Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

Billie Eilish’in 5 Yıllık Değişimini İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Billie-Eiilish-Vanity-Fair
Ayrıksı Kitap

Billie Eilish, 18 Ekim’de Vanity Fair ile yaptığı yıllık video röportajı için otururken kesinlikle deja vu yaşadığını hissediyordu. 30 Kasım Salı günü yayınlanan videoda sorular aynı kalırken, süperstarın cevapları (ve saç rengi!) son 5 yılda nasıl da büyüdüğünü ve değiştiğini gösterdi.

Geleneksel yıllık röportaj, genç pop yıldızı 15 yaşında bir yeni yetmeyken, sadece 257.000 Instagram takipçisi olduğu daha eski günlerde başladı. (Dört yıl sonra, şimdi platformda Kylie Jenner dahil olmak üzere en çok takip edilen üçüncü kişi olarak 94,1 milyona ulaştı.)

Billie Eilish, Beşinci Yılında da Aynı “Vanity Fair” Röportajını Yapıyor: Ve sorular aynı kaldı ama pop yıldızının cevapları kesinlikle değişti…

İşte 5 Yıllık Değişim

2020’deki pandemi döneminde verdiği yanıtları hatırlatan Eilish, kendine gülmeden edemedi. “Tanrım, o kız bir kimlik bunalımı yaşıyordu. Aman Tanrım!” dedi. “Gözlerimde görebilirsin. Yani, gerçekten. Düşük topuz? Lütfen. Neler oluyor?”

2017’den 2019’a kadar özgüveninin nasıl arttığına baktığında, şarkıcı “2019 egosunun önüne hiçbir şey geçemez” dedi. Ama açıklamakta gecikmedi, bir nedeni var. “Kendimi hissediyordum, orası kesin,” dedi. “Çünkü o kadar uzun zamandır mutsuzdum ki sonunda olmadım ve bu konuda asla susmadım. Ama ben… Ben iyiydim. Demek istediğim, bir yetişkinliğe sahip olmaya başlıyorum. Bu benim için yeni ve çok heyecan verici ve yeni deneyimler, yeni insanlar ve bir sürü aşk yaşadım.”

Reklam

Eilish ayrıca bu yıl yetişkinliğe girmesiyle dünyanın beklentilerini karşılama konusundaki bakış açısının değiştiğini söyledi. “Çok fazla baskı hissediyorum, ama aynı zamanda diyebilirim ki, o zamanlar… Genel olarak oldukça sevildim, diyebilirim. Dürüst olmak gerekirse. Bu yüzden korktum çünkü gerçekten bu aşkı korumak istedim. Ve şimdi, tonlarca insan benden nefret ediyor,” dedi gülerek. “Yani artık endişelenmiyorum. Ben, ‘Oh, tamam, eğer benden hoşlanıyorsan, benden hoşlanıyorsun; yapmazsan, yapmazsın. Yani…”

Eilish’in en büyük pişmanlığı + gelecek yıl için kendine vereceği tavsiyeler ve daha fazlası için aşağıdaki röportajın tamamını izleyin.

Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

BTS, YouTube Abonelerinde Justin Bieber’ı Geçti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

BTS Dağıldı Mı
Ayrıksı Kitap

Grup, Youtube’da 70 milyon abonesi olan ikinci sanatçı kanalı oldu…

BTS’in 70 milyon YouTube abonesine ulaşmasıyla Justin Bieber’ı geçerek akış platformunda en çok takip edilen ikinci sanatçı kanalı oldu. Yedi üyeden oluşan boyband grup, 76,5 milyon abonesi olan K-pop fenomeni BLACKPINK’in ardından bu dönüm noktası sayısını elde eden ikinci grup oldu.

Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V ve Jung Kook üyelerinden oluşan BTS, aynı zamanda gıpta edilen bir milyar izlenme sayısına ulaşan altı videoya sahip.

Kaynak: Billboard.

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Zayn Malik Yeni Videosunda “Night Changes” Şarkısını Söyleyerek “One Direction” Günlerini Hatırlattı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zayn Malik Night Changes
Ayrıksı Kitap

Zayn Malik, 15 Ağustos Pazartesi gecesi, One Direction’ın 2014 single’ı “Night Changes”i söylerken 30 saniyelik siyah beyaz bir videosunu Instagram’da yayınlayarak biraz nostaljik yaptı…

Ballad, grubun dördüncü stüdyo albümü Four’un ikinci single’ı olarak Kasım 2014’te yayınlandı. Bu, Zayn Malik’in Mart 2015’te erkek grubundan sürpriz bir şekilde ayrılmasından sadece dört ay önceydi. Billboard Hot 100’de, 31 numaraya kadar yükseldi ve Pop Airplay tablosunda ilk 20’de yer aldı. Malik, tüm One Direction grup arkadaşlarının yanı sıra; Jamie Scott, Julian Bunetta ve John Ryan ile birlikte şarkının ortak yazarıdır.

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

BLACKPINK “Pink Venom” İle İlgili Yeni Teaser Yayınladı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Blackpink Pink Venom
Ayrıksı Kitap

BLACKPINK “Pink Venom” ile ilgili yeni bir teaser video yayınladı. Hadi keyifle izleyin…

Devamını Okuyun

Popüler