Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

1 Kadın 1 Erkek Hangi Kanalda Yayınlanacak? Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

1 Kadın 1 Erkek Hangi Kanalda
Ayrıksı Kitap

1 Kadın 1 Erkek dizisi tekrar başlıyor. İki kez final yapan dizi, üçüncü kez yayın hayatına başlayacak. Diziyle ilgili, en merak edilen konu ise, dizinin hangi kanalda veya platformda yayınlanacağı…

Mynet’in haberine göre dizi, Blu Tv’de yayınlanacak. Ancak, bazı farklı görüşler dizinin Netflix’te yayınlanacağı görüşünde. Çünkü, geçtiğimiz aylarda dizinin eski bölümleri Netflix’te yayınlanmaya başladı. Dizinin kanalı henüz kesin belli değil. Dizinin 2023 yılı başlarında yayınlanması bekleniyor. Dizinin ilk tanıtımını da Demet Evgar ve Emre Karayel, sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Dizinin tanıtımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Bakalım dizi hangi kanalda yayına girecek?

Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinema

Sister Maggie Daredevil: Born Again’e Katılıyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

images (49)
Ayrıksı Kitap

Daredevil, Netflix’te iptal edildikten sonra haklarını kendine geçiren Disney+ aynı hikayeye yeni gelişmeler ekleyerek evrene dahil ediliyor. Kısa süre önce Daredevil: Born Again olarak duyurulan diziden yeni gelişme, Sister Maggie karakterinden geldi.

Daredevil’ın 3. sezonunda tanıtılan Rahibe Maggie karakteri seyirci tarafından oldukça ilgi uyandırmıştı. Matt Murdock nam-ı diğer Daredevil, Defenders da aldığı ağır yaralar sebebi yüzünden iyileşmesi için Peder Paul Lantom onu Saint Anges Yetimhanesindeki Rahibe Maggie’ye emanet eder. Ama, asıl olay sezon sonunda gerçekleşir. Matt Murdock kendisini yıllar önce doğum sebebi ile girdiği depresif bozukluğu yüzünden terk eden annesinin Rahibe Maggie olduğunu öğrenir. Lakin, konu üstünde durulmadığı ve gelecek sezona atılan konu dizi iptal olduğu için havada kalmıştı. Yapılan açıklamalara göre ise, Sister Maggie’yi canlandıran aktör Joane Whalley Maggie rolünü yineleyerek, konuya açıklık getirecek.

Devamını Okuyun

Televizyon

Merakla Beklenen “Rise of Empires: Ottoman” 2. Sezonunun 2. Tanıtımı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Rise of Empires Ottoman Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Yeni bir savaşa hazır olun: Sultan II. Mehmed ve Vlad Drakula karşı karşıya. Rise of Empires: Ottoman 2. sezonuyla 29 Aralık’ta sadece Netflix’te…

Devamını Okuyun

Televizyon

“Gelsin Hayat Bildiği Gibi”ye Ünlü Müzisyen “Aydilge” Konuk Oldu – Yeni Bölüm Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Aydilge Gelsin Hayat Bildiği Gibi
Ayrıksı Kitap

İlgiyle izlenen dizinin 20’nci bölümünde Aydilge sürprizi var. Yeni bölümden yayınlanan ön izleme videosunda, Aydilge’nin ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ye özel olarak seslendirdiği ‘Sen de Başını Alıp Gitme’ şarkısına yer verildi.

Devamını Okuyun

Popüler