Harry Styles “Love On” Turnesini “Şimdilik Hoşçakalın” Mesajıyla Tamamladı

Süperstar ayrıca yeni güzellik markası Pleeasing’i resmi olarak piyasaya sürdü.

Harry Styles, Love On Tour’a yürekten bir mesajla veda ediyor.

Süperstar 30 Kasım Salı günü tweet attı: “42 özel gece için teşekkürler. “Son birkaç aydır sizin için sahnede olmak bir ayrıcalıktı. Gruba, ekibe ve bu turda çalışan herkese, kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Buna getirdiğiniz enerji, beni tamamen sevinçle boğulmuş hissetmeme neden oldu.”

Sözlerine şöyle devam etti: “Bu tur tekrar bir araya gelmenin kutlaması gibi geldi. Onu asla unutmayacağım. Sevginiz için hepinize çok teşekkür ederim, yakında görüşürüz. İnsanlara nezaketle davranın. Şimdilik hoşçakal. Hepinizi seviyorum. H.”

Minnettar mesajına, Styles’ın, grubunun ve yedek şarkıcıların son selamları sırasında tezahürat yapan bir kalabalığın önünde kucaklaştığı bir fotoğrafı eşlik etti.

Styles, Love On Turnesini ‘Şimdilik Hoşçakal’, notuyla Şükran Günü’nden önceki hafta sonu Los Angeles’taki The Forum’da gerçekleşen üç gece ile tamamladı. ABD turu, açılış gecesinde Jenny Lewis’in desteğini aldı ve Madison Square Garden’da arka arkaya iki gösteri ile eski One Direction-er hayranlarının favorisi Harryween’i (Harry Styles) buluşturdu.

İkinci albümü Fine Line’ın turnesi bitmiş olsa da Styles’ın onu meşgul edecek birçok projesi var. Şarkıcının yepyeni güzellik serisi Pleeasing, Pazartesi günü resmi olarak satışa çıktı. Serinin satıştaki ilk ürünleri arasında bir oje seti, iki ayrı oje rengi, The Pleeasing Pen ve Pearlescent Aydınlatıcı Serum yer alıyor. Güzel ürünler, güzellik markasının resmi web sitesinden satın alınabilir.

“Watermelon Sunar” şarkısının mimari, girişimini duyurmak için DAZED ile yaptığı bir kapak hikayesinde, fikrin oje ile başladığını ancak daha fazlasının olduğunu açıkladı. “Eğlenceli, küçük bir projeydi, ancak pandemi sırasında ve sonunda buna Please adını verdiğimizde, ojeden çok daha fazlası olduğunu hissettim” dedi ve ekledi, “Gerçekten Pleeasing’in özünün olduğunu düşünüyorum. Amacımız o küçük mutluluk anlarını bulup insanlara göstermektir.”

Styles’ın Pleasing Markasına Ait Bazı Ürü Görsellerine Aşağıda Göz Atın