Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Televizyon

‘Ben Bu Boşluğu Nasıl’ OYUNCULARI Kim? Hangi Platformda Yayında? Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

BluTV yeni orijinal mini dizisi ‘Ben Bu Boşluğu Nasıl’ı bugün itibariyle kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Merve Göntem’in yazdığı, Orkun Göntem’in yönettiği ‘Ben Bu Boşluğu Nasıl’ın kadrosunda Merve Nur Bengi, Cavit Çetin Güner, Tardu Flordun, Sevi Akarsu ve Eylül Ersöz yer alıyor. 

‘Sizin hiç babanız öldü mü? Benim bir kere öldü kör oldum’

Genç bir yazar olan Derin (Merve Nur Bengi), Alaçatı’da Mete (Cavit Çetin Güner) isimli bir adamla partide eğlenirken aniden babasının ölüm haberini alır. Henüz birbirlerinin adını bile bilmeyen Derin ve Mete bu haberle İstanbul’a doğru birlikte hem fiziksel hem duygusal bir yola çıkarlar.

Babasını kaybetmeden önce çok tatlı bir baba-kız ilişkisine sahip olan Derin, cenaze evine gelmesiyle birlikte babasını görmeye ve onunla konuşmaya başlar. Hayatı iyice karmaşık bir hal alan Derin bir yanda babasını kaybettiği gün aşık olmuşken diğer yanda da babası ile hayali konuşmalara başlar.

BluTV orijinal yeni mini dizi ‘Ben Bu Boşluğu Nasıl’ saat 21.00’den itibaren BluTV’de yayında. Tıklayıp Diziye ulaşabilirsiniz

Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Televizyon

The Last Of Us Kamera Arkasında Neler Oluyor? İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Takırdayanlarla tanışıyoruz. Ekibin ilgiyi toplayabilmek için tasarımlarla nasıl uğraştığına ve #TheLastOfUs kamera arkasına göz atalım! 💙 #TheLastOfUs, ilk iki bölümüyle sadece BluTV’de! İzlemek için 👉🏻 https://www.blutv.com/diziler/yabanci..

3. Bölüm ne zaman yayında?

Devamını Okuyun

Televizyon

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’lı “Aile” Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı, aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Çok yakında Show TV’de ekranlara gelecek ‘Aile’, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

Devamını Okuyun

Televizyon

Ben Bu Boşluğu Nasıl 2. Bölüm Ne Zaman Saat Kaçta Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Fragman Aşağıda

“Göz yaşlarım nereye gitti bilmiyorum, hepsini zamansız harcamış olabilirim.” 

Ben Bu Boşluğu Nasıl, 2. bölümüyle Çarşamba 21.00’de sadece BluTV’de!

Devamını Okuyun

Popüler