Bizimle iletişim kur

Sinema

Jason Momoa DCU Duyurusunu Heyecanla Paylaştı : Aquman Yerine Yeni Rol mü?

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Aquaman oyuncusu Jason Momoa, DCU’da yapılacak ve bir kısmı bu ay içinde duyurulacak olan değişiklikler konusunda son derece hevesli. Peki onu bundan sonra da Aquaman olarak mı göreceğiz yoksa başka Dc comics karakteri olan uzaylı ödül avcısı olarak göreceğiz? Yeni Superman filmi, The Flash’daki değişim ve diğer tüm detaylar haberimizde sizi bekliyor.

Jason Momoa, DC Universe’de yapılacak değişikliklerden duyduğu heyecanı dile getirdi. Geçen yılın sonlarında DC Studios’un yeniden yapılandırılmasının ardından, James Gunn ve Peter Safran eş CEO olarak atandılar ve Warner Bros Discovery başkanı David Zaslav, Marvel Sinematik Evreni ve benzerlerine rakip olacak daha modern, organize bir evren umuduyla DCU’yu canlandırmakla görevlendirildiler.

DCU’dan Yeni Superman Filmi Geliyor

DC Studios, bu ay belirsiz bir tarihte yeni DCU’daki bazı projelerini duyurmaya hazırlanıyor ve projelerden birinin genç bir Superman filmi olması bekleniyor.

Momoa kısa süre önce Warner Bros Discovery’de bir toplantı gibi görünen bir görüşmeye katıldı ve bir Instagram hikayesi (The Hollywood Handle aracılığıyla paylaşıyoruz) paylaştı ve burada iyi haberler aldığını heyecanla duyurdu.

Reklam

Henry Cavill’in Superman olarak ayrılması ve Wonder Woman 3’ün iptal edilmesi de dahil olmak üzere DC Studios’ta yapılan bazı tartışmalı ve muazzam değişikliklerin ardından, DCU’nun geleceği belirsizlik içinde. Mevcut diğer Justice League oyuncularının Cavill’in izinden gidip gitmeyeceği konusunda çok fazla belirsizlik var, ancak Momoa’nın canlı tepkisi, onun Gunn ve Safran’ın planlarının bir parçası olabileceğini gösteriyor. Videoda Momoa şöyle diyor:

“Gerçekten iyi haberlerim var. Warner Bros Amazing’tan harika haberler. Keşke sana söyleyebilseydim, ama işte burada. Peter [Safran], seni seviyorum. James [Gunn], seni seviyorum. David [Zaslvav]… Geleceğe.”

The Flash Çoklu Evren ile Gelecek

DC Studios’un DCU’nun geleceğiyle ilgili birçok acil soruyu yanıtlayacak yakında yapacağı duyuruya kadar, mevcut DCU filmlerinden geriye ne kalacağı hakkında pek bir şey bilinmiyor. Haziran ayında piyasaya sürülecek olan The Flash’ın, Michael Keaton’ın Batman olarak geri döndüğünü görecek olan çoklu evrenle ilgili planının bir sonucu olarak DCU’nun yumuşak bir şekilde yeniden başlatılması işlevi göreceği yönünde yoğun spekülasyonlar yapıldı. Gunn’ın kendisi daha önce, DCU’nun “geniş ama kapsamlı olmayan bir sıfırlama” geçireceği önemli ayrımı iletmişti, bu da Aquaman dahil bazı franchise’ların süreklilikte kalabileceği ve daha fazla devam filmi alabileceği anlamına geliyor.

Bu noktada, Momoa’nın Aquaman’inin yeni DCU’ya girmesi için SnyderVerse’in kalıntılarından biri olup olmayacağını bilmek imkansız. Karakter hayatta kalsa bile, Cavill’de olduğu gibi Momoa’nın kendisi yeniden şekillendirilebilir. İlginç bir şekilde, Aquaman and the Lost Kingdom bu yılın Aralık ayında, The Flash’ın çıkışından çok sonra prömiyer yapacak. İkincisi, birçok izleyicinin şüphelendiği gibi sözde yeniden başlatmayı hızlandırırsa, bu, Aquaman devam filmi için yeni süreklilik içinde hiç var olmadığını görebilecek bir sorun yaratabilir. Momoa’nın Gunn, Safran ve Zaslav ile yaptığı görüşmelere verdiği olumlu tepki göz önüne alındığında, Atlantisli rolünü sürdürebilir ve bu potansiyel bataklıktan tamamen kaçınabilir gibi görünüyor.

Aquman’in Sonu Mu Geldi?

Momoa’nın Gunn’ın planlarına uymasının alternatif bir yolu, DC Comics’in uzaylı ödül avcısı Lobo olabilir. İzleyiciler, Momoa’nın çizgi roman karakterine çarpıcı benzerliğine dikkat çekti ve karakterin canlı aksiyon enkarnasyonu beyaz perdeden kaçmış olsa da, yeni DCU ona bir yer açabilir, hatta potansiyel olarak bir Elseworlds projesi olabilir. Momoa, Lobo’yu canlandırmakla ilgilendiğini ifade etti ve Gunn da karakterle dalga geçti, bu da beyaz perdeye girişin kesin bir olasılık olduğu anlamına geliyor. Kimi oynarsa oynasın, Momoa’nın ileride DCU’ya dahil olması son derece muhtemel görünüyor.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Sinema

“Ben Efsaneyim 2″den Yeni Haberler Var – Will Smith Açıkladı

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

ABD’li oyuncu Will Smith, Suudi Arabistan’da düzenlenen üçüncü Kızıldeniz Uluslararası Film Festivali’ndeki bir etkinlikte “tonlarca hata yaptığını” açıklarken kendisiyle dalga geçmeyi de ihmal etmedi. Bununla birlikte Oscarlı oyuncu, Ben Efsaneyim’in (I am Legend) devam filmine dair yeni ayrıntılar verdi…

2022 Akademi Ödülleri’nde Smith’in sahneye çıkıp sunucu Chris Rock’ın, Pinkett Smith’in alopesi nedeniyle kazınmış saçlarıyla ilgili yaptığı şakaya karşılık tokat atması uzun süre gündemi meşgul etmişti.

Daha sonra Smith, Rock’tan özür dileyerek pişmanlığını dile getirmişti. Etkinlikte bir kez daha pişmanlıklarını dile getiren Smith, “Tonlarca hata yaptım” dedi. Ünlü oyuncunun bu sözleri karşısında seyircilerden birinin, “Hatalarını seviyoruz” diye bağırdığı duyuldu.

Öte yandan Will Smith, merakla beklenen Ben Efsaneyim’in devam filmi hakkındaki gelişmeleri de paylaştı. Richard Matheson’ın post-apokaliptik romanından uyarlanan 2007 yapımı filmde Will Smith başroldeydi.

Reklam

Sevilen filmin devam yapımı, yıllarca süren aranın ardından Mart 2022’de duyurulmuştu.

Filmin yönetmeni Francis Lawrence, yakın zamanda Hollywood Reporter’a verdiği röportajda Michael B. Jordan’ın Will Smith’le birlikte Ben Efsaneyim 2’de başrolde oynayacağını söylemişti.

Devam filmiyle ilgili Smith, “Yarın Michael B. Jordan’la bir görüşmem var” dedi. Smith’in film hakkında daha fazla ayrıntı vermekten kaçındığı görüldü. Fakat öte yandan ünlü oyuncu devam filminin, sinemalarda gösterilen finaline değil DVD versiyonunda görülen alternatif sonuna dayanabileceğini belirtti.

Kaynak: Independent Türkçe.

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

“Terminator 7” Hakkında Tüm Bilinenler

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Film hakkında en merak edilen soru şu: Filmde Arnold Schwarzenegger olacak mı olmayacak mı?

Usta yönetmen James Cameron, Terminatör 7 için bir senaryo kaleme aldığını açıkladı. Seri, 1984’te ölümcül bir cyborg’un, insanlığın kurtarıcısını doğurmadan önce Sarah Connor’ı ortadan kaldırmak için gelecekten geldiği Terminator’le başlamıştı.

1980’ler klasiğinin gişedeki cazibesi 1990’larda daha da başarılı bir devam filmi olan Terminatör 2: Mahşer Günü’nün (Terminator 2: Judgment Day) yolunu açtı.

İlk iki filmin başarısına rağmen Terminatör serisinde birbirini takip eden her devam filmi ve spinoff, tökezlemeler yaşayarak başarısız oldu. Terminatör serisini canlandırmak için teşebbüsler yaşanırken, 2019 yapımı Terminatör 6: Kara Kader’in (Terminator: Dark Fate) başarısızlığı bardağı taşıran son damla oldu.

Reklam

Schwarzenegger “Bıraktım” demişti

Terminatör rolünde yıldızlaşan Arnold Schwarzenegger, seriden kalıcı olarak ayrıldığını açıkladı. 76 yaşındaki aktör Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada seriye dönüşü için açık kapı da bırakarak şöyle demişti: Seri bitmedi. Benim işim bitti. Dünyanın Terminatör söz konusu olduğunda farklı bir temayla yola devam etmek istediği mesajını açık ve net bir şekilde aldım. Birileri harika bir fikirle gelmeli.

Serinin yaratıcısı James Cameron ise, Terminatör 7 hakkında umut verici haberlerle öne çıktı.

Uzun süredir beklenen filmle ilgili en büyük gelişme 69 yaşındaki Cameron’ın, Terminator 7 senaryosu üzerinde çalıştığını açıklaması oldu.

Bu umut verici habere rağmen, Cameron’ın kendisi de acele etmediğini itiraf etti.

Reklam

Hâlâ senaryo üzerinde çalıştığına dair verdiği ipuçlarının yanı sıra Cameron, projeyi tamamlamak için modern yapay zeka alanında daha fazla gelişme beklediğini de açıkça belirtti. Cameron, Terminatör’ü beyazperdeye geri getirmek için can atıyor gibi görünse de film henüz onaylanmış değil.

Kanadalı yönetmenin kendi yorumlarından, Terminatör 7’nin şimdilik senaryo aşamasından bile çok uzakta olduğu anlaşılıyor.

2023 itibariyle Terminatör 7, yapım öncesi ve yazım aşamasında kilitli kalmış durumda.

Cameron, Avatar serisi ve Titanik (Titanic) de dahil olmak üzere gişe canavarı filmlerin aranan yönetmeni olsa da Terminatör 7, henüz herhangi bir stüdyonun yapım programına eklenmedi.

Kaynak: Independent Türkçe.

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

Arap Kadri Ve Tarzan Filminin Oyuncuları Kimler? Arap Kadri Ve Tarzan Fragman İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Filmin Konusu:

Yeni mizah anlayışı ile sinemaya yeni bir soluk getiren filmde, ormanda yaşayan halk, susuzlukla birlikte dayanılmaz bir sorun içindedirler. Bunun için çözüm arayan Tarzan ile çözüm aramayan Arap Kadri, liderlik çatışması içindedir. Komik bir hikaye serisine dayanan ‘Arap Kadri ve Tarzan’ın filminde de Arap Kadri özgürlüğüne düşkün, kural tanımaz bir tavırdadır. Şehir yaşamından bıkmış ve ormanın derinliklerinde yaşamayı tercih eden bu renkli karakter, karşılaştığı düzenli yaşama da müdahale etmiştir. Ormanın hakimi olarak kabul edilen Tarzan’ın kurduğu bu düzenli yaşam, artık her şey baştan sona değişmiştir. Arap Kadri’nin uyumsuzluğu, ormanın huzurunu kaçırır ve bu durum Tarzan ile Arap Kadri arasında bir çatışma başlatır. İkisi arasında başlayan bu ilginç çatışma, doğa ve şehir yaşamının çarpıcı bir karşılaştırmasını hem komik hem de düşündürücü bir hikaye olarak sinema izleyicisine sunuyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Furiosa Bir Mad Max Destanı Ne zaman Vizyonda? Fragmanı İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Bu onun yolculuğu. Furiosa Filmi 24 Mayıs 2024′ te Sadece Sinemalarda.

Oscar Ödüllü usta yönetmen George Miller’ın 30 yıldan uzun bir süre önce çığır açan “Mad Max” filmleriyle yarattığı ikonik distopik dünyaya merakla beklenen geri dönüşü “Furiosa “nın başrollerinde Anya Taylor-Joy ve Chris Hemsworth var. Miller şimdi, Oscar ödüllü küresel hit “Mad Max: Fury Road”un güçlü karakterinin kökenlerini ortaya çıkaracak yepyeni, orijinal, bağımsız bir aksiyon macerasıyla yeni bir sayfa açıyor. Warner Bros Pictures ve Village Roadshow Pictures’ın yeni filminin yapımcılığını Miller ve uzun süredir ortak çalıştığı Oscar adayı yapımcı Doug Mitchell, (“Mad Max: Fury Road,” “Babe”) Avustralya merkezli Kennedy Miller Mitchell firması bayrağı altında üstleniyor.

Furiosa Konusu Nedir?

Dünya çökerken, genç Furiosa Nice Annelerin Yeşil Diyarı’ndan kaçırılır ve Savaş Lordu Dementus liderliğindeki büyük bir Motorcu Sürüsü’nün eline düşer. Çorak Topraklar’da ilerlerken, Ölümsüz Joe’nun başkanlık ettiği Kale’ye gelirler. İki diktatör egemenlik için savaşır. Bu sırada Furiosa eve dönüş yolunu bulmak çabalarken birçok sınavdan sağ çıkmak zorundadır.

Başrolünde Taylor-Joy’un yer aldığı filmde Hemsworth’un yanı sıra Alyla Browne ve Tom Burke de rol alıyor.
Miller senaryoyu “Mad Max: Fury Road”un ortak yazarı Nico Lathouris’le birlikte kaleme aldı. Miller’ın kamera arkasındaki yaratıcı ekibinde birinci yönetmen yardımcısı PJ Voeten ve ikinci ekip yönetmeni ve dublör koordinatörü Guy Norris, görüntü yönetmeni Simon Duggan (“Hacksaw Ridge,” “The Great Gatsby”), besteci Tom Holkenborg, ses tasarımcısı Robert Mackenzie, kurgucu Eliot Knapman, görsel efektler sorumlusu Andrew Jackson ve renk uzmanı Eric Whipp yer alıyor. Ekipte ayrıca uzun süredir birlikte çalıştıkları yapım tasarımcısı Colin Gibson, kurgucu Margaret Sixel, ses mikseri Ben Osmo, kostüm tasarımcısı Jenny Beavan ve makyaj tasarımcısı Lesley Vanderwalt da var; bu isimlerin her biri “Mad Max: Fury Road “daki çalışmalarıyla Oscar kazandı.

Reklam

Warner Bros Pictures, Village Roadshow Pictures, Bir Kennedy Miller Mitchell Yapımı, Bir George Miller Filmi: Furiosa . Film dünya çapında Warner Bros Pictures, Türkiye’de ise TME Films tarafından dağıtılacak ve 24 Mayıs 2024’te sinemalarda olacak.

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar