Bizimle iletişim kur

Magazin

Jeff Bezos ve Lauren Sanchez Nişanlandı

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Jeff Bezos ve Lauren Sanchez, 12 Kasım Pazar günü Los Angeles’ta Barry Diller ve Diane von Furstenberg’in evinde yıldızlarla dolu bir nişan partisi düzenlendi.

59 yaşındaki milyarder Amazon kurucusu ve 53 yaşındaki nişanlısı, beş yıllık birlikteliğin ardından Kasım 2023’te yeniden nişanlandılar.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Magazin

Pamela Anderson’ı Görenler Makyajsız Haliyle Tanıyamadı

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Pamela Anderson tamamen doğal haliyle karşınızda…

56 yaşındaki Baywatch yıldızı, 4 Aralık Pazartesi gecesi İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenen 2023 Moda Ödülleri’nde makyajsız bir görünüm sergiledi .

Tamamen beyaz bir kıyafet giymişti; geniş paçalı pantolonu bol bir tişörtle, omuzlarının üzerinde küçük gümüş küpelerle tamamlanan krem ​​rengi bir ceketle kombinlemişti.

Düşük at kuyruğu ile makyajsız görünümünü sergiledi. Pamela kısa süre önce Paris Moda Haftası sırasında makyajsız kalma kararını açıkladı.

Reklam

“ Paris Moda Haftası’na gelip ‘Ah, hiç makyaj yapmayacağım’ diye düşünmedim… Bilmiyorum, sanki üzerime bir şey geldi ve bu güzel kıyafetleri giyiyordum ve ‘Kıyafetlerle rekabet etmek istemiyorum’ diye düşündüm. Odadaki en güzel kız olmaya çalışmıyorum. Bunun sadece özgürlük olduğunu hissediyorum. Bu bir yayın,” dedi Vogue’daki bir videoda.

“Bir stiliste ihtiyacım yok. Stilistim yok. Gösterişli bir ekibim yok. Ben sadece bunu yapıyorum, serbest stilde.”

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun

Magazin

Selena Gomez, Benny Blanco’yla Çıkıyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Selena Gomez, Benny Blanco ile birlikte olduğunu doğruladı…

Sosyal medya hesaplarında ilişkiyle ilgili alay ettikten sonra Selena, hayranlarına yanıt olarak yaptığı bazı yorumlarla kendisinin ve Benny’nin bir çift olduğunu açıkça belirtti.

Selena, bir hayran hesabına bıraktığı birkaç yorumdan birinde “O benim kalbimdeki mutlak her şeyim” diye yazdı.

Hayranların bazı tereddütlerine yanıt olarak Selena şunu ekledi: “O halde neden o şimdiye kadar başıma gelen en iyi şeydi? Son.” Ayrıca şunları yazdı: “O hâlâ birlikte olduğum herkesten daha iyi. Gerçekler.” Başka bir hayranın olumsuz şeyler söylediği ortaya çıktı ve Selena yanıt verdi. “Anlamıyorum. Eğer gerçekten beni önemsiyorsan. Bu benim en büyük mutluluğum. Eğer istediğini söylemekten çekinmiyorsan. Ama sözlerinin hayatımı yönlendirmesine asla izin vermeyeceğim. Durmadan. Bitirdim. Beni en mutlu anımda kabul edemiyorsan, o zaman hayatımda hiç olma” dedi.

Reklam

Benny, Selena’yla 2021’deki hit filmi “I Can’t Get Enough”da çalışan bir müzik yapımcısıdır. Eski erkek arkadaşı Justin Bieber ile yakın arkadaş olduğu kaydedildi.

Kaynak: Just Jareed.

Devamını Okuyun

Magazin

Drew Barrymore Hiç Estetik Ameliyat Olmadı Mı?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Drew Barrymore görünüşü hakkında açıklamalarda bulundu…

48 yaşındaki oyuncu ve gündüz talk şov sunucusu, yeni bir röportajda yaşlanmaktan bahsetti ve neden hiç estetik ameliyat geçirmediğini açıkladı.

Drew, People’a “Hiçbir şey yapmadım ve mümkün olduğu kadar uzun süre bunu sürdüreceğim” dedi. “Herhangi bir şey yapan biri hakkında hiçbir yargılamam yok. Ancak buna başvurduğumu düşünmüyorum.”

“Ve gelecekte deri bir çanta olarak neye benzeyeceğimi görmek için sabırsızlanıyorum!” gülerek ekledi. Drew ayrıca herhangi bir işi bitirmekle ilgilenmediğini, çoğunlukla da bu işe takıntılı hale geleceği korkusundan dolayı olduğunu söyledi.

Reklam

Drew, “Son derece bağımlılık yaratan bir kişiliğim var, bu yüzden onun peşinden koşmaya devam edeceğimden, şunu şunu yaptıracağımdan endişeleniyorum” dedi. “Bu beni korkutuyor, sırf olaylara yaklaşımım yüzünden. Bu yüzden herhangi bir değişiklik yapmayı bekliyorum.”

Drew, saçlarını artık “gerçek rengini bilmediği” noktaya kadar boyadığını itiraf etti. Ayrıca, yaşlanmanın neden strese girecek bir şey olmadığını hissettiğini de paylaştı.

Drew, “Bu hayatta olduğun, yaşadığın anlamına geliyor ve bu gerçekten iyi bir şey” dedi. “Yaşlanmayı benimsemek çok olumlu ve sağlıklı bir mesajdır. Tehlike olduğunda sağlık gerçekten her şeyden daha fazla ön plana çıkıyor. Sağlığınız varsa, güzellik de dahil olmak üzere pek çok şeye odaklanabilirsiniz. Ama bu aslında hepsinden önemli olan şey.” diye devam etti.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun

Magazin

David Guetta, Kız Arkadaşı Jessica Ledon’dan Bebek Bekliyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

David Guetta’nın kız arkadaşı Jessica Ledon çok heyecanlılar…

56 yaşındaki hit yapımcı ve ünlü ortağı, 16 Kasım Perşembe gecesi 2023 Latin Grammy Ödülleri’ne katılırken kırmızı halıda bebek yumruğunu sergilediler.

Bu, çiftin ilk çocukları olacak ve bu haber karşısında çok heyecanlı görünüyorlardı. Ünlü yapımcı ayrıca, sosyal medyadaki bir gönderide büyük gelişmeden bahsetti. David etkinlikten birkaç fotoğrafı Instagram’da paylaştı. Altyazısında “Size büyük bir haberimiz var” diye yazdı ve bunun “yılın en önemli yayını” olduğunu söyleyerek şaka yaptı.

Aralarında Bebe Rexha, Diplo ve The Chainsmokers’tan Alex Pall’ın da bulunduğu ünlü arkadaşlar ve işbirlikçileri, müstakbel ebeveynlerle kutlama yapmak için yorumlar bölümüne koştu.

Reklam

Bu David’in Jessica’dan ilk çocuğu olacak olsa da kendisi zaten iki çocuk babası. Oğlu Tim Elvis ve kızı Angie, eski karısı Cathy Lobe’dan idi.

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar