Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Yaşam

Will Smith’ten Özür Videosu Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Will Smith Tokat Afiş
Ayrıksı Kitap

Will Smith tokat olayı için bir özür videosu yayınladı. Altı dakikalık videoda yıldız oyuncu o gece ve hemen sonrasında yaşananları anlattı…

Bu yıl Oscar Ödülleri’ne Will Smith damga vurmuştu. Ödül sunmak için sahnede olan komedyen Chris Rock’ın, eşi Jada Pinkett Smith hakkında yaptığı şakaya sinirlenen yıldız oyuncu, sahneye çıkarak salonda bulunan yüzlerce kişinin ve televizyonları başında töreni izleyen milyonlarca seyircinin önünde Chris Rock’a tokat attı. Günlerce gündemden düşmeyen bu konu, Will Smith’in kariyerine büyük darbe vurdu. Smith’in rol alacağı çok sayıda proje rafa kaldırılırken, oyuncunun çekilmiş projeleri de ertelenmek zorunda kaldı. Will Smith tokat attığı için ertelenen bu projelerden en kayda değer olanı Apple’ın büyük bütçeli filmi Emancipation’dı.

Chris Rock’a tokat atmasının ardından pek çok kişi tarafından sert bir şekilde eleştirilen ve hayranlarının gözünden düşen Will Smith tokat olayından beri ortalarda yoktu. Dört aydır herhangi bir paylaşım yapmayan yıldız oyuncunun yaşananları geride bırakmak için gözlerden uzak bir inzivaya çekildiği konuşuluyordu. Yıldız oyuncu aylar sonra sessizliğini bozdu ve yaşanan olaylardan pişmanlığını dile getiren bir özür videosu yayınladı. Will Smith’in yayınladığı, yaklaşık altı dakikalık özür videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Hemen o gece, ödülünü almak için sahneye çıktığında neden özür dilemediğine de değinen Smith, o gece her şeyin bulanık olduğunu, kendisinde olmadığını söyledi. Ödül töreninden bir iki gün sonra bir özür metni yayınlayan ve şahsen özür dilemek için Chris Rock’la iletişime geçmeye çalışan Smith, Rock cephesinden gelen cevaptan anladığı kadarıyla Chris Rock’ın henüz bu konuyu konuşmaya hazır olmadığını, hazır olduğunda kendisinin iletişime geçeceğini söyledi.

Kaynak: Donanım Günlüğü.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Yaşam

Adam Sandler, Ben Stiller’ı Neden Kızdırdı?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

The 2022 Gotham Awards at Cipriani Wall Street on November 28, 2022 in New York City
Ayrıksı Kitap

Adam Sandler, 2022 Gotham Ödülleri’nde bir Oyuncu Övgüsü ödülünü kabul ederken, iddiaya göre kızları tarafından yazılmış çok komik bir konuşma yaptı…

56 yaşındaki aktöre eşi Jackie , 28 Kasım Pazartesi gecesi New York City’deki Cipriani Wall Street’te düzenlenen yıllık etkinlikte katıldı.

Adam konuşmasının başında kızları Sunny ve Sadie’nin bir konuşma hazırlayıp hazırlamadığını sorduğu ve yapmadığını söyleyince onun için bir konuşma “yazdıklarını” söyleyerek şaka yaptı.

“Sevgili iyi giyimli ileri gelenler, yüksek eğitimli yenilikçiler ve The Gotham Awards’ın diğer çeşitli artıları, babamız Bay Adam Sandler’a bu prestijli yaşam boyu, tüm zamanların, primetime, GOAT başarısı Tribute Ödülü’nü verdiğiniz için teşekkür ederiz.” diyerek söze başladı.

Sözlerine şöyle devam etti: “Kupa rafındaki ödüllerin çoğunun patlamış mısır kovaları, zeplinler veya ‘Yılın Babası’ yazan sahte mini Oscar’lar şeklinde olduğunu görmek onun için çok şey ifade ediyor.”

Reklam

Sanatçı, konuşma sırasında Ben Stiller ve Timothee Chalamet gibi ünlüleri kızdırdı.

Konuşmada, Sandler veya daha doğrusu kızları (iddiaya göre), onun yerine evdeyken yapamayacakları her şeyi yapmakta özgür olacaklarını ve Ben Stiller filmlerine yüksek sesle güleceklerini, söyledi.

Kaynak: Just Jared & EW.

Adam Sandler 2022 Gotham Ödülleri
Devamını Okuyun

Yaşam

Meghan Markle’dan Prenses Kate Middleton’a Program Teklifi

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Meghan Markle Kate Middleton
Ayrıksı Kitap

Meghan Markle’ın, ünlü isimleri ağırladığı Archetypes adlı podcast yayınına Galler Prensesi Kate Middleton’ı davet ettiği öğrenildi…

41 yaşındaki Sussex Düşesi Meghan Markle’ın, 38 yaşındaki Galler Prensesi Kate’i, popüler podcast programı Archetypes’a davet ettiği öğrenildi. Meghan Markle, Kraliçe Elizabeth’in cenazesi için eşi Prens Harry ile birlikte İngiltere’de oldukları dönemde Kate Middleton’ı programına davet etti. Bu, Meghan ve Harry çifti kraliyetten ayrılmadan önce aralarının bozuk olduğu öne sürülen Meghan ve Kate ikilisi için şaşırtıcı bir gelişme olarak nitelendirildi.

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Yaşam

Dua Lipa’ya Arnavutluk Vatandaşlığı Verildi

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Dua Lipa Arnavutluk Vatandaşlığı
Ayrıksı Kitap

Arnavut kökenli İngiliz pop yıldızı Dua Lipa, Arnavutluk vatandaşlığı aldı…

Arnavut kökenli İngiliz şarkıcı Dua Lipa, Arnavutluk vatandaşlığı aldı. Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bajram Begaj, sanatçıya, müziği aracılığıyla Arnavutların ününü uluslararası alanda yaymadaki rolü nedeniyle vatandaşlık verildiğini açıkladı.

Lipa, Arnavutluk’un Osmanlı’dan ayrılarak bağımsızlığını kazanmasının 110’uncu yıl dönümü olan pazar günü vatandaşlık yemini etti. Bajram Begaj, Lipa’ya, Arnavutların uluslararası arenada tanınırlığını sağladığı için vatandaşlık vermenin bir onur olduğunu belirtti.

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Popüler