Billie Eilish’in 5 Yıllık Değişimini İzleyin

Billie Eilish, 18 Ekim’de Vanity Fair ile yaptığı yıllık video röportajı için otururken kesinlikle deja vu yaşadığını hissediyordu. 30 Kasım Salı günü yayınlanan videoda sorular aynı kalırken, süperstarın cevapları (ve saç rengi!) son 5 yılda nasıl da büyüdüğünü ve değiştiğini gösterdi.

Geleneksel yıllık röportaj, genç pop yıldızı 15 yaşında bir yeni yetmeyken, sadece 257.000 Instagram takipçisi olduğu daha eski günlerde başladı. (Dört yıl sonra, şimdi platformda Kylie Jenner dahil olmak üzere en çok takip edilen üçüncü kişi olarak 94,1 milyona ulaştı.)

Billie Eilish, Beşinci Yılında da Aynı “Vanity Fair” Röportajını Yapıyor: Ve sorular aynı kaldı ama pop yıldızının cevapları kesinlikle değişti…

İşte 5 Yıllık Değişim

2020’deki pandemi döneminde verdiği yanıtları hatırlatan Eilish, kendine gülmeden edemedi. “Tanrım, o kız bir kimlik bunalımı yaşıyordu. Aman Tanrım!” dedi. “Gözlerimde görebilirsin. Yani, gerçekten. Düşük topuz? Lütfen. Neler oluyor?”

2017’den 2019’a kadar özgüveninin nasıl arttığına baktığında, şarkıcı “2019 egosunun önüne hiçbir şey geçemez” dedi. Ama açıklamakta gecikmedi, bir nedeni var. “Kendimi hissediyordum, orası kesin,” dedi. “Çünkü o kadar uzun zamandır mutsuzdum ki sonunda olmadım ve bu konuda asla susmadım. Ama ben… Ben iyiydim. Demek istediğim, bir yetişkinliğe sahip olmaya başlıyorum. Bu benim için yeni ve çok heyecan verici ve yeni deneyimler, yeni insanlar ve bir sürü aşk yaşadım.”

Eilish ayrıca bu yıl yetişkinliğe girmesiyle dünyanın beklentilerini karşılama konusundaki bakış açısının değiştiğini söyledi. “Çok fazla baskı hissediyorum, ama aynı zamanda diyebilirim ki, o zamanlar… Genel olarak oldukça sevildim, diyebilirim. Dürüst olmak gerekirse. Bu yüzden korktum çünkü gerçekten bu aşkı korumak istedim. Ve şimdi, tonlarca insan benden nefret ediyor,” dedi gülerek. “Yani artık endişelenmiyorum. Ben, ‘Oh, tamam, eğer benden hoşlanıyorsan, benden hoşlanıyorsun; yapmazsan, yapmazsın. Yani…”

Eilish’in en büyük pişmanlığı + gelecek yıl için kendine vereceği tavsiyeler ve daha fazlası için aşağıdaki röportajın tamamını izleyin.

Radio Mood

Radio Mood sizin için her gün tüm dünyadan bir çok müzik türü ve sanatçıya ait şarkıları inceler ve en iyilerini playlistine ekler.

Radio Mood ile bambaşka bir radyo deneyimi yaşayın. Pop, Rock ve bir çok başka türde müziğin nasıl en iyi şekilde harmanlandığına şahit olun.

Find Your Music – Radio Mood

RadioMood © 2022. All rights reserved.