Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

The Witcher Üçüncü Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Heyecanla bekliyoruz.

Yayınlandı

Tarih

The Witcher Üçüncü Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak
Ayrıksı Kitap

Geçtiğimiz senenin sonlarına doğru Netflix yapımı The Witcher dizisinin ikinci sezonunu izlemiştik ve hikaye’de artık önemli noktalara yaklaşmış bulunuyoruz. İlk sezon birinci, ikinci sezonda kısmende olsa ikinci romandaki olayları konu edinen dizinin üçüncü sezonu ise merakla bekleniyor zira Witcher romanlarını okuyanların bileceği üzere asıl hikaye üçüncü kitap ile birlikte başlıyordu. Yani ilk iki kitabın hikaye’nin başlangıç noktasına odaklandığını söyleyebiliriz.

Netflix, bu yıl karşımıza başka bir Witcher dizisi olan “The Witcher: Blood Origin” ile çıkacak ve bu dizi de alışık olduğumuz hikayenin çok başına, Geralt’ın doğumundan çok öncesine gideceğiz. Öte yandan The Witcher’in üçüncü sezonuna dair resmi bir açıklama henüz yapılmamış olsa da, Netflix’in Witcher külliyatını genişleteceğini ve gelecekte çokça Witcher filmi ile dizisi izleyeceğimizi biliyoruz, çünkü Netflix bunu bilhassa belirtmişti. Peki ya üçüncü sezonu ne zaman izleyeceğiz?

witcher-sezon-3

Bileceğiniz üzere Witcher ikinci sezonu, birincisinden neredeyse tam iki yıl sonra geldi, ancak bu, Henry Cavill’in sette aldığı yaralanma bir yana, öncelikle pandemi salgını ile ilgili gecikmelere bağlıydı. Pandemi ne yazık ki tüm hızıyla devam ediyor olsa da, TV prodüksiyonları öncesine kıyasla daha hızlı bir şekilde çalışıyor. Bu nedenle olası gecikmeleri hesaba kattığımızda, üçüncü sezonun 2022’nin sonunda geleceğini düşünüyoruz. Buna rağmen Netflix, bu seneyi sadece The Witcher: Blood Origin ile tamamlamayı planlar ise o zaman üçüncü sezonun 2023 yılında gelme olasılığı daha ağır basıyor.

Netflix, henüz Witcher üçüncü sezonunu resmi olarak doğrulamadı ancak dizinin yazarı Lauren S Hissrich’in halihazırda üçüncü sezon için senaryolar üzerinde çalıştığı biliniyor. Bir başka kaynak ise Digital Sky’dan geliyor ve kendilerinin edinmiş olduğu bilgiler sonucunda üçüncü sezon için çalışmaların sürdüğü ortaya çıkıyor. Dizide Geralt’ı canlandıran Henry Cavill ise daha önceki bir açıklamasında üçüncü sezon için umutlu olduğunu ifade etmişti.

Televizyon

“Kıyma” İkinci Sezon Ne Zaman Başlıyor? Konusu Nedir? Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Kıyma İkinci Sezon
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin, ‘Sıfır Bir Adana’ ve ‘Sokağın Çocukları’ yaratıcılarından ortaya çıkan özlenen mahalle macerası ve komedisini izleyicilerle buluşturan ‘Kıyma’ ikinci sezonuyla bugünden itibaren yayında.

Adanalı bir grup arkadaşın İstanbul’a gelip bir kebapçı açmasıyla başlayan ‘Kıyma’ ikinci sezonda yine çok sevilecek. Mahalle kültürünü ve sokak dilini eğlenceli aynı zamanda trajikomik bir şekilde anlatan ‘Kıyma’, otuz dakikalık bölümleriyle izleyicilere keyifli bir seyir imkanı sunuyor.

İlk sezonuyla büyük ilgi toplayan ‘Kıyma’ ikinci sezonuyla aksiyon ve komedi dozunu artırıyor. Yeni karakterlerin eklediği ikinci sezonda Kado, Baran ve Reşo; Ömer, Poyraz ve Tufan’a ortak olarak kebapçıya katılacak.

Kebapçıda bir değişiklik yapmak isteyen Ömer’in, Adana’dan şırdancı Kerem’i getirmesiyle birlikte yeni ve eğlenceli sahneler ortaya çıkacak. Ayrıca aralarına katılacak yeni hemşerileri Mehmet Elmas da sürprizleriyle birlikte ekibi yeni bir yola sürükleyecek. Yeni sezonda aksiyonu da bolca yaşatacak olan ‘Kıyma’da Yiğit’in hapishaneden çıkışıyla birlikte olaylar iyice karışacak.

Kıyma, ikinci sezonuyla bugün saat 19.00’dan itibaren BluTV’de…

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

“Gecenin Ucunda”dan Yeni Tanıtım Geldi – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Gecenin Ucunda Yeni Tanıtım
Ayrıksı Kitap

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, sezonun en iddialı yapımlarından biri olan ‘Gecenin Ucunda’dan muhteşem bir tanıtım daha geldi. Göz alıcı mekanları, güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici öyküsüyle izleyiciyi derinden etkilemeye hazırlanan dizi yakında STAR TV’de ekrana gelecek.

Işık ailesinin pamuk ipliğine bağlı dengeleri Neslihan Atagül Doğulu’nun hayat verdiği Macide’nin gelişiyle bozulacak. Karakterleri büyük merak uyandıran diziden yayınlanan son tanıtımın diyalogları hikayenin gizemlerine dikkat çekiyor.

Yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendiği, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait ‘Gecenin Ucunda’nın oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ve STAR TV ekranında seyirci ile buluşmak için gün sayan ‘Gecenin Ucunda’, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ yakında STAR TV’de…

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Gençlerin İsyan Sözleri Alina Boz’un Yeni Dizisi “Bir Peri Masalı”nda Yankılanıyor – Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Bir Peri Masalı
Ayrıksı Kitap

Ekran başında birçok televizyon dizisi zenginlerin hayatını anlatırken, evde bu dizileri izleyip de duygusal anlar yaşayan milyonlarca dar gelirli insan var…

Türkiye’nin çok küçük bir kesiminin hayatına özendirme durumu ne yazık ki, dizilerle kendini ekranda göstermeye devam ediyor. Bu dizilerden birisi de Çarşamba günü başlayacak olan Bir Peri Masalı olacak. Alina Boz ile Tarık Emir Tekin’in başrollerinde yer alacağı yeni dizi, birçok gencin isyanını da ekrana taşıyacak.

Kolay bir hayat yaşamak isteyen, lüks içinde hiçbir sorumluluk duygusu olmadan, belki de hiçbir iş yapmadan bir şekilde zengin olma hayali kuran ne kadar çok insan var. Bazı gençler ise hayallerine kavuşmak için ne kadar eğitime yönelse, ne kadar çalışsa ve ne kadar fedakarlık sergilese de buna ulaşamııyor.

İşte Bir Peri Masalı dizisi bir diziden daha fazlası olduğunu kafası karışmış bir gençliğin ruh halini ekran başına taşıyarak ortaya koyacak. Zeynep isimli karakteri canlandıran Alina Boz, bir şekilde parayı bulup zenginler gibi yaşamak isteyen milyonlarca gencin de hayalini süsleyecek.

Kaynak: Televizyon Gazetesi.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler