Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Filmi İle Birlikte Yeni Wolverine’i Görebiliriz

Filmde Wolverine karakterini canlandıracak isim merak ediliyor.

Yayınlandı

Tarih

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Filmi İle Birlikte Yeni Wolverine'i Görebiliriz
Ayrıksı Kitap

Doctor Strange in the Multiverse of Madness – Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filmi ile birlikte Marvel sinematik evreninde kritik bir aşamaya geçiş yapmış olacağız. Doctor Strange birçok evrenin kapılarını bu film ile birlikte aralarken, Marvel’in sinematik evrenine kaos’u da beraberinde getirebilir.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmi beraberinde X-Men ekibinin MCU’ya dahil oluşuna şahit olacağız. Özellikle filmde Wolverine’in ön planda tutulması bekleniyor.

wolverine

Uzun yıllardan beri Wolverine karakterine hayat veren Hugh Jackman, 2017 yapımı Logan filmi ile birlikte Wolverine karakterine veda etmişti. Bir nevi emekliye ayrılan usta oyuncunun bu başarılı performansı izleyicilerde Wolverine ile Hugh Jackman ikilisini uzun bir süre daha hatırlatacak. Öyle ki karakterin hayranları Wolverine için Hugh Jackman dışında başka bir ismi karaktere yakıştıramıyor.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminin önceki fragmanlarında X-Men ekibinin baş ismi Professor X’i görmüştük ve bu aslında X-Men’in filmindeki varlığını ortaya çıkarmıştı. Gelen haberlere göre ise filmde mutlaka yeni bir Wolverine’i de göreceğiz ancak karakteri canlandıran Hugh Jackson olmayacakmış. Marvel, Wolverine için karaktere yakışacak bir ismi ararken geçici bir ismi ise Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde Wolverine’i canlandırmak için tutmuş olacak. Öyle ki Marvel, hayranlardan eleştiri almamak için filmde gözükecek bu yeni Wolverine’in sadece bir varyanttan ibaret olabileceği belirtiliyor.

6 Mayıs tarihinde vizyona girecek olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmi bakalım MCU evreninde nelerin başlangıcına neden olacak merakla bekliyoruz.

Reklam

Sinema

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Lady Gaga Joker 2
Ayrıksı Kitap

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

2024’de izleyeceğimiz filmin kısa videosunda Joaquin Phoenix ve Lady Gaga sırasıyla gölge oyunu (karton) karakterleri gibi yer alırken isimleri, filmin ismi ve vizyon tarihi sırasıyla ekrana geliyor.

Filmde Joaquin Phoenix Arthur Fleck yani Joker’e Lady Gaga’da Harley Quinn’e hayat verecek.

İşte Joker 2 yani Joker: Folie à Deux’dan kısa tanıtım videosu

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

James Franco Küba Lideri Fidel Castro’yu Oynayacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

James Franco Fidel Castro
Ayrıksı Kitap

Küba liderinin kızının hayatının anlatıldığı “Alina Of Cuba” filminin kadrosuna James Franco’nun da dahil edildiği doğrulandı…

Adından da anlaşılacağı gibi, Castro’nun sürgündeki kızı Alina Fernandez’in gerçek hayat hikayesini anlatan biyografik filmin senaryosunu Jose Rivera ( The Motorcycle Diaries ) ve Nilo Cruz kaleme alıyor. Revuelta, kızına ilk olarak Castro’nun babası olduğunu 10 yaşındayken söyledi. Fernandez, sonunda ülkeyi terk etmeden ve 1993’te İspanya’ya kaçmadan önce Küba’daki saltanatının sesli bir eleştirmeni olmaya devam edecekti.

Bu ay çekimlerine başlanacak filmin başrollerinde Alanna de la Rosa, Maria Cecilia Botero, Harding Junior, Sian Chiong ve Rafael Ernesto Hernández de yer alıyor. John Martinez O’Felan ve Joe Lamy, Mankind Entertainment için yapımcılık yapıyor; Celine Rattray ve Trudie Styler, Maven Screen Media için üretiyor; Allen Gilmer ve Rikki Rushing ise Redbud Studios için yapımcılık yapıyor. Javier Gonzalez, Juan Pablo Solano, Simon Beltran, Luis Mandoki ve Thaddeus D. Matula projede yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak: EW.

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

Ninja Kaplumbağalar’dan Yeni Film Geliyor İşte Filmin Adı!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ninja Kaplumbağalar Mutant Kargaşası
Ayrıksı Kitap

Ninja Kaplumbağalar’dan yeni bir film geliyor ve filmin adı da belli oldu. Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası…

Paramount Pictures and Nickelodeon’dan yeni bir animasyon filmi geliyor. Filmin 2023 yılında vizyonda olması bekleniyor.

Film, bir Point Grey Prodüksiyonu olacak. Filmin yönetmen ise, Jeff Rowe.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler