Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

“Güldür Güldür Show” Türkiye’yi Güldürmeye Devam Ediyor – Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Güldür Güldür Show 316
Ayrıksı Kitap

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ cumartesi akşamı saat 20.00’de 316. bölümüyle ekrana gelecek. ‘Güldür Güldür Show’ gündemi takip eden skeçleri ve fenomen karakterleriyle ekranda kahkahanın tek adresi olmaya devam ediyor.

‘Güldür Güldür Show’un 316’ncı bölümündeki skeçler ise şu şekilde:

Vicdansız İsmail

Gamsız ve saf kötü biri olan İsmail yaptığı türlü sahtekarlıklarla ailesini birbirine katar. Ailesindeki kimse tarafından istenmeyen İsmail’in son hareketi herkesi bozguna uğratır.

Bize Gelsene Film İzleriz

Reklam

Jale’nin yeni flörtü Taylan’dan gelen film izleme teklifi arkadaşlar arasında yeni bir tartışma konusu başlatır.

Kaynanam Kaynasın

Kaynanam Kaynasın isimli yarışma programında gelinine en az kaynanalık yapan ve geliniyle en iyi geçinen takım büyük ödül olan arabanın sahibi olacaktır. Kaynanalar oğullarının da yarışmaya dahil olmasıyla iyice zorlanır.

Takı Töreni

Burcu ve Mesut düğünleri esnasında ayrılma kararı alırlar. Ancak, kendilerine oldukça fazla takı takıldığı için aralarında bir anlaşma yaparlar.

Reklam

Belediyecilik

Belediyede bulunan herkes başkan İbrahim’in akrabasıdır, bu yüzden belediyede hiçbir iş ve icraat yapılmaz. Bütün akrabalar, hiçbir bilgisi olmamasına rağmen belediyenin müdürlüklerine atanmıştır. İbrahim oy kaybeder ve toplantı boyunda çözüm bulmaya çalışır fakat hiçbir şey bulamaz.

Ben Seni Dinledim 6 Küresel Isınma

Bir tartışma programında konu küresel ısınmadır. Mesut, Hüseyin’i küresel ısınma olduğuna dair bilimsel kanıtlar ile ikna etmeye çalışır, Hüseyin ise ”küresel ısınma varsa neden benim her yıl ödediğim doğalgaz faturasının miktarı artıyor” gibi savunmalar yapar.

Pandemi İyi ki Bitti Ya

Reklam

Sohbet ederken pandemi dönemini hatırlayan arkadaş grubu, evde kapalı kaldıklarını ve etkinlik yapamadıklarını konuşurlar. Etkinlik yapmak isterler ama her şey çok pahalıdır istesede yapamazlar. Grupta ”En azından pandemi varken herkes yapamıyordu” düşüncesi oluşur.

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de…

Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Televizyon

Merakla Beklenen “Rise of Empires: Ottoman” 2. Sezonunun 2. Tanıtımı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Rise of Empires Ottoman Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Yeni bir savaşa hazır olun: Sultan II. Mehmed ve Vlad Drakula karşı karşıya. Rise of Empires: Ottoman 2. sezonuyla 29 Aralık’ta sadece Netflix’te…

Devamını Okuyun

Televizyon

“Gelsin Hayat Bildiği Gibi”ye Ünlü Müzisyen “Aydilge” Konuk Oldu – Yeni Bölüm Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Aydilge Gelsin Hayat Bildiği Gibi
Ayrıksı Kitap

İlgiyle izlenen dizinin 20’nci bölümünde Aydilge sürprizi var. Yeni bölümden yayınlanan ön izleme videosunda, Aydilge’nin ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ye özel olarak seslendirdiği ‘Sen de Başını Alıp Gitme’ şarkısına yer verildi.

Devamını Okuyun

Televizyon

BTS Belgeseli “Monuments: Beyond the Star” 2023’te Disney+’ta Yayınlanacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

BTS Monuments Beyond the Star
Ayrıksı Kitap

Yeni yıl, grup için için bol miktada malzeme getirecek…

Grubun devam eden ara ve solo aktivite telaşının ortasında Disney+, 2023’te K-pop ikonları hakkında, onların küresel yıldızlığa yükselişleri boyunca pek çok görülmemiş görüntüye yer vermeyi vaat eden bir belgesel dizisi yayınlayacağını duyurdu.

“BTS Monuments: Beyond the Star”, 21. yüzyılın pop ikonları BTS’in inanılmaz yolculuğunun grafiğini çizecek”, yalnızca Disney+’ta yayınlanacak yedi üyeli gruba odaklanan bir “müzik belgesel dizisi” olarak tanımlanıyor. Benzeri görülmemiş erişim vaat eden dizide, grubun dokuz yıllık kariyeri boyunca çekilmiş müzik ve video görüntülerinin yanı sıra, “sıradan hayatlarını” planlarken günlük yaşamlarına ve düşüncelerine bir bakış yer alacak.

Disney+ belgeselin, ne zaman yayınlanacağını henüz açıklamadı.

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler