Bizimle iletişim kur

Televizyon

GAİN El Değiştirdi! İşte Dijital Platformun Yeni Sahibi

Yayınlandı

on

Radio Mood App

2020 yılının Aralık ayında Türkiye’nin yüzde yüz yerli yatırımla kurulan dijital yayın platformu olarak yayın hayatına başlayan GAİN, Rams Türkiye Grubu tarafından satın alındı. Rams Türkiye, bu satın almayla birlikte GAİN hisselerinin tamamını bünyesine kattı. İlgili satın alma süreci kapsamında GAİN’in Kurucusu Gözde Akpınar, 1 Haziran tarihine kadar Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam edecektir.

Gözde Akpınar gerçekleşen satın alma ile ilgili “Üç yıldan fazla bir süredir devam eden GAİN yolculuğumuzda, önemli bir karar aldık. Hepimizin ortak mücadelesiyle, sıfırdan bugünlere getirdiğimiz şirketimiz artık yeni bir döneme giriyor. Bugün itibarıyla GAİN’in bütün hisselerinin Rams Türkiye tarafından satın alınması için el sıkışmış bulunmaktayız. Türkiye’nin yüzde yüz yerli yatırımla kurulan dijital platformu olan GAİN için ilk günden beri hayalimiz, ülkemizden globale açılan bir marka yaratmaktı. Global dev rakiplerimizin olduğu sektörde, bize inanan ekibimiz ve iş ortaklarımızla birlikte farklı işler yaparak izleyicilerimiz ile birbirimizi daha iyi anlayarak güçlü bir bağ kurduk. Bu satışın ülkemiz için hayırlı olmasını ve bu bağın gelişerek sürmesini diliyorum.” dedi. 1 Haziran tarihine kadar görevinin başında kalacağı bilgisini paylaşan Akpınar, “bundan sonraki süreçte GAİN yine aynı yenilikçi ve kaliteli içerilerini hız kesmeden devam ettirirken, GAİN’in bugüne gelmesinde büyük emek ve katkısı olan çalışma arkadaşlarımızla yola devam edileceği bilgisini de paylaşmak isterim.” diye ekledi.

GAİN’in Kuruluşundan Bugüne Tarihçesi

Yüzde 90 oranında orijinal içerikle yerli rakiplerinden ayrıştı

“Kaliteli zaman, değerli içerik” mottosuyla 2020 yılının Aralık ayında kurulan dijital içerik platformu GAİN, kısa sürede 2 milyon kullanıcıyı aşarak alanındaki başlıca oyunculardan biri haline geldi. Her yaştan ve her tarzdan izleyiciye hitap eden kataloğunun yanı sıra rekabetçi üyelik ücretiyle de diğer platformlar içerisinde farklı bir yerde konumlandı. Kurulduğu günden itibaren yüzde 90 oranında orijinal içerikli yayın yapan GAİN, Türkiye’nin usta oyuncularını ve ekiplerini bir araya getiren Ayak İşleri, Hamlet, Aslında Özgürsün, On Bin Adım, Metot,   Terapist, Cezailer ve Etkileyici gibi yapımlarla ses getirdi. BBC Studios işbirliği kapsamında, BBC First dizilerini üyeleriyle buluşturdu. Yeryüzü ve insan belgeselleri, canlı talk show’lar ve aktüalite programlarıyla rekabette ayrışmayı başararak, özellikle son dönemde canlı haber yayınlarıyla izleyici kitlesini daha da genişletti. 

Reklam

Rams Türkiye Grubunu Tanıyalım

RAMS Global, şirketleri RAMS Kazakistan ve RAMS Türkiye aracılığıyla başta inşaat ve gayrimenkul olmak üzere, sağlık ve mobilya sektöründe de çeşitli projelere imza atmaktadır. RAMS Türkiye, hayata geçirdiği her projede, şehrin mimarisine ve insanların yaşamlarına değer katmayı hedefler. Bugün 10’dan fazla şehirde, 10 binden fazla çalışanı bulunan RAMS Türkiye, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda başarılı sonuçlar elde etmek amacıyla kendini ve paydaşlarıyla ilişkilerini sürekli geliştirmekte ve her zaman mükemmeli aramak için çaba harcamaktadır. RAMS Türkiye, şirketin Kurucusu ve İcra Kurulu Başkanı Ramazan Bülbül ve ikinci kuşak temsilcileri İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Bülbül, CFO Devran Bülbül ve CEO Faruk Bülbül tarafından yönetilmektedir.

Kazakistan’ın en önemli inşaat ve gayrimenkul şirketlerinden biri olarak gösterilen RAMS Kazakistan, tüm projelerinde dünyanın her tarafında yürürlükte olan üst düzey mühendislik disiplinlerini uygular. RAMS Global, profesyonel duruşu, güvenilir çalışanları ve iş ortakları ile şehirlere, çalışanlarına, tedarikçilerine ve ekosistemine değer katmaya özen gösterir. Faaliyette bulunduğu her ülkede kurumsal vatandaşlık ilkelerine sadakati ön planda tutan RAMS Global, sürdürülebilir bir gelecek tasarımı için sorumluluk almaktadır. Hizmet sunduğu alanlarda öncü uygulamaları ile yol gösterici bir konumda bulunan RAMS Türkiye, kendisinin gelişimiyle faaliyet gösterdiği ülkelerin ekonomilerinin gelişiminin aynı düzlemde olduğuna inanır.

Televizyon

House Of The Dragon 2. Sezon Beşinci Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Fragmanı İzle

BluTV, yeni sezonunun nefesleri kesen bir başlangıç yaptığı dizi House of The Dragon’u kullanıcılarıyla buluşturuyor. House of The Dragon 2. sezonun yeni bölümleriyle ABD yayınının hemen ardından BluTV’de olan dizinin beşinci bölüm resmi fragmanı da yayınlandı.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Ejderhalar düştü!

George R.R. Martin’in ‘Ateş ve Kan’ adlı romanından uyarlanan ve Targaryen Hanesi’nin efsanevi hikayesini anlatan ‘House of The Dragon’dan yayınlanan yeni fragman heyecan dozunu artırdı. 

Kanlı bir iç savaşın eşiğinde olan Westeros’ta Kral Aegon Yeşil Konsey’i, Kraliçe Rhaenyra ise Siyah Konsey’i savunmaktadır. İki tarafın olağanüstü bir mücadeleye gireceği ‘House of The Dragon’un yeni sezonu nefessiz izlenecek.

House of the Dragon, ikinci sezon beşinci bölümüyle 15 Temmuz Pazartesi Amerika yayınından hemen sonra 05.00’te BluTV’de.

Reklam

Devamını Okuyun

Televizyon

HBO’nun Orijinal Yapımı “The Penguin” Eylül Ayında Blu TV İzleyisiyle Buluşacak

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, HBO orijinal yapımı dizileri kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. ‘The Batman’ serisinin en çok merak uyandıran anti-kahramanlarından biri olan ‘The Penguin’in hikayesi eylül ayında izleyici karşısına çıkacak.

‘The Batman’ evreninde geçen spin-off dizisi ‘The Penguin’in başrolünde Colin Ferrall yer alıyor. Ferrall’ın filmde canlandırdığı ikonik karaktere farklı bir bakış açısı getireceği dizide Oz Cobb’un yani nam-ı diğer The Penguin’in yeraltı suç dünyasındaki yükselişi işlenecek.

Sekiz bölümden oluşan dizinin yürütücü yapımcılığını Matt Reeves, Dylan Clark, Colin Farrell, yazar ve showrunner olarak görev yapan Lauren LeFranc, ilk üç bölümü yöneten Craig Zobel ve Bill Carraro üstleniyor.

Reklam

Warner Bros. Television ve DC Studios tarafından hazırlanan dizinin oyuncu kadrosunda ise Colin Farrell (Oz Cobb), Cristin Milioti (Sofia Falcone), Rhenzy Feliz (Victor Aguilar), Michael Kelly (Johnny Viti), Shohreh Aghdashloo (Nadia Maroni), Deirdre O’Connell (Francis Cobb), Clancy Brown (Salvatore Maroni), James Madio (Milos Grapa), Scott Cohen (Luca Falcone), Michael Zegen (Alberto Falcone), Carmen Ejogo (Eve Karlo) ve Theo Rossi (Dr. Julian Rush) yer alıyor.

Devamını Okuyun

Televizyon

Çarpıcı Bir Gerçek Hayat Hikayesini Anlatan “Young Woman And The Sea” Hangi Platformda Yayınlanacak?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Daisy Ridley’nin başrolünde yer aldığı ve Manş Denizi’ni başarıyla yüzen ilk kadın olan Trudy Ederle’nin sıra dışı gerçek hikayesini anlatan, spor türündeki biyografik dram filmi ‘Young Woman and the Sea’, çok yakında ilk kez ve sadece Disney+’ta izleyicilerle buluşacak.

Yaklaşık 10 seneye yayılan yakın dönem ‘Star Wars’ serüveninde Rey karakteriyle son yıllarda dikkatleri üzerine çeken Daisy Ridley’nin çarpıcı performansına yurt dışı basınının övgüler yağdırdığı ‘Young Woman and the Sea’ filmi, ilk kez ve sadece Disney+’ta seyredilebilecek.

1905 yılında New York’ta göçmen bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen başarılı yüzücü Trudy Ederle olarak izleyeceğimiz Ridley, bu unutulmaz sporcunun tarihe yazdığı “ilk”e uzanan serüvenini ekranlara taşıyacak. Manş Denizi’ni başarıyla yüzen ilk kadın olan Ederle’nin, ablasının ve destekleyici antrenörlerinin kararlı desteği sayesinde ataerkil toplumun zorluklarının üstesinden gelişine tanıklık edilecek.

Reklam

Variety’nin hakkında, “Daisy Ridley bu güzel klasik filmde sersemletiyor ve gözyaşlarınızı hak ediyor” yorumunda bulunduğu ‘Young Woman and the Sea’de genç oyuncuya Tilda Cobham-Hervey, Stephen Graham, Kim Bodnia, Christopher Eccleston ve Glenn Fleshler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Joachim Rønning’in üstlendiği ve senaryosunu Jeff Nathanson’ın kaleme aldığı film, Glenn Stout’un ‘Young Woman and the Sea: How Trudy Ederle Conquered the English Channel and Inspired the World’ adlı romanından uyarlandı. Yapımcılığını efsanevi isim Jerry Bruckheimer ile birlikte Chad Oman ve Jeff Nathanson’ın üstlendiği ‘Young Woman and the Sea’, çok yakında sadece Disney+’ta yerini alacak.

Devamını Okuyun

Televizyon

Var Bunlar 3. Bölümü Ücretsiz İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Tufan ve Samet gündelik hayatlarına, küçük takıntılarına, sosyal dertlerine devam ederken bir yandan da bitmek bilmez, zaman mekan tanımaz bir maceranın içindedirler. İki arkadaş, film setlerinde, bilardo salonlarında, konsept restoranlarda gezerken hayatları da hep olmaması gerektiği gibi ilerler.

Kahkahanın yeni adresi “Var Bunlar”, gündelik hayatın içinden çıkılmaz tekdüzeliğine sürüklenen iki yakın arkadaşın eğlenceli maceralarını konu alıyor. Senaryosunu da kaleme aldıkları projede başrolleri paylaşan Giray Altınok ve Kerem Özdoğan’a, her bölüm ünlü konuk oyuncular eşlik ediyor.

Oyuncu Kadrosu: Giray Altınok Kerem Özdoğan Cansu Diktaş Muhammet Türkoğlu Aslı Bekiroğlu Altan Erkekli Toygan Avanoğlu Özgür Ozan Mahir İpek.

Reklam

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar