Bizimle iletişim kur

Televizyon

Güldür Güldür 325. Bölüm Fragmanını İzle

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ cumartesi akşamı saat 20.00’de 325’inci bölümüyle ekrana geliyor. 


Gündem yaratan skeçleri ve fenomen karakterleriyle ekranda kahkahanın tek adresi olmaya devam eden, Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Özlem Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter izleyicilerin karşısına çıkacak.

‘Güldür Güldür Show’un 325’inci bölümündeki skeçler ise şu şekilde: 

Cahil Savar 2

Reklam

Cahil Savar Paşa bu kez merkezine depremi alır. Muhabirlerden gösteriş yapan kişilere, komplo teori tartışmalarından müteahhitlere kadar herkes Cahil Savar’dan nasibini alır.

7 Bela Hüseyin

Dükkan sahibi olan Mehtap kiracısının yaptığı zammı beğenmeyince kiracı İsmail’i Hüseyin’e şikayet eder. İsmail’i korkutmak isteyen Hüseyin, Mustafa ve Mehtap başlarına geleceklerden habersizdir.

Zam

Patron olan Paşa tüm çalışanlarına zam yapmış ve bu yüzden gergindir. Herkese anlamsızca yüklenmeye başlar. Bazı çalışanları kovmaya çalışsa da ekip birlik olmuştur sonrasında ise Paşa’yla empati yapmaya başlarlar.

Reklam

Burası Türkiye

Feridun ‘Burası Türkiye’ isimli yarışma programının sunucusudur. Yabancı uyruklu yarışmacılar Mesut, Burcu ve Hayati Türk kültürünü ve Türkiye’yi seven kişilerdir. Yarışmacılar ilk başta kendilerine yöneltilen soruları anlayamaz. Feridun soruları sordukça çıldırır yarışmacılar ise şaşkınlıkla dinler çünkü sorular “Türk lirası daha fazla düşemez dibi gördü zaten diyen kişi ne iş yapmaktadır?” minvalindedir.

Reyting

Yapımcı İbrahim ve senarist Kudret, Mehtap ve İsmail’in oturduğu ziyarette bulunur. Çünkü bu evde hangi dizi izlenirse reytingte başarılı oluyor. Eğer Kudret’in senaryosu Mehtap ve İsmail’in ilgisini çekerse yapımcı diziye onay verecektir.

Hatırlanmayan Adam

Reklam

Hüseyin ve İsmail eski mahallelerini ziyarete Hüseyin’in isteği üzerine gelir. Çocukluklarında İsmail yaramaz Hüseyin ise yardımsever biriymiş. Eski tanıdıkların hepsi İsmail’i hatırlar fakat Hüseyin’i çıkaramaz.

Neden

Bahadır babaannesi Nazlı’ya deprem ile ilgili sorular sorar. Babannesi önce kader der sonra her yerde olduğunu örneğin Japonya’da 9.2’lik deprem olduğunu söyler. Nazlı’nın orada bina yıkılmadığını söylemesiyle Bahadır şaşırır. Bahadır’ın sorularına babası Mesut bilim ile cevap vermeye devam eder. Bahadır sordukça Mesut, fay hattının üstüne yapılan yapılara demek ki izin vermişler gibi cevaplar verir. 

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Televizyon

Magarsus 2. Sezon Ne Zaman? Yeni Sezon Tarihi Açıklandı mı?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Blu Tv’nin yaz sezonunda başlayıp sekiz bölümün ardından yeni yayın döneminin başında (21 Eylül’de) son bulan iddialı suç draması Magarsus daha ilk bölümlerinden itibaren izleyicinin beğenisini toplamayı başardı.

Magarsus yılın en dikkat çeken yerli çalışamlarından birisi olmayı başarınca doğal olarak yeni sezonun ne zaman olduğu merak edilmeye başladı. Ve Magarsus 2. Sezon Ne Zaman? sorusu soruluyor.

Magarsus dizisinde maalesef yeni sezon için müjdeli haber veremeyeceğiz. Yani 2023’ün kalan kısmında ve 2024’ün ilk 3 çeyreğinde yani en azından Eylül’e kadar yeni sezon olmayacak.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Blu Tv yeni sezon lansmanında açıklanan yapımların listesine baktığımızda Magarsus’un 2. sezonun daha çok bekleyecek gibi gözüküyoruz.

Reklam

Aşağıdaki görselde yeni sezon dizilerini görebilirsiniz.

Bu listede gördüğünüz gibi magarsus yeni sezonda yokken İlk Göktürk müjdesini de verebiliriz.

Blu Tv Lansman gecesinde yaşanlarla ilgili Haberin tüm detayları için aşağıdaki linki ziyaret edin

Devamını Okuyun

Televizyon

Ahsoka 7. Bölüm Ne Zaman? Saat Kaçta Yayında?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Duyurulduğu andan itibaren tüm gözlerin çevrildiği Lucasfilm’in en yeni dizisi ‘Star Wars: Ahsoka’nın 7. bölümü için geri sayım devam ediyor. 

Ahsoka’nın yeni bölümü olan 7. bölümü Amerika’da 26 Eylül’de 

Türkiye’de ise bir gün sonra 27 Eylül çarşamba günü saat 14:00’de yayınlanacak. 

Disney+’ta izleyicilerle buluşacak olan yapımda, tüm dengeleri alt üst edecek olan kaçınılmaz büyük savaş başlayacak. 

Reklam

Aşağıda Ahsoka’nın 6. bölüm yayın Videosunu İzleyebilirsiniz

Devamını Okuyun

Televizyon

Masterchef Türkiye’nin Şampiyonları Kimler?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

MasterChef, ilk olarak 2011 yılında Show TV’de karşımıza çıktı. Daha sonrasında 2018’de tekrar yayınlanmaya başlayan program fenomen oldu. Jüri üyeleri ve tüm Türkiye karşısında kendi aşçılıklarını kanıtlamaya çalışan pek çok isimden her sezon biri kupayı kaldırma şansı elde etti. Gelin sizlerle birlikte bu zamana kadar MasterChef’te şampiyon olan isimleri şöyle bir hatırlayalım…

Show TV’de yayınlanan ilk MasterChef’in birincisi Muzaffer Şenduran olmuştu. Ünlü şef hala ilk MasterChef unvanı ile mesleğini sürdürüyor.

Yıllar sonra yeniden ekrana dönen MasterChef’in şampiyonu Uğur Kardaş olmuştu.

MasterChef Türkiye’nin ilk kadın şampiyonu 2018 sezonunda Cemre Uyanık olmuştu.

Reklam

Elemelerde sergilediği performans ve birincilik iddiasıyla çok konuşulan Serhat Doğramacı, dediğini yaparak sezona damgasını vurmuştu.

MasterChef’in 5. sezonunun şampiyonu ise Eren Kaşıkçı olmuştu.

Kıvanç ile kıyasıya mücadele eden Metin Yavuz, şimdilik MasterChef’in son şampiyonu olarak listeye adını yazdırdı.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

MasterChef All Star’daki Çekim Hatası Sosyal Medyada Gündem Oldu

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Bir sosyal medya kullanıcısı, hatayı gözden kaçırmadı…

MasterChef All Star tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar arasındaki kaos ve tartışmanın hiç bitmediği MasterChef All Star’da bu defa yapılan çekim hatası sosyal medyada gündem oldu.

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan MasterChef Türkiye All Star’da yapılan kurgu hatası dikkatli izleyiciler tarafından hemen fark edildi.

Bir sosyal medya kullanıcısı, yarışmada yapılan çekim hatasını yayınladı. Esra Tokelli’nin şeflerinin yanında konuştuğu anlardan sonra ekrana gelen görüntüde Esra’nın yine tezgahta görünmesi dikkat çekti.

Reklam

Kaynak: Mynet.

Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar