Connect with us

Magazin

Jake Gyllenhaal ve Kız Arkadaşı Jeanne Cadieu, Elele Romantik Yürüyüşte

Published

on

Behzat C Banner

Jake Gyllenhaal ve kız arkadaşı Jeanne Cadieu birlikte güzel bir gün geçiriyor…

41 yaşındaki Love & Other Drugs oyuncusu ve 26 yaşındaki model, 23 Kasım Çarşamba öğleden sonra New York’ta yürüyüşe çıkarken el ele tutuştu.

Gezileri için Jake siyah bir deri ceket ve kot pantolon giyerken, Jeanne bir tulumun üzerine ten rengi bir kürk manto giydi.

Jeanne ve Jake, 2018’in sonlarından beri görüşüyorlar. Ancak, yıllar içinde çok gizli kaldılar. Son zamanlarda onun hakkında bazı güzel yorumlar yaptılar ve ilişkilerinin “harika” gittiği hakkında yorum yaptılar.

Advertisement

Yakın tarihli başka bir röportajda Jake, yeni filmi Strange World’ün aile ve babalık hakkındaki görüşünü nasıl etkilediğini de açıklamıştı. Bu da sanatçının, evliliğe sinyal mi yaktı, diye düşündürüyor.

Kaynak: Just Jared.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Magazin

Selena Gomez, Kendisi ve Justin Bieber Hakkında Çıkan Videoya Nasıl Bir Yorum Yaptı?

Published

on

Behzat C Banner

Selena Gomez, resmi TikTok hesabından bir hayranının videosuna yorum yaptı ve bu yorum dikkatleri üzerine çekti…

Söz konusu video, “Selena’nın Justin [Bieber] ile çıktığı zaman hep sıska olmasının nedeninin” “modelleri tercih etmesi” olduğu iddia ediliyor.

Bu video TikTok’ta viral oldu ve Selena Gomez yorumları alırken bunu gördü.’

Hafta sonu Selena, videonun yorumlarına üzgün emoji suratını bıraktı ve hayranlar bunu hemen fark etti. Ve bu üzgün emoji üzerinden tartışmaya başladılar.

Advertisement

Hayranlar, “Belki de siz çocuklar, yıllar içinde sürekli değişen vücudunu gündeme getirdiğiniz için üzgündür” ve “Üzgün ​​surat çünkü SİZ Hala onu tanıyormuşsunuz gibi onun geçmişi hakkında tartışıyorsunuz.” şeklinde yorum yaptılar.

Kaynak: Just Jared.

Continue Reading

Magazin

Meghan Markle’ın Üvey Kardeşleri, Netflix Belgeseline Tepki Gösterdiler

Published

on

Behzat C Banner

Meghan Markle’ın üvey kardeşleri, eşi Prens Harry ile birlikte çektikleri yeni Netflix belgeseli hakkında tepkilerini ortaya koydular…

Samantha Markle ve Thomas Markle Jr, projenin ilk üç bölümünün yayınlanmasının ardından bir haber kaynağına konuştu ve burada öne sürülen iddialar üzerine Sussex Düşesi’ni uyardı.

Belgeselde Harry, Meghan’ın ailesiyle yaşadığı sürtüşmeden bahsetti ve bunun için kendini suçladı.

“Meg benimle olmasaydı, o zaman babası yine onun babası olurdu” dedi. “Bundan önce bir Babası vardı ve şimdi bir Babası yok. Ben de bunu omuzladım.”

Advertisement

Bu yorumu Meghan’ın üvey kardeşi Thomas beğenmedi.

Yaptığı açıklamad; “Korkunç olduğunu düşündüğünü söyledi. Belgesel pek çok farklı düzeyde o kadar uzakta ki, gerçekten biraz rahatsız edici. Onun bir ailesi ve babası olmadığını söylemesi ve Harry’nin artık babası olmadığını söylemesi çok saçma.”

Ayrıca, ailelerini iddialardan temizlemek için şimdi kendi belgeseli üzerinde çalıştığını söyledi.

“Biz yokmuşuz gibi tüm aileyi halının altına süpürdü ve sonra bir ailesi olmadığı konusunda yalan söyledi ve her zaman istediği bir ailesi olmadığı konusunda yalan söyledi” diyor. “Biz hep buradaydık. Belgesel çok uzak. Aslında beni kendi yapım ekibimle çalışmaya ve 2023 gibi bir belgeselin, tutulması gereken çok fazla ışık tutacak tarafımızdan çıkmasına neden olan şey buydu.

Thomas devam etti, “Belgeselimize ekleyeceğimiz eşi benzeri görülmemiş dosya, fotoğraf, video ve belge miktarı — tamamen farklı bir hikaye anlatacak. Bence Birleşik Krallık ve Amerika’daki genel kamuoyu artık Markle’ların kötü insanlar olmadığını biliyor, biz de herkes gibi normal bir aile gibiyiz. Biz varız ve bir kişi yalan söylediğinde olan bu – sonunda gülünç görünüyorsun.

Advertisement

Kaynak: Just Jared.

Continue Reading

Magazin

Prens William Ve Kate Middleton, Amerika Birleşik Devletleri’ne Gittiklerinde Prens Harry Ve Meghan Markle’ı Ziyaret Edecekler Mi?

Published

on

Behzat C Banner

Prens William ve Galler Prensesi Kate Middleton, ufukta yaklaşan ABD seyahati ile dünyanın dört bir yanındaki kraliyet gözlemcileri, ziyaretin Prens Harry ve Meghan Markle ile yeniden bir araya gelmeyeceklerini merak ediyor…

Galler Prensi ve Prensesi, bu hafta Earthshot Ödülü için Boston, Massachusetts’e gidiyor.

Sussex Dükü ve Düşesi Kaliforniya’da ikamet ederken, pek yakın olmayacaklar. Bununla birlikte, bir buluşma olasılığı, ABD gezisine giren en acil sorulardan biri olarak gözüküyor.

Şimdi, işin içinde bir şey olup olmadığını ortaya çıkaran bir kraliyet içeriden biri.

Advertisement

Prens William ve Prenses Kate’e yakın bir kaynak, Prens Harry ve Meghan ile bir araya gelme planlarının olmadığını söyledi.

Kaliforniya’da yaşamalarına rağmen Prens Harry ve Meghan, diğer kraliyet mensuplarının ayrılmasından bir hafta sonra New York’ta olacak. Çift, Robert F. Kennedy Umut Dalgası Ödülü’nü alacak.

Kaynak: Just jared.

Advertisement
Continue Reading

Popüler