Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Agatha Christie Romanından Uyarlama Gerilim Filmi “A Haunting in Venice”nin Kadrosu Netleşiyor

Yayınlandı

Tarih

A Haunting in Venice
Ayrıksı Kitap

“A Haunting in Venice” adlı film; bir kez daha, bıyıklı dedektif Hercule Poirot rolünü elbette yeniden üstlenecek olan Branagh tarafından üstlenilecek. “Christie’nin Hallowe’en Party adlı romanından esinlenen rahatsız edici bir doğaüstü-gerilim” olarak tanımlanan “A Haunting in Venice”, Oscar adayı Michael Green’in ( Logan ) bir senaryosuna sahip olacak ve uygun bir şekilde önümüzdeki günlerde prodüksiyona başlayacak. Hem Londra dışındaki Pinewood Studios’ta, hem de Venedik’teki mekanda çekilecek.

Film, Branagh’a ek olarak; Kyle Allen, Camille Cottin, Jamie Dornan , Tina Fey , Jude Hill, Ali Khan, Emma Laird, Kelly Reilly , Riccardo Scamarico ve Michelle Yeoh’u içeren yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna sahip olacak.

Branagh’ın 2017’deki Murder on the Orient Express ve 2022’deki Death on the Nile’den sonra 20th Century Studios ile yaptığı üçüncü Christie uyarlaması olan film, II. Dünya Savaşı sonrası Venedik’te All Hallows’ Eve’de geçiyor. Resmi kayıtlara göre, Venedik’te kendi isteğiyle sürgünde yaşayan, artık emekli olmuş Poirot’nun çürüyen, perili bir sarayda bir seansa katılmayı isteksizce kabul etmesini konu alıyor. Misafirlerden biri öldürüldüğünde, dedektif gölgeler ve sırlarla dolu uğursuz bir dünyanın içine itilir.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun
Reklam

Sinema

Elemental : Doğanın Güçleri Me Zaman Vizyona Girecek Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Elemental Fragman
Ayrıksı Kitap


https://youtu.be/tOAuJHu5Tg0

Elemental: Doğanın Güçleri 2023’te Sadece Sinemalarda!

Devamını Okuyun

Sinema

“Marnie’s World – Ajan Kedi” Filminin Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ajan Kedi Fragman
Ayrıksı Kitap

Grimm’in “Bremen Mızıkacıları”na dayanan modern, eğlenceli bir yol filmi olan Ajan Kedi, 16 Aralık’ta vizyonda olacak…

Dört çılgın anti-kahraman, bir pati macera. Özel ajan Marnie ve arkadaşları bir araya gelip suçla savaşırken siz de onlara katılın. Şımarık ve masum, tombul bir ev kedisi olan Marnie, Sunshine hanesinde rahat ve pohpohlandığı bir hayat yaşıyor. Aile evinden dışarı hiç çıkmayan Marnie, gerçek dünyayı yalnızca en sevdiği dedektif suç TV şovlarında gördüğü kadarıyla biliyor.

Devamını Okuyun

Sinema

“Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur” Filmi Ne Zaman Vizyonda Olacak?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zindanlar Ve Ejderhalar Hırsızlar Arasındaki Onur
Ayrıksı Kitap

Büyüleyici bir hırsız ve bir grup beklenmedik maceracı, kayıp bir kalıntıyı geri almak için destansı bir soyguna girişir, ancak yanlış insanlarla ters düştüklerinde işler tehlikeli bir şekilde ters gider. Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur, efsanevi rol yapma oyununun zengin dünyasını ve oyuncu ruhunu, eğlenceli ve aksiyon dolu bir macerada beyaz perdeye taşıyor.

Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur”, 7 Nisan 2023’te sinemalarda…

Filmin kamera arkası görüntülerini sizler bırakıyoruz. İyi seyirler.

Devamını Okuyun

Popüler