Bizimle iletişim kur

Müzik

Beyonce’un En İyi 10 Şarkısı

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Şu sıralar yedinci stüdyo albümü “Rönesans”ı piyasaya çıkaran ünlü sanatçının, en iyi 10 şarkısını sizler için derledik…

İşte Beyonce’un en iyi 10 şarkısı…

10. “Sweet Dreams”

90’ların “Break My Soul” akımın habercisi olan bu kesim, Beyonce’nin istediği zaman bir kulübü kapatacağının güçlü bir göstergesiydi.

“Sweet Dreams” 7 Kasım 2009’da Billboard Hot 100’de 10 numaraya yükseldi.

Reklam

9. “Check On It”

“Check on It”, 4 Şubat 2006’da Billboard Hot 100’de en üst sırada yer aldı. 

8. “Irreplaceable”

Beyonce, “Irreplaceable” ile 10 hafta boyunca zirvede kalmayı başardı.

“İrreplaceable”, 16 Aralık 2006’da Billboard Hot 100’de 1 numaraya yerleşti. 

7. “Single Ladies”

Bu yüzüğün parlaklığı, düğünlerde ve diğer sosyal toplantılarda tekrarlanan oyunlarla yıllar içinde donuklaştı.

Reklam

“Single Ladies” 13 Aralık 2008’de Billboard’s Hot 100 listesine bir yüzük koydu.

6. “Baby Boy”

“Baby Boy”, 20000’lerin başlarında yeniden canlanan dans salonu çılgınlığından yararlandı ve şarkıcıya, insanların .ıçlarını toplu olarak sallamak için başka bir tür üzerinde ustalık kazandırdı.

“Baby Boy”, 4 Ekim 2003’te Billboard Hot 100’de 1 numaraya yükseldi. 

5. “Naughty Girl”

Şarkıda Donna Summer’ın 1975 klasiği “Love to Love You, Baby”in muhteşem bir eklemesi var.

“Naughty Girl”, 5 Haziran 2004’te Billboard Hot 100’de 3 numaraya kadar yükseldi.

Reklam

4. “Drunk In Love”

Jay-Z ve Beyonce işbirliği ile tadın yenmez nefis bir şarkının çıkışı…

“Drunk in Love”, 15 Şubat 2014’te Billboard Hot 100’de 2 numarada yerini almayı başardı.

3. “Break My Soul”

Solo kariyerinin üzerinden yaklaşık 20 yıl geçti ve Beyonce hala mükemmel bir şarkıyı mükemmel bir şekilde sunabiliyor. “Break My Soul” için üçüncülük çok mu yüksek? 

Şarkı (şimdiye kadar) Billboard Hot 100’de 7 numaraya çıktı. Ancak, resmi video klibi yayınlandğında muhtemelen Hot 100’de 1 numarayı yakalayacaktır.

2. “Formation”

Şarkı, piyasaya sürüldüğünde yeni siyahi milli marşı olarak görevlendirildi. 

Reklam

“Formation”, 14 Mayıs 2016’da Billboard Hot 100’de 10 numaradan giriş yapmıştı.

1. “Crazy In Love”

Veeee 1 numara…

“Crazy in Love” 12 Temmuz 2003’te Billboard Hot 100’de 1 numaraya yükseldi.

Kaynak: EW.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

Taylor Swift – Cassandra Şarkısı Dinle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

‘THE TORTORED POETS DEPARTMENT: THE ANHOLOGY’den Taylor Swift’in “Cassandra” şarkısının resmi şarkı sözü videosunu izleyin

Devamını Okuyun

Müzik

Taylor Swift, Post Malone İle İşbirliğine Gitti Ortaya “Fortnight” Çıktı – Dinleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Taylor Swift’in “The Tortured Poets Departmen” albümünden “Fortnight (feat. Post Malone)” parçasını dinleyin.

Devamını Okuyun

Müzik

“Lizzo” Müziği Bırakmayacağını Açıkladı

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Lizzo, geçen hafta sosyal medya paylaşımında tüm dünyaya “Bıraktım” demesine rağmen müziği bırakmıyor…

“About Damn Time” ve “Good as Hell” şarkıcısı, rekoru düzeltmek için Salı günü 12,1 milyon Instagram takipçisine bir video paylaştı . Lizzo videoda, “Bu videoyu yapmak istedim çünkü ‘Bıraktım’ dediğimde netleşmem gerekiyor, yani negatif enerjiye dikkat etmeyi bıraktım” dedi.

“Vazgeçmeyeceğim şey hayatımın neşesi; müzik yapmak, insanlarla bağlantı kurmak, çünkü yalnız olmadığımı biliyorum” diye devam etti. “Hiçbir şekilde, şekil veya biçimde, olumludan daha yüksek görünen o olumsuz sesi deneyimleyen tek kişi ben değilim. Eğer bir kişiye, kendisi için ayağa kalkması için ilham veya motivasyon verebilirsem ve olumsuz insanlara izin vermeyi bıraktıklarını söyleyebilirsem, Kazanırsam, olumsuz yorumlar kazanırsa, umduğumdan daha fazlasını yaptım, ilerlemeye devam edeceğim, kendim olmaya devam edeceğim.”

Reklam

Cuma günü internette yayılan ilk gönderisinde, 35 yaşındaki Grammy kazananı uzun bir açıklamayı “Bırakıyorum” sözleriyle bitirdi; bu da pek çok kişinin onun mevcut hukuki sorunları nedeniyle müzik endüstrisinden veya sosyal medyadan ayrıldığını varsaymasına neden oldu. Geçtiğimiz Ağustos ayında, eski yedek dansçılarından üçü, Lizzo’ya , prodüksiyon şirketine ve dans kaptanına karşı cinsel taciz, kilo verme, ırk ayrımcılığı ve zehirli bir çalışma ortamı yaratma iddialarıyla dava açtı.

Lizzo Cuma günkü gönderisinde, “Hayatımdaki ve internetteki herkes tarafından sürüklenmeye katlanmaktan yoruldum” diye yazdı. “Tek istediğim müzik yapmak, insanları mutlu etmek ve dünyanın benim bulduğumdan biraz daha iyi olmasına yardımcı olmak. Ama dünyanın beni bu dünyada istemediğini hissetmeye başlıyorum.”

Lizzo’nun “bıraktım” sözüne yanıt olarak Los Angeles merkezli avukat Ron Zambrano, şarkıcıya dava açan dansçılar adına, onun yorumlarını “şaka” olarak nitelendiren bir açıklama yayınladı.

Zambrano, “Son gönderisi, içinde bulunduğu kötü durum için herkesi suçlamaya devam ederken, dikkat çekmeye çalışan ve kendi başarısızlıklarından uzaklaşmaya çalışan bir başka patlamadan başka bir şey değil” dedi. “Lizzo’nun hukuk ve halkla ilişkiler stratejisi başarısız oldu, bu yüzden çaresizce mağduru oynamaya çalışıyor.”

Lizzo’nun sözcüsü Stefan Friedman, Zambrano’yu “temsil ettiği varsayılan müşterilerle kesinlikle hiçbir ilgisi olmayan vahşi kişisel saldırılar yapmakla” suçlayan bir bildiriyle karşılık verdi.

Reklam

Bu arada Lizzo, davanın ardından halkın karşısına çıkmaya devam etti. Ekim ayında bir Incubus gösterisinde sahneye çıktı , Şubat ayında SZA’ya En İyi R&B Şarkısı ödülünü sunmak için Grammy’lere katıldı, daha sonra Super Bowl için sahneye çıktı ve ardından Vanity Fair Oscar’larında fotoğraflar için poz verdi. Parti.

Lizzo ayrıca Ağustos ayında iddiaları “çirkin” olarak nitelendirerek davaya yanıt verdi.

Kısmen “Kurban olarak görülmek için burada değilim, ama aynı zamanda kötü adam olmadığımı da biliyorum” dedi ve şunu ekledi: “Dünyada kadınlar olarak hak ettiğimiz saygıdan daha ciddiye aldığım hiçbir şey yok Her gün bedenimden utanmanın nasıl bir his olduğunu biliyorum ve asla bir çalışanı kilosu yüzünden eleştirmeyeceğim ya da işten çıkarmayacağım, ama bu dünyada yaptığım iyi işin mahvolmasına izin vermeyeceğim. bunun gölgesinde kaldı.”

Salı günü yayınladığı videoda Lizzo, hayranlarına gördüğü “sevgi” için bir kez daha teşekkür etti. “Bu, bildiğinizden çok daha fazlası anlamına geliyor” diye bitirdi.

Kaynak: EW.

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Keith Urban Ve Snoop Dogg’un Seslendirdiği Garfield Film Müziği “Let It Roll”un Klibini İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Garfield der ki: Benim hakkımda bir şarkı mı? Şaşırmadım!

Keith Urban ve Snoop Dogg’un “Let It Roll” şarkısını dinleyin…

Reklam
Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar