Bizimle iletişim kur

Magazin

Hailey Bieber, Justin Bieber’dan Çocuk Sahibi Olmaktan Neden Korktuğunu Açıkladı

Yayınlandı

on

Radio Mood App

26 yaşındaki yıldız, The Sunday Times ile yaptığı samimi sohbette ortaya çıktı…

Sohbet sırasında Hailey, şimdi Justin Bieber ile evde hayatın nasıl bir şey olduğunu açıkladı ve viral “Nepo Baby” gömleği, hastaneye kaldırılması ve önümüzdeki beş yıl için umutları ve hayalleri hakkında konuştu.

Beverly Hills malikanesinde Justin Bieber’la evde yaşama ve burada arkadaş edinme hakkında söyledikleri:

“Bieber’lar ev sahipliği yapmayı sever. Bu yıl bir Super Bowl partimiz vardı. Yemek yapmayı gerçekten çok seviyorum. İster somon ister tavuk olsun, bir çeşit makarna ve bir protein yapmayı seviyorum. Yiyeceklerinizi tüketen insanlar hakkında gerçekten eğlenceli bir şey var. İnsanlarla ilgilenmeyi seviyorum.”

Reklam

Genç nesiller üzerindeki etkisi hakkında söyledikleri:

“Bazen bunu fark ediyorum [ama] asla küstah olmak istemiyorum. Bazen bir kız yanıma gelip ‘Bak bende bu [senin gibi bir giysi] var’ diyor. O anlar çok çılgınca. Kimsenin umursadığına bile inanamıyorum.

2023’te “en üzücü, en zor anlarından” bazıları:

“Çok fazla rahatsız edici büyüme yaşıyormuş gibi hissettim. Hayatınızın bir döneminden diğerine geçiş yaptığınızda, bu gerçekten rahatsız edici ve gerçekten üzücü olabilir… [Ben] sadece böyle hissedebilecek diğer insanlarla bağlantı kurmaya çalışıyordum… [İnsanlar], ‘Ah, sen Senin için üzüldüğümüzü mü düşünüyorsun?’ Ve anlıyorum. Bazen insanların senin duygularını ifade etme isteğin hakkında böyle düşünmesi çok üzücü.”

Babası Stephen Baldwin ve “nepo baby” gömleği ile genç yaştaki şöhreti gözlemlemek üzerine söyledikleri:

Reklam

“Dışarı çıktığınızda ve insanlar babanızı veya amcanızı durdurup fotoğraflarını istediğinde, nedenini anlamaya başlıyorsunuz… ‘Durumun çok farkındayım… giyeceğim’ dedim. yüksek sesle ve gururlu çünkü beni zaten böyle etiketliyorsunuz ve bu doğru.’”

Geçen yıl hastaneye yatması ve küçük felç geçirmesi ve kendi adına konuşması üzerine söyledikleri:

“Hastaneye kaldırıldıktan sonraki gün internetteydi. Yaşananları kendi cümlelerimle anlatmak istedim çünkü pek çok kişi varsayımlarda bulunuyordu. Bunun gibi şeylerin sizi susturmasına izin verirseniz, insanların hayatınızı nasıl yaşayacağınızı dikte etmelerine izin vermiş olursunuz. Bazen sadece kıvrılıp bir münzevi olmak istiyorum, ‘İnsanlar böyle hissediyorsa belki de evde kalmalıyım’ gibi. Ama ben gerçekten o tür bir insan değilim.

Çocuk yapma konusunda söyledikleri:

“Çocuğum olmasını çok istiyorum ama korkuyorum. İnsanların kocam veya arkadaşlarım hakkında bir şeyler söylemesi yeterli. Bir çocuk hakkında konuşan insanlarla yüzleşmek zorunda kalacağımı hayal bile edemiyorum” diyerek endişelerini dile getirdi. Ayrıca, “Onları yetiştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz, sevildiklerini ve güvende hissettikleri sürece” diye de ekledi.

Reklam

Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Magazin

Yoksa Adele Evlendi Mi?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Adele evlendi mi sorusu gündeme bomba gibi düştü…

35 yaşındaki “Easy On Me” şarkıcısı, 18 Eylül Cumartesi günü Las Vegas’ta düzenlediği son “Weekends” misafir programında, erkek arkadaşı Rich Paul’dan “my husband” (kocam) diye söz ederek evlilik söylentilerini ateşledi.

Gösterinin bir noktasında Adele katılımcılardan sorular aldı ve bir konuk Adele’e evlenme teklif etti. Buna karşılık Adele, TikTok’ta paylaşılan bir videoda görüldüğü gibi “Benimle evlenemezsin, ben heteroyum aşkım” dedi. Adele ayrıca şunları ekledi: “Ve kocam bu gece burada. O burada.”

Adele ve 41 yaşındaki Rich, ilişkilerini ilk kez Temmuz 2021’de NBA Finallerine birlikte katıldıklarında kamuoyuna duyurdular.

Reklam

Şubat 2022’de çift, Adele’in ilk kez sol yüzük parmağına dev bir elmas yüzük takarken görülmesinin ardından nişan söylentilerine yol açmışlardı.

Yakın zamanda gerçekleşen başka bir misafir sanatçı programında Adele, Rich’ten çocuk sahibi olmaktan bahsetti ve beğendiği bebek isimlerinini açıkladı.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun

Magazin

Halle Berry, Drake’e Neden Sitem Etti

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Halle Berry, yeni single’ında fotoğrafını izinsiz kullandığı için Drake’e sitem etti…

57 yaşındaki oyuncu, SZA ile birlikte çıkaracağı yeni şarkının duyurulmasının ardından Drake’e seslendi.

Yeni şarkının duyurulmasıyla birlikte Drake, daha önceki Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri şovunda Halle’nin yeşil sızıntıyla inceltildiği bir fotoğraf kullandı; ancak, bu izinsizdi.

Halle Berry; ilk olarak kendi Instagram hesabında yeni bir gönderi paylaştı ve şöyle yazdı: “Bazen daha büyük bir adam olmalısın… kadın olsan bile!”

Reklam

Gönderisinin ardından gönderiye yanıt veren bir hayranına, fotoğrafını kullanarak Drake hakkında ne düşündüğünü sordu.

“O benden İzin almadı ve onu daha iyi düşünmem mümkün değil”

Daha sonra Berry, paylaşımının nedenini belirtti: “Bugünkü paylaşımım da bu yüzden. Hayran olduğunuz insanlar sizi hayal kırıklığına uğrattığında daha büyük bir insan olmanız ve yolunuza devam etmeniz gerekir!”

Drake’in yeni albümü For All The Dogs’u 22 Eylül’de yayınlaması planlanıyor.

Kaynak: Just Jared.

Reklam

Devamını Okuyun

Magazin

Hugh Jackman 27 Yıllık Eşinden Boşanıyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Hugh Jackman ve Deborra-Lee Furness evliliklerini sonlandırıyor…

14 Eylül Cuma günü, 54 yaşındaki Hugh ve 67 yaşındaki Deborra-Lee, yaptıkları ortak açıklamada yaklaşık 30 yıllık evlilikten sonra ayrıldıklarını duyurdular.

Hugh ve Deborra-Lee, People’a şunları paylaştı: “Karı-koca olarak harika, sevgi dolu bir evlilik içinde neredeyse 30 yılı birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Artık yolculuğumuz değişiyor ve bireysel gelişimimizi sürdürmek için ayrılmaya karar verdik. Ailemiz her zaman en büyük önceliğimiz olmuştur ve öyle kalacaktır. Bir sonraki bölümü minnettarlıkla, sevgiyle ve nezaketle üstleniyoruz,” diye devam etti Hugh ve Deborra. “Ailemiz tüm yaşamlarımızda bu geçişi sürdürürken, gizliliğimize saygı gösterme konusundaki anlayışınızı büyük ölçüde takdir ediyoruz. Bu ikimizin de söyleyeceği tek açıklamadır.”

Hugh ve Deborra-Lee, Avustralya dizisi Corelli’nin setinde tanıştıktan sonra 1 yıl sonra, 27 yıl önce 11 Nisan 1996’da evlendiler.

Reklam

Çiftin; 23 yaşındaki Oscar ve 18 yaşındaki Ava isimli iki çocukları var. Hugh ve Deborra, son kez Mayıs ayında 2023 Met Gala’da birlikte göründüler.

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun

Magazin

Drake Eski Kız Arkadaşı SZA İle Yeni Bir Şarkı İçin Bir Araya Geliyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Drake ve SZA’dan yeni bir şarkıya hazır olun…

13 Eylül Çarşamba gecesi, 36 yaşındaki Drake ve 33 yaşındaki SZA, yakında çıkacak albümü “For All The Dogs”da yer alacak gibi görünen yeni bir işbirliği için bir araya geldiklerini duyurdular.

Gerçekte herhangi bir ayrıntı paylaşmasalar da, Drake ve SZA, single’ın sanat eseri gibi görünen, Halle Berry’nin 2012 Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri’nde zayıfladığı bir resmi paylaştılar.

Drake bir süredir çıkacak albümünden yeni bir şarkının tanıtımını yapıyor

Reklam

11 Eylül Pazartesi gecesi Austin, Texas’taki It’s All A Blur Turu şovunda Drake izleyicilere şunları söyledi: “Hepinizin albümü duymaktan heyecan duyduğunuzu biliyorum. UpRoxx’a göre, iki hafta gibi bir süre kaldığını biliyorum, ancak bu hafta bir şarkı bırakacağım – sadece neler olduğunu bilmenizi sağlamak için “.

Drake’in 22 Eylül’de “For All The Dogs”u yayınlaması planlanıyor. Bilmiyorsanız, Drake ve SZA’nın 2008’de çok sessiz bir ilişkisi vardı.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar