Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Magazin

Harry Styles ve Olivia Wilde 2 Yıllık İlişkilerini Bitirdiklerini Açıkladılar

Yayınlandı

Tarih

Harry Styles Olivia Wilde
Ayrıksı Kitap

Harry Styles ve Olivia Wilde hayranları için üzücü haber…

Birden fazla kaynak PEOPLE’a çiftin neredeyse iki yıldır çıktıktan sonra “ara verdiğini” doğruladı. Ayrılığın dostça olduğu ifade edildi. Bir kaynak, “Hala turneye çıkıyor ve şimdi yurt dışına gidiyor. Çocuklarına ve Los Angeles’taki işine odaklanıyor” dedi. “Bu çok dostane bir karar.”

Kaynak, “Hala çok yakın arkadaşlar” diye eklerken, bir başkası “Şu anda onları ayrı tutan farklı öncelikleri var” dedi.

Gerçekten de Styles, beş Kuzey Amerika şehrinde uzun süre çalıştıktan sonra, Love on Tour dünya turunun küresel bir ayağı için yola çıkıp yurt dışına gitmek üzere. Bu arada Wilde, eski nişanlısı Jason Sudeikis’ın kızı Daisy, ve oğlu Otis’in çocukları ile birlikte yaşadığı Los Angeles’ta yaşıyor.

Kaynak: EW.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin

Prens William Ve Kate Middleton, Amerika Birleşik Devletleri’ne Gittiklerinde Prens Harry Ve Meghan Markle’ı Ziyaret Edecekler Mi?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Prens William Kate Middleton ABD
Ayrıksı Kitap

Prens William ve Galler Prensesi Kate Middleton, ufukta yaklaşan ABD seyahati ile dünyanın dört bir yanındaki kraliyet gözlemcileri, ziyaretin Prens Harry ve Meghan Markle ile yeniden bir araya gelmeyeceklerini merak ediyor…

Galler Prensi ve Prensesi, bu hafta Earthshot Ödülü için Boston, Massachusetts’e gidiyor.

Sussex Dükü ve Düşesi Kaliforniya’da ikamet ederken, pek yakın olmayacaklar. Bununla birlikte, bir buluşma olasılığı, ABD gezisine giren en acil sorulardan biri olarak gözüküyor.

Şimdi, işin içinde bir şey olup olmadığını ortaya çıkaran bir kraliyet içeriden biri.

Prens William ve Prenses Kate’e yakın bir kaynak, Prens Harry ve Meghan ile bir araya gelme planlarının olmadığını söyledi.

Reklam

Kaliforniya’da yaşamalarına rağmen Prens Harry ve Meghan, diğer kraliyet mensuplarının ayrılmasından bir hafta sonra New York’ta olacak. Çift, Robert F. Kennedy Umut Dalgası Ödülü’nü alacak.

Kaynak: Just jared.

Devamını Okuyun

Magazin

Prens William Bir Günde Neler Yiyor? İşte Cevabı!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Prens William Bir Günde Neler Yiyor
Ayrıksı Kitap

Kraliyet ailesine olan tüm ilgiyle birlikte, dünyanın dört bir yanındaki insanlar onlar hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmek istiyor. Bu, ne tür yiyecekler yediklerine dair konuları da kapsıyor…

Bir prensin bir günde ne tükettiğini merak ettiyseniz, geçtiğimiz günlerde Prens William bu sorunun cevabını sizler için verdi.

40 yaşındaki Galler Prensi, Cornwall ziyareti sırasında ne yediğini açıkladı ve cevap sizi şaşırtabilir.

Prens William diyeti hakkında, beslenme uzmanı Monique Hyland’a açıldı. Ölçülü olmanın önemini vurguladı. Ama, aynı zamanda, önceki gün yediği her şeyi paylaştı.

O günkü diyeti şöyle: Kahvaltıda; iki yumurta, tereyağlı kepekli tost, elma suyu, süt ve şekerli bir fincan çay, öğle yemeğinde; ‘çöp sandviç’ ve bir bardak su, son öğünde ise; mantarlı beyaz balıktan oluşan bir akşam yemeği, atıştırmalık olarak bir muz ve çikolatalı kek ve iki ila üç fincan kahve ve bir bardak kırmızı şarap.

Reklam

Prens; “çoğu ebeveyn gibi, çocuklar beni geceleri uyutmadığı için, kahve ve çay içiyorum” diye de ekledi.

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun

Magazin

Jake Gyllenhaal ve Kız Arkadaşı Jeanne Cadieu, Elele Romantik Yürüyüşte

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Jake Gyllenhaal Jeanne Cadieu
Ayrıksı Kitap

Jake Gyllenhaal ve kız arkadaşı Jeanne Cadieu birlikte güzel bir gün geçiriyor…

41 yaşındaki Love & Other Drugs oyuncusu ve 26 yaşındaki model, 23 Kasım Çarşamba öğleden sonra New York’ta yürüyüşe çıkarken el ele tutuştu.

Gezileri için Jake siyah bir deri ceket ve kot pantolon giyerken, Jeanne bir tulumun üzerine ten rengi bir kürk manto giydi.

Jeanne ve Jake, 2018’in sonlarından beri görüşüyorlar. Ancak, yıllar içinde çok gizli kaldılar. Son zamanlarda onun hakkında bazı güzel yorumlar yaptılar ve ilişkilerinin “harika” gittiği hakkında yorum yaptılar.

Yakın tarihli başka bir röportajda Jake, yeni filmi Strange World’ün aile ve babalık hakkındaki görüşünü nasıl etkilediğini de açıklamıştı. Bu da sanatçının, evliliğe sinyal mi yaktı, diye düşündürüyor.

Reklam

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun

Popüler