Bizimle iletişim kur

Oyun

“Diablo IV” 17 Ekim’de Steam’e Geliyor

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Diablo IV Kan Sezonu, kapsamlı yaşam kalitesi güncellemeleriyle 17 Ekim’de başlıyor…

Sıradaki Diablo IV sezonu Kan Sezonu, çeşitli yeni içeriklerle 17 Ekim’de başlıyor. Yepyeni bir Görev Serisi, Vampir Güçleri, 5 ek oyun sonu patronu ve çok daha fazlası yeni sezonda oyuncuları bekliyor. Ayrıca yaklaşan 1.2.0 Yamasıyla binekler, şöhret, Kâbus Zindanları, daha hızlı TP kazanımı ve daha birçok yaşam kalitesi güncellemesi gelecek.

Ayrıca bu sezonun çıkışıyla beraber Diablo IV, Steam üzerinden oynanabilecek! Platform; Windows® PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation® 5, ve PlayStation® 4’e ek olarak geliyor. Steam’de oynamak isteyenlerin öncelikle oyunu platformdan satın almaları, ardından da Diablo IV’ü Battle.net hesabına bağlamaları gerekecek. Steam oyuncuları; Steam başarımları, Steam arkadaş listeleri ve bu arkadaşları oyun içinde davet etme seçeneği de dâhil çeşitli Steam özelliklerine erişebilecek.

KAN SEZONU

Reklam
 • Aktris ve film yapımcısı Gemma Chan’in seslendirdiği Vampir Avcısı Erys ile birlik ol ve Korunak’a musallat olan yepyeni, kana susamış tehditle yüzleş. Oyuncular, yolculukları boyunca karakterlerinin vampir gibi savaşabilmesini sağlayacak çeşitli karanlık ve güçlü yetenekler veren Vampir Güçlerinden yararlanabilecek. Güçlü Kan adlı yeni kaynak ve gereken uyumlu Anlaşma Zırhı ile bu güçlere ulaş.
 • Vampir Lort Zir’in gelişiyle yeni canavarlar ortaya çıktı. Oyuncu karakterleri gibi görünüp davranan ve lekeli sınıf yetenekleri kullanan, Kan Arayanlar adı verilen yozlaşmış düşmanlarla mücadele et.
 • Kan Hasadı Sezonu Etkinliği, Güçlü Kan ve Anlaşma Zırhı düşürme ihtimalinin en yüksek olduğu yerdir. Bu etkinliklerde Korunak’ın farklı bölgelerinde vampir ve Kan Arayan ordularıyla karşılaşacaksın.
 • Habisler Sezonu sona erdiğinde tüm Sezonluk karakterler Ebedî Diyar’a aktarılacak ve Habisler Sezonu karakterlerinin zulasındaki tüm öğeler, Ebedî Diyar’da yeni bir Yalnızca Alım Zulası sekmesine taşınacak.
 • Buzdaki Canavar, Karanlık Usta, Varshan, Duriel’in Yankısı ve Elektrikli Aziz Grigoire’dan oluşan beş oyun sonu patronuna meydan okuyabileceksin.

YAŞAM KALİTESİ GÜNCELLEMELERİ

 • Seferi Atla özelliği artık çok daha erken kullanılabilecek ve Sezonluk içeriğe daha erken erişim sağlamak için herhangi bir karakterle yalnızca Başlangıç bölümünün tamamlanması yeterli olacak.
 • Ebedî veya sezonluk diyarda kazandığın şöhret ödülleri (iksir yükleri, ekstra yetenek puanları, ekstra mükemmeliyet puanları ve homurdanan obollar gibi) artık sezondan sezona aktarılacak. Şöhret ile kazanılan eşsiz ödüller artık oyuncuların aynı oyun türünde yarattığı yeni karakterler için de geçerli olacak. Aşırı Zor şöhret ödülleri oyuncunun diğer aşırı zor mod karakterlerine bağlı olacak ve aşırı zor modda olmayan karakterlerin ödülleri o karakter türüne bağlı olacak.
 • Habisler Sezonuna kıyasla TP kazanmak ve 100. Seviyeye ulaşmak %40 daha hızlı.
 • Kâbus Zindanlarında yapılan iyileştirmeler arasında zindanın içine ışınlanma, canavar yoğunluğunda artış, daha dayanıklı NPC yoldaşlar ve azaltılmış gerileme yer alıyor.
 • Patron basamak sisteminin eklenmesiyle oyun sonu deneyimi büyük ölçüde geliştirildi; oyuncular çok daha yüksek oranda düşen Eşsiz ve Süper Eşsizler için yeni ve tekrar gelen 5 Oyun sonu patronuyla mücadele edebilecek. Diğer oyun sonu iyileştirmelerinin yanı sıra Lejyon Etkinlikleri ve Dünya Patronları daha sık ortaya çıkacak.
 • Mücevherleri üretim malzemesi yapmak, kapasitesi aşılmış envanterler yoğunluğunu ve kasabaya yapılan gereksiz gidiş gelişleri azaltmak ve oyuncuların bağlantı sıkıntısı yaşamalarından dolayı aşırı zor karakterlerindeki ilerlemelerini kaybetmelerini önlemeye yönelik Kaçış Parşömeni değişiklikleri gibi çok sayıda Öğe ve envanter yönetimi düzenlemesi.
 • Binekler artık daha hızlı, daha çevik ve ablukaları ezip geçme yeteneğine sahip.
 • Dahası kasaba güncellemeleri, Etkinlik ve canavar yoğunluğu iyileştirmeleri, Element direnci ve durum etkisi değişiklikleri ve kullanıcı arayüzü ve deneyimi özellikleri de dâhil olmak üzere çok sayıda yenilik.

Oyun

Fire Flux, Mobile Legends Bang Bang Türkiye Ligi’nde Şampiyon!

19 Mayıs Coşkusu: Fire Flux, Mobile Legends Bang Bang Türkiye Ligi’nde 3’üncü kez üst üste şampiyon!

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Mobile Legends: Bang Bang (MLBB) Türkiye Ligi 3. sezonunda, üst üste üçüncü kez Türkiye şampiyonu olmayı başaran Fire Flux, bu büyük başarıyla oyunun global turnuvalarından biri olan MLBB Mid Season Cup 2024 (MSC 2024)’a katılmaya hak kazandı. 

Türkiye’nin önde gelen espor kulüplerinden Fire Flux Esports, tecrübeli mobil kadrosuyla zaferlerine devam ediyor. Takımın başarılı MLBB kadrosu, heyecanlı anlara sahne olan Türkiye Ligi karşılaşmalarında rakiplerini geride bırakıp 3’üncü kez şampiyon oldu.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına yakışan başarı

Sezon boyunca gösterdiği üstün performansla ligi 24-4 toplam skorla birinci sırada tamamlayan Fire Flux Esports, Upper Bracket yarı finalinde önce The Prestige ekibini 2-1, ardından Upper Bracket final aşamasında Vatangame Esports takımını 3-0 geçerek adını Grand Final’a yazdırdı. Lower Bracket Finalinden gelen rakibi S2G Esports’u büyük finalde açık ara farkla eleyerek bir kez daha Türkiye’nin en iyisi olmayı başardı.

Reklam

Fire Flux Mobile, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına yakışır bir performansla Türkiye Ligi’nde üst üste 3’üncü kez şampiyon olmayı başardı.

Fire Flux Esports, 3 milyon dolar ödül havuzuna sahip MSC 2024 Riyad yolcusu

Türkiye Ligi şampiyonu olarak MLBB MSC 2024’e Main Stage’den başlama hakkını elde eden Fire Flux Esports, Riyad’da düzenlenecek ve 3 milyon dolar ödül havuzuna sahip turnuvada en yüksek payı almak için mücadele edecek. 

Uluslararası arenada ülkemizi temsil edecek olan Fire Flux Esports, bu prestijli turnuvada yeteneklerini ve tecrübesini bir kez daha konuşturacak.

Geçmiş başarılar geleceği şekillendiriyor

Fire Flux Esports, geçtiğimiz yılın dünya şampiyonasında 120 bin dolarlık büyük ödülü kazanarak zaferini kutlamıştı, bir önceki turnuvada ise dünya çapında en iyi 3 takım arasına girerek adını espor tarihine yazdırmıştı. 

Reklam

Fire Flux Mobile MLBB kadrosu:

Devamını Okuyun

Oyun

Honor Of Kings 20 Haziran’da Tüm Dünyaya Açılıyor

Mobil moba devi Honor of Kings, Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya ve Türkiye’deki oyunculardan sonra dünyanın geri kalanına açılıyor. 20 Haziran itibarıyla küresel çapta tüm mobil cihazlarda oynanabilecek olan Honor of Kings, oyun severleri uluslararası takımlar oluşturup savaş arenasında mücadele etmeye davet ediyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu Honor of Kings, yaptığı son açıklamayla Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya ve Türkiye’den sonra küresel olarak oyun severlerle buluşuyor. 20 Haziran’dan itibaren tüm mobil MOBA severleri oyuna davet eden Geliştirici TiMi Studio Group ve yayıncı Level Infinite, bu haberi kutlamak için tüm oyuncuları oyun içi etkinliklere davet ediyor.

Açıklamaya göre oyuncular oyun içi çekiliş etkinliğine katılarak aşağıdaki ödülleri kazanma şansını yakalayabilirler:

 • Büyük Ödül: Tüm Kostüm ve Tüm Kahraman ayrıcalıklarına sahip olma
 • 1’incilik Ödülü: 500 Sınırlı Süreli Jeton
 • 2’ncilik Ödülü: 18.888 Cevher
 • Güneş Işığı Bereket Ödülü: Katılan tüm oyunculara 200 Elmas

Espor Haberleri: Invitational Sezon 2

29 Haziran’da tüm gözler S2 Invitational’a ev sahipliği yapacak olan Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da olacak. Güneydoğu Asya, Brezilya, Türkiye, MENA, Latin Amerika, ve Avrupa takımlarıyla beraber Açık Seri Split 1’in şampiyonu olan toplam 12 takım 300.000 dolarlık ödül havuzundan en yüksek payı almak için savaşacaklar. 

Ayrıca bu turnuvada ilk 8’de yer alan takımlar, bu yaz Riyad’da düzenlenecek Esports Dünya Kupası sırasında gerçekleşecek olan Honor of Kings Invitational Midseason’a doğrudan katılım hakkı elde edecekler.

Reklam

Devamını Okuyun

Oyun

Dragonflight’ın Son İçerik Güncellemesi “Dark Heart” Yayında

Dragonflight’ın son içerik güncellemesi Dark Heart şimdi yayında…

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Dragonflight yolculuğunu tamamlayacak son içerik güncellemesi Dark Heart (10.2.7) şimdi yayında…

Dragonflight hikâyesini tamamlayan Dark Heart, ayrıca bu yılın ilerleyen zamanlarında gelecek olan yeni çoklu genişleme hikâyesi Worldsoul Saga’nın ilk bölümüThe War Within’in de başlangıcını oluşturuyor.

Dahası da var, Dark Heart aynı zamanda yeni bir etkinlik de sunuyor! Daha önce de duyurulduğu gibi World of Warcraft Remix: Mists of Pandaria, 16 Mayıs’ta yayınlanacak! Bu PVE odaklı yeni etkinlik, sevilen bir genişlemeyi WoW’un yıl boyunca sürecek olan 20. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak yeni sürprizlerle geri getiriyor.

Reklam

Devamını Okuyun

Oyun

Orkun Işıtmak İmzalı Özel Forma, EA SPORTS FC 24 İçin Yayınlandı

EA SPORTS ve Orkun Işıtmak iş birliğiyle hazırlanan özel forma, oyundaki yerini aldı.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

EA SPORTS FC 24 Ultimate Team modunda yer alan kırmızı-beyaz formaya global olarak erişilebiliyor…

EA SPORTS ve Orkun Işıtmak iş birliğiyle hazırlanan özel forma, oyundaki yerini aldı.

EA SPORTS FC 24 Ultimate Team modunda yer alan forma, Orkun Işıtmak tarafından tasarlandı ve küresel olarak da erişime açık durumda.

Reklam

Futbol fanatikleri Türkiye bayrağının renkleriyle donatılmış olan özel tasarım formayı Ultimate Team’de yer alan paketlerden rastgele bir biçimde elde edebilecekler.

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar