Bizimle iletişim kur
Top Gun Maverick

Televizyon

The Witcher Dizisine Yeni İsimler Katıldı

Dizinin kadrosuna 4 yeni isim dahil oldu.

Yayınlandı

Tarih

The Witcher Dizisine Yeni İsimler Katıldı
Biletino

Büyük beğeni toplayan Netflix’in The Witcher dizisi bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda üçüncü sezon çekimlerini başlatmıştı. Hikaye’nin artık başlangıç noktasını geride bırakıp asıl mevzuların başlayacağı üçüncü sezonda büyük bir heyecanla bekleniyor. Netflix’te üçüncü sezon ile birlikte diziye dahil olacak yeni isimleri duyurdu.

Dizinin üçüncü sezonun da dört yeni karakter daha göreceğimiz kesinleşmiş oldu. Dizinin yeni sezonunda Gallatin rolünde Robbie Amell, Milva rolünde Meng’er Zhang, Radovid rolünde Hugh Skinner ve Mistle rolünde Christelle Elwin göreceğiz. Robbie Amell’i ise The Arrow dizisinden tanıyanlarınız mutlaka olacaktır.

Şimdili gelen yorumlara bakacak olursak izleyiciler yeni oyuncu seçimlerinden gayet memnun gibi gözüküyor. Bakalım kendileri dizide ne gibi önemli sahneler ile karşımıza çıkacaklar merakla bekliyoruz.

Savaşçı olarak doğan Gallatin, Nilfgaard adına savaşan Scoia’tael ismindeki bir gerilla ordusunun lideri. Halkına olan tam bağımlılığı onu iktidarlık için olan çatışma noktasına götürüyor.
Daha küçük yaşta Brokilon Ormanı’ndaki dryadlar tarafından evlat edinilen Milva, vahşi tavırları ve okçuluk konusundaki uzmanlığı ile öne çıkıyor.
Kraliyetin çapkın çocuğu Radovid, Kral Vizimir’in küçük kardeşi oluyor. Kendisini istemsizce Redanian İstihbaratı’nın içinde bulan Radovid, kurnaz ve ön görülmeyen tavırları ile pek güven veren bir isim değil.
Zenginlerden çaldıklarını kendisi ve fakirler arasında dağıtan Mistle, The Rats çetesinin bir üyesidir. Mistle, her şeyi değiştirecek bir fırsatın peşinden koşacaktır.

Reklam

Televizyon

Chris Horsley’nin Sıradışı Yolculuğu BBC Earth Ekranlarında

Aktif yanardağlara yaptığı yolculuklarla tanınan cesur fotoğrafçı Chris Horsley, “Volkan Keşfi” (Exploration Volcano) belgeseliyle Haziran ayında BBC Earth ekranlarında olacak. Bu büyüleyici seri, aktif volkanların periyodik davranışlarını gözler önüne serecek.

Yayınlandı

Tarih

Chris Horsley’nin Sıradışı Yolculuğu BBC Earth Ekranlarında
Biletino

Chris Horsley, sekiz bölümden oluşan bu belgesel serisinde yeni bilimsel veriler toplamak için dünyanın en aktif yanardağlarını keşfe çıkıyor. Horsley’nin nefes kesen yolculuğu Afrika’nın Büyük Rift Vadisi’nden Orta Amerika’nın Volkanik Arkı’na kadar uzanıyor. Zorlu şartların hakim olduğu bu bölgelerde, 1.571 aktif yanardağın gölgesinde 800 milyon insan yaşıyor. Horsley, bu bölgelerde yaşayan insanların hayatlarını kolaylaştıracak ve gelecekteki patlamaları tahmin edecek yenilikçi önlemler almak istiyor. Bölgeye, volkanların sürekli değişen davranışlarını izleyebilme konusunda uyarıcı nitelikteki gaz izleme sistemlerini ve gözetim amaçlı web kameralarının yer aldığı erken uyarı sistemini kuruyor. Horsley’nin tehlikeli ama bir o kadar da etkileyici olan bu yolculuğunun ilk bölümü 3 Haziran Cuma günü saat 22:00’da BBC Earth ekranlarına geliyor.

İlgiyle takip edilen belgeseller yeni sezonlarıyla BBC Earth’de

Haziran ayı BBC Earth içerikleri, Chris Horsley’nin aktif volkanlarlara yaptığı sıradışı yolculuk ile sınırlı kalmıyor. Alaska kışları ve vahşi yaşam ile mücade eden bir grup cesur insanın hikayesi anlatan “Sıfırın Altında Yaşam: Kanada” (Life Below Zero Canada), sekiz bölümden oluşan ikinci sezonuyla 7 Haziran Salı günü saat 23:00’da; BAFTA ödüllü aktör Bill Nighy tarafından seslendirilen, nefes kesici yol belgeseli “Dünyanın En Güzel Tren Yolculukları” (The World’s Most Scenic Railway Journeys) ise dördüncü sezonuyla 29 Haziran Çarşamba günü saat 22:00’da BBC Earth ekranlarında olacak.

Devamını Okuyun

Televizyon

Disney+’tan Yeni ‘Daredevil’ Dizisi

Yeni dizinin orijinal Daredevil’in üçüncü sezonunun kaldığı yerden devam edip etmeyeceği henüz belli değil.

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Charlie-Cox-Matt-Murdock-Daredevil
Biletino

Korkusuz Adam Daredevil (Matt Murdock) geri döndü

Matt Corman ve Chris Ord’dan Disney+’ta Yeni ‘Daredevil’ Dizisi

Matt Murdock geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Variety2nin haberine göre, Korkusuz Adam’ın Matt Corman ve Chris Ord’un yazıp yürütücü yapımcılığını üstleneceği yeni Daredevil serisinin bir parçası olarak Disney+’a doğru ilerlediğini bildirdi. Oyuncular hakkında resmi bir açıklama yapılmadı, ancak hayranlar, aynı adı taşıyan Netflix-Disney+ dizisinde üç sezon Murdock’ı oynayan Charlie Cox’un yakın zamanda Spider- Man: No Way Home – Örümcek Adam : Eve Dönüş Yok’da görünmesinden bu yana uzun süredir devam eden söylentileri doğruluyor, ancak bu haberlerin varlığı hakkında, özellikle Disney veya Marvel’den resmi bir açıklama yapılmadan, bu yüzden çok az ayrıntı mevcut. (Marvel Studios’tan temsilciler Variety’nin hikayesi için yorum yapmayı reddetti.) Corman ve Ord daha önce, Marvel’in Team Red’in üçte birine uygun görünen, Piper Perabo ve Christopher Gorham’ın başrollerini paylaştığı USA Network serisi Cover Affairs’de işbirliği yapmıştı.

Daredevil Marvel Disney

Hem Cox hem de kötü adam Kingpin Wilson Fisk’i oynayan Vincent D’Onofrio’nun geçtiğimiz Noel’de D’Onofrio’nun Hawkeye’da görünmesiyle birlikte Marvel evrenindeki rollerini yeniden canlandıracakları düşünüldüğünde, bu durum Disney adına uzun bir süreç gibi görünüyor. Disney+ öncesi şovların MCU’nun bir parçası olarak kabul edilip edilmediği uzun süredir tartışılıyordu, ancak şimdi bu soruya kesin bir cevabımız var gibi görünüyor, ancak bu yeni dizinin orijinal Daredevil’in üçüncü sezonunun kaldığı yerden devam edip etmeyeceği henüz belli değil. Bunu ileleyen zamanda göreceğiz.

Bu duyumlar Marvel evreninde kurulan düzeni devam ettirirse, özellikle Disney+’da prömiyeri yapılacak yeni diziler için ileriye dönük MCU açısından oyunu tamamen değiştirebilir. Jennifer Walters ve Murdock’un her ikisinin de avukat olduğu ve çizgi romanlarda kesiştiği göz önüne alındığında, Matt Murdock’un veya bazı ortaklarının bu yaz She-Hulk: Attorney at Law‘da görüneceğine dair söylentiler zaten dönüyordu. Wilson Fisk’in Hawkeye ve Echo’da (aynı dizide Alaqua Cox’un oynadığı Echo) ve Daredevil’in bir ortağı olarak bilinen, yakında çıkacak olan spinoff’u ile mevcut dizilerde Korkusuz Adam ile açık bağlantılar var.

Reklam

She-Hulk Resmi Fragmanını İzleyin

Devamını Okuyun

Televizyon

Stranger Things 4. Sezondan İlk 8 Dakika Yayınlandı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Stranger Things'in Merakla Beklenen Dördüncü Sezonundan İlk Görseller Paylaşıldı
Biletino

Ne yaptın sen? Yayınlanmasına sadece bir hafta kalan ST4’ün ilk 8 dakikasını izleyin. Stranger Things 4. Sezon 1. Kısım 27 Mayıs’ta, sadece Netflix’te.

Bahar tatilinde Hawkins’in üzerine bir kâbus gibi çöken karanlık; yeni dehşetleri, rahatsız edici anıları ve yeni bir felaket tehlikesini beraberinde getirir.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler