Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Venom 3 Resmen Duyuruldu

Sony ayrıca Ghostbusters Afterlife 2’yi de duyurdu.

Yayınlandı

Tarih

Venom 3 Resmen Duyuruldu
Ayrıksı Kitap

CinemaCon etkinliğinde bir panel düzenleyen Sony Pictures, Venom 3 ve Ghostbusters Afterlife 2’yi resmen duyurdu. Spider-Man’in olmadığı ve süper kötülerden oluşan bir evren oluşturmaya çalışan Sony, Venom’u bu evrenin baş taçı yapmaya çalışıyor. Morbius filminden alınan başarısızlık ise Sony’nin bu tarz projeleri oluşturmasına engel olmamış.

Yine başrolde Tom Hardy’nin olması dışında Venom 3’e dair somut bir bilgi henüz paylaşılmamış durumda. Öte yandan Sony, Ghostbusters Afterlife 2 içinde benzer olarak detayları önümüze sunmadı. Her iki filmin vizyon tarihi de aynı şekilde belirsizliğini koruyor.

Venom 3 ve Ghostbusters Afterlife 2’ye ek olarak Sony Pictures, Madam Web ve Kraken filmleri üzerindeki çalışmalarını da sürdürüyor. Morbius’un geleceği hala belirsizliğini korurken Sony’nin bu karakteri rafa kaldıracağını ise pek düşünmüyoruz zira Sinister Six kurulacaksa mutlaka Morbius’un devam filmi de gelecektir.

Devamını Okuyun
Reklam

Sinema

Katil Robot “Megan” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Megan Yeni Fragman
Ayrıksı Kitap

Film, bebeğin çılgın dans hareketlerini sergileyen ilk fragmanının yayınlanmasının ardından bu yılın başlarında viral bir sansasyon yarattı. Şans eseri, bu yeni klip aynı zamanda onun birinci sınıf koreografisinden bazılarını da içeriyor.

M3GAN, Akela Cooper tarafından yazılmıştır ve Cooper ve Wan’ın bir hikayesine dayanmaktadır. Filmin kadrosunda The Daily Show komedyeni Ronny Chieng de yer alıyor.

M3GAN 6 Ocak’ta sinemalarda. Filmin Türkçe altyazılı yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Sinema

“Babil” Filmi Bize Ne Anlatıyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Babil Nasıl Bir Film
Ayrıksı Kitap

Damien Chazelle’den BABİL filmi, 1920’lerin Los Angeles’ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart’tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır.

Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood’un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü anlatıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Robert Pattinson’lı “Mickey 17” Filminin Tanıtımı Yayınlandı – “Mickey 17” Nasıl Bir Film?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Mickey 17 Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Bong Joon Ho’nun 29 Mart 2024’te vizyona girecek olan “Mickey 17” filminin ilk ama kısa tanıtımı yayınlandı…

Çekimleri Ağustos ayında İngiltere’de başlayan ve halen devam eden bilim kurgu filmi, Edward Ashton tarafından yazılan “Mickey7” isimli romandan uyarlandı.

Konusu:

Bir buz gezegenini kolonileştirmek için gönderilen Mickey’i takip ediyor. Kitabın konusuna göre; Mickey, vücudunun ölümden sonra yenilenebileceğini, ancak anılarının hala korunduğunu fark eder. Altıncı ölümünden sonra yaşama yeniden başlayan Mickey7, yaşadığı hayatın neye benzediği ve bu görevin neden kendisine kaldığını nihayet anladığında, hayatının akışı tamamen değişir.

Filmin oyuncu kadrosunda Pattinson’ın yanı sıra; Mark Ruffalo, Toni Collette, Steven Yeun, Naomi Ackie gibi isimler yer alıyor.

Reklam

Kaynak: Beyazperde.

Devamını Okuyun

Popüler