Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Yaşam

Backstreet Boys Üyesi Nick Carter’ın Kardeşi, Müzisyen Aaron Carter 34 Yaşında Hayatını Kaybetti

Yayınlandı

Tarih

Aaron Carter Öldü
Ayrıksı Kitap

Müzisyen ve eski çocuk yıldız Aaron Carter vefat etti…

“I Want Candy” ve “Aaron’s Party (Come Get It)” hitleriyle tanınan şarkıcı ve rapçi, Cumartesi sabahı Lancaster-California’daki evinde ölü bulundu.

Tampa’da doğan Carter, tanınmış erkek grubu Backstreet Boys’un bir üyesi olan ağabeyi Nick Carter ve aynı zamanda şarkıcı olan kız kardeşi Leslie Carter’ın (2012’de öldü) dahil olduğu müzikal bir ailede büyüdü. 1997’de Backstreet Boys’un açılışını yaptıktan sonra ün kazandı ve bir yıldan kısa bir süre sonra ilk albümü Aaron Carter’ı yayınladı.

“Crazy Little Party Girl” ve Jets’in 1985 hiti “Crush on You”nun bir cover’ını içeren albüm, piyasaya çıktığı anda Billboard’un ABD Top Heatseekers Albüm Listesi’nde 17. sıraya yerleşti ve bir milyon kopya sattı.

Carter’ın popülaritesi, 2000 yılında ikinci albümü Aaron’s Party (Come Get It) yayınlandıktan sonra da artmaya devam etti . ABD’de üç kez platin plak kazanan rekor, “I Want Candy”, “Shaq’ı Bu Şekilde Yendim” şarkılarını içeriyordu. Bu durum hem Backstreet Boys hem de Britney Spears ile turlara çıkmasına sebep oldu.

Reklam

Mart 2001’de Carter, Disney Channel’ın popüler dizisi Lizzie McGuire’da ” I Want Candy ” adlı performansıyla oyunculuğa adım attı. Broadway’deki ilk çıkışını aynı yıl Seussical müzikalinde JoJo the Who olarak yaptı.

Müzikten uzun bir ara vermeden önce, 2001’den Oh Aaron ve 2002’den Another Earthquake olmak üzere iki kayıt daha yayınladı. Carter 2017’de Love EP ile geri döndü ve yine 2018’de Love başlıklı beşinci ve son albümünü yayınladı . Carter Instagram biyografisinde yeni bir albümün “yakında geleceğini” söyledi. Cadılar Bayramı için çevrimiçi olarak ” Joker ” adlı yeni bir şarkı yayınladı.

Carter, Lizzie McGuire’da oynamanın yanı sıra Sabrina the Teenage Witch , 7th Heaven ve All That’de konuk oyuncu olarak yer aldı . 2006’da kardeşleri Nick, Leslie, BJ ve Angel for E!’nin bir sezon yayınlanan ve tekrar aynı çatı altında yaşayan aileyi takip eden House of Carters adlı realite şovuna katıldı. Carter, 2009 yılında Dancing With the Stars’ta profesyonel ortağı Karina Smirnoff ile beşinci sırada yer aldı.

Carter, 2008 ve 2017’de uyuşturucuyla ilgili iki tutuklama da dahil olmak üzere hayatı boyunca birçok tartışmaya yol açtı. 2019’da Doktorlar şovundayken, manik depresif olduğunu ve çoklu kişilik bozukluğu, şizofreni ve akut anksiyete teşhisi konduğunu açıkladı . Kardeşleri Nick ve Angel, o yıl ona karşı yasaklama emri istediler.

Hayatı boyunca birden fazla tedavi tesisinde yardım arayan rapçi, oğlu Prens tarafından hayatta kaldı. Sanatçı 34 yaşında, evinde ölü olarak bulundu.

Reklam

#AaronCarter

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşam

Kraliçe Elizabeth’in Kanser Olduğu Ve Bunu Bildiği İddia Edildi

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Kraliçe Elizabeth Kanser
Ayrıksı Kitap

96 yaşında ölen Kraliçe Elizabeth, ömrünün son aylarında ciddi bir hastalığı olduğu haberleriyle gündeme gelmişti. Kraliçe öldüğünde kesin bir hastalık açıklanmamış ve ölüm nedeni kayıtlara “yaşlılık” olarak geçmişti…

Şimdilerde ise, yepyeni bir iddia gündemde. Kraliçe kanserdi ve öleceğini biliyordu. Yakında çıkacak bir biyografi kitabında, Kraliçe’nin kanserden öldüğü ve son zamanlarını acı içinde geçirdiği öne sürüldü.

Kraliyet’e yakınlığıyla tanınan yazar, televizyon sunucusu ve eski milletvekili Gyles Brandreth’in kaleme aldığı Elizabeth: An Intimate Portrait’te (Elizabeth: Samimi Bir Portre) adlı biyografi kitabı, 8 Eylül’de hayatını kaybeden Kraliçe’nin ölüm nedeniyle ilgili şaşırtıcı bir iddia ortaya attı.

Kitapta yer alan iddiaya göre Kraliçe, en çok görülen semptomu kemik ağrısı olan bir tür kemik iliği kanseriyle mücadele ediyordu. Bu yüzden de kimi zaman sağlık sorunları gerekçe gösterilerek bazı programları iptal ediliyordu.

Brandreth, Kraliçe’nin hızla kötüye giden sağlık durumu karşısında “sınırlı vaktinin kaldığını” bildiğini ve “Çok soğukkanlı bir tepki verdi. Tahmin edileceği gibi durumu büyük bir içtenlikle kabul etti.” diye ekledi.

Reklam

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Yaşam

Kanye West, ABD Başkanlığı İçin Resmen Adaylığını Açıkladı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Kanye West ABD Başkanlığı
Ayrıksı Kitap

Ünlü rap müzik sanatçı Kanye West, ABD Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Hatta sanatçının logosu dahi hazır…

ABD’li rapçi Kanye West, 2024’teki Başkanlık yarışında aday olmayı planladığını duyurdu. Adını mahkeme kararıyla “Ye” olarak değiştiren rapçi Kanye West, kampanya logosunun videosunu “Ye 24” başlığıyla sosyal medyada duyurdu.

West, eski ABD başkanı Donald Trump’a “Başkan yardımcısı adayı olup olmayacağını” sorduğunu aktardı. Trump’ın bu teklife hazırlıksız yakalandığını da söyledi.

2020’de de yarışa giren Kanye West sadece 12 eyalette pusulada yer alabilmiş ve toplamda 70 bin oy almıştı.

ABD’li rapçinin Twitter hesabıysa ırkçı paylaşımları nedeniyle bir süredir kapalıydı. West, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından, sosyal medya platformuna geri dönebilmişti. İşte o paylaşımı sizin için aşağıya bırakıyoruz.

Reklam

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Yaşam

Rihanna’nın Super Bowl Performansı Belgesel Olacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Rihanna Super Bowl Belgesel
Ayrıksı Kitap

Gelecek sene Super Bowl’da sahne alacak olan güzel sanatçı Rihanna’nın performansının belgesel olacağı açıklandı…

Fenty Beauty, Savage X Fenty ve Fenty Skin adlı güzellik ve iç çamaşırı markalarını kurarak dünyadaki en zengin kadın şarkıcı unvanını alan Rihanna, bir süredir müzik dünyasından uzak kalmıştı. Geçtiğimiz mayıs ayında bebeğini dünyaya getiren şarkıcı, gelecek yıl Super Bowl’da sahne alacağını açıklayarak hayranlarını sevindirmişti. Bazı kaynaklara göre Barbadoslu şarkıcının merakla beklenen performansı belgesel olacak.

Şarkıcının anne olduktan sonra müzik sektörüne de dönüşünü konu alacak olan belgesel, Super Bowl provalarının yanı sıra Rihanna’nın pop yıldızı olmayı ve anneliği nasıl dengelediğini de gözler önüne serecek. Belgesel bütçesi için milyonlarca dolar ayrıldığı düşünülüyor.

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Popüler