Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Yaşam

Felicia Az Tahıllı ve Hipoalerjenik Kedi Ve Köpek Mamaları Sevimli Dostlarımızın Sağlığını Önemsiyor

Yayınlandı

Tarih

Felicia Hipoalerjenik Mama
Ayrıksı Kitap

Uzun ömürlü ve daha sağlıklı bir hayat yaşamalarına destek olduğu için yedikleri gıdaların içeriğine çok dikkat etmemiz gereken dostluğu ve sevgiyi paylaştığımız sevimli dostlarımızın doğru mama tercihi konusunda Felicia mamaları karşımıza çıkıyor.

Ürettiği az tahıllı ve hipoalerjenik kedi ve köpek mamalarıyla küçük dostlarımızın en iyi şekilde beslenmelerine yardımcı olan Felicia, veteriner hekimlerin beslenme uzmanlarıyla birlikte özel olarak hazırladığı formülle elde edilen mamalarıyla sindirim ve bağışıklık sistemine yardımcı olduğu gibi alerjik reaksiyonlara karşı da özel olarak geliştirilen içeriğiyle evcil hayvan sahipleri tarafından tercih ediliyor.

Felicia kedi ve köpek mamaları kimyasal ve katkı maddeleri içermiyor

Dostlarının besin tüketimi konusunda titiz ve seçici olan pet sahipleri için en doğru, en sağlıklı mamaları sunan Felicia ürünlerinin içeriği kimyasallardan arındırılmış olarak üretilip alerjik reaksiyonlara en çok sebep olan sığır eti, buğday, soya, kimyasal aroma, renklendirici, yapay tatlandırıcı ve GDO barındırmadığı gibi yüksek oranda sindirilebilir hayvansal protein kaynaklarını içeriyor.

Düzenli Felicia kedi ve köpek mamalarını tüketen sevimli dostlarımızda gözle görülür değişimler yaşanıyor

Reklam

Beslenme uzmanlarının özel olarak hazırladığı dostlarımızın ihtiyacı olan vitaminleri içeren, tahıl oranı düşürülmüş Felicia kedi ve köpek mamalarının düzenli kullanımı sonucu sindirim, idrar yolu ve böbrek sorunlarının çözüldüğünü, kas iskelet sisteminde gelişmeler olduğunu, bağışıklık sistemini desteklediğini, tüylerinin daha parlak olduğunu, dışkı kokusu, kıvam ve miktarının azaldığını, daha sağlıklı görünüme sahip olduğunu gözlemleniyor.

Devamını Okuyun
Reklam

Yaşam

Usta Oyuncu Can Gürzap Sağlığına Kavuştu!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Can Gürzap Sağlık
Ayrıksı Kitap

Usta sanatçı Can Gürzap (78), tedavisinin ardından taburcu oldu…

Sanatçı, kendisini ameliyat eden doktor için; “Hocamız çok başarılı bir süreç yönetti. Tansiyonum artık daha düzenli. Çok büyük bir ameliyattı. 4 sene önce başlamıştı şikayetlerim. Daha önce farklı ameliyatlarda olmuştum. Ama bunda sonuç gayet iyi oldu. Hastane çalışanları ve Altuğ Bey’den çok memnunum. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Herkes güler yüzlü ve pozitifti. Kendimi çok iyi hissediyorum” dedi.

Devamını Okuyun

Yaşam

Hailey Bieber, Justin Bieber’ı Selena Gomez’in Elinden ‘Çaldığı’ İddialarına Yanıt Verecek

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Hailey Bieber Justin Bieber Selena Gomez
Ayrıksı Kitap

Selenatorler, Selena Gomez’in eski erkek arkadaşı Justin Bieber ile ayrılığını asla atlatamayacak gibi görünse de, söylentilerin son bulmasını isteyen biri daha var: Hailey Bieber…

Call Her Daddy’nin bir sonraki bölümünün teaser’ında, Hailey koltukta ve kocasını Gomez’den “çaldığı” söylentilerini ele almaya hazır.

Sunucu Alexandra Cooper, 2016’da romantik bir ilişki kurduğu ve sonunda 2018’de evlendiği pop yıldızı Justin ile ilişkisi hakkında samimi bir tartışma için Hailey’nin karşısında oturuyor. 2010’dan 2018’e kadar Selena ile tekrar ilişkisi olmayan bir ilişki ve kısa bir süre Sofia Richie ile de çıktı.

Geriye dönüp baktığımızda, Selena’nın 2020 şarkısı “Lose You to Love Me” de ünlü eski sevgilisini unutmasının biraz zaman aldığına dair bazı ipuçları var: “Her şeyimi verdim ve hepsi biliyor/ Beni reddettin ve şimdi oldu gösteriyor/ İki ayda bizi değiştirdin/ Kolaymış gibi/ Bana bunu hak ettiğimi düşündürttü.”

Önümüzdeki bölüm, sabırla bekleniyor.

Reklam
Devamını Okuyun

Yaşam

Halloween’daki Michael Myers’den “Thriller Müziği” Eşliğinde Eğlenceli Zombi Dansı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Michael Myers Thriller
Ayrıksı Kitap

Ekim ayının girmesiyle ve Cadılar bayramı’nın yaklaşmasıyla, etkinlikler arttı. İşte eğlenceli bir dans şov…

Devamını Okuyun

Popüler