Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

Beyonce’un En İyi 10 Şarkısı

Yayınlandı

Tarih

Beyonce "The Formation World Tour" - Pasadena
Ayrıksı Kitap

Şu sıralar yedinci stüdyo albümü “Rönesans”ı piyasaya çıkaran ünlü sanatçının, en iyi 10 şarkısını sizler için derledik…

İşte Beyonce’un en iyi 10 şarkısı…

10. “Sweet Dreams”

90’ların “Break My Soul” akımın habercisi olan bu kesim, Beyonce’nin istediği zaman bir kulübü kapatacağının güçlü bir göstergesiydi.

“Sweet Dreams” 7 Kasım 2009’da Billboard Hot 100’de 10 numaraya yükseldi.

Reklam

9. “Check On It”

“Check on It”, 4 Şubat 2006’da Billboard Hot 100’de en üst sırada yer aldı. 

8. “Irreplaceable”

Beyonce, “Irreplaceable” ile 10 hafta boyunca zirvede kalmayı başardı.

“İrreplaceable”, 16 Aralık 2006’da Billboard Hot 100’de 1 numaraya yerleşti. 

7. “Single Ladies”

Bu yüzüğün parlaklığı, düğünlerde ve diğer sosyal toplantılarda tekrarlanan oyunlarla yıllar içinde donuklaştı.

Reklam

“Single Ladies” 13 Aralık 2008’de Billboard’s Hot 100 listesine bir yüzük koydu.

6. “Baby Boy”

“Baby Boy”, 20000’lerin başlarında yeniden canlanan dans salonu çılgınlığından yararlandı ve şarkıcıya, insanların .ıçlarını toplu olarak sallamak için başka bir tür üzerinde ustalık kazandırdı.

“Baby Boy”, 4 Ekim 2003’te Billboard Hot 100’de 1 numaraya yükseldi. 

5. “Naughty Girl”

Şarkıda Donna Summer’ın 1975 klasiği “Love to Love You, Baby”in muhteşem bir eklemesi var.

“Naughty Girl”, 5 Haziran 2004’te Billboard Hot 100’de 3 numaraya kadar yükseldi.

Reklam

4. “Drunk In Love”

Jay-Z ve Beyonce işbirliği ile tadın yenmez nefis bir şarkının çıkışı…

“Drunk in Love”, 15 Şubat 2014’te Billboard Hot 100’de 2 numarada yerini almayı başardı.

3. “Break My Soul”

Solo kariyerinin üzerinden yaklaşık 20 yıl geçti ve Beyonce hala mükemmel bir şarkıyı mükemmel bir şekilde sunabiliyor. “Break My Soul” için üçüncülük çok mu yüksek? 

Şarkı (şimdiye kadar) Billboard Hot 100’de 7 numaraya çıktı. Ancak, resmi video klibi yayınlandğında muhtemelen Hot 100’de 1 numarayı yakalayacaktır.

2. “Formation”

Şarkı, piyasaya sürüldüğünde yeni siyahi milli marşı olarak görevlendirildi. 

Reklam

“Formation”, 14 Mayıs 2016’da Billboard Hot 100’de 10 numaradan giriş yapmıştı.

1. “Crazy In Love”

Veeee 1 numara…

“Crazy in Love” 12 Temmuz 2003’te Billboard Hot 100’de 1 numaraya yükseldi.

Kaynak: EW.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

Beyonce Ve Madonna “Break My Soul” Şarkısı İçin Bir Araya Geliyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Beyonce Madonna
Ayrıksı Kitap

Beyonce “Break My Soul”un ‘The Queens Remix’i için Madonna’yla bir araya geldi…

Muhteşem bir şarkıya hazır olun. Çünkü, Beyonce ve Madonna “ Break My Soul (The Queens Remix ) ” için bir araya geldi.

Beyonce, yakın zamanda will.i.am, Terry Hunter, Honey Dijon ve Nita Aviance tarafından hazırlanan Billboard Hot 100 top 10’un dört remiksini yayınladıktan sonra “Break My Soul”un yeni baskısı için Pop Kraliçesi’ni seçti. Ancak bu remiks için Beyonce, 1990’daki üç haftalık Billboard Hot 100 No. 1 listesindeki isimleri Madge’in sözlü bölümü tarzında okuyarak Madonna’nın oyun kitabından bir sayfa alırken, müzikteki ikonik Siyah kadınlara saygılarını sundu.

Kaynak: Bilboard.

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Benny Blanco, BTS & Snoop Dogg – “Bad Decisions” Şarkısının Klibini Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Bad Decisions
Ayrıksı Kitap

Benny Blanco; Justin Bieber, Katy Perry, Kesha ve daha fazlası gibi pop müzik yıldızlarıyla çalışmasıyla ünlüdür. Ancak, en yeni parçası şimdiye kadarki en destansı işbirliği olabilir. 5 Ağustos Cuma günü gece yarısı, 34 yaşındaki süper yapımcı, yaklaşmakta olan albümünün ilk single’ı “Bad Decisions”ı ve dünyanın en büyük isimlerinden ikisinin yer aldığı bir müzik videosunu yayınladı: BTS ‘ Jin, Jimin , V ve Jung Kook ve Snoop Dogg .

Çocuklar ilk olarak Temmuz ayında yeni parçanın tanıtımını yapmaya başladılar ve Blanco’nun BTS’e uyum sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığı bir dizi komik video yayınladılar. Birinde Jin, Jimin, V ve Jung Kook ile görüntülü sohbet ediyor ve onlara gruba katılıp katılamayacağını soruyor. Jimin bir uzlaşma teklif etmeden önce BTS üyeleri hemen bir ağızdan “Hayır” diyorlar: “Ama birlikte bir şarkı yapabiliriz.”

Yeni şarkının resmi promosyonları sadece son haftalarda başlasa da, Snoop Dogg aylardır BTS ile kendisi arasında bir işbirliği sözü veriyor. Ocak ayında rapçi bir podcast’te BTS’in birlikte çalışma umuduyla kendisine ulaştığını açıkladı ve Mart ayında ortaklıklarının “düdük çalan bir hakem gibi resmi” olduğunu söyledi.

“İyi müzik yaparım. İyi müzik yapıyorlar,” dedi Snoop, o sırada K-Pop fenomeni hakkında. “Ve sonunda bunu yapıyoruz. Her zaman olan şey bu, dünyalarımızı bir araya getirmek.”

Reklam

Benny Blanco, BTS ve Snoop Dogg’un yeni müzik videosunu izleyin ve aşağıdan “Bad Decisions” video klibini hemen izleyin:

Kaynak: Billboard.

Devamını Okuyun

Müzik

Eminem “Curtain Call 2” Albümünü Yayınladı | Albümdeki Şarkıları Hemen Dinle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Eminem Curtain Call 2
Ayrıksı Kitap

Eminem, 5 Ağustos Cuma günü Shady Records/Aftermath Entertainment/Interscope Records aracılığıyla yayınlanan ‘Curtain Call 2’ ile en unutulmaz şarkılarından bazılarını tekar yayınlıyor…

Eminem, 2005’ten bu yana en unutulmaz şarkılarından bazılarını en büyük hit albümü Curtain Call 2 ile geri getiriyor. Proje, 5 Ağustos’ta Shady Records/Aftermath Entertainment/Interscope Records aracılığıyla yayınlandı.

Yürütücü yapımcılığını Eminem’in kendisi üstleniyor ve albüm iki kısma ayrılıyor. Sanatçının 2005’teki Curtain Call: The Hits’ten bu yana en kayda değer müzikal anlarından bazılarını içeriyor.

“Love The Way You Lie” ve Rihanna ile “The Monster” ve Bruno Mars’ın yer aldığı Bad Meets Evil’in (Royce da 5’9 ile birlikte) bir parçası olan “Lighters” gibi liste başı işbirlikleri, “Not Afraid” ve “Rap God”.

Reklam

Birleştirilmiş albümün tamamı, şehri çevreleyen banliyölerden ayıran dikkate değer “8 Mile Road” da dahil olmak üzere, önde gelen “Detroit sokak” isimlerini içeren sanat eserleri ile 34 parça içeriyor. Bu sürüm, sınırlı sayıda bir kutu seti ve Eminem’in web sitesinde bulunan sınırlı sayıda imzalı vinil ile birlikte geliyor.

Kaynak: Billboard.

Albümü aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler