Bizimle iletişim kur

Televizyon

Harry Potter Tv Dizisi Oluyor! Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Orijinal Kitapların Yeniden Çekileceği Harry Potter TV dizisi Gerçekleşmeye Çok Yakın 🙂

Orijinal kitap serisine dayanan bir Harry Potter TV dizisinin yeniden başlatılması, serinin her kitabının tam bir sezona uyarlaması ile bir anlaşmaya yaklaşıyor.

Planlanan dizinin her sezonunda orijinal seriden bir kitabı ele alan Harry Potter’ın TV’de yeniden başlatılması için anlaşmaya varılıyor.

Harry Potter serisi, başrolde Daniel Radcliffe’in yer aldığı, Rupert Grint’in Ron Weasley ve Emma Watson’ın Hermione Granger rolünde ona eşlik ettiği J.K Rowling’in orijinal roman serisinin film uyarlamalarıyla ünlüdür. Film uyarlamaları, sekiz filmlik seri ile dünya çapında gişede 7,7 milyar dolar kazandı.

Reklam

Şimdi, Rowling’in orijinal kitap serisine dayanan yeni bir Harry Potter TV şovunun Warner Bros’ta HBO Max için bir anlaşmaya yaklaştığı bildiriliyor. Bununla birlikte, şirket CEO’su David Zaslav ve HBO CEO’su Casey Bloys’un Rowling ile HBO’da çıkış yapan ve Warner Bros’un yeni dijital platformu HBO Max yayın hizmetinin temelini oluşturacak seri hakkında konuşmasıyla anlaşmanın tamamlanması bekleniyor.

Orijinal film serisinin 2011’de sona erdiği ve Harry ve arkadaşlarının kitaptan film uyarlamasında yer almalarının üzerinden 12 yıl geçtiği düşünüldüğünde, Harry Potter’ın yeniden başlatılması şu anda mantıklı. Dizinin televizyon için yeniden uyarlanması, Büyücülük Dünyasının daha kapsamlı bir şekilde, hatta belki de Rowling’in sayfalarının sınırlarının ötesinde keşfedilmesini sağlayacaktır. Dizi, orijinal okuyucular ve izleyicilerin yaptığı gibi daha sonra franchise ile büyüyebilecek yeni nesil izleyicileri Harry Potter’a tanıtma ayrıcalığına sahip olacaktı.

Devamını Okuyun
Reklam
1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Harry Potter Dizisinin İlk Fragmanını İzle | Radio Mood - Canlı Radyo Dinle

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Televizyon

2023’ün En Çok izlenen 10 Filmi ve Dizisi | Dijital Platform Top 10 Türkiye Listesi

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Dijital Platformlarda 2023 yılının en çok izlenen film ve dizilerini www.justwatch.com açıkladı. Bu yılın film akış listelerinde Prime Video ve Disney+’ta bulunan filmler hakim durumda. Netflix’in iki ve Mubi’nin bir filmiyle karşılaştırıldığında, her iki platformun da (Prime Video ve Disney+) İlk 10’da dörder filminin olması büyük üstünlük kurmalarını sağlamış.

Bu yılın dizi akış listelerinde bluTV, mevcut dijital platformların en iyi 10 dizisinden 5’iyle öne çıkıyor. Karşılaştırıldığında, Netflix ve Prime Video’nun kataloglarında ilk on programdan yalnızca ikisi yer alıyor. Ancak Netflix, Wednesday orijinal dizisiyle 1. sırada yer alıyor.

Not: JustWatch Akış Grafikleri, JustWatch web sitesindeki ve mobil uygulamalasındaki kullanıcı etkinliğine göre hesaplanır. Bu, bir yayın teklifine tıklamayı, izleme listesine bir başlık eklemeyi ve bir başlığı ‘görüldü’ olarak işaretlemeyi içerir. Bu veriler ayda 40 milyondan fazla film ve TV şovu hayranından toplanıyor. 140 ülke ve 4.500 yayın hizmeti için günlük olarak güncellenmektedir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

“Cruel Intentions” Filminin Spinoff Dizisi Prime Video’da Yayınlanacak

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Prime Video, yeni Cruel Intentions spinoff serisini duyurdu…

Prime Video bu haftanın başında, Sarah Michelle Gellar, Selma Blair, Ryan Phillippe ve Reese Witherspoon’un rol aldığı 1999 kült klasik filmine dayanan sekiz bölümlük bir dizi siparişini doğruladı.

Cruel Intentions Dizi Konusu Nedir?

Deadline sitesi ayrıca yeni dizinin özetini de paylaştı: “Yeni uyarlamada Cruel Intentions , iki acımasız üvey kardeşin acımasız sosyal hiyerarşinin zirvesinde kalmak için her şeyi yapacağı elit bir Washington DC üniversitesinde geçiyor. Okullarındaki acımasız bir bezdirme olayının tüm Panhelenik sistemi tehdit etmesinden sonra, güçlerini ve itibarlarını korumak için ne gerekiyorsa yapacaklar, bu Amerika Birleşik Devletleri başkan yardımcısının kızını baştan çıkarmak anlamına gelse bile.”

Prime Video ayrıca serinin tam oyuncu kadrosunu da duyurdu.

Reklam

Şu an itibariyle Cruel Intentions yan serisinin bir yayın tarihi yok, bu yüzden daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Cruel Intentions Dizisinin oyuncu kadrosuna göz atın

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun

Televizyon

Prime Video’nun “Mr. & Mrs. Smith” Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Fragman İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

İki yalnız yabancı, onlara casusluk, zenginlik, dünya seyahatleri ve Manhattan’da rüya gibi bir kumtaşıyla dolu muhteşem bir hayat sunan gizemli bir casus teşkilatında çalışmaya başlar. İşin püf noktası: görücü usulü bir evlilikte Bay ve Bayan John ve Jane Smith gibi yeni kimlikler. Artık evli olan John ve Jane, her hafta yüksek riskli bir göreve giderken, aynı zamanda yeni bir ilişki dönüm noktasıyla da karşı karşıya kalırlar. Birbirlerine karşı gerçek hislerini yakaladıklarında karmaşık kapak hikayeleri daha da karmaşık hale gelir. Hangisi daha riskli, casusluk mu yoksa evlilik mi?

Bay ve Bayan Smith, 2 Şubat 2024’te Prime Video’da ilk gösterimini yapıyor…

Devamını Okuyun

Televizyon

Apple Tv’nin Yeni Dizisi “Masters Of The Air”den Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Donald L. Miller’ın aynı isimli kitabından uyarlanan ve senaryosunu John Orloff’un yazdığı “Masters of the Air”, 100. Bomba Grubu’nun (“Kanlı Yüzüncü”) adamlarının Nazi Almanyası’na tehlikeli bombalama baskınları düzenleyip boğuşmalarını konu alıyor. Soğuk koşullar, oksijen eksikliği ve havada 25.000 feet yükseklikte yürütülen savaşın katıksız dehşetiyle. Hitler’in Üçüncü Reich’ının dehşetini yok etmeye yardımcı olan bu genç adamların ödediği psikolojik ve duygusal bedelin tasviri, “Havanın Ustaları”nın özünde yer alıyor. Bazıları vurularak yakalandı; bazıları yaralandı veya öldürüldü. Ve bazıları eve ulaşacak kadar şanslıydı. Bireysel kaderleri ne olursa olsun, hepsine bir bedel uygulandı.

Dizide Akademi Ödülü adayı Austin Butler, Callum Turner, Anthony Boyle ve Nate Mann’ın liderliğini yaptığı, Raff Law, Akademi Ödülü adayı Barry Keoghan, Josiah Cross, Branden Cook ve Ncuti Gatwa’nın da yer aldığı muhteşem bir kadro yer alıyor.

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar