Bizimle iletişim kur

Televizyon

Hilary Farr, 19 Sezon Sonra “Ya Sev Ya Sat” Programından Ayrılıyor

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Ülkemizde TLC kanalında yayınlanan “Ya Sev Ya Sat” programının demişbaşı Hilary Farr, programdan ayrılacağını duyurdu…

Ev tasarımı uzmanı, 1 Aralık Cuma günü hit dizisi Love It or List It’ten 19 sezonun ardından ayrıldığını duyurdu.

“Buna hayatımın uzun yıllarını verdim. Hilary, People’da ” Zor zamanlar geçirmemi sağladı” dedi. “İzleyicilere zor zamanlar yaşattı. İnsanların hayatlarının dayanak noktası haline geldi ve inanılmaz derecede tatmin edici oldu. Ama şimdi benim için ilerlemenin ve yeni zorluklarla yüzleşmenin zamanı geldi.”

Gösteriye 2008’den beri emlakçı David Visentin ile birlikte ev sahipliği yapan Hilary, yaklaşık bir yıl önce son sezonun çekimlerini bitirdikten sonra ayrılma kararını verdiğini söyledi.

Reklam

“Bir kadın olarak her şeyin, yani zorluklar aramanın, ilham aramanın, yeni fikirler aramanın, ortaya çıkan tüm olasılıklar hakkında heyecanlanmanın gerçekten çiçek açmaya ve bulmaya ihtiyaç duyduğunu fark ettim. onların yolu,” diye paylaştı Hilary. “Herkese işimin bittiğini söyledim. Herkesin bunu kabul ettiğini sanıyordum ama kabul etmediler.”

Dizinin 20. sezonunun çekimlerinin zamanı geldiğinde, “Herkes geri geldi ve ‘Peki, Sevecek misisn yoksa satacak mısın?’ dedi.” Hilary, “ yeniden düşünmesi ve gerçekten incelemesi gerektiğini, bunu yapmak isteyip istemediğimi” itiraf etti. Geri dön ya da dönme? Dünyadaki tüm sevgiye rağmen cevap hayırdı. Artık tam zamanı.”

Hilary ayrıca David’e gideceğini söylediğinde ona inanmadığını söyledi.

“Bana inanmadı. ‘Ah, öyle diyorsun’ dedi” diye hatırladı Hilary . “Biz o programda [gerçek hayatta] olduğumuz kişiyiz. Kardeşinin en iğrenç ve sinir bozucu kişisi olduğunu düşün, o da David.”

Hilary, David’le çalışmaya dair “her şeyi” özleyeceğini söyleyerek, 2014 yılında kendisine meme kanseri teşhisi konduğunda kendisine nasıl destek olduğunu hatırlattı.

Reklam

Hilary, “Kansere karşı tüm yol boyunca çalışıyordum ve o her zaman oradaydı” dedi. “Onun da orada burada küçük pürüzleri vardı ve biz birbirimizin yanındaydık. Evet, bu çok önemli. Bunun değişeceğini bilmiyorum.”

Şu an itibariyle Hilary, Love It’in mi yoksa List It’in mi onsuz devam edeceğini bilmiyor ancak programın yeni bir ortak sunucu araması durumunda “şaşırmayacağını” söylüyor.

Hilary, “Onlara dünyadaki tüm şansları diliyorum” diye ekledi. “Ve muhtemelen ayarlayıp onu izlerdim.”

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Televizyon

Kızılcık Şerbeti’nden Settar Tanrıöğen Kararı!

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Kamuoyunun Dikkatine,   Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir.

Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz.   Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır…   Saygılarımızla.

Devamını Okuyun

Televizyon

Harry Potter Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Fantastik romanlardan sinemaya uyarlanan Harry Potter serisi dizi oluyor. Dizinin ne zaman izleyiciyle buluşacağı açıklandı…

İngiliz yazar J. K. Rowling’in yedi fantastik romanından sinemaya uyarlanan Harry Potter serisi, Warner Bros. Discovery tarafından diziye dönüştürülüyor. Dünyanın en çok satan romanlarından uyarlanan sekiz filmlik seri, dizi olarak izleyiciyle buluşacak.

Warner Bros. Discovery’nin CEO’su David Zaslav, dizinin ne zaman yayınlanacağını açıkladı. Merakla beklenen Harry Potter dizisi 2026 yılında yayınlanacak.

Dizi için çalışmalar 2021 yılında başlamıştı ve yapım şirketi geçtiğimiz yıl, dizinin çekileceğini resmen duyurmuştu.

Reklam

Warner Bros. Discovery’nin CEO’su David Zaslav, birkaç hafta önce kitapların yazarı J.K. Rowling ile buluştuğunu ve Harry Potter dizisi için çok heyecanlı olduklarını dile getirdi. Yazar Rowling’in de dizinin yaratıcı ekibine destek vereceği belirtilmişti.

Max’de yayınlanacak olan dizinin kadrosuna dair henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Kaynak: NTV.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Mahsun J Dizisi 7. Bölüm Ne Zaman Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Mahsun J Dizisi 7. Bölüm Fragmanı Yayınlanınca Haberimiz Güncellenecek

Mahsun, İstanbul’da bir motokuryedir. Borç içindeki hayatında bir çıkış yolu ararken tesadüfen keşfettiği “en büyük” yeteneğini kullanarak JİGOLO olmaya karar verir. “Menajer”i ise başarısız bir reklamcı olan arkadaşı Leyla olacaktır.

Toplam sekiz bölümden oluşan dizide Röportaj Adam lakabıyla tanınan, sosyal medyada paylaştığı videolarla milyonlara ulaşan ve son olarak “İllegal Hayatlar” filmiyle gişede büyük başarı elde eden Mahsun Karaca, başkarakter Mahsun’u canlandırıyor.

Kimsenin hayatından memnun olmadığı bir dünyada para için kimin, neyi, ne kadar yapabileceğini sorgulayan bir modern zaman hikâyesi olan Mahsun J., mutluluğu kovalayan kalabalıklar içinde Mahsun ve yakın arkadaşı Leyla’nın sıra dışı ve mizah dolu hikâyesini izleyiciyle buluşuyor.

Reklam

Mahsun J 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yönetmen koltuğunda “Gibi” dizisinin ilk iki sezonunu ve “Dünya Bu” dizisini yöneten Ömer Sinir’in oturduğu “Mahsun J.”nin yedinci bölümü 01 Mart 2024 Cuma‘dan itibaren yayında

Devamını Okuyun

Televizyon

Kuvvetli Bir Alkış Dizisinden Resmi Fragman Yayınlandı

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Netflix, Berkun Oya imzalı yeni mini dizi Kuvvetli Bir Alkış’ın resmi fragmanını paylaştı. Başrollerinde Aslıhan GürbüzFatih Artman ve Cihat Süvarioğlu’nu buluşturan; yaşama, evliliğe ve ebeveynliğe dair alışılmışın dışında bir perspektif sunan mini dizi, 29 Şubat’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te.

Anne, baba ve portakalda bir vitaminden olduğu günlere hasretle bağlı bir çocuk… Merkezine çekirdek bir aileyi alarak on yıllara yayılan Kuvvetli Bir Alkış, aile fertlerinin birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını anlatıyor. Zeynep (Aslıhan Gürbüz) ve Mehmet (Fatih Artman) çifti, çocukları Metin’in (Cihat Süvarioğlu) aralarına katılmasıyla bir aileye dönüşürken, Metin, bu hayatın içerisinde kendi varoluşunun doğasını sorguluyor. 

Yapımını Krek Film’in üstlendiği altı bölümden oluşan Kuvvetli Bir Alkış, sıra dışı bir mizahla desteklenen, gerçekçilikle örülmüş özgün anlatımıyla izleyiciyi bir kez daha etkilemeye hazırlanıyor.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar