Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

“Victoria’s Secret: Angels And Demons” Gain’de Yayına Girdi

Yayınlandı

Tarih

Victoria's Secret Angels And Demons
Ayrıksı Kitap

Her biri olay yaratan baş döndürücü şovları, süperstarlara dönüşen “melekleri” ve sunduğu “kusursuz kadın” algısıyla adeta akıllara kazınan Victoria’s Secret’ın ışıltılı dünyasının ardındaki karanlık gerçekler kanınızı donduracak. Tüm dünyanın konuştuğu üç bölümlük belgesel “Victoria’s Secret: Angels and Demons” şimdi GAİN’de.

İnsan kaçakçılığı ve fuhuşa teşvikten hüküm giymiş Jeffrey Epstein’in Victoria’s Secret’ın yapımcısı multimilyarder Les Wexner ile nasıl bir ilişkisi vardı? Modellik yapma vaadiyle çağrılan, alıkonulan, istismar edilen, bir kısmı henüz reşit bile olmayan kızların hikâyelerinde bu ikilinin rolü neydi? Eski ABD Başkanları Bill Clinton ve Donald Trump ile İngiliz Kraliyet Ailesi mensubu Prens Andrew ve Bill Gates’in de aralarında bulunduğu son derece güçlü isimlerle nasıl bağlantıları vardı? Marka, #MeToo hareketinin getirdiği dönüşümlere ayak uydurmaya neden direndi?

Türkiye’de sadece GAİN’de izlenebilecek Hulu yapımı “Victoria’s Secret: Angels and Demons”, milyar dolarlık markanın başarı basamaklarını hızla çıkışını ve dramatik bir şekilde düşüşünü ele alıyor. Işıltılı Victoria’s Secret dünyasının ardındaki karanlık gerçekleri gün ışığına çıkarıyor. Popüler kültür hikâyelerini titizlikle ortaya koyan yönetmen Matt Tyrnauer’ın imzasını taşıyan “Victoria’s Secret: Angels and Demons”, iki CEO’su da dahil olmak üzere markanın eski çalışanları, temsilcileri, “melekleri” ile yazarlar, gazeteciler ve sektörün içinden profesyonellerin görüşlerine ve tanıklıklarına başvuruyor.

Yüksek temposu ve sadece dönemine değil, günümüzün moda dünyasına ve güç ilişkilerine de ışık tutan şaşırtıcı detayları ile tek solukta izlenecek “Victoria’s Secret: Angels and Demons”, şimdi GAİN’de.

Televizyon

Marvel, “Armor Wars”u Film Olarak Geliştiriliyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Armor Wars Don Cheadle
Ayrıksı Kitap

Marvel Studios, “Armor Wars” projesini şimdi Disney+ için bir dizi olması için, uzun metrajlı bir film olarak yeniden geliştirilecek…

Kaynaklar, stüdyonun hikayeyi doğru şekilde anlatmak için kararlı olduğunu ve bu süreçte bir özelliğin proje için daha uygun olduğunu fark ettiğini söylüyor.

Uzun süredir devam eden Marvel Sinematik Evreni rolünü Albay James “Rhodey” Rhodes, AKA Savaş Makinesi olarak yeniden canlandıran Don Cheadle, yıldız olmaya devam ediyor. Dizinin baş yazarı olarak görev yapan Yassir Lester, uzun metrajlı senarist olarak kalacak.

Kaynak: The H. Reporter.

Devamını Okuyun

Televizyon

“Hocus Pocus 2” Ne Zaman Ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor? Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Hocus Pocus 2
Ayrıksı Kitap

Bette Midler, Sarah Jessica Parker ve Kathy Najimy, yanlışlıkla güçlü bir cadılar meclisini canlandıran bir grup çocuğu konu alan 1993 tarihli filmin devamında rollerini yeniden canlandırıyorlar.

Filmi; Disney Plus’ta, 30 Eylül’den itibaren izleyebilirsiniz.

Devamını Okuyun

Televizyon

House of the Dragon Onuncu (Final) Bölümü Ne Zaman Saat Kaçta?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

house of the dragon princeses
Ayrıksı Kitap

House of the Dragon’un Birinci Sezon  Onuncu Yani Final Bölümü The Black Queen  adını taşıyor ve 10. Bölüm yani House Of The Dragon Final bölümü 23 Ekim pazar akşamı Amerika saatiyle akşam saat 9’da yani Amerika saatiyle 21’de HBO Max’de yayınlanırken Türkiye saatiyle pazarı pazartesiye bağlayan gece sabaha karşı (24 Ekim Pazartesi) 04’de yayınlanıyor.

Devamını Okuyun

Popüler