Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Yaşam

Will Smith’ten Özür Videosu Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Will Smith Tokat Afiş
Ayrıksı Kitap

Will Smith tokat olayı için bir özür videosu yayınladı. Altı dakikalık videoda yıldız oyuncu o gece ve hemen sonrasında yaşananları anlattı…

Bu yıl Oscar Ödülleri’ne Will Smith damga vurmuştu. Ödül sunmak için sahnede olan komedyen Chris Rock’ın, eşi Jada Pinkett Smith hakkında yaptığı şakaya sinirlenen yıldız oyuncu, sahneye çıkarak salonda bulunan yüzlerce kişinin ve televizyonları başında töreni izleyen milyonlarca seyircinin önünde Chris Rock’a tokat attı. Günlerce gündemden düşmeyen bu konu, Will Smith’in kariyerine büyük darbe vurdu. Smith’in rol alacağı çok sayıda proje rafa kaldırılırken, oyuncunun çekilmiş projeleri de ertelenmek zorunda kaldı. Will Smith tokat attığı için ertelenen bu projelerden en kayda değer olanı Apple’ın büyük bütçeli filmi Emancipation’dı.

Chris Rock’a tokat atmasının ardından pek çok kişi tarafından sert bir şekilde eleştirilen ve hayranlarının gözünden düşen Will Smith tokat olayından beri ortalarda yoktu. Dört aydır herhangi bir paylaşım yapmayan yıldız oyuncunun yaşananları geride bırakmak için gözlerden uzak bir inzivaya çekildiği konuşuluyordu. Yıldız oyuncu aylar sonra sessizliğini bozdu ve yaşanan olaylardan pişmanlığını dile getiren bir özür videosu yayınladı. Will Smith’in yayınladığı, yaklaşık altı dakikalık özür videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Hemen o gece, ödülünü almak için sahneye çıktığında neden özür dilemediğine de değinen Smith, o gece her şeyin bulanık olduğunu, kendisinde olmadığını söyledi. Ödül töreninden bir iki gün sonra bir özür metni yayınlayan ve şahsen özür dilemek için Chris Rock’la iletişime geçmeye çalışan Smith, Rock cephesinden gelen cevaptan anladığı kadarıyla Chris Rock’ın henüz bu konuyu konuşmaya hazır olmadığını, hazır olduğunda kendisinin iletişime geçeceğini söyledi.

Reklam

Kaynak: Donanım Günlüğü.

Devamını Okuyun
Reklam

Yaşam

Justin Bieber Instagram Hesabından Şemdinlili Sofi Ömer’in Halay Videosunu Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Justin Bieber Sofi Ömer Halay
Ayrıksı Kitap

Radio Mood ekibi olarak, ilk gördüğümüzde, fake bir hesaptan paylaşımı mı acaba, şeklinde düşündük. Ancak, sanatçının Instagram hesabına baktığımızda gerçeği gördük…

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, “Şemdinlili Sofi Ömer”in halay videosunu Instagram hesabından paylaştı.

253 milyon takipçili Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda, halay müziği yerine, rap şarkısı eşliğinde dans ediliyor.

Videoyu izlemek için elinizi çabuk tutun. Bu video Instagram’daki “Hikayeler” bölümünde paylaşılmış.

Reklam

Kaynak: OdaTv.

Devamını Okuyun

Yaşam

Dua Lipa Kosova’nın Fahri Büyükelçisi Oldu

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Dua Lipa Kosova
Ayrıksı Kitap

Şarkıcı, “Ülkemi dünyanın her yerinde temsil edebilmek bir onur ve ayrıcalık” diye belirtti…

Kosova’da büyüyen 26 yaşındaki pop yıldızı, 6 Ağustos Cumartesi günü sosyal medyadan Kosova Cumhurbaşkanı Vjosa Osmani’nin kendisine prestijli unvanı takdim ettiğini duyurdu.

Lipa, Instagram’da bir fotoğraf galerisine, “Ülkemi dünyanın her yerinde temsil edebilmek ve iz bıraktığımızı ve fark yarattığımızı görmek için çalışmalarımı ve çabalarımı küresel olarak sürdürmek bir onur ve ayrıcalık” dedi . “Kosova gençliği vize serbestisi, seyahat özgürlüğü ve büyük hayaller kurma hakkını hak ediyor. Teşekkürler.”

Osmani’den özel bir madalyon alan şarkıcının paylaşımında, resmi sertifikaların görüntüleri ve sanatçıyı onuru almak için cumhurbaşkanlığının ofisine davet eden bir mektup da dahil olmak üzere çeşitli belgeler mevcut.

Reklam

Kaynak: Billboard.

Devamını Okuyun

Yaşam

Türkiye’nin En Önemli Seslendirme Sanatçılarından Sungun Babacan Hayatını Kaybetti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sungun Babacan
Ayrıksı Kitap

Önemli bir seslendirme ustası Sungun Babacan hayatını kaybetti…

63 yaşında hayatını kaybeden Babacan, Türkiye’nin en önemli seslendirme sanatçılarının başında geliyordu.

Babacan, Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi’nin ardından meslek yaşamına TRT’de başladı.

Birçok sinema filmi ve dizide dünyaca ünlü sanatçıları seslendirdi. Babacan dünyaca ünlü birçok aktöre sesiyle hayat vermişti.

Reklam

Tom Hanks, John Travolta, Brad Pitt, Tom Cruise, Alec Baldwin, Jean-Claude Van Damme, Nicolas Cage, Sean Penn, Andy Garcia, Bruce Willis, Kevin Costner, Mel Gibson Babacan’ın sesiyle hayat verdiği aktörler arasındaydı.

Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Babacan, hayatını kaybetti. Biz de “Radio Mood” ailesi olarak, sanatçıyı saygıyla anıyor; ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Devamını Okuyun

Popüler