Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Warner Bros. Ezra Miller’ın Kariyeri İçin Kararını Verdi I Son dakika!

Yayınlandı

Tarih

Ezra Miller DCden Kovuldu Flash
Ayrıksı Kitap

Deadline’ın yaptığı habere göre Warner Bros. Ezra Miller’ı hiçbir gelecek film planlarına dahil etmeyecek. Flash filmine harcanan büyük bütçeden dolayı filmden sahneleri çıkartılmayacak fakat artık gelecekte Ezra Miller’ı Flash olarak görmeyeceğiz.
Yazık oldu.

Ezra Miller Tha Flash’dan Kovuldu mu?

Son dakika gelişmesine göre Flash filminin yıldızı Ezra Miller hakkındaki son manşetlerin ardından, yıldızın gelecekteki DC Comics’in gelecek planlarının bir parçası olmadığını gösteriyor. Warner Bros.’un DCEU’nun ilerlemesine yönelik planlarının The Flash filminin yıldızı Ezra Miller’ı içermediği bildiriliyor.

Çok sayıda gecikme ve yaratıcı çalkantıların ardından The Flash nihayet 23 Haziran 2023‘te vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmde Ezra Miller’ın Justice League’den Barry Allen rolünü yeniden canlandırdığı görülüyor ve ona Supergirl rolünde Sasha Callie ve Michael Keaton’ın eşlik edeceği görülüyor. Batman Dönüyor’daki son görünümünden 31 yıl sonra Michael Keaton Batman olarak büyük dönüş gerçekleştirecek.

The Flash Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek

Bununla birlikte, Miller, son birkaç hafta içinde bir dizi rahatsız edici manşetin merkezinde yer aldı. Miller, 2022’de ikinci derece saldırı suçlamasıyla Hawaii’de iki kez tutuklandı. O zamandan beri haberlerin arkası kesilmedi, ilk önce 18 yaşındaki bir çocuğun ebeveynleri, bir hakimden çocukları adına oyuncuya karşı bir koruma emri çıkarması için başvuruda bulundu. Daha sonra aileyi tehdit ettiği ve çocuğa karşı uygunsuz davrandığı için Miller’a karşı geçici bir yasaklama emri verildiği ortaya çıktı. Başlangıçta yetkililerle alay eden Ezra Miller, bunun ardından Instagram hesabını sildi.

Warner Bros. tarafının The Flash’ın yayınlanmasına daha bir yıldan fazla süre olmasına rağmen, franchise’ın geleceğini düşündüğü için şimdiden tartışmaya başladıkları ve Miller için kararlarının iyi görünmediği ortaya çıktı. Deadline tarafından yakın zamanda yayınlanan bir haber dosyasında, içeriden kişiler stüdyonun Miller için yardım almaya çalıştığını söylüyor, ancak manşetler birikmeye devam ettiği için, Ezra Miller’ın Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav’ın DCEU planlarına uymadığı görülüyor. Miller’ın şu anki durumu nasıl olursa olsun, DCEU’da bir geleceği yok gibi görünüyor.

Reklam
The-Flash-Filmi-Ezra-Miller

Warner Bros. Discovery, Marvel Studios ile rekabet etme umuduyla DC markasını canlandırmaya özel önem vererek perde arkasında büyük değişiklikler yapıyor. Bu değişiklikler, HBO Max filmi “Wonder Twins” gibi projeleri iptal etmek ve aynı zamanda Lady Gaga’nın Harley Quinn’i canlandıracağı bir müzikal olacağı bildirilen Joker 2’ye yeşil ışık yakmak anlamına geliyordu. Miller’ı çevreleyen bu kötü manşetler, Warner Bros.’un konu büyük bütçeli dev filmlerine gelince seyircinin konuşmasını istediği şey değil ve filmle ilgili bazı zorlu kararların yakında alınması gerekecek.

The Flash Filminde Çoklu Evren Olayı

Warner Bros.’un aslında The Flash’ta Miller’a yeniden rol verme planı yoktu, ancak daha fazla manşet biriktikçe, tüm franchise’ın geleceği tehlikede olabilir. Warner Bros.’un The Flash ile ne yapacağı henüz belli değil, ancak stüdyo Barry Allen’ın rolünü yeniden düzenlerse, filmin sonunu yeniden çekebilir ve oyuncudaki değişikliği açıklamak için filmin “çoklu evren” planını kullanabilirler. Stüdyo ayrıca, Wally West veya Bart Allen’ı DCEU’ya getirerek The Flash’ın (Ezra Miller) Barry Allen’ından farklı bir Flash’ı her zaman tercih edebilirdi. ve bu daha az tartışmalı olurdu. Bakalım böyle bir değişiklik olacak mı?

Sinema

İngiliz Köylülerinin Derdi? “The Good House – Yalnız Bir Evin Kahkahası” Yorum Yazısı

Yayınlandı

Tarih

IMG_20220929_172939
Ayrıksı Kitap

Alkol, depresyon, sağlıksız aile ilişkileri ve sorunlu dostlukların kol gezdiği küçük bir İngiliz kasabasında geçen filmin konusu; Bir zamanlar emlak piyasasında adını sıkça duyuran ama şimdilerde başarısız bir iş kadını olarak anılan Hildy Good karakterinin, ailevi ve geçmişin hatıralarında dolaşan sorunlarının getirdiği alkol kullanımını yenmesi ve de bu sorunlarını kabullenmek ve etmemek arasında kaldığı hikayesi anlatılmaktadır.

Her yaştan insanın empati kuramayacağı karakterleri, belli başlı ( yaşını başını almış) bir kitleye hitap eden seyircinin de hikayesi ve yönetmenin anlatım biçimini beğenmeyeceği bir film olmuş. Sinematografisi bana Manchester By The Sea filmini (Yaşamın Kıyısında), Sigourney Weaver’ın oynadığı Hildy Good karakterinin yer yer ekrana bakıp konuşması da Fleabag’i anımsattı. Ne çerezlik ne de “tamam hadi izleyelim” diyebileceğimiz bir iş olmuş. Anca denk gelirseniz izlenebilecek bir film.

SİNEMAYLA KALIN

Devamını Okuyun

Sinema

‘ÇAKALLARLA DANS 6’ Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Çakallarla Dans 6-02
Ayrıksı Kitap

Yapımını SugarWorkz-TAFF Pictures’ın üstlendiği, yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı ‘Çakallarla Dans 6’, teaser afişiyle birlikte vizyon tarihini de açıkladı. Çekimleri İstanbul, Bodrum ve Kos Adası’nda gerçekleştirilen film, 2 Aralık’ta sinema salonlarında seyirciyle buluşacak.

Türk sinemasının en uzun soluklu film serilerinden biri olan ‘Çakallarla Dans’ın yeni macerasında seyircinin çok sevdiği ‘Çakallar’ bu kez sınırları aşıyor ve yurt dışına açılıyor! 2010’da vizyona giren ilk filmden bu yana ana kadrosunu muhafaza ederek yoluna devam eden ‘Çakallarla Dans’ın ekibine dikkat çekici yeni isimler de eklendi. 

‘Çakallarla Dans 6’da efsane ekip Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz yeniden bir araya geliyor. Altıncı filmde Ebru Cündübeyoğlu, Nurettin Sönmez, Elvan Dişli, Mine Kılıç ve Kemal Zeydan kadroya katılıyor. 

‘Çakallarla Dans 6’nın senaryosunda tüm seride olduğu gibi Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi imzası var.

‘Çakallarla Dans 6’, 2 Aralık’ta sinemalarda

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

Yıldızlara Bak Yeni Fragman Geldi

Yayınlandı

Tarih

Yazar

images (32)
Ayrıksı Kitap

Doruk Tüzel’in hem kaleme aldığı hem de yönetmen koltuğuna oturduğu yeni filmi Yıldızlara Bak‘tan fragman ve yeni görseller geldi. Oyuncu kadrosunda Arda kural, Güven Hokna, Altan Erkekli, Mehmet Ulay, Gizem Denizci, Öykü Gemici, Nilay Yeral gibi isimler yer alıyor. Filmin müziklerini zamanında Ajda Pekkan, MFÖ, Sezen Aksu gibi isimlerin orkestra şefliğini yapmış usta müzisyen Garo Mafyan üstlendi.

Yıldızlara Bak Filminin Konusu

Dram türündeki filmin konusu “Doğum sırasında eşini kaybeden Selim, yaşadığı kaybın suçunu yeni doğmuş bebeğine atar ve onu terk eder. Yıllarca karısının yasını tutan Selim eşinin dokuzuncu ölüm yıldönümünü kızının doğum gününde anar fakat bir sorun vardır artık kızıyla geçireceği pek vakti yoktur”. 28 Ekimde sinemalara girecek filmin yapımcılığını KDF Yapım üstleniyor. İşte fragman ve görseller;

Devamını Okuyun

Popüler