Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

‘Thor: Love and Thunder’: Yeni Kozmik Karakter Posterleri Geldi

Yayınlandı

Tarih

thor_karakter_posterleri
Ayrıksı Kitap

Geri döndüler ve her zamankinden daha iyiler…

Ve şu eski Asgardlı deyişi bilirsiniz – iki Thor bir taneden iyidir.
Hem Thor hem de Mighty Thor için olanlar da dahil olmak üzere Marvel Studios’tan Thor: Love and Thunder için yepyeni bir karakter arkası posterleri bu diyara geldi. Space Viking’in kendisine ve eski kız arkadaşı Jane Foster’a merhaba deyin!
Hepsi bu kadar değil, Thor’un arkadaşları (Valkyrie ve Korg), düşmanları (Gorr) ve keçiler (ToothGrinder ve ToothGnasher) için yeni posterler ve güçlü Zeus’a bir bakış da burada!
Aşağıdaki resim galerisinde tüm karakter posterlerini bulun!

Thor: Aşk ve Gökgürültüsü

thor_love_and_thunder_poster_thor
thor_love_and_thunder_poster_jane_mighty_thor
thor_love_and_thunder_poster_gorr
thor_love_and_thunder_poster_valkyrie

Thor: Love and Thunder, Thor’u (Chris Hemsworth) şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir şeye benzemeyen bir yolculukta bulur – kendini keşfetme arayışı. Ancak emekliliği, tanrıların yok edilmesini isteyen Tanrı Kasabı Gorr (Christian Bale) olarak bilinen galaktik bir katil tarafından kesintiye uğrar. Tehditle mücadele etmek için Thor, Kral Valkyrie (Tessa Thompson), Korg (Taika Waititi) ve – Thor’u şaşırtacak şekilde – büyülü çekici Mjolnir’i açıklanamayan bir şekilde kullanan eski kız arkadaşı Jane Foster’ın (Natalie Portman) yardımına başvurur. Güçlü Thor. Bu arayış onları nereye götürecek? Yeni başlayanlar için Zeus’un (Russell Crowe) hüküm sürdüğü Olympus’a doğru bir yürüyüşte.

thor_love_and_thunder_poster_korg

Birlikte, Tanrı Kasabı’nın intikamının gizemini ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan onu durdurmak için üzücü bir kozmik maceraya atılırlar.
Geri dönen yönetmen Taika Waititi, Thor: Love and Thunder’ın başına geri dönüyor ve filmin yapımcılığını Kevin Feige ve Brad Winderbaum yapıyor.

thor_love_and_thunder_poster_zeus
thor_love_and_thunder_poster_goats

Sinema

Katil Robot “Megan” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Megan Yeni Fragman
Ayrıksı Kitap

Film, bebeğin çılgın dans hareketlerini sergileyen ilk fragmanının yayınlanmasının ardından bu yılın başlarında viral bir sansasyon yarattı. Şans eseri, bu yeni klip aynı zamanda onun birinci sınıf koreografisinden bazılarını da içeriyor.

M3GAN, Akela Cooper tarafından yazılmıştır ve Cooper ve Wan’ın bir hikayesine dayanmaktadır. Filmin kadrosunda The Daily Show komedyeni Ronny Chieng de yer alıyor.

M3GAN 6 Ocak’ta sinemalarda. Filmin Türkçe altyazılı yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Sinema

“Babil” Filmi Bize Ne Anlatıyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Babil Nasıl Bir Film
Ayrıksı Kitap

Damien Chazelle’den BABİL filmi, 1920’lerin Los Angeles’ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart’tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır.

Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood’un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü anlatıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Robert Pattinson’lı “Mickey 17” Filminin Tanıtımı Yayınlandı – “Mickey 17” Nasıl Bir Film?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Mickey 17 Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Bong Joon Ho’nun 29 Mart 2024’te vizyona girecek olan “Mickey 17” filminin ilk ama kısa tanıtımı yayınlandı…

Çekimleri Ağustos ayında İngiltere’de başlayan ve halen devam eden bilim kurgu filmi, Edward Ashton tarafından yazılan “Mickey7” isimli romandan uyarlandı.

Konusu:

Bir buz gezegenini kolonileştirmek için gönderilen Mickey’i takip ediyor. Kitabın konusuna göre; Mickey, vücudunun ölümden sonra yenilenebileceğini, ancak anılarının hala korunduğunu fark eder. Altıncı ölümünden sonra yaşama yeniden başlayan Mickey7, yaşadığı hayatın neye benzediği ve bu görevin neden kendisine kaldığını nihayet anladığında, hayatının akışı tamamen değişir.

Filmin oyuncu kadrosunda Pattinson’ın yanı sıra; Mark Ruffalo, Toni Collette, Steven Yeun, Naomi Ackie gibi isimler yer alıyor.

Reklam

Kaynak: Beyazperde.

Devamını Okuyun

Popüler