Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Televizyon

Al Pacino, “Hunters”ın 2. Sezon Fragmanında İntikam İçin Geri Dönüyor

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Şubat 2020’de Prime Video, Al Pacino ve Logan Lerman’ın oynadığı komplo drama dizisi Hunters’ın prömiyerini yaptı. Şimdi, sadece üç yıl sonra, dizi geçtiğimiz gün yayınlanan ilk fragmanla geri dönüyor. 1970’lerde Nazi avcılarından oluşan bir ekibi konu alan Hunters’ın ikinci ve son sezonunun tüm bölümleri 13 Ocak’ta yayınlanacak…

Bir dakikadan kısa fragmanda izleyicilere ilk sezonda sevdikleri şeyleri, kara mizahı, Nazi karşıtı aksiyonu ve Pacino’yu tam olarak hatırlatmayı başarıyor. Fragman harika bir şaka içeriyor. Josh Radnor’un karakteri ödünç alabileceği silahı olup olmadığını sorar ve tüm ekip onun için yedek silah çıkarır. Aynı zamanda, umulabilecek tüm Nazi avı eylemleriyle de alay ediyor. Fragman, silahlı çatışmalarda ana karakterlerin bazı hızlı çekimlerini içeriyor. Sadece bazı Nazilerin mermilerin alıcı tarafında olduğunu umabiliriz. Fragman daha sonra Pacino’nun bazı düşmanlarla otururken bize gösteriyor.

Önümüzdeki sezon Pacino, Lerman, Jerrika Hinton, Lena Olin, Radnor, Tiffany Boone, Carol Kane, Louis Ozawa, Kate Mulvany ve Greg Austin rollerini yeniden üstlenecek. Ayrıca, Jennifer Jason Leigh de yeni sezon için diziye katıldı.

Hunters’ın ikinci ve son sezonunun tüm bölümleri 13 Ocak’tan itibaren Prime Video’da izlenebilecek. Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Collider.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

İyi Adam’ın 10 Günü Oyuncuları Kim? Ne Zaman Yayınlanacak? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap


Netflix, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği üçlemenin birinci filmi İyi Adamın 10 Günü’nün yeni fragmanını ve görsellerini paylaştı.

İyi bir adam bile adaletin peşine düştüğü zaman kötü bir adama dönüşebilir.”

İyi Adamın 10 Günü,10 Şubat’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te


İyi Adamın 10 Günü Hakkında

Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz? 
 

Reklam

Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada iyi bir adam olmak için çabalamaktadır. Şimdi bu sıra dışı özel dedektif, zorlu bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadınla yardımlaşmalıdır. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık iyi bir insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar. 

Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan bu gerilim filmi; mafya adamları, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektifi konu alıyor. 

Yönetmen: Uluç Bayraktar
 

Senarist: Mehmet Eroğlu, Damla Serim
 

Yapımcı: Kerem Çatay
 

Reklam

Oyuncular: Nejat İşler, İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik 

Yapım şirketi: Ay Yapım

Devamını Okuyun

Televizyon

‘The Last Of Us’ Dizisi Üçüncü Bölümün Konusu Ne? Yeni Bölüm Blu Tv’de yayında

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Tüm dünyanın heyecanla takip ettiği ‘The Last Of Us’ dizisinin üçüncü bölümünde hayatta kalma uzmanı Bill’in, bir yabancının gelip planları alt üst edene kadar kıyametten tek başına kurtulmaya çalıştığı görülür. Yıllar sonra Joel ve Ellie, Bill’in rehberine ulaşmaya çalışırken kendilerini bir yol ayrımında bulurlar. 

Craig Mazin ve Neil Druckmann tarafından yazılan dizinin yönetmenliği de Craig Mazin üstleniyor. Dizinin başrollerini Bella Ramsey ve Pedro Pascal paylaşırken, kadroda Gabriel Luna, Merle Dandridge, Nico Parker, Murray Bartlett, Nick Offerman ve Anna Torv gibi isimler yer alıyor. 

‘The Last Of Us’ küresel bir salgının uygarlığı yok etmesinin ardından, güçlüklere rağmen hayatta kalmayı başaran bir adamın, insanlığın son umudu olan 14 yaşındaki genç kızın sorumluluğunu üstlenmesini konu alıyor.

‘The Last Of Us’ üçüncü bölümüyle BluTV’de yayında.

Devamını Okuyun

Televizyon

“The Last Of Us” Dördüncü Bölüm Saat Kaçta? Hangi Gün Yayınlanacak? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Yayın Tarihi sayfanın sonunda 

Last Of Us Podcast‘ini de beğeneceksin Hemen Dinle

Hayatta kalmak her şeydir. #TheLastOfUs Amerika yayınından hemen sonra, Her Pazartesi Sabah 06.30’da sadece BluTV’de! 

 The Last Of Us Dördüncü Bölüm 06 Şubat 2023 Pazartesi Günü Yayınlanacak

#tlou #thelastofus

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler