Bizimle iletişim kur

Televizyon

The Witcher Üçüncü Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Heyecanla bekliyoruz.

Yayınlandı

Tarih

Behzat C Banner

Geçtiğimiz senenin sonlarına doğru Netflix yapımı The Witcher dizisinin ikinci sezonunu izlemiştik ve hikaye’de artık önemli noktalara yaklaşmış bulunuyoruz. İlk sezon birinci, ikinci sezonda kısmende olsa ikinci romandaki olayları konu edinen dizinin üçüncü sezonu ise merakla bekleniyor zira Witcher romanlarını okuyanların bileceği üzere asıl hikaye üçüncü kitap ile birlikte başlıyordu. Yani ilk iki kitabın hikaye’nin başlangıç noktasına odaklandığını söyleyebiliriz.

Netflix, bu yıl karşımıza başka bir Witcher dizisi olan “The Witcher: Blood Origin” ile çıkacak ve bu dizi de alışık olduğumuz hikayenin çok başına, Geralt’ın doğumundan çok öncesine gideceğiz. Öte yandan The Witcher’in üçüncü sezonuna dair resmi bir açıklama henüz yapılmamış olsa da, Netflix’in Witcher külliyatını genişleteceğini ve gelecekte çokça Witcher filmi ile dizisi izleyeceğimizi biliyoruz, çünkü Netflix bunu bilhassa belirtmişti. Peki ya üçüncü sezonu ne zaman izleyeceğiz?

witcher-sezon-3

Bileceğiniz üzere Witcher ikinci sezonu, birincisinden neredeyse tam iki yıl sonra geldi, ancak bu, Henry Cavill’in sette aldığı yaralanma bir yana, öncelikle pandemi salgını ile ilgili gecikmelere bağlıydı. Pandemi ne yazık ki tüm hızıyla devam ediyor olsa da, TV prodüksiyonları öncesine kıyasla daha hızlı bir şekilde çalışıyor. Bu nedenle olası gecikmeleri hesaba kattığımızda, üçüncü sezonun 2022’nin sonunda geleceğini düşünüyoruz. Buna rağmen Netflix, bu seneyi sadece The Witcher: Blood Origin ile tamamlamayı planlar ise o zaman üçüncü sezonun 2023 yılında gelme olasılığı daha ağır basıyor.

Netflix, henüz Witcher üçüncü sezonunu resmi olarak doğrulamadı ancak dizinin yazarı Lauren S Hissrich’in halihazırda üçüncü sezon için senaryolar üzerinde çalıştığı biliniyor. Bir başka kaynak ise Digital Sky’dan geliyor ve kendilerinin edinmiş olduğu bilgiler sonucunda üçüncü sezon için çalışmaların sürdüğü ortaya çıkıyor. Dizide Geralt’ı canlandıran Henry Cavill ise daha önceki bir açıklamasında üçüncü sezon için umutlu olduğunu ifade etmişti.

Televizyon

Ocak Ayında Dijital Platformlarda En Çok İzlenen Diziler ve Filmler Hangileri – Dijital Top 10 Türkiye

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Dijital Platformlar En Çok İzlenen Dizi Listesi

Behzat C Banner

Geçtiğimiz Ay (Ocak 2023) Türkiye’de Dijital Platformlarda En Çok İzlenenler filmler ve dizilerin listesini aşağıdaki grafiklerde bulabilirsiniz. www.justwatch.com’un verilerine göre işte detaylar:

Bakalım sizin izlediğiniz yapımlar ilk 10’a girebilmiş mi?

Türkiyede En Çok izlenen 10 Dizi Hangisi (Ocak 2023)

Türkiye En Çok izlenen 10 Film Hangisi (Ocak 2023)

Devamını Okuyun

Televizyon

Ben Bu Boşluğu Nasıl 4. Bölüm Ne Zaman Saat Kaçta Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

“Göz yaşlarım nereye gitti bilmiyorum, hepsini zamansız harcamış olabilirim.” 

Ben Bu Boşluğu Nasıl, 4. bölümüyle 08 Şubat Çarşamba 21.00’de sadece BluTV’de!

Devamını Okuyun

Televizyon

İyi Adam’ın 10 Günü Oyuncuları Kim? Ne Zaman Yayınlanacak? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner


Netflix, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği üçlemenin birinci filmi İyi Adamın 10 Günü’nün yeni fragmanını ve görsellerini paylaştı.

İyi bir adam bile adaletin peşine düştüğü zaman kötü bir adama dönüşebilir.”

İyi Adamın 10 Günü,10 Şubat’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te


İyi Adamın 10 Günü Hakkında

Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz? 
 

Reklam

Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada iyi bir adam olmak için çabalamaktadır. Şimdi bu sıra dışı özel dedektif, zorlu bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadınla yardımlaşmalıdır. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık iyi bir insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar. 

Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan bu gerilim filmi; mafya adamları, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektifi konu alıyor. 

Yönetmen: Uluç Bayraktar
 

Senarist: Mehmet Eroğlu, Damla Serim
 

Yapımcı: Kerem Çatay
 

Reklam

Oyuncular: Nejat İşler, İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik 

Yapım şirketi: Ay Yapım

Devamını Okuyun

Popüler