Bizimle iletişim kur

Televizyon

“Game Of Thrones”un 3 Animasyon Filmi İçin Çalışmalar Başladı

Yayınlandı

on

Radio Mood App

George RR Martin’in Westeros’un genişleyen dünyası hakkında haberleri var…

Pazar günü yayınlanan bir blog yazısında Buz ve Ateşin Şarkısı yazarı, yapım aşamasında olan Game of Thrones tabanlı birçok TV dizisi hakkında bir güncelleme sunarken , aynı zamanda hayranlara 2023’teki en sevdiği programlardan birini izlemelerini tavsiye etti. İntikam için savaş yolundaki usta bir kılıç ustasını konu alan Netflix dizisi Blue Eye Samurai’ye olan sevgisini itiraf eden Martin, kendi animasyon özlemlerini anlattı.

Martin , “Aslında HBO ve benim, Buz ve Ateşin Şarkısı dünyasında geçen kendi animasyon projelerimiz var ” diye açıkladı. Henüz hiçbirine yeşil ışık yakılmadı ancak birkaçıyla bir sonraki adımı atmaya yaklaştığımızı düşünüyorum.”

Şöyle devam etti: “Birkaç yıl önce bu son geliştirme turu başladığında, animasyon gösterileri için bazı harika yeteneklerin de dahil olduğu dört fikrimiz vardı. Zamanı gelince yazarlar odaları ve zirveleri, taslaklar ve senaryolar takip edildi… ama ne yazık ki orijinal projelerden ikisi daha sonra rafa kaldırıldı.”

Reklam

Martin, orijinal animasyon projelerinden ikisi hala geliştirilirken, daha önce duyurulan başka bir projenin canlı aksiyondan animasyona geçtiğini söyledi: House of the Dragon ön filmi Nine Voyages . Dizi , Essos’ta efsanevi macerasına çıkan Deniz Yılanı Corlys Velaryon’u ( House of the Dragon’da Steve Toussaint tarafından canlandırılıyor) konu alacak.

Animasyona geçiş, Martin’in tamamen desteklediğini söylediği bir hamle

Şöyle açıkladı: “Bütçe kısıtlamaları, gösterinin yarısının denizde geçmesi ve Driftmark’tan Lys’e, Basilisk Adaları’ndan Volantis’e kadar her hafta farklı bir liman yaratma zorunluluğu nedeniyle canlı aksiyon versiyonunu büyük olasılıkla aşırı derecede pahalı hale getirirdi. Qarth’tan… yani, böyle devam ediyor. Dışarıda koca bir dünya var. Ve hepsini animasyonla gösterme şansımız çok daha yüksek. Şu anda üzerinde çalıştığımız üç animasyon projemiz var.”

Yazarın kendi deyimiyle “Hollywood’da hiçbir şey kesin değil” ama animasyon projelerinin gün ışığına çıkması halinde şunu ekliyor: “Umarım onları Mavi Gözlü Samuray kadar muhteşem ve sürükleyici yapabiliriz . Kesinlikle deneyeceğiz.”

Daha önce bildirildiği gibi Sea Snake serisinin pilot senaryosu The Mentalist ve Rome’un yaratıcısı Bruno Heller’dan geliyor. Her ne kadar Toussaint, karakterinin çok daha genç bir versiyonunu takip ettiği için, önceki destandaki rolünü muhtemelen tekrarlamayacak olsa da, oyuncu Temmuz 2022’de EW’ye dahil olmayı çok istediğini söyledi.

Reklam

Toussaint, “Eğer şanslıysam onlara şunu söyleyebilirim: ‘Gösterinin başında oturup bir kitapla oturup ‘Hayatım hakkında konuşayım’ diyeyim.” dedi Toussaint. “Dilekçe veren ben olacağım. Ama hayır, tek umabileceğiniz şey, yaptığım işin yeterince iyi, yeterince canlı ve insanların o kişinin oraya nasıl ulaştığını bilmek isteyecek kadar ilginç olması. Ve sonra o program, her neyse. yani bu ne zaman olursa olsun, onu oynayan şanslı kişi her kimse onun için kendine ait bir hayatı olur.”

HBO, Sea Snake’in yan ürünü dışında, bir sonraki Thrones yan dizisinin , Sör Uzun Duncan ve onun yaveri Egg’in, Büyük Britanya’daki olaylardan bir yüzyıl önceki maceralarını konu alan A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight olacağını doğruladı. orijinal sekiz sezonluk destan. Kit Harington liderliğindeki Jon Snow yan ürünü ve Aegon Targaryen’in Westeros’u fethetmesini konu alan bir ön bölüm de dahil olmak üzere Westeros ve ötesinde geçen diğer hikayelerin de tam seri siparişi için çekişme var.

Kaynak: EW.

Reklam

Televizyon

Disney Plus’ın “Dilek” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Her şeyi değiştirecek bir dilek.

Disney’den “Dilek” 19 Haziran’da Disney+’ta…

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Her şeyi değiştirecek bir dilek.

Disney’den “Dilek” 19 Haziran’da Disney+’ta…

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Kıyma: Orman Kanunları Ne Zaman Yayında? Kıyma: Orman Kanunları Tanıtım İzleyin

Siz bizi kolay lokma mı sandınız? İstanbul’u yaktık, Bodrum’u da yakarız.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Siz bizi kolay lokma mı sandınız? İstanbul’u yaktık, Bodrum’u da yakarız.

Kıyma: Orman Kanunları, 23 Mayıs Perşembe 19.00’da sadece BluTV’de.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Prens İkinci Sezon İlk Bölümü Ücretsiz izle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Macarlara karşı kazanılan zaferden sonra Prens, zafer sarhoşluğu yaşarken saraya Kuzeyden bir elçi gelir. İsveç Kralı’nın çağrısıyla Prens, Vikingler Diyarı’na doğru macera dolu bir yolculuğa çıkar. Yolda karşısına çıkan korsanların teklifiyle hiçbir şey beklendiği gibi gitmezken, Bongomya’da da işler karışır.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Prime Video’nun “The Lord Of the Rings: The Rings Of Power” Adlı Dizisinin İkinci Sezon Resmi Tanıtım Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yeni sezon, J.R.R. Tolkien’in efsanevi kötü karakteri Sauron’un Orta Dünya’nın ikinci çağını karanlığa sürüklemesini gözler önüne seriyor.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Yeni sezon, J.R.R. Tolkien’in efsanevi kötü karakteri Sauron’un Orta Dünya’nın ikinci çağını karanlığa sürüklemesini gözler önüne seriyor…

Amazon’un bu sabah New York City’de gerçekleştirdiği ön tanıtımına katılanlar, Prime Video’nun popüler dizisi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin (The Lord of the Rings: The Rings of Power) yaklaşan ikinci sezonuna ait ilk görsellerinin ve tanıtım fragmanının duyurulmasıyla Orta Dünya’ya geri döndüler. Serinin ilk sezonu benzeri görülmemiş bir küresel başarı elde ederek Prime Video’nun en iyi Original serilerden biri oldu; dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından izlenen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, lansman döneminde dünya çapında bugüne kadar ki diğer tüm içeriklere kıyasla daha fazla Prime üyeliği sağladı.

Prime Video ayrıca ikinci sezonun dünya çapında 29 Ağustos 2024 Perşembe günü 240’tan fazla ülke ve bölgede birden fazla dilde yayınlanacağını duyurdu.

Reklam

Orta Dünya sakinlerini kandırmasına yardımcı olacak yeni bir formda karşımıza çıkan, dünyanın en büyük edebi kötü kahramanlarından biri olan Sauron rolünde Charlie Vickers’ın geri dönüşünü de gördüğümüz ikinci sezonun çarpıcı yeni görselleri de bugün paylaşıldı.

İlk tanıtım fragmanı izleyicileri J.R.R. Tolkien’in ikinci çağına doğru aksiyon dolu bir yolculuğa çıkarıyor ve tüm gücü eline almak için intikam peşindeki arayışına devam eden Sauron’un artan şeytani varlığını gösteriyor. Serinin bilinen sinematik ihtişamını sergileyen ve Galadriel, Elrond, Prens Durin IV, Arondir ve Celebrimbor gibi hayranların en sevdiği karakterlerin geri dönüşünü müjdeleyen görsel de aynı zamanda merakla beklenen daha fazla yüzüğün oluşumunu da ortaya koyuyor.

Güç Yüzükleri’nin (The Rings of Power) ikinci sezonunda Sauron geri dönüyor. Galadriel tarafından dışlanan, ordusu ya da müttefiki olmayan Karanlık Lord’un, gücünü yeniden inşa etmesine ve Orta Dünya sakinlerini kötü niyetli amaçlarına alet etmesine olanak sağlayacak olan Güç Yüzükleri’nin yaratılışını gözlemlemek için artık kendi kurnazlığına güvenmesi gerekiyor. Birinci sezonun destansı hikayesi ve tutkusunu temel alan yeni sezon, en sevilen ve savunmasız karakterleri bile yükselişe geçen bir karanlık dalgasına sürüklüyor ve her birini giderek felaketin eşiğine gelen bir dünyada kendi yerlerini bulmaya zorluyor. Elfler ve cüceler, orklar ve insanlar, büyücüler ve Harfoot’lar…Dostluklar sınanmaya ve krallıklar zedelenmeye başladıkça, iyiliğin güçleri kendileri için en önemli olan şeye, yani birbirlerine tutunmak için her zamankinden daha cesurca mücadele etmeye hazırlar.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar