Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Filmi İle Birlikte Yeni Wolverine’i Görebiliriz

Filmde Wolverine karakterini canlandıracak isim merak ediliyor.

Yayınlandı

Tarih

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Filmi İle Birlikte Yeni Wolverine'i Görebiliriz
Ayrıksı Kitap

Doctor Strange in the Multiverse of Madness – Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filmi ile birlikte Marvel sinematik evreninde kritik bir aşamaya geçiş yapmış olacağız. Doctor Strange birçok evrenin kapılarını bu film ile birlikte aralarken, Marvel’in sinematik evrenine kaos’u da beraberinde getirebilir.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmi beraberinde X-Men ekibinin MCU’ya dahil oluşuna şahit olacağız. Özellikle filmde Wolverine’in ön planda tutulması bekleniyor.

wolverine

Uzun yıllardan beri Wolverine karakterine hayat veren Hugh Jackman, 2017 yapımı Logan filmi ile birlikte Wolverine karakterine veda etmişti. Bir nevi emekliye ayrılan usta oyuncunun bu başarılı performansı izleyicilerde Wolverine ile Hugh Jackman ikilisini uzun bir süre daha hatırlatacak. Öyle ki karakterin hayranları Wolverine için Hugh Jackman dışında başka bir ismi karaktere yakıştıramıyor.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminin önceki fragmanlarında X-Men ekibinin baş ismi Professor X’i görmüştük ve bu aslında X-Men’in filmindeki varlığını ortaya çıkarmıştı. Gelen haberlere göre ise filmde mutlaka yeni bir Wolverine’i de göreceğiz ancak karakteri canlandıran Hugh Jackson olmayacakmış. Marvel, Wolverine için karaktere yakışacak bir ismi ararken geçici bir ismi ise Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde Wolverine’i canlandırmak için tutmuş olacak. Öyle ki Marvel, hayranlardan eleştiri almamak için filmde gözükecek bu yeni Wolverine’in sadece bir varyanttan ibaret olabileceği belirtiliyor.

6 Mayıs tarihinde vizyona girecek olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmi bakalım MCU evreninde nelerin başlangıcına neden olacak merakla bekliyoruz.

Reklam

Sinema

“Marnie’s World – Ajan Kedi” Filminin Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ajan Kedi Fragman
Ayrıksı Kitap

Grimm’in “Bremen Mızıkacıları”na dayanan modern, eğlenceli bir yol filmi olan Ajan Kedi, 16 Aralık’ta vizyonda olacak…

Dört çılgın anti-kahraman, bir pati macera. Özel ajan Marnie ve arkadaşları bir araya gelip suçla savaşırken siz de onlara katılın. Şımarık ve masum, tombul bir ev kedisi olan Marnie, Sunshine hanesinde rahat ve pohpohlandığı bir hayat yaşıyor. Aile evinden dışarı hiç çıkmayan Marnie, gerçek dünyayı yalnızca en sevdiği dedektif suç TV şovlarında gördüğü kadarıyla biliyor.

Devamını Okuyun

Sinema

“Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur” Filmi Ne Zaman Vizyonda Olacak?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zindanlar Ve Ejderhalar Hırsızlar Arasındaki Onur
Ayrıksı Kitap

Büyüleyici bir hırsız ve bir grup beklenmedik maceracı, kayıp bir kalıntıyı geri almak için destansı bir soyguna girişir, ancak yanlış insanlarla ters düştüklerinde işler tehlikeli bir şekilde ters gider. Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur, efsanevi rol yapma oyununun zengin dünyasını ve oyuncu ruhunu, eğlenceli ve aksiyon dolu bir macerada beyaz perdeye taşıyor.

Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur”, 7 Nisan 2023’te sinemalarda…

Filmin kamera arkası görüntülerini sizler bırakıyoruz. İyi seyirler.

Devamını Okuyun

Sinema

Heyecan Ve Gerilim İçiçe: “Missing – Kayıp” Filmi Geliyor – Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Missing Kayıp Filmi
Ayrıksı Kitap

Kaybolan annesini bulmak için iz peşinde koşturan June’ un, tamamı akıllı cep telefonu ve bilgisayar ekranı üzerinden sunulan nefes kesici öyküsünü, sıradışı çekim tarzı ile beyazperdeye taşıyan KAYIP 24 Şubat’ ta vizyonda…

Devamını Okuyun

Popüler