi için çok heyecanlı olduklarını dile getirdi. Yazar Rowling’in de dizinin yaratıcı ekibine destek vereceği belirtilmişti.

Max’de yayınlanacak olan dizinin kadrosuna dair henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Kaynak: NTV.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Mahsun J Dizisi 7. Bölüm Ne Zaman Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Mahsun J Dizisi 7. Bölüm Fragmanı Yayınlanınca Haberimiz Güncellenecek

Mahsun, İstanbul’da bir motokuryedir. Borç içindeki hayatında bir çıkış yolu ararken tesadüfen keşfettiği “en büyük” yeteneğini kullanarak JİGOLO olmaya karar verir. “Menajer”i ise başarısız bir reklamcı olan arkadaşı Leyla olacaktır.

Toplam sekiz bölümden oluşan dizide Röportaj Adam lakabıyla tanınan, sosyal medyada paylaştığı videolarla milyonlara ulaşan ve son olarak “İllegal Hayatlar” filmiyle gişede büyük başarı elde eden Mahsun Karaca, başkarakter Mahsun’u canlandırıyor.

Kimsenin hayatından memnun olmadığı bir dünyada para için kimin, neyi, ne kadar yapabileceğini sorgulayan bir modern zaman hikâyesi olan Mahsun J., mutluluğu kovalayan kalabalıklar içinde Mahsun ve yakın arkadaşı Leyla’nın sıra dışı ve mizah dolu hikâyesini izleyiciyle buluşuyor.

Reklam

Mahsun J 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yönetmen koltuğunda “Gibi” dizisinin ilk iki sezonunu ve “Dünya Bu” dizisini yöneten Ömer Sinir’in oturduğu “Mahsun J.”nin yedinci bölümü 01 Mart 2024 Cuma‘dan itibaren yayında

Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar