Bizimle iletişim kur

Moda

Bad Bear Hot Summer 2023 Koleksiyonu Vitrinleri Süslüyor

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Bad Bear Hot Summer koleksiyonu yazın enerjisinden ilham aldıkları; canlı renkler, rahat kumaşlar ve tatilin olmazsa olmaz aksesuarlarını plajların asi ruhlarına sunuyor.

Doğanın özgür ruhunu tasarımlarıyla dışa vuran Bad Bear, yaz sezonuna özel olarak tasarladığı Hot Summer 2023 koleksiyonu ile güneşli günlere serinlik getiriyor. Mevsimin sıcaklığına meydan okuyan ve rahatlığı ön planda tutan Bad Bear; şapka, t-shirt, atlet ve deniz şortu gibi plajların vazgeçilmez ürünlerini kumsallara taşıyor. Sezona özel tasarlanan bavullar; çekici renkleri, tasarım detayları ve dayanıklılığı ile kullanım kolaylığı sunuyor. Yeni sezonda da markanın imzası haline gelen birbirinden farklı ürünler, stillere özgür dokunuşlar katmaya devam ediyor.

Gündüzden Geceye Cool Parçalar Bad Bear Hot Summer 2023 Koleksiyonunda!

Kumaşlardaki canlı renkler yazın enerjisini müjdelerken; rahat kumaş kesimleri ve özgür tasarımlar Hot Summer 2023 temasının anahtar görünümlerini oluşturuyor. Asi ruhlardan ilham alarak tasarlanan koleksiyon, mevsimin özgürlüğünü çağrıştırıyor. Rahat kumaş kesimleriyle konfora yeni bir boyut kazandıran koleksiyon, tatil çantalarının eşlikçisi olmaya hazırlanıyor.

Rahatlık ve farklı tasarımları bir araya getiren Bad Bear; yeni sezonunda sahil modasının nabzını tutmaya devam ediyor. Renkli kumaşların eşlik ettiği Hot Summer 2023, yazın modunu yükseltiyor, natürel pamuk kumaşlar ile ferah bir dokunuş hedefliyor.

Sokak modasının öncü markası Bad Bear’ın özgün tasarımları için mağazalarının yanı sıra https://www.badbear.com.tr/ adresi ziyaret edilebilir.

Reklam

Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Moda

Dilan Damgacıoğlu’nun Gözünden Moda Trendleri

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Modaya ilgi duymaya başladığı andan itibaren güncel moda trendlerini takip eden Damgacıoğlu, özellikle moda tasarımı eğitimi aldığı sırada bu konuya daha büyük bir eğilim gösterdiğini söylüyor. Modanın kendini ifade etme şekli olduğunu düşünen Damgacıoğlu, iç giyim ile dış giyimin birbirine uyumlu bir biçimde gelişim göstermesinden ise mutluluk duyduğunu ifade ediyor.

Kalıplara sığmayan, bağımsız ve özgür moda

Modanın her geçen gün var olan kalıpları yıkan, daha bağımsız ve daha özgür olan bir yapıya kavuştuğundan bahseden Dilan Damgacıoğlu, günümüz şartlarında modanın geldiği bu süreçten çok memnun olduğunu ve ILONI by dilan markası ile de bunu yaptığını söylüyor.

Damgacıoğlu, insanların belirli moda kuralları arasında kalmak zorunda olmamasının daha cazip olduğunu ifade ederek bu konuyla ilgili düşüncelerini şöyle aktarıyor; “Günümüz modasında iç çamaşırının dış giyimde kullanılır hale gelmiş olmasından dolayı çok mutluyum. Bu hareket ilk başta aykırı bir duruş olarak başlayıp daha ana akım bir duruma geldi. Daha çok kişinin kendini iç giyim ile ifade edebiliyor olması çok sevindirici. Bu durum sadece iç giyimde değil; plaj, parti kıyafeti, sahne kıyafetleri gibi konularda da aynı. Artık her şey iç içe geçmiş durumda ve bu belli kalıplara sığmak zorunluluğunu ortadan kaldırıyor ve daha özgürleştirici bir yapıya kavuşuyor. Aslında bu durum benim içinde modanın en sevdiğim yanlarından biri.”

Reklam

Moda sektörüne yeni bir bakış kazandırma hedefiyle yola çıkan Dilan Damgacıoğlu, güncel moda trendlerine karşı düşüncelerini aktardı…

Devamını Okuyun

Moda

Maxxmora Kapılarını Özel Bir Davetle Açtı

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

AÇIKHAVA YAŞAM KONSEPTİNE YENİ BİR SOLUK GETİRENMAXXMORA OUTDOOR LIVING CONCEPTMARKANIN LANSMAN DAVETİ İÇİN İSTANBUL’DAN VE DÜNYA’DAN ÇOK ÖZEL KONUKLARI AĞIRLADI

Bu yılın ilk çeyreğinde, Londra, Hamburg, Cannes ve İstanbul Showroom’larını eş zamanlı olarak tamamlayarak global bir marka olma yolunda çok önemli adımlar atan Maxxmora, geçtiğimiz akşam Etiler’de yer alan Türkiye’deki ilk showroomunda gerçekleştirdiği özel davette, Türkiye ve dünyadan pek çok tasarımcı ve mimar başta olmak üzere pek çok konuk ağırladı.

Maxxmora Outdoor Living Concept kurucusu İmmanuel Özyürek ve eşi Anna Özyürek’in ev sahipliğinde gerçekleşen bu özel geceye katılanlar arasında; Maxxmora Almanya’dan Guido Strottman, Maxxmora İngiltere’den Tonny Holman ve Abdullah Almatroushi, Maxxmora Fransa’dan Erik Bermard ve Maxxmora Seul’den Mr. Park’ın yanı sıra; Emre Arolat, Defne Koz, Marco Susani, Didem Bağrıaçık, Esra Kazmirci, Hakan Helvacıoğlu, Ali Türker, Rana Korgül, Günseli Kato, Moris Kohen & Pınar Hacıraifoğlu, Özlem & Gökhan Avcıoğlu, Berna Sağlam Naipoğlu, İdil Lüleci, Ayşegül Hotiç, Asli Küseyiroğlu, Gökay Gündoğdu, Bulut Reyhanoğlu, Mirela Cerica, Şebnem Buhara, Jeyan Ülkü, Daphne & Marcel Behar, Emek Külür, Melda Narmanlı Çimen, Arzu Kunt, Merve Sakman, Ezra Çetin, Tuba Çetin ve Yelda İpekli de vardı.

PAZARA GÜÇLÜ BİR GİRİŞ YAPTI BEŞİNCİ SHOWROOM ÇOK YAKINDA SEUL’DE

İstanbul’daki ilk showroom’unu Nispetiye Caddesi’nde açan Maxxmora Outdoor Living Concept, aynı anda kapılarının açtığı Hamburg, Londra ve Cannes’daki showroom’larına çok kısa bir süre sonra Seul’u ekleyecek.

Reklam

Pazara uluslararası güçlü bir giriş yapan marka, lansman gecesinde aynı zamanda Türkiye’nin uluslararası arenadaki en güçlü tasarımcılarından Defne Koz & Marco Susani ile gelecek sezon için yaptıkları iş birliğini de ilk kez lansman gecesinde duyurdu.

Devamını Okuyun

Bilet Al

Maximum Uniq’de Yaz Dev Konserlerle Başlıyor!

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

DOYASIYA EĞLENCE BAŞLIYOR!YAZ DEV KONSERLERLE BAŞLIYOR!ŞİMDİ KONSER ZAMANI!

EĞLENCENİN TADI MAXIMUM UNIQ AÇIKHAVA’DA!

İstanbul’un en sevilen etkinlik mekanı Maximum Uniq Açıkhava’da yaz başlıyor!

Düzenlediği etkinliklerle İstanbulluların buluşma noktası haline gelen Maximum Uniq Açıkhava, Haziran ayı boyunca yıldız isimleri sahnesinde ağırlayacak.

Reklam

Kenan Doğulu’dan, Gazapizm’e, Yıldız Tilbe’den Murda’ya, Monolink’ten, Tom Odell’a uzanan dev isimler Maximum Uniq Açıkhava’da olacak.

YILDIZLAR KADROSU

7 Haziran’da Türk pop müziğinin yıldız ismi Kenan Doğulu, 17 Haziran’da rap müziğin başarılı ismi Murda, 21 Haziran’da Yıldız Tilbe, 22 Haziran’da şarkıları ve konserleriyle son yıllara damga vuran Gazapizm ve 23 Haziran’da 90’lar Türkçe pop müziğinin unutulmaz isimleri ’90’lar Türkçe Pop Festivali’nde hayranlarıyla buluşacak.

DÜNYANIN MÜZİĞİ BURADA

2 Haziran’da başarılı dj Astrix, 3 Haziran’da İspanyol dj Oscar Mulero, 10 Haziran’da elektronik müziğin ünlü ismi Monolink, 11 Haziran’da Ukraynalı rock grubu Okean Elzy ve 24 Haziran’da romantik şarkıların sesi Tom Odell Maximum Uniq Açıkhava’da olacak.

Reklam

AÇIKHAVA’DA YARIŞMA, SOHBET ve TİYATRO KEYFİ

6-18 Haziran’da İbrahim Selim´in birbirinden ilginç soruları ile İbrahim Selim´le Quiz Night´, 8 Haziran’da interaktif sohbetin dibine vuran Meksika Açmazı, 14-15 Haziran’da Şener Şen’in muhteşem performansıyla Zengin Mutfağı ve 20 Haziran’da zengin kadrosuyla kapalı gişe sahnelenen Aydınlıkevler Maximum Uniq Açıkhava sahnesinde olacak.

MAXIMUM UNIQ AÇIKHAVA ETKİNLİK TAKVİMİ

2 HAZİRAN CUMA – ASTRIX

3 HAZİRAN CUMARTESİ – OSCAR MULER

Reklam

O6 HAZİRAN SALI – İBRAHİM SELİM İLE QUIZ NIGHT

7 HAZİRAN ÇARŞAMBA – KENAN DOĞULU

8 HAZİRAN PERŞEMBE – MEKSİKA AÇMAZI

10 HAZİRAN CUMARTESİ – MONOLINK

11 HAZİRAN PAZAR – OKEAN ELZY

Reklam

14 HAZİRAN ÇARŞAMBA – ZENGİN MUTFAĞI

15 HAZİRAN PERŞEMBE – ZENGİN MUTFAĞI

17 HAZİRAN CUMARTESİ – MURDA

18 HAZİRAN PAZAR – İBRAHİM SELİM İLE QUIZ NIGHT

20 HAZİRAN SALI – AYDINLIKEVLER

Reklam

21 HAZİRAN ÇARŞAMBA – YILDIZ TİLBE

22 HAZİRAN PERŞEMBE – GAZAPİZM

23 HAZİRAN CUMA – 90’S POP FESTİVALİ

24 HAZİRAN CUMARTESİ – TOM ODELL

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak Etkinlikler satışta.

Reklam

Devamını Okuyun

Moda

Pop Corner’dan Babalar Günü’ne Özel Harika Hediyeler

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Genç, dinamik ve cool hediye önerileriyle Pop Corner, Babalar Günü’nde hayatın her anında koruyucu ve rehber babaların hem zevkine hem de hayallerine dokunuyor.  

Bulunduğu yere renk katan ve fark yaratan hediye alternatifleriyle Pop Corner, Paris’in ikonik gözlük markası Izipizi’den İsveç merkezli Chimi Eyewear’a, Fransa’nın ikonik tasarım markası Bensimon’dan yenilikçi aksesuarlar konusunda uzman İspanyol markası Wouf’a kadar, her yaşa ve zevke hitap ederken ilk kahramanımız babaların Babalar Günü’nde yalnız bırakmıyor.

‘Oh So Pop’ sloganıyla dünya trendlerini Türkiye’yle tanıştıran Pop Corner’da en eğlenceli ve özgün hediye seçenekleri şık ve modern tasarımlarıyla trend tutkunu babaları bekliyor.

Konforu Stille Buluşturan Babalara

Reklam

Fransa’nın ikonik tasarımlara imza atan markası Bensimon, yaş klişelerini ortadan kaldıran La Tennis koleksiyonu ile şıklığı ve rahatlığı bir arada sunarken, modası asla geçmeyen otantik modelleriyle stil sahibi babaların tamamlayıcı parçası oluyor. Zamansız, parizyen, özgün ve renkli bir yaşam biçimini temsil eden Bensimon La Tennis, nesilden nesile aktarılan tasarım anlayışıyla bütünleşirken bağcıklı ve bağcıksız, düz ve desenli modelleri ile birçok kombinasyonda babaların tarzına benzersiz bir görünüm, farklı bir hava katıyor.

‘’Bir gözlük asla yeterli değil’’ diyen Babalara

İsveçli tasarımcı Charlie Lindström’ün benzersiz gözlükler yaratma hayaliyle, çocukluk arkadaşı Daniel Djurdjevic ile birlikte Stockholm’de kurduğu Chimi Eyewear, klasik çizgisini bozmayan minimalist tasarımlarıyla renkli babaların yaşam tarzlarına hitap ediyor. Chimi’ler, modern, klasik ve iddialı babaların her anına eşlik eden modelleriyle kombinlerin vazgeçilmez parçası oluyor.

Modanın ötesinde yaşam tarzıyla her yaştan insana ikonik gözlükler sunan Izipizi, Daydream koleksiyonuyla büyülü dünyasının kapılarını açarken, hayatın her anına eşlik eden modelleriyle yazı müjdeliyor. Işık, şeffaflık ve renk, gerçekliğin sınırlarında yeni bir boyut kazanıyor. Tıpkı bir rüya gibi! Duyguların dünyasını keşfeden bu yeni koleksiyon, Babalar Günü’nü unutulmaz kılmak için güneş gözlüklerinden ekran gözlüklerine farklı renk seçenekleriyle varlığı ile güç veren babaları bekliyor.

Günün Her Anında Cesur Olan Babalara 

Doğadan, manzaralardan ve şehir ormanlarından ilham alan Wouf, orijinal baskıları, renklerle dolu eşsiz tasarımları ve sürdürülebilir moda ilkeleriyle hazırladığı İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonu ile başından beri markanın imzası olan notebook kılıflarından cüzdanlara, zengin ve dinamik aksesuar seçenekleriyle günün her saatinde babalara eşlik ediyor. Wouf, yenilikçi aksesuarları ile günlük hayattan iş gezilerine, hafta sonu etkinliklerinden toplantılara temposu yoğun babalara yeni bir soluk getiriyor. 

Uygun fiyatlı, dünyaca ünlü gözlük markaları Izipizi ve Chimi, Pop Corner, Vakkorama mağazalarında ve www.popcorner.com.tr ‘de satışa sunuluyor.

Reklam

Bensimon, Pop Corner, Beymen mağazalarında ve www.popcorner.com.tr ‘de satışa sunuluyor.

Wouf, Pop Corner, Beymen, Vakkorama mağazalarında ve www.popcorner.com.tr ‘de satışa sunuluyor.

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar