Bizimle iletişim kur

Televizyon

Invincible Dizisi 2. Sezon 5. Bölüm Prime Video’da Ne Zaman Yayınlanacak?

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Kesin Bilgi : Artık Başlıyor Haber 24 Ocakta Güncellendi

Invincible Dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Ama hayranların biraz daha sabretmesi gerekiyor.

Skybound/Image çizgi romanından uyarlanan, babası gezegendeki en güçlü süper kahraman olan bir genci konu alan, yetişkinlere yönelik bir animasyon dizisi olan Invincible Dizisinde Mark Grayson, babasının gezegendeki en güçlü süper kahraman olması dışında normal bir gençtir. Ta ki on yedinci yaş gününe kadar. Mark yaş gününden kısa bir süre sonra kendi güçlerini geliştirmeye başlar ve babasının vesayetine girer.

Invincible 2. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman?

Prime Video’da 2. sezonu yayınlanan Invincible Dizisinin heyecanı sürüyor ve hayranları büyük ilgi gösteriyor.

Reklam

Invincible dizisi yayınlanan 4. bölümle birlikte sezon arasına girdi. Amerikada yapımlar aralık ayı ile birlikte Christmas’ın başlamasıyla yaklaşık bir aylık ara veriyorlar ve Invincible’ın İkinci sezonunun 5. bölümü de bu aranın ardından 5. bölümü de bu aranın ardından yayınlanacak

Ancak ilk olarak 05 Ocak 2024 Cuma günü şeklinde belirlenen tarih değişti ve yeni yayın tarihi 14 Mart Perşembe olacak. Türkiye’de ise 15 Mart Cuma Prime Video’da olacak.

Artık “2. Sezon 2. Bölüm nerede William?” sorusunun cevabını bulduk. Invincible’ın yeni bölümleri 14 Mart’ta geri dönüyor!

Reklam

Televizyon

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın İkinci Sezonu Ne Zaman Başlayacak? Fragmanı izle

Esra Ve Halit İle Zamanda Yepyeni Bir Yolculuğa Hazır Mısınız?

Hazal Kaya Ve Selahattin Paşalı’yı Buluşturan Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. Sezonu İle Sadece Netflıx’te olacak! İşte yeni sezon yayın tarihi haberimizde

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Netflix, başrollerini Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı’nın paylaştığı Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın 2. sezon yayın tarihini özel bir video ve diziden ilk karelerle duyurdu. İlk sezonu merak uyandırıcı bir finalle noktalanan, güçlü oyuncuları ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çeken dizinin yeni sezonu, 12 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

Yapımcılığını Karga 7, yönetmenliğini Emre Şahin ve Nisan Dağ’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Elif UsmanAksel Bonfil ve Ekin Akçay birlikte kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda Tansu Biçer’in de yer aldığı Pera Palas’ta Gece Yarısı’na 2. sezonda Güven Murat AkpınarNezaket Erden ve Tülin Özen gibi sevilen isimler, sürpriz karakterlerle dahil oluyor. 

Esra’nın annesini bulmak üzere bu kez 1941’e giden Esra ve Ahmet, zamanda yeni bir karışıklığa neden olurken; aşkının izini süren Halit’in beklenmedik gelişi, işleri iyice içinden çıkılmaz hale getirir. Zamanda yepyeni bir yolculuk ve heyecan dolu anlarla Pera Palas’ta Gece Yarısı, 2. sezonuyla tüm dünya ile aynı anda 12 Eylül’de sadece Netflix’te.

Pera Palas’ta Gece Yarısı 2. Sezon Konusu Nedir?

1995 yılında, kendisine ait 1940’larda çekilmiş bir bebeklik fotoğrafı bulan Esra, annesinin ve ailesinin kim olduğunu öğrenmek için geçmişe dönmeyi kafasına koyar. Ahmet’in zamanla oynamamak gerektiği uyarıları Esra’yı durdurmaya yetmez ve ikili 1941 yılında kendilerini yeni bir serüvenin içinde bulurlar. Esra annesinin izini sürerken, Ahmet ise tarihin akışını değiştirdiklerini fark eder. Zamanda bir kırılmaya neden olan Esra ve Ahmet’in bir de davetsiz misafiri vardır. Zaman yolculuğunu keşfeden Halit de, aşkının peşinden 1919 yılından 1941’e gelmiştir. Başları yeterince dertte olan ikilinin karşısına bir de Halit’in çıkması, işlerin daha da karışmasına yol açar.                              

Yönetmenler:  Emre Şahin & Nisan Dağ

Reklam

Senaristler:  Elif Usman & Aksel Bonfil (5. ve 7. bölüm) & Ekin Akçay (6. ve 8. bölüm)

Yapım Şirketi: Karga 7

Oyuncular:  Hazal Kaya, Selahattin Paşalı, Tansu Biçer, Güven Murat Akpınar, Nezaket Erden, Tülin Özen, Erol Babaoğlu, Nergis Öztürk, Nihal Koldaş, Osman Albayrak, Tuğba Çom, Yasemin Szawlowski, Furkan Kalabalık, Haydar Şahin, Bilgesu Akın, Tülin Ece Giurioli, Şafak Topal, Daniel Copeland

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Citadel: Diana Dizisi Ne Zaman Hangi Platformda Başlıyor? Fragmanı İzle

Prime Video, Matilda De Angelis’in başrolde olduğu, merakla beklenen yeni dizisi 

Citadel: Diana’nın yayın tarihini ve tanıtım fragmanını paylaştı.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Cattleya ve Amazon MGM Studios tarafından üretilen ve yürütücü yapımcılığını Russo Kardeşler’in AGBO şirketinin üstlendiği Citadel dünyasındaki İtalyan dizisi, 10 Ekim’de dünya genelinde yalnızca Prime Video’da yayınlanacak.

Prime Video, merakla beklenen İtalyan dizisi Citadel: Diana‘nın yeni tanıtım fragmanı ve görsellerini yayımladı. ITV Studios’un ortaklığında Cattleya ve Amazon MGM Studios tarafından üretilen, yürütücü yapımcılığını Russo kardeşlerin AGBO şirketinin üstlendiği bu yeni casus dizisinin altı bölümü, 10 Ekim’de dünya genelinde yalnızca Prime Video’da yer alacak. Matilda De Angelis’in başrolde yer aldığı dizinin ayrıca Lorenzo Cervasio, Maurizio Lombardi, Julia Piaton, Thekla Reuten, Giordana Faggiano, Daniele Paoloni, Bernhard Schütz ve Filippo Nigro gibi uluslararası bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

Prime Video, Amazon Prime üyeliğinin bir parçasıdır. Prime üyeleri, ayda sadece 39 TL’ye tek bir üyelikte tasarruf, kolaylık ve eğlencenin tadını çıkarıyor.

Citadel: Diana, Arnaldo Catinari tarafından yönetilen ve Alessandro Fabbri tarafından geliştirilen bir dizidir. Fabbri yönetimindeki senaryo ekibinde Ilaria Bernardini, Gianluca Bernardini, Laura Colella ve Giordana Mari gibi deneyimli isimler yer alıyor. Citadel: Diana, Amazon MGM Studios tarafından Cattleya ile birlikte üretilmektedir. Yürütücü yapımcı Gina Gardini’nin yanı sıra Riccardo Tozzi, Marco Chimenz, Giovanni Stabilini ve Emanuele Savoini gibi isimler de ortak yapımcı olarak görev almaktadır. Dizi, İtalyan Kültür Bakanlığı Sinema ve Görsel İşitsel Genel Müdürlüğü’nün desteğiyle hayata geçirilmektedir. Anthony Russo, Joe Russo, Angela Russo-Otstot ve Scott Nemes AGBO’dan; David Weil (Hunters) ise Citadel: Dianave Citadel dünyasındaki tüm dizilerin yürütücü yapımcılığını üstlenmektedir. 

Citadel: Diana Dizisinin Konusu Nedir?

Milano, 2030: Sekiz yıl önce, bağımsız küresel casus ajansı Citadel, güçlü düşman sendikası Manticore tarafından yok edilir. O zamandan beri, Diana Cavalieri (Matilda De Angelis), bir Citadel ajanı olarak Manticore’un içinde düşman hatlarında bir casus olarak tek başına kalır. Sonunda bir çıkış yolu gördüğünde ve sonsuza kadar kaybolma şansı bulduğunda, en beklenmedik müttefike güvenmekten başka şansı kalmaz. Manticore’nin varisi ve İtalyan örgütün başı Ettore Zani’nin oğlu Edo Zani (Lorenzo Cervasio) de diğer Avrupa aileleriyle liderlik için yarışmaktadır. 

Citadel Dünyası Hakkında

Richard Madden ve Priyanka Chopra Jonas’ın yanı sıra Stanley Tucci ve Lesley Manville gibi oyuncuların yer aldığı Citadel‘ın ilk sezonu, 2023 yılında küresel başarıyla prömiyer yaparak Prime Video’nun ABD dışında en çok izlenen ikinci yeni Original içeriği ve dünya genelinde dördüncü en çok izlenen dizisi oldu. Russo Kardeşler’in AGBO’su tarafından yürütücü yapımcılığı üstlenilen Citadel aynı isimli casus ajansının ve güçlü düşman sendikası Manticore’un hikayesini evrensel bir şekilde ele alıyor. Citadel‘in dünyasından doğan her dizi, yerel yeteneklerin başrolde yer aldığı ve kendi bölgesinde çekilerek köken ülkesinin güçlü kültürel kimliğini yansıtan tarzda benzersiz gösteriler sunuyor. İtalyan Originali Citadel: Diana,Citadel dünyasından prömiyer yapan ikinci dizi olacak, ardından Varun Dhawan ve Samantha Ruth Prabhu’nun başrollerini paylaştığı Hindistan’ın dizisi Citadel: Honey Bunny onu takip edecek. Richard Madden ve Priyanka Chopra Jonas’ın başrollerini üstlendiği Citadel‘ın ikinci sezonu ise bu yıl prodüksiyona başlayacak, yönetmen koltuğunda ise Joe Russo yer alacak.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Kanal D’nin Yaz Bombası “Ayazın Sonu Güneş” Dizisinin Konusu Nedir? Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Güneş, üniversiteden yeni mezun olmuş, idealleri için Londra’ya gitmek üzere olan genç bir kadındır. Kardeşinin bir iftira sonucu hapse girmesiyle tüm hayallerinden vazgeçmek zorunda kalır. Kardeşinin içine düştüğü cehennemden kurtarmaya yemin eden Güneş, bu duruma sebep olduğunu düşündüğü Ayaz’ın hayatına sızar. Ayaz, mirasçısı olduğu holdingi ve sevdiklerini korumaya çalışırken sebep olduğu büyük hatanın bedelini aşkla ödeyeceğinden habersizdir.

Yıllarca kalbine ördüğü duvarların ardında yaşamaya alışmış olan Ayaz, Güneş’in varlığı ile bu duvarları yıkarken, Güneş, hisleri ve intikamı arasında kalmaktan kurtulamaz.

Sırlarla örülmüş bir yolculuğun içinde bir savaş verecek olan Ayaz ve Güneş’in kurtuluşları da esaretleri de aşk olacaktır.

Reklam

Devamını Okuyun

Televizyon

Those About to Die Hangi Platformda? İlk Resmi Fragmanı İzleyin

Gladiator Dizisi Those About To Die’ın Posteri ve Fragmanı Yayınlandı! Gladiator Dizisi Those About To Die Türkçe Dublajlı Fragamanı İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Yönetmen Roland Emmerich’in  (Moonfall, Independence Day, Godzilla) merakla beklenen tarihi drama dizisi Those About To Die’ın Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, Hindistan ve Güney Afrika’nın yanı sıra seçili Avrupa ülkelerinde yalnızca Prime Video’da 19 Temmuz’da yayınlanacak. 10 bölümün tamamı Prime üyelerine ABD lansmanından sadece bir gün sonra sunulacak. Akademi Ödülü® adayı yazar Robert Rodat (The Patriot) tarafından üretilen ve Daniel P. Mannix’in aynı adlı kurgusal olmayan kitabından ilham alan dizi, izleyicileri antik Roma’daki savaş arabası yarışları ve gladyatör dövüşlerinin muhteşem, karmaşık ve yozlaşmış dünyasına sürükleyecek. Dizi, Prime üyeliğinin bir parçası olarak ekranlara geliyor. Prime Video, ayda sadece 39 TL’ye özel indirimleri, geniş seçenekleri, kullanım kolaylığını ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleriyle buluşturuyor.

Gladiator Dizisi Those About To Die’ın Konusu Nedir?

Panem et Circenses – Ekmek ve Sirk Siyaseti. MS 79, Roma: Roma İmparatorluğu’nun merkezi dünyanın en zengin şehridir ve büyüyen imparatorluktan işleri devralmak için yoğun bir köle işçi akını vardır. Sıkılmış, huzursuz ve giderek daha çok şiddete başvuran Roma halkını esas olarak iki şey hizada tutuluyor: bedava yemek ve araba yarışları ile gladyatör dövüşlerinden oluşan muhteşem eğlenceler. Those About To Die dizisi, kana susamışlık, açgözlülük, güç arayışı ve yolsuzlukla karakterize edilen oyunların dünyasına derinlemesine dalıyor. Circus Maximus’taki yarışlar soyluların sahibi olduğu dört topluluk olan Mavi, Kırmızı, Beyaz ve Yeşil gruplar tarafından kontrol ediliyor ve bu grupların hisseleri Roma’daki en değerli şeyler. Halkın eğlenceler karşısındaki ilgisi giderek azalınca ve şiddete duydukları istek arttıkça, gladyatör dövüşleri için özel olarak tasarlanmış bir stadyuma ihtiyaç duyuluyor: Kolezyum. Gladyatör ve hayvan dövüşleri, stadyumun kendisi gibi büyük ve ihtişamlı. Ve bu büyüklük bahis sektörünün gelişen yeraltı dünyasını da aynı şekilde etkiliyor. Tribünlerin altında binlerce insan çalışıyor ve yaşıyor; bunların arasında binlercesi bu oyunlar için ölecek olanlar.

Those About To Die Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Birinci sınıf bir kadroya sahip dizide İmparator Vespasian rolünde Oscar® ödüllü Sir Anthony Hopkins (Kuzuların Sessizliği), Tenax rolünde Iwan Rheon (Game of Thrones), Titus Flavianus rolünde Tom Hughes (The English) yer alıyor. Cala rolünde Sara Martins (Tell No One), Viggo rolünde Jóhannes Haukur Jóhannesson (Game of Thrones), Domitian rolünde Jojo Macari (Sex Education), Antonia rolünde Gabriella Pession (Crossing Lines), Scorpus rolünde Dimitri Leonidas (Gülsuyu, Renegades), Xenon rolünde Emilio Sakraya (60 Minuten), Kwame rolünde Moe Hashim (Ted Lasso), ve Marsus rolünde Rupert Penry Jones (Whitechapel) yer alıyor. 

AGC stüdyolarından Those About To Die, yakın zamanda Herbert G. Kloiber ve Constantin Film ile Amerikalı yayın sağlayıcı Peacock’un birlikte oluşturduğu Ortak Girişim High End Productions ile ortaklaşa hazırlandı ve yapımcılığını Centropolis Entertainment, Hollywood Gang Productions ve Street Entertainment üstlendi. Dizi, Akademi Ödülü® adayı yazar Robert Rodat (The Patriot) tarafından yazılmıştır ve yönetmenliğini Roland Emmerich ile Marco Kreuzpaintner (Beat, The Lazarus Project) üstlenmiştir. Roland Emmerich, Harald Kloser, Gianni Nunnari, Stuart Ford, Lourdes Diaz, Miguel A. Palos Jr., Marco Kreuzpaintner, Robert Rodat, Herbert G. Kloiber, Martin Moszkowicz, Oliver Berben, Jonas Bauer, Charles Holland ve Namit Malhotra serinin idari yapımcılarıdır. 

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar