Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

“Güldür Güldür Show” Kahkahalarla Dolu 313. Bölümüyle Yeni Sezona Başlıyor – Yeni Bölüm 2. Tanıtımı İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Güldür Güldür Show 313
Ayrıksı Kitap

Güldür Güldür Tanıtım Fragmanı Haberin Sonunda

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ cumartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanacak 313. bölümüyle onuncu sezona merhaba diyor. Onuncu sezonun ilk bölümünde seyircinin hasreti bitecek ve kahkahalar yeniden başlayacak.

Murat Dalkılıç’ın hem şarkıları hem de performansıyla konuk olduğu ‘Güldür Güldür Show’un 313’üncü bölümündeki skeçler ise şu şekilde:

Geveze: Hastanede yatan Mehtap’ın refakatçisi olan gelini ‘Geveze Yeter’, hem kendisine hem hastanedeki diğer hastalara hayatı zindan eder.

Domino Etkisi İyilik: Herkese iyilik yaptığını düşünen Hüseyin, Mesut’un ortaya sürdüğü anti-tezlerle şaşkına döner. Yaptığı iyiliklerin aslında kötülüğe sebep olma ihtimali birbirinden komik çelişkiler yaratır.

Reklam

Benziyorsun: Sakin bir kasabaya gelen İsmail’in halk tarafından Murat Dalkılıç’a benzetilmesi başta ortaya komik görüntüler çıkarsa da olaylar git gide enteresan bir hal alır. Gerçek Murat Dalkılıç’ın kasabaya gelişi ise eğlenceli dakikalar yaşatır.

Ev Sahibi Kiracı: Burcu ile Tufan ev kiralarını ödeyemedikleri için ev sahibi Mesut’u, ev arkadaşları olarak yanlarına almışlardır. Ev sahibiyle yaşayan arkadaşların komik durumu izleyicileri oldukça eğlendirecek.

Olumsuz Teyze: Birbirinden ilginç kehanetleriyle ortamın havasını değiştiren Nazlı teyze, yan masadaki gençlere unutamayacakları bir gün yaşatacak.

Meclis Grup Toplantısı: Aşırı fanatik bir toplulukla karşı karşıya kalan parti lideri Hüseyin, kendisini tahmin edemeyeceği bir duruma sokar. Fanatik grupla baş etme mücadelesi izleyicileri kahkahaya boğacak.

Şovmen Doktor: Annesi Mehtap’ı, şovmen bir doktora götüren Feridun’un hastaneden çok sabah programındaymış gibi hissedecek. İzleyiciler Doktor İbrahim’in tedavi yöntemlerini büyük bir keyifle izleyecek.

Reklam

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Televizyon

Merakla Beklenen “Rise of Empires: Ottoman” 2. Sezonunun 2. Tanıtımı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Rise of Empires Ottoman Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Yeni bir savaşa hazır olun: Sultan II. Mehmed ve Vlad Drakula karşı karşıya. Rise of Empires: Ottoman 2. sezonuyla 29 Aralık’ta sadece Netflix’te…

Devamını Okuyun

Televizyon

“Gelsin Hayat Bildiği Gibi”ye Ünlü Müzisyen “Aydilge” Konuk Oldu – Yeni Bölüm Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Aydilge Gelsin Hayat Bildiği Gibi
Ayrıksı Kitap

İlgiyle izlenen dizinin 20’nci bölümünde Aydilge sürprizi var. Yeni bölümden yayınlanan ön izleme videosunda, Aydilge’nin ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ye özel olarak seslendirdiği ‘Sen de Başını Alıp Gitme’ şarkısına yer verildi.

Devamını Okuyun

Televizyon

BTS Belgeseli “Monuments: Beyond the Star” 2023’te Disney+’ta Yayınlanacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

BTS Monuments Beyond the Star
Ayrıksı Kitap

Yeni yıl, grup için için bol miktada malzeme getirecek…

Grubun devam eden ara ve solo aktivite telaşının ortasında Disney+, 2023’te K-pop ikonları hakkında, onların küresel yıldızlığa yükselişleri boyunca pek çok görülmemiş görüntüye yer vermeyi vaat eden bir belgesel dizisi yayınlayacağını duyurdu.

“BTS Monuments: Beyond the Star”, 21. yüzyılın pop ikonları BTS’in inanılmaz yolculuğunun grafiğini çizecek”, yalnızca Disney+’ta yayınlanacak yedi üyeli gruba odaklanan bir “müzik belgesel dizisi” olarak tanımlanıyor. Benzeri görülmemiş erişim vaat eden dizide, grubun dokuz yıllık kariyeri boyunca çekilmiş müzik ve video görüntülerinin yanı sıra, “sıradan hayatlarını” planlarken günlük yaşamlarına ve düşüncelerine bir bakış yer alacak.

Disney+ belgeselin, ne zaman yayınlanacağını henüz açıklamadı.

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler