Connect with us

Müzik

Harry Styles “Love On” Turnesini “Şimdilik Hoşçakalın” Mesajıyla Tamamladı

Published

on

Behzat C Banner

Süperstar ayrıca yeni güzellik markası Pleeasing’i resmi olarak piyasaya sürdü.

Harry Styles, Love On Tour’a yürekten bir mesajla veda ediyor.

Süperstar 30 Kasım Salı günü tweet attı: “42 özel gece için teşekkürler. “Son birkaç aydır sizin için sahnede olmak bir ayrıcalıktı. Gruba, ekibe ve bu turda çalışan herkese, kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Buna getirdiğiniz enerji, beni tamamen sevinçle boğulmuş hissetmeme neden oldu.”

Sözlerine şöyle devam etti: “Bu tur tekrar bir araya gelmenin kutlaması gibi geldi. Onu asla unutmayacağım. Sevginiz için hepinize çok teşekkür ederim, yakında görüşürüz. İnsanlara nezaketle davranın. Şimdilik hoşçakal. Hepinizi seviyorum. H.”

Minnettar mesajına, Styles’ın, grubunun ve yedek şarkıcıların son selamları sırasında tezahürat yapan bir kalabalığın önünde kucaklaştığı bir fotoğrafı eşlik etti.

Advertisement

Styles, Love On Turnesini ‘Şimdilik Hoşçakal’, notuyla Şükran Günü’nden önceki hafta sonu Los Angeles’taki The Forum’da gerçekleşen üç gece ile tamamladı. ABD turu, açılış gecesinde Jenny Lewis’in desteğini aldı ve Madison Square Garden’da arka arkaya iki gösteri ile eski One Direction-er hayranlarının favorisi Harryween’i (Harry Styles) buluşturdu.

İkinci albümü Fine Line’ın turnesi bitmiş olsa da Styles’ın onu meşgul edecek birçok projesi var. Şarkıcının yepyeni güzellik serisi Pleeasing, Pazartesi günü resmi olarak satışa çıktı. Serinin satıştaki ilk ürünleri arasında bir oje seti, iki ayrı oje rengi, The Pleeasing Pen ve Pearlescent Aydınlatıcı Serum yer alıyor. Güzel ürünler, güzellik markasının resmi web sitesinden satın alınabilir.

“Watermelon Sunar” şarkısının mimari, girişimini duyurmak için DAZED ile yaptığı bir kapak hikayesinde, fikrin oje ile başladığını ancak daha fazlasının olduğunu açıkladı. “Eğlenceli, küçük bir projeydi, ancak pandemi sırasında ve sonunda buna Please adını verdiğimizde, ojeden çok daha fazlası olduğunu hissettim” dedi ve ekledi, “Gerçekten Pleeasing’in özünün olduğunu düşünüyorum. Amacımız o küçük mutluluk anlarını bulup insanlara göstermektir.”

Styles’ın Pleasing Markasına Ait Bazı Ürü Görsellerine Aşağıda Göz Atın

Müzik

BTS Üyesi Jimin İlk Solo Albümü ‘Face’i Yayınladı – Jimin’in Face Albümünü Dinle

Published

on

Behzat C Banner

27 yaşındaki BTS üyesi, “Face-off”, “Like Crazy” ve daha fazlası başlıklı parçalarla altı şarkılık bir albüm çıkardı…

Albüm hakkında verdiği bir röportajda Jimin, albüme “Face” adını vermek için nereden ilham aldığını açıkladı.

“Bu albümde kendime dönüp bakıyorum” diyor. “’Yüz’ kelimesinin birçok farklı anlamı olduğunu duydum. Elbette isim, yüz anlamına geliyor ama fiil olarak ‘yüzleşmek, [yüzleşmek]’ anlamlarına da geliyor.”

Daha sonra, “Bu yeni başlangıç noktasında durmak ve yeni bir yolculuğa başlamak için kendime dönüp tamamen kendimle yüzleşmenin gerekli olacağını düşündüm” dedi.

Advertisement

Jimin ayrıca BTS grup arkadaşlarının ona kendi albümünü çıkarması için ilham verdiğini ve en büyük destekçileri olduğunu açıkladı.

“Üyelerim bu albümü hazırlamaya başlamamı mümkün kılan kişilerdi” diye paylaştı. “Bunların hepsi geçen yıl Las Vegas’taki [Permission to Dance on Stage] konserlerinde başladı ve o sırada [‘Like Crazy’] ile biten duygularla mücadele ediyordum…”

Bu albüm üzerinde çalışmaya başlamam için bana ilham verdikleri için üyelerime çok müteşekkirim. İnsanların müziğe nasıl tepki vereceğini bilmiyorum ama aslında tüm bu kaybolmuşluk duygularını tamamen çözüp yoluma devam edebildim. Şimdi tamamen iyiyim, bu yüzden onlara çok minnettarım.

Kaynak: Just Jared.

Advertisement
Continue Reading

Müzik

Ed Sheeran Yeni Albüm Subtract’dan İlk Şarkıyı Yayınladı! Eyes Closed Klibini izle

Published

on

Behzat C Banner

Ed Sheeran’ın merakla beklediğimiz yeni albümü “Subtract”‘ın yayınlanacağı tarih bir video ile açıklandı. Videoda yeni albümdeki şarkıların isimleri ve ilk yayınlanacak kliplerden bazı sahneleri görüyoruz. Ancak hiç bir şarkıdan bir kaç saniyelik bile olsa bir müzik tınısı duyamıyoruz.

Ed Sheeran’ın yeni albümü Subtract’ın çıkış tarihi : 05.05.2023. 

Ön sipariş: http://edsheeran.com

Ed Sheeran Subtract – Şarkı İsimleri Listesi:

 1. Boat
 2. Salt Water
 3. Eyes Closed
 4. Life Goes On
 5. Dusty
 6. End Of Youth
 7. Colourblind
 8. Curtains
 9. Borderline
 10. Spark
 11. Vega
 12. Sycamore
 13. No Strings
 14. The Hills of Aberfeldy

Advertisement
Continue Reading

Müzik

Jennifer Lopez Brooklyn’deki TIDAL Konserini İzleyin

Published

on

Behzat C Banner

Jennifer Lopez Brooklyn’deki TIDAL Konserini ve Canlı dans Performansını izleyin

Şarkı Listesi

 1. I’m Real
 2. Feelin’ So Good
 3. Jenny From The Block
 4. All I Have
 5. On The Floor

Advertisement
Continue Reading

Popüler