Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Sony, Uncharted’ı Sinema Markası Olarak Tanımlıyor

Uncharted gişe gelirleri ile Sony’i memnun etti.

Yayınlandı

Tarih

Sony, Uncharted'ı Sinema Markası Olarak Tanımlıyor
Ayrıksı Kitap

Geçtiğimiz haftalarda gösterime giren Uncharted filminin gişe gelirleri Sony’i bir hayli memnun etmişe benziyor. Japon devinden gelen son açıklamalara göre video serisi ile ünlenen Uncharted artık sinema için bir markayı temsil ediyor.

Uncharted filmine olan eleştiriler ortaya karışık olsa da, bu filmin gişede başarı yakalamasına engel olmamış. Dünya genelinde 140 milyon dolar gişe geliri toplayan Uncharted filminin böylelikle devamı için de yol açılmış oldu. Sony’den gelen açıklamalar da bunu doğruluyor zira özünde video oyun serisi olan Uncharted’ı kendileri de artık bir sinema markası olarak tanımlıyor. Ancak serinin gelecekteki oyunları içinse bilinmezlik devam etmekte.

uncharted-film

Şirketin CEO’su Tom Rotham, Uncharted’ın artık şirket için yeni bir film markası olduğunu doğruladı. Şimdilik Uncharted 2’nin duyrusu yapılmamış olsa da, Sony’nin elde etmiş olduğu bu gelir ile birlikte devam filmine yeşil ışık yakılacaktır. Ayrıca jenerik sonrası sahneler de potansiyel bir devam filmini işaret ediyordu.

Sony, genç aktör Tom Holland ile uzun süreli bir birliktelik kurmak istiyor. Öyle ki Tom Holland ile birlikte yeni bir Spider-Man üçlemesinin yapılması gündemde. Bunun yanında Uncharted film serisi içinde Tom Holland ile uzun süreli bir anlaşma gerçekleşebilir.

RadioMood ekibinden Tolga Yiğit ve Aslıhan Saraçoğlu, Uncharted filminin ön gösterimine giderek filmi sizler için değerlendirmişti. Bahsi geçen incelemeyi aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Reklam

Sinema

Katil Robot “Megan” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Megan Yeni Fragman
Ayrıksı Kitap

Film, bebeğin çılgın dans hareketlerini sergileyen ilk fragmanının yayınlanmasının ardından bu yılın başlarında viral bir sansasyon yarattı. Şans eseri, bu yeni klip aynı zamanda onun birinci sınıf koreografisinden bazılarını da içeriyor.

M3GAN, Akela Cooper tarafından yazılmıştır ve Cooper ve Wan’ın bir hikayesine dayanmaktadır. Filmin kadrosunda The Daily Show komedyeni Ronny Chieng de yer alıyor.

M3GAN 6 Ocak’ta sinemalarda. Filmin Türkçe altyazılı yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Sinema

“Babil” Filmi Bize Ne Anlatıyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Babil Nasıl Bir Film
Ayrıksı Kitap

Damien Chazelle’den BABİL filmi, 1920’lerin Los Angeles’ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart’tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır.

Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood’un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü anlatıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Robert Pattinson’lı “Mickey 17” Filminin Tanıtımı Yayınlandı – “Mickey 17” Nasıl Bir Film?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Mickey 17 Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Bong Joon Ho’nun 29 Mart 2024’te vizyona girecek olan “Mickey 17” filminin ilk ama kısa tanıtımı yayınlandı…

Çekimleri Ağustos ayında İngiltere’de başlayan ve halen devam eden bilim kurgu filmi, Edward Ashton tarafından yazılan “Mickey7” isimli romandan uyarlandı.

Konusu:

Bir buz gezegenini kolonileştirmek için gönderilen Mickey’i takip ediyor. Kitabın konusuna göre; Mickey, vücudunun ölümden sonra yenilenebileceğini, ancak anılarının hala korunduğunu fark eder. Altıncı ölümünden sonra yaşama yeniden başlayan Mickey7, yaşadığı hayatın neye benzediği ve bu görevin neden kendisine kaldığını nihayet anladığında, hayatının akışı tamamen değişir.

Filmin oyuncu kadrosunda Pattinson’ın yanı sıra; Mark Ruffalo, Toni Collette, Steven Yeun, Naomi Ackie gibi isimler yer alıyor.

Reklam

Kaynak: Beyazperde.

Devamını Okuyun

Popüler