Bizimle iletişim kur

Televizyon

Hangi Guy Ritchie filmi Netflix dizisi oluyor?

Yayınlandı

on

Radio Mood App

“The Gentlemen” Dizisi : Oyuncular, Yayın Planı, Konu ve Guy Ritchie Devam Filmi Hakkında Merak Edilen Her Şey

1990’ların ortalarında sinema dünyası oldukça başarılıydı. Sektör, Hollywood’un James Cameron’ın Titanic’i gibi rekor kıran gişe rekorları kıran filmleri ve Quentin Tarantino’nun Ucuz Roman’ı gibi düzenli olarak kült statüsü kazanan indie filmleri üretmesiyle gelişiyordu. Birleşik Krallık’taki göletin karşısında, günün sırası romantik komedilerdi. Richard Curtis’in Four Weddings and a Funeral ve daha sonra Notting Hill gibi filmleri İngiliz sinemasında standardı belirledi. Bununla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki suç türünün başarısı, bir adamın İngiliz sinemasını sonsuza dek değiştirmek üzere olmasıyla Britanya’da fark edilmişti. Suç filmleri uzun süredir İngiliz film sahnesinin bir parçasıydı, ancak komedinin gücü değiştirilemeyecek kadar fazla olduğundan, ikisinin birleştirilmesi gerekecekti.

Los Angeles’ta çalışma deneyimi olan Michael Vaughn ile tanıştıktan sonra, Guy Ritchie adlı bilinmeyen bir yönetmen Lock, Stock ve Two Smoking Barrels ile ilk uzun metrajlı filmini yazıp yönetecekti. ABD’nin cesur suç türü ile zamanın İngiliz filmlerinin esprili komedi dili arasındaki mükemmel dengeyi bulduktan sonra, film büyük bir başarı yakaladı. Snatch ve Revolver ile sonraki hitlerden sonra, Ritchie sinemanın şanlı tarihinde yer alacaktı.

Ritchie, suç türünden koptu ve bize King Arthur: Legend of the Sword ve 2019 Aladdin canlı aksiyon versiyonunu verdi. The Gentlemen ile İngiliz suç komedisine geri dönecekti. Film dünya çapında gişede 22 milyon dolarlık bir bütçeyle 115 milyon dolar kazandı. Filmin popülaritesi ve franchise potansiyeli, bekelen Netflix dizisine yol açtı. İşte Netflix’in The Gentlemen hakkında bildiğimiz her şey.

Reklam

The Gentlemen Dizisinin Yayın Tarihi Var mı?

Dizi için henüz kesinleşmiş bir çıkış tarihi yok. Projenin yalnızca Kasım 2022’de başlamasıyla, muhtemelen bir süre çıkış tarihi alamayacağız ve hatta lansman için 2024’e kadar beklememiz gerekebilir. Guy Ritchie şu anda Herkül’ün canlı aksiyon versiyonu gibi başka projeler üzerinde çalışıyor, yani dizinin yayına hazır olması daha uzun sürebilir.

Ritchie’nin pilot bölümün senaryosunu yalnızca Matthew Read (Peaky Blinders) ile birlikte yazdığı ve yönetmenlik yeteneğini yalnızca ilk iki bölümde göreceğimiz doğrulandı. Bu, Ritchie hayranları için küçük bir hayal kırıklığı olabilir, ancak emin olun, tarzı tüm seri boyunca hissedilecek ve üretimdeki azalan etkinliği, daha hızlı bir çıkış tarihine yol açabilir. Bekleyip görmemiz gerekecek. Bakalım usta yönetmen dizinin ilk bölüm dışındaki bölümleri için kiminle bey akimlerle yönetmen olarak çalışmayı tercih edecek?

The Gentlemen Dizisinden Fragman Var mı?

Merakla beklediğimiz dizi için henüz bir fragman yok. Ne yazık ki, bir çıkış tarihinin olmaması göz önüne alındığında, nihayet bir fragman izlememiz biraz zaman alabilir, ancak bazıları ilk filmi bir tür fragman veya dizi nihayet yayınlandığında ne bekleyeceğine dair tadımlık olarak görüyor.

The Gentlemen Dizisi Ne Hakkında?


Başlangıçta Ritchie tarafından bir televizyon dizisi olarak sunulan Netflix, anlatıya daha uygun bir film önermişti; bu, bir televizyon dizisinin orijinal niyeti göz önüne alındığında, filme benzer bir olay örgüsüne sahip olduğumuzu gösteriyor.

Dizinin olay örgüsü özeti şöyle:

Reklam

“Dizi, efsanevi Mickey Pearson’a ait bir ot imparatorluğunun tepesinde oturduğunu keşfetmek için babasının büyük mülkünü miras alan Eddie Halstead’i konu alıyor. Bu dürüst asker, dünyanın karanlık sanatlarında ustalaşmak için gerekenlere sahip mi? İngiliz yeraltı suç dünyası ve tüm operasyonun kontrolünü ele geçirmek mi?”

Dizinin özetinde Matthew McConaughey’nin (Yıldızlararası) canlandırdığı Mickey Pearson’dan bahsediliyor, bu nedenle büyük aktörün dizideki rolünü belirli bir kapasitede yeniden oynama potansiyeli var. Pek çok film hayranı, orijinalde kaçtığı için Mickey Pearson’a ne olduğunu bilmek isterdi, ancak McConaughey’nin adı resmi olarak kadro listesinde olmadığı için bu gerçekleşmeyebilir, bu gerçekleşmeyebilir. Yan ürün, orijinal filmle aynı çizgiyi takip ederken, hepsi kendi yönünde ilerliyor ve sadece kendisinden önce gelen harika işe saygı duruşunda bulunuyor. Bu teori, teyit edilen oyuncular listesi de dikkate alındığında makul görünebilir.

The Gentlemen Dizisi Oyuncuları Kimler?

Filmin en başarılı unsurlarından biri, Ritchie ve yapım ekibinin suç komedisini yaratmak için bazı oyunculuk güçlerini bir araya getirdiği, kadro kadrosuydu. Adı geçen Matthew McConaughey, Charlie Hunnam (Sons of Anarchy), Michelle Dockery (Downton Abbey), Colin Farrell (The Banshees of Inisherin), Hugh Grant (Love Really) ve Jeremy Strong (Succession) gibi isimler önemli rol oynamayacak. gösterideki roller.

Pek çok hayran, bu karakterlerin geri döndüğünü görmek için çaresiz kalacak ve hiçbiri rollerini yeniden üstleneceklerini açıklamasa da, olmayacakları da açıklanmadı. Dizinin onaylanan oyuncu kadrosunda Eddie Halstead rolünde Theo James (Divergent), Susie Glass rolünde Kaya Scodelario (The Maze Runner), Lady Sabrina rolünde Joely Richardson (Nip/Tuck), Vinnie Jones (Lock, Stock ve Two Smoking Barrels) yer alıyor. Geoff Seacombe rolünde ve Daniel Ings (The Crown) Freddy Halstead rolünde. Ritchie, yaklaşan dizilerden bahsederken onlara atıfta bulunarak şunları söyledi:

Netflix, Miramax ve Moonage ile bir kez daha yaşama şansına sahip olduğumuz için çok heyecanlıyım. Hayranları o dünyaya geri getirmeyi, yeni karakterler ve onların hikayelerini tanıtmayı dört gözle bekliyoruz ve bunu bu son derece yetenekli kadroyla yapmaktan heyecan duyuyorum.

Reklam

Televizyon

“Squid Game: The Challenge” Oyuncuları, Yarışmada Meydana Geldiği İddia Edilen Yaralanmalar İçin Tazminat İstiyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

İsimsiz yarışmacılar hipotermi ve sinir hasarına maruz kaldıklarını iddia ediyor…

Kurgusal Squid Game bir ölüm kalım yarışmasıdır ve şimdi yan gerçeklik serisi Squid Game: The Challenge’ın yarışmacıları gösteri sırasında acı verici yaralanmalar yaşadıklarını iddia ediyorlar.

Her ne kadar resmi bir dava açılmamış olsa da, bu yılın Ocak ayındaki çekimler sırasında meydana geldikleri iddia edilen yaralanmalar nedeniyle ortak yapımcı Studio Lambert’e tazminat talep eden dava mektupları gönderildi. İsimsiz yarışmacılar, setteki kötü sağlık ve güvenlik standartlarının bir sonucu olarak hipotermi ve sinir hasarına maruz kaldıklarını söylüyorlar.

Express Solicitors İcra Kurulu Başkanı (Hukuk) Daniel Slade, web sitesinde yayınlanan bir açıklamada , “Bu gösteride yaralanan yarışmacılar adına talep mektupları gönderdik” dedi. “Bize söylenene göre, onlar yarışmanın sınırlarını zorlamışlar. eğlence adına güvenlik. Yapım şirketlerinin programlarındaki sağlık ve güvenlik standartlarının insanları zarar görme riskiyle karşı karşıya bırakmamasını sağlaması gerekiyor.”

Reklam

Büyük Britanya’da, resmi yasal işlem başlatılmadan önce ilgili taraflara, haklarında dava açılabileceği konusunda bilgi veren bir dava mektubu gönderilmektedir.

Squid Game: The Challenge’ın sözcüsü yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Squid Game yarışmacılarından herhangi biri tarafından herhangi bir dava açılmadı. Yarışmacılarımızın refahını son derece ciddiye alıyoruz.”

The Sun’a konuşan Slade, “Yarışmacılar eğlenceli bir şeye katıldıklarını düşünüyorlardı ve yaralananlar da bu kadar acı çekmeyi beklemiyorlardı.” dedi . “Şimdi soğuk havalarda acı verici stres pozisyonlarında sıkışıp kaldıktan sonra yaralanmalarla karşı karşıya kaldılar. Bir müşteri, birisinin bayıldığını, ardından insanların sağlık görevlilerine bağırdığını gördüğünü anlatıyor. Birinin hipotermiden şikayet ettiği bir vakamız var. Birinin elleri mora dönmüştü. “Bu tür yaralanmalar uzun vadede çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Müşterilerimizden biri, soğuk havaya rağmen kendisine bedeni uymayan kıyafetler verildiğinden şikayetçi.”

Squid Game: The Challenge’ın ilk beş bölümü Çarşamba günü Netflix’te yayınlandı . Popüler Güney Kore dizisini örnek alan bu dizi, 4,56 milyon dolarlık büyük ödül için bir dizi oyunda yarışan 456’dan fazla gerçek hayattaki oyuncuyu konu alıyor.

Gösteri, Ocak ayında çekim döneminde The Sun’ın orijinal Squid Game serisinden alınan Kırmızı Işık, Yeşil Işık oyununun dondurucu hava koşullarında çekildiğini ve bunun da dahil olmak üzere “ciddi yaralanmalara” yol açtığını iddia eden makaleler yayınlamasıyla ateş altında kalmıştı. donma. Netflix o dönemde bu tür raporları yalanlamıştı. Netflix ve Studio Lambert, EW’ye yaptıkları ortak açıklamada, “Oyuncularımızın ve ekibimizin sağlığına ve güvenliğine derinden önem veriyoruz ve tüm uygun güvenlik prosedürlerine yatırım yapıyoruz.” dedi. “Sette hava çok soğuk olmasına ve katılımcılar buna hazırlıklı olmasına rağmen ciddi yaralanma iddiaları doğru değildir.”

Reklam

Sorumlu yapımcı Stephen Lambert de geçen hafta BBC News’te oyuncu refahı konusuna değindi . “Herkes havanın soğuk olacağı konusunda uyarılmıştı, biz de onları buna hazırlamak için gerekli tüm adımları attık” dedi. “Evet, kimliği bilinmeyen birkaç kişi elenmelerinden dolayı mutsuzdu ve bu soğuk, oldukça uzun bir deneyimdi. Ama senaryosu olmayan birçok gösteriden daha kötü değildi… büyük bir ödül verirken, bu Katılmanın zor bir gösteri olacağı bizim için her zaman açık olacak.”

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Televizyon

“İnci Taneleri” Kadrosuna Hazar Ergüçlü De Dahil Oldu

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Yılmaz Erdoğan’ın yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ’a hayat vereceği projede ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü ‘Dilber’ isimli bir pavyon dansçısını canlandıracak. Çekimlerine başlanan dizi setinde Ergüçlü, ‘Dilber’ olarak ilk kez objektiflere poz verdi.

BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri yakında Kanal D’de…

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Netflix’in “Kar Kardeşliği” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Hayatta kalmak bir grup çalışmasıydı. Juan Antonio Bayona’nın 20. yüzyılın en dikkat çekici hikayelerinden birini konu alan ve Oscar 2024’te İspanya’yı temsil etmek üzere seçilen filmi Kar Kardeşliği, Aralık ayında seçili sinemalarda ve 4 Ocak’ta ise Netflix’te yayında…

Devamını Okuyun

Televizyon

Invincible Dizisi 2. Sezon 5. Bölüm Prime Video’da Ne Zaman Yayınlanacak?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Invincible Dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

Skybound/Image çizgi romanından uyarlanan, babası gezegendeki en güçlü süper kahraman olan bir genci konu alan, yetişkinlere yönelik bir animasyon dizisi olan Invincible Dizisinde Mark Grayson, babasının gezegendeki en güçlü süper kahraman olması dışında normal bir gençtir. Ta ki on yedinci yaş gününe kadar. Mark yaş gününden kısa bir süre sonra kendi güçlerini geliştirmeye başlar ve babasının vesayetine girer.

Invincible 2. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman?

Prime Video’da 2. sezonu yayınlanan Invincible Dizisinin heyecanı sürüyor ve hayranları büyük ilgi gösteriyor. Invincible’ın İkinci sezonunun 5. bölümü 01 Aralık 2023 Cuma günü Prime Video’da yayınlanacak.

Reklam
Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar