Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Oyun

Yeni PlayStation Plus’ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Sony, Türkiye fiyatını resmi olarak duyurdu.

Yayınlandı

Tarih

Yeni PlayStation Plus'ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu
Ayrıksı Kitap

Sony’nin Xbox Game Pass’e karşı bir hamle olarak düzenlediği yeni PlayStation Plus aboneliği geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu. Mevcut PlayStation Plus avantajlarını PS Now ile birleştirecek olan yeni sistem de üç farklı abonelik seçeneği sunulacak. Bu abonelik seçeneklerinin her biri farklı avantajlar sunarken, fiyatlarında da değişiklik gösterecek. İşte o çok merak edilen fiyatların Türkiye’de ne kadar olacağı en nihayetinde belli oldu.

PS Plus Essential – aylık 40 TL – üç aylık 100 TL – yıllık 240 TL
PS Plus Extra – aylık 60 TL – üç aylık 165 TL – yıllık 400 TL
PS Plus Deluxe – aylık 70 TL – üç aylık 190 TL – yıllık 460 TL

PlayStation Plus Essential
PlayStation Plus üyelerinin şu anda yararlanmakta olduğu avantajların aynısını sunar. Örnek:
• Aylık indirilebilir oyunlar
• Özel indirimler
• Kayıtlı oyunlar için bulut depolama
• Çevrimiçi çok oyunculu modlara erişim
Bu üyelik planında mevcut PlayStation Plus üyeleri için herhangi bir değişiklik yapılmamıştır.

PlayStation Plus Extra
Essential katmanının tüm avantajlarının yanı sıra, 400 adete kadar en eğlenceli PS4 ve PS5 oyunundan oluşan bir katalog1 sunar. Bu oyunlardan bazıları:
• Death Stranding
• God of War
• Mortal Kombat 11
• Returnal
• Marvel’s Spider-Man
• Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

PlayStation Plus Deluxe
• Essential ve Extra katmanlarının tüm avantajlarını sağlar
• Orijinal PlayStation, PS2 ve PSP nesillerinden indirebileceğiniz sevilen klasik oyunlardan oluşan bir katalog sağlar.
• Bu katmanda, müşterilerin belirli oyunları satın almadan önce deneyebileceği sınırlı süreli oyun deneme sürümleri de sunulacaktır.

Reklam

Ülkemizdeki yetersiz internet altyapısı nedeniyle PlayStation Plus Premium üyeliğini kullanamıyoruz. Bu üyelik ekstra olarak bulut üzerinden oyunları yüklemeden oynayabilme özelliğini taşıyordu ancak Premium yerine ülkemizde Deluxe abonelik hizmete sunulacak. Sony tarafından yeni abonelikler ile ilgili yapılan resmi açıklama şu şekilde:

Yeni hizmetin çıkışından önce üyeliğinizin yenilemesini durdurmadığınız sürece mevcut üyeliğiniz yeni PlayStation Plus hizmetinde otomatik olarak eş değer bir abonelik planına geçirilecektir. Ödemesini yapmış olduğunuz tüm abonelik dönemleri devam edecek ve üyeliğiniz sona erene kadar aynı üyelik avantajlarına erişebileceksiniz.

Abonelik planınızda veya ödeme sıklığınızda herhangi bir değişiklik yapmayı tercih etmediğiniz sürece, yeni hizmetin çıkışından sonra abonelik ücretinizin artmayacağından ve ödeme tarihlerinizin değişmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Planınızı dilediğiniz zaman daha yüksek bir avantaj planına yükseltebilirsiniz. Bunun için mevcut planınız ile yeni planınız arasındaki farkı, aboneliğinizin kalan süresine göre hesaplanmış tutar olarak ödemeniz gerekir.

Reklam

Oyun

Yeni Aksiyon Oyunu SYNCED’in Açık Beta Testi, Türkçe Dil Desteğiyle Başlıyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

SYNCED Türkçe
Ayrıksı Kitap

Yeni Aksiyon Oyunu SYNCED’in Açık Beta Testi Türkçe Dil Desteğiyle 10 Aralık’ta Başlıyor…

Level Infinite’in yayınladığı ve NExT Studios’un geliştirdiği yeni çevrimiçi aksiyon oyunu SYNCED, Açık Beta testine başlıyor. 10 Aralık’ta başlayacak ve 15 Ocak 2023’e dek sürecek olan Açık Beta testi, oyuncuları ilk kez takımlar kurarak PvE tarzında oynayabilecekleri oyun modunu denemeye davet ediyor. Beta testine katılmak için oyunu Steam üzerinden ya da doğrudan SYNCED internet sitesi yoluyla tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve Türkçe dil desteğiyle oynayabilirsiniz.

SYNCED, yakın gelecekte nanoteknolojinin medeniyetin belkemiğini oluşturduğu dünyamızda geçen, çevrimiçi bir nişancılık oyunu. Çöküş adı verilen felaketin ardından nano makineler, insanlığa düşman oluyor ve insanları ölümcül nano makinelere dönüştürerek çoğalıyorlar. Bu kıyamet sonrası dünyada oyuncular, Meridyen adlı bölgede değerli bir nano türevi olan Nerva adlı malzemenin peşinde, talihini arayan cesur birer Koşucuyu oynayacak ve 3 kişilik ekipler kurarak temponun hiç düşmediği PvE ve PvP maçlarda kıyasıya mücadele edecek.

Bugün, SYNCED dünyasına daha da derinlemesine bir bakış atan ve Açık Beta dönemi boyunca oyuncuların deneyimleyebileceği oynanış mekaniklerini tanıtan daha uzun, ikinci bir video daha yayınlandı.

SYNCED, üçüncü şahıs kamera açısına sahip nişancılık oyunlarına yepyeni bir soluk getirerek oyunculara ölümcül Nano’larla senkronize olma ve düşmanları dosta dönüştürme fırsatı tanıyor. Oyun severler Ezici, Gözcü, Muhafız ve Topçu gibi farklı sınıflardan Nano’larla senkronize olabilecek ve her biri ayrı cephaneliğe ve kendine has becerilere sahip Koşucular arasından seçim yapabilecek. Böylece çok sayıda farklı kombinasyon ve taktik geliştirilebilecek.

Reklam

Koşucular, PvE ve PvP maçlarında kaynakları toplayarak karakterlerini güçlendirirken, ayrıca güçlü silah ve modların kilidini açabilecekler. Her bir maç, kendine has bir “koşu” olacak; SYNCED, rogue benzeri oyun türünün özelliklerini yansıtırken, diğer yandan tamamen kendine has bir deneyim sunarak rakipleri arasında öne çıkıyor.

Devamını Okuyun

Oyun

Epic Games’ten Yılbaşı Kampanyası – Her Gün 1 Oyun Ücretsiz Olacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Epic Games Yılbaşı Kampanyası
Ayrıksı Kitap

Epic Games’in yılbaşı indirimlerine yer vereceği “Yılbaşı Tatili Kampanyası”, 15 Aralık’ta başlayacak. Kampanya, 5 Ocak 2023’e kadar sürecek…

Her hafta dağıttığı ücretsiz oyunlarla oyuncuların gönlünde taht kuran Epic Games, bugün beklenen büyük haberle gündeme geldi. Geçtiğimiz yıl yılbaşına özel etkinlik ile 15 oyunu ücretsiz sunan platformun bu yıl da benzer bir etkinliğe imza atacağı ortaya çıktı.

Epic Games’in oyun geliştiricileri için paylaştığı metin, yılbaşı indirimleri, herhangi bir oyunda kullanılabilecek doğrudan %25 indirim kuponu ve elbette tam 15 ücretsiz oyun dağıtımının yapılacağını ortaya koydu.

Kampanyada Başka Neler Var?

* ** Dünya genelinde indirimler
*** Herhangi bir alışverişte doğrudan %25 indirim kuponu
*** 15 gün boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtımı
*** Online oyunlar için ücretsiz kozmetik eşyalar

Reklam

Kaynak: Webtekno.

Devamını Okuyun

Oyun

“God of War Ragnarok” Yeni Grafiklerle Yeniden Yapıldı – PS2 Grafikli Videoyu İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

God of War Ragnarok PS2
Ayrıksı Kitap

Şu sıralar oyun dünyasının en çok konuşulan yapımı oaln God of War Ragnarok başarılarıyla ses getirmeye devam ederken, yayınlanan ilginç bir video, Ragnarok PlayStation 2’de olsa nasıl olurdu sorusuna cevap verdi. Ortaya çıkan sonuç oyun severleri bir hayli eğlendirdi…

Tüm zamanların en başarılı oyun serilerinden God of War serisinin en yeni oyunu olan Ragnarok, 9 Kasım’da oyun severlerle buluştu. Bu yılın en heyecanla beklenen oyunlarından olan God of War Ragnarok, oyun severler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Öyle ki oyun, Sony’nin bugüne kadar en hızlı satan PlayStation oyunu olarak tarihe geçti.

God of War ve The Last of Us gibi oyunlardaki ince detayları bulup paylaşarak oyun dünyasında adını duyuran Speclizer, oyun severler arasında hızla yayılan bu videoya da imza atan isim oldu. Speclizer hazırladığı bu yeni videoda, Ragnarok’u PlayStation 2 grafikleriyle yeniden canlandırdı. Eski God of War oyunlarının stiliyle Ragnarok’un dünyasını buluşturan bu videoyu aşağıya sizler için bırakıyoruz. Keyifli seyirler.

Kaynak: Donanım Günlüğü.

Devamını Okuyun

Popüler