Bizimle iletişim kur

Televizyon

Hilary Farr, 19 Sezon Sonra “Ya Sev Ya Sat” Programından Ayrılıyor

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Ülkemizde TLC kanalında yayınlanan “Ya Sev Ya Sat” programının demişbaşı Hilary Farr, programdan ayrılacağını duyurdu…

Ev tasarımı uzmanı, 1 Aralık Cuma günü hit dizisi Love It or List It’ten 19 sezonun ardından ayrıldığını duyurdu.

“Buna hayatımın uzun yıllarını verdim. Hilary, People’da ” Zor zamanlar geçirmemi sağladı” dedi. “İzleyicilere zor zamanlar yaşattı. İnsanların hayatlarının dayanak noktası haline geldi ve inanılmaz derecede tatmin edici oldu. Ama şimdi benim için ilerlemenin ve yeni zorluklarla yüzleşmenin zamanı geldi.”

Gösteriye 2008’den beri emlakçı David Visentin ile birlikte ev sahipliği yapan Hilary, yaklaşık bir yıl önce son sezonun çekimlerini bitirdikten sonra ayrılma kararını verdiğini söyledi.

Reklam

“Bir kadın olarak her şeyin, yani zorluklar aramanın, ilham aramanın, yeni fikirler aramanın, ortaya çıkan tüm olasılıklar hakkında heyecanlanmanın gerçekten çiçek açmaya ve bulmaya ihtiyaç duyduğunu fark ettim. onların yolu,” diye paylaştı Hilary. “Herkese işimin bittiğini söyledim. Herkesin bunu kabul ettiğini sanıyordum ama kabul etmediler.”

Dizinin 20. sezonunun çekimlerinin zamanı geldiğinde, “Herkes geri geldi ve ‘Peki, Sevecek misisn yoksa satacak mısın?’ dedi.” Hilary, “ yeniden düşünmesi ve gerçekten incelemesi gerektiğini, bunu yapmak isteyip istemediğimi” itiraf etti. Geri dön ya da dönme? Dünyadaki tüm sevgiye rağmen cevap hayırdı. Artık tam zamanı.”

Hilary ayrıca David’e gideceğini söylediğinde ona inanmadığını söyledi.

“Bana inanmadı. ‘Ah, öyle diyorsun’ dedi” diye hatırladı Hilary . “Biz o programda [gerçek hayatta] olduğumuz kişiyiz. Kardeşinin en iğrenç ve sinir bozucu kişisi olduğunu düşün, o da David.”

Hilary, David’le çalışmaya dair “her şeyi” özleyeceğini söyleyerek, 2014 yılında kendisine meme kanseri teşhisi konduğunda kendisine nasıl destek olduğunu hatırlattı.

Reklam

Hilary, “Kansere karşı tüm yol boyunca çalışıyordum ve o her zaman oradaydı” dedi. “Onun da orada burada küçük pürüzleri vardı ve biz birbirimizin yanındaydık. Evet, bu çok önemli. Bunun değişeceğini bilmiyorum.”

Şu an itibariyle Hilary, Love It’in mi yoksa List It’in mi onsuz devam edeceğini bilmiyor ancak programın yeni bir ortak sunucu araması durumunda “şaşırmayacağını” söylüyor.

Hilary, “Onlara dünyadaki tüm şansları diliyorum” diye ekledi. “Ve muhtemelen ayarlayıp onu izlerdim.”

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Televizyon

“The Lord Of The Rings: The Rings Of Power” İkinci Sezon Ne Zaman Yayında Olacak? Türkçe Dublajlı Fragman İzleyin

Amazon’un 20 haziran sabahı New York City’de gerçekleştirdiği ön tanıtımına katılanlar, Prime Video’nun popüler dizisi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin (The Lord of the Rings: The Rings of Power) yaklaşan ikinci sezonuna ait ilk görsellerinin ve tanıtım fragmanının duyurulmasıyla Orta Dünya’ya geri döndüler.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Amazon’un 20 haziran sabahı New York City’de gerçekleştirdiği ön tanıtımına katılanlar, Prime Video’nun popüler dizisi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin (The Lord of the Rings: The Rings of Power) yaklaşan ikinci sezonuna ait ilk görsellerinin ve tanıtım fragmanının duyurulmasıyla Orta Dünya’ya geri döndüler…

Serinin ilk sezonu benzeri görülmemiş bir küresel başarı elde ederek Prime Video’nun en iyi Original serilerden biri oldu; dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından izlenen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri,lansman döneminde dünya çapında bugüne kadar ki diğer tüm içeriklere kıyasla daha fazla Prime üyeliği sağladı.

Prime Video ayrıca ikinci sezonun dünya çapında 29 Ağustos 2024 Perşembe günü 240’tan fazla ülke ve bölgede birden fazla dilde yayınlanacağını duyurdu.

Reklam

Orta Dünya sakinlerini kandırmasına yardımcı olacak yeni bir formda karşımıza çıkan, dünyanın en büyük edebi kötü kahramanlarından biri olan Sauron rolünde Charlie Vickers’ın geri dönüşünü de gördüğümüz ikinci sezonun çarpıcı yeni görselleri de bugün paylaşıldı.

İlk tanıtım fragmanı izleyicileri J.R.R. Tolkien’in ikinci çağına doğru aksiyon dolu bir yolculuğa çıkarıyor ve tüm gücü eline almak için intikam peşindeki arayışına devam eden Sauron’un artan şeytani varlığını gösteriyor. Serinin bilinen sinematik ihtişamını sergileyen ve Galadriel, Elrond, Prens Durin IV, Arondir ve Celebrimbor gibi hayranların en sevdiği karakterlerin geri dönüşünü müjdeleyen görsel de aynı zamanda merakla beklenen daha fazla yüzüğün oluşumunu da ortaya koyuyor.

Güç Yüzükleri’nin (The Rings of Power) ikinci sezonunda Sauron geri dönüyor. Galadriel tarafından dışlanan, ordusu ya da müttefiki olmayan Karanlık Lord’un, gücünü yeniden inşa etmesine ve Orta Dünya sakinlerini kötü niyetli amaçlarına alet etmesine olanak sağlayacak olan Güç Yüzükleri’nin yaratılışını gözlemlemek için artık kendi kurnazlığına güvenmesi gerekiyor. Birinci sezonun destansı hikayesi ve tutkusunu temel alan yeni sezon, en sevilen ve savunmasız karakterleri bile yükselişe geçen bir karanlık dalgasına sürüklüyor ve her birini giderek felaketin eşiğine gelen bir dünyada kendi yerlerini bulmaya zorluyor. Elfler ve cüceler, orklar ve insanlar, büyücüler ve Harfoot’lar… Dostluklar sınanmaya ve krallıklar zedelenmeye başladıkça, iyiliğin güçleri kendileri için en önemli olan şeye, yani birbirlerine tutunmak için her zamankinden daha cesurca mücadele etmeye hazırlar.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Colin Farrell’in Penguen’e Dönüştüğü Max Yapımı “The Penguin”den İkinci Fragman Yayınlandı – İzleyin

Matt Reeves’ten Batman dünyasında geçen yeni bir yapım geliyor. Akademi Ödülü adayı Colin Farrell, bu Eylül ayında Max’e gelecek yeni Max Orijinal Dizisinde “The Penguin” rolünde.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Matt Reeves’ten Batman dünyasında geçen yeni bir yapım geliyor. Akademi Ödülü adayı Colin Farrell, bu Eylül ayında Max’e gelecek yeni Max Orijinal Dizisinde “The Penguin” rolünde.

Devamını Okuyun

Televizyon

Ay’a Hiç Bir Zaman Gidilmedi Mi? Cevabı “Fly Me To The Moon”da – Fly Me To The Moon Tanıtım İzleyin

Apple Tv’nin iddialı yapımı “Fly Me To The Moon”un final fragmanı yayınlandı.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Apple Tv’nin iddialı yapımı “Fly Me To The Moon”un final fragmanı yayınlandı…

Başrollerini Scarlett Johansson ve Channing Tatum’un paylaştığı Fly Me To The Moon, NASA’nın tarihi Apollo 11’in aya inişinin riskli zemininde geçen keskin, şık bir komedi-drama. NASA’nın kamuoyundaki imajını düzeltmek için getirilen pazarlama ustası Kelly Jones (Johansson), fırlatma direktörü Cole Davis’in (Tatum) zaten zor olan görevini alt üst ederken kıvılcımlar her yöne uçuyor. Beyaz Saray görevin başarısız olamayacak kadar önemli olduğuna karar verince Jones’a destek olarak sahte bir aya iniş düzenlemesi talimatı verilir ve geri sayım gerçekten başlar.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Game Of Thrones’un Spinoff Dizisi “A Knight Of The Seven Kingdoms”ın Çekimleri Başladı

HBO’nun “ Game of Thrones ” yan dizisi “ A Knight of the Seven Kingdoms ” ın prodüksiyonuna İrlanda’nın Belfast kentinde başlandı.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

HBO’nun Game of Thrones yan dizisi “A Knight of the Seven Kingdoms”ın prodüksiyonuna İrlanda’nın Belfast kentinde başlandı...

Kadroya Finn Bennett (“True Detective: Night Country”), Bertie Carvel (“The Crown”), Tanzyn Crawford (“Tiny Beautiful Things”), Daniel Ings (“Sex Education”) ve Sam Spruell dahil olmak üzere beş oyuncu katılıyor. (“Fargo”).

Sarah Adina Smith (“Lessons In Chemistry”, “Hanna”) 1. Sezonun altı bölümünden üçünü yönetecek; yönetici yapımcı Owen Harris diğer üç bölümü yönetecek.

Reklam

George RR Martin’in “Çit Şövalyesi” adlı kısa romanından uyarlanan “Yedi Krallığın Şövalyesi”nin ilk sezonu, şövalye Sör Uzun Duncan (Peter Claffey) ve onun genç yaveri Egg’in (Dexter Sol Ansell) maceralarını konu alacak. “Game of Thrones” olaylarından yaklaşık 100 yıl önce ve “House of the Dragon” olaylarından 100 yıl sonra. Yolculukları onları Targaryen hanedanının birkaç üyesiyle (Prens Aerion Targaryen (Bennett), Prens Baelor Targaryen (Carvel) ve Prens Maekar Targaryen (Spruell)) ve Gülen Fırtına olarak bilinen başka bir şövalyeyle karşılaşacakları bir yarışmaya götürecektir. , Sör Lyonel Baratheon (Ings) ve Tanselle (Crawford) adında bir kuklacı.

Kaynak: Variety.

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar