Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Ünlü Yönetmen Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Oppenheimer’dan İlk Görsel Paylaşıldı

Başrolde Peaky Blinders’ın sevilen oyuncusu Cillian Murphy var!

Yayınlandı

Tarih

Ünlü Yönetmen Christopher Nolan'ın Yeni Filmi Oppenheimer'dan İlk Görsel Paylaşıldı
Ayrıksı Kitap

Sinemadaki birçok başarılı filmde imzası bulunan Christopher Nolan’ın yeni filmi Oppenheimer’dan ilk görsel paylaşıldı.

Geçtiğimiz sonbaharda duyurulan filmin konusu ise ikinci dünya savaşındaki atom bombasının geliştirilmesine dayanıyor. Yayınlanan ilk posterde ise filmde Robert Oppenheimer karakterini canlandıracak olan Cillian Murphy yer almakta.

Filmin ana odağı Robert Oppenheimer, “ilk nükleer bombanın babası” olarak anılan, Manhattan projesinin mimari ve ünlü fizikçi. Kendisinin hayatı Oppenheimer filmine konu olmuş olacak.

100 milyon dolarlık bütçeye sahip olan Oppenheimer, konusu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Başrolde Cillian Murphy’nin yanı sıra Robert Downey Jr., Matt Damon, Emily Blunt, Florence Pugh, Rami Malek, Benny Safdie, Josh Hartnett, Dane DeHaan, Michael Angarano, Jack Quaid, Alden Ehrenreich, Matthew Modine gibi isimler yer alıyor.

Oppenheimer, 21 Temmuz 2023 tarihinde gösterime girecek.

Reklam
Cillian Murphy / Robert Oppenheimer
Devamını Okuyun
Reklam

Sinema

Katil Robot “Megan” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Megan Yeni Fragman
Ayrıksı Kitap

Film, bebeğin çılgın dans hareketlerini sergileyen ilk fragmanının yayınlanmasının ardından bu yılın başlarında viral bir sansasyon yarattı. Şans eseri, bu yeni klip aynı zamanda onun birinci sınıf koreografisinden bazılarını da içeriyor.

M3GAN, Akela Cooper tarafından yazılmıştır ve Cooper ve Wan’ın bir hikayesine dayanmaktadır. Filmin kadrosunda The Daily Show komedyeni Ronny Chieng de yer alıyor.

M3GAN 6 Ocak’ta sinemalarda. Filmin Türkçe altyazılı yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Sinema

“Babil” Filmi Bize Ne Anlatıyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Babil Nasıl Bir Film
Ayrıksı Kitap

Damien Chazelle’den BABİL filmi, 1920’lerin Los Angeles’ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart’tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır.

Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood’un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü anlatıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Robert Pattinson’lı “Mickey 17” Filminin Tanıtımı Yayınlandı – “Mickey 17” Nasıl Bir Film?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Mickey 17 Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Bong Joon Ho’nun 29 Mart 2024’te vizyona girecek olan “Mickey 17” filminin ilk ama kısa tanıtımı yayınlandı…

Çekimleri Ağustos ayında İngiltere’de başlayan ve halen devam eden bilim kurgu filmi, Edward Ashton tarafından yazılan “Mickey7” isimli romandan uyarlandı.

Konusu:

Bir buz gezegenini kolonileştirmek için gönderilen Mickey’i takip ediyor. Kitabın konusuna göre; Mickey, vücudunun ölümden sonra yenilenebileceğini, ancak anılarının hala korunduğunu fark eder. Altıncı ölümünden sonra yaşama yeniden başlayan Mickey7, yaşadığı hayatın neye benzediği ve bu görevin neden kendisine kaldığını nihayet anladığında, hayatının akışı tamamen değişir.

Filmin oyuncu kadrosunda Pattinson’ın yanı sıra; Mark Ruffalo, Toni Collette, Steven Yeun, Naomi Ackie gibi isimler yer alıyor.

Reklam

Kaynak: Beyazperde.

Devamını Okuyun

Popüler