Bizimle iletişim kur

Yaşam

Johnny Depp ve Amber Heard Arasındaki Davada Yeni Skandallar Ortaya Çıktı

İkili arasındaki sular durulmuyor.

Yayınlandı

on

Behzat C Banner

Johnny Depp ve uğruna 14 yıllık yuvasını yıktığı eski eşi Amber Heard arasında süre gelen davada yeni skandallar ortaya çıkıyor. İkili birbirine şiddet eylemleri ile ilgili suçlamada bulunurken Johnny Depp, asıl şiddeti Amber Heard tarafından gördüğünü açıkladı. Öyle ki iddialar arasında Amber Heard’ın Johnny Depp’i dövdüğü, parmağını kırdığı ve yüzüne sigara bastığı öne sürülüyor. Johnny Depp’in bu açıklamaları kısa sürede sosyal medya üzerinde gündem oldu.

Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki dava Hollywood’un en uzun süreli hukuk savaşına dönüşmüş durumda. 2015 ve 2017 yılları arasında evli kalan ikili, tekrardan mahkeme salonunda karşı karşıya geldi. Depp, asıl mağdurun kendisi olduğunu öne sürerken eski eşi Heard’ın yaptıklarını bir bir sıraladı.

Depp, Heard’ın madde bağımlısı olduğunu dile getirirken kendisinin düğünlerinde bile uyuşturucu kullandığını ifade etti. Daha öncesinde eşini dövmekle ilgili haber yapan The Sun gazetesine iftira davası açan Depp, ilgili mahkemeyi kaybetmişti. Dava süresince kariyeri ciddi şekilde zarar gören Depp, eski eşi Heard ile kozlarını bir kez daha paylaştı.

Johnny Depp, geçtiğimiz yıl İngiltere’de düzenlenen duruşmada iftira davası açtığı eski eşinden 50 milyon dolarlık tazminat davası açmış Amber Heard ise buna karşılık vererek Johnny Depp’in aleyhine 100 milyon dolarlık dava açmıştı.

Reklam

Geçtiğimiz haftalarda davanın ilk duruşması ABD’nin Virginia kentinden gerçekleşti. Geçtiğimiz gün ise ikinci bir duruşma yapıldı ve taraflardan Johnny Depp, ifadesini sundu.

Johnny Depp, Amber Heard ile olan evliliğini “toksik” olarak tanımladı ve sürekli eski eşinden çeşitli şiddet gördüğünü öne sürdü. Eski eşinin şiddet bağımlısı olduğunu ve sürekli olarak hem psikolojik hemde fiziksel olarak çatışma içerisinde olduğunu belirten Depp, Heard’ın televizyon kumandasını ve bir kadehi yüzüne fırlattığını ifade etti. Heard ise tüm bu suçlamaları reddetti.

Açıklamasına devam eden Depp, geçmişte annesinin de babasına, kendisine ve kardeşlerine bu tarz şiddet uyguladığını belirterek çocukluğundaki travmaları gündeme getirdi. Babasının ise annesinin bu davranışlarına karşı hiçbir zaman karşı şiddet uygulamadığını belirtti. Buna rağmen Johnny Depp’in anne ve babası kendisi 15 yaşındayken boşanmış. Bu evliliğin sona ermesi sonrası babasını iyi bir adam ancak korkak olarak nitelendiren Depp, sonrasında bu fikrini değiştirdiğini ve babasının annesinden ayrılmasına hak verdiğini sözlerine ekledi. Annesi ise geçmişte bu ayrılık sonrası derin bir deprasyona girmiş, intihar eylemlerinde bulunmuş ancak buna rağmen hayatta kalmış. Depp’in annesi ise 2016 yılında hayatını kaybetmişti.

Depp, bu kadar şiddete rağmen Heard ile bir süre daha evli kalmasının eski eşinin tıpkı annesi gibi intihara teşebbüs edebileceğinden korktuğunu söyledi. Öyle ki Heard’ın birkaç kez bu tarz konuşmaları dile getirdiğini söyleyen Depp, çoğu kez evi terk ettiğinde eişinin sürekli olarak ağladığını ve “sensiz yaşayamam, öleceğim” gibisinden sözler sarf ettiğini dile getirdi. Evlilikleri devam ederken Heard’ın gün geçtikçe kontrolden çıktığını ve ikili arasında bıçaklı bir tartışmanın bile yaşandığı ortaya çıktı. Dava devam ederken ikili arasındaki bir diyaloğun ses kaydı sızdırıldı.

Sosyal medyada sızdırılan konuşmalar arasında Amber Heard’ın Johnny Depp’i açık bir şekilde tehdit ettiği duyuluyor. İkili arasında geçen diyalogda ise dünya’ya gündem olmaları durumunda Depp’in yanında kimsenin olmayacağını ancak kendisine hak verileceğini söylediği duyuluyor.

İkili arasındaki dava devam ederken, sosyal medya’ya düşen bu diyalojlar ise adete gündeme bomba gibi düştü. Elbette bu ses kaydının tamamn gerçek olmasının kanıtlanması sonrasında işin seyri tamamen değişecektir.

San Sebastian Film Festivalinde Johnny Depp’in “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” alması kadın hakları için mücadele eden dernekler tarafından eleştiri almıştı. Öte yandan kadın sinema oyuncularının büyük bir kısmı da Depp’in bu ödülü kazanmasına büyük tepki gösterdi. Ayrıca Johnny Depp’in hayranları da ikiye bölünmüş durumda. Depp’in arkasında duran hayranlar, Amber Heard’ın Aquaman’in yeni filminden çıkartılmasına yönelik imza kampanyası başlattı. İddialara göre Johnny Depp, bu imza kampanyasına destek vererek Aquaman filminin yapımcısını telefon ile arayıp Heard’ın kovulmasına yönelik baskı yaptığı öne sürüldü. Buna rağmen Amber Heard, yeni Aquaman filminin oyuncu kadrosunda bulunuyor.

Reklam

Johnny Depp ile Amber Heard arasındaki dava çirkin boyutlara ulaşmış durumda. Bakalım dava sürecinde daha hangi iddialar gündeme düşecek.

Devamını Okuyun
Reklam

Yaşam

Efsane Müzisyen Tina Turner’ı Kaybettik

Yayınlandı

on

Yazan

Behzat C Banner

Rock’ın en büyük vokalistlerinden ve en karizmatik icracılarından biri olan Tina Turner’ın sözcüsü, öldüğünü doğruladı.

Tina Turner kaç doğumlu?

Anna Mae Bullock yada bilinen adıyla Tina Turner, 26 Kasım 1939 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Tennesse eyaletinde dünyaya geldi.

Tina Turner kaç yaşında öldü?

Yapılan açıklamada, “‘Rock ‘n’ Roll Kraliçesi’ Tina Turner, İsviçre’nin Zürih yakınlarındaki Kusnacht kentindeki evinde uzun bir hastalıktan sonra bugün 83 yaşında huzur içinde öldü.

“Onunla birlikte dünya bir müzik efsanesini ve bir rol modelini kaybediyor.”

Reklam

Tina Turner Kimdir? Kariyeri

ABD doğumlu yıldız, sahnedeki elektrikli varlığı ve The Best, Proud Mary, Private Dancer ve What’s Love Got to Do With It gibi bir dizi hit şarkısıyla tanınan en büyük kadın rock şarkıcılarından biriydi.

İlk olarak 1960’larda eski kocası Ike Turner ile birlikte repertuarları arasında klasik River Deep, Mountain High şarkısıyla ün kazandı.

Ike’nin karısına maruz kaldığı ev içi taciz ve karısının kurtulmak için verdiği uzun mücadele, Angela Bassett’in başrol oynadığı ve üç Oscar kazanan 1993 yapımı bir Hollywood filminde belgelendi.

Turner’ın hayat hikayesi, halen devam etmekte olan popüler bir West End şovunda da ölümsüzleştirildi.

Şarkıcının solo sanatçı olarak popülaritesi 1970’lerde azaldı, ancak 1980’lerde Capitol Records ile sözleşme imzaladığında kariyeri yeniden canlandı.

Reklam

Al Green’in Let’s Stay Together’ının hit cover’ı, 1984’te Private Dancer albümünün çıkmasına yol açtı ve albüm 10 milyondan fazla sattı ve onu bir mega yıldız yaptı.

Private Dancer’ın başlık şarkısı, What’s Love Got to Do With It ve I Can’t Stand the Rain albümdeki yedi single arasında yer aldı.

Devamını Okuyun

Yaşam

Ludacris, “Hollywood Walk of Fame”de Yıldız Aldı

Yayınlandı

on

Yazan

Behzat C Banner

Ludacris, 18 Mayıs Perşembe günü Hollywood, Kaliforniya’da Hollywood Walk of Fame’de yıldızını alırken arkadaşları ve ailesi sanatçıyı yalnız bırakmadı…

LL Cool J, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Queen Latifah ve Cody Walker tören için oradaydı.

Elbette adı geçen aktörlerin çoğu, Hızlı ve Öfkeli serisinde onunla ekranı paylaştı. Ludacris, 19 Mayıs’ta gelmesi planlanan Fast X için tekrar iş başında.

Ayrıca annesi Roberta Shields, eşi Eudoxie Mbouguiengue ve Karma Bridges dahil kızları da ona eşlik ettiler.

Reklam

Kaynak Just Jared.

Devamını Okuyun

Yaşam

Avril Lavigne, Malibu Evini 12 Milyon Dolara Satıyor

Yayınlandı

on

Yazan

Behzat C Banner

Avril Lavigne, Malibu’daki evine veda etmeye hazırlanıyor…

Son alınan bir habere göre; 38 yaşındaki şarkıcı okyanus kıyısındaki evini 12 milyon dolara satıyor.

Ev, dört yatak odası ve dört banyosu olan 3.455 metrekarelik bir yaşam alanına sahip. Lavigne, evi ilk kez Ekim 2020’de 7,8 milyon dolara geri satın aldığı için evin sahibi çok uzun süredir yoktu. Evi istediği fiyata satarsa büyük kar elde edecek.

Ana evde üç yatak odası ve üç banyo bulunmakta ve müstakil misafirhanede ayrı yatak odası ve banyo bulunmakta.

Reklam

Evin büyük bir ön bahçesi ve arka bahçesinde okyanusun inanılmaz manzarasına sahip bir havuzu mevcut.

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun

Yaşam

Kim Kardashian Avukat Oluyor

Yayınlandı

on

Yazan

Behzat C Banner

42 yaşındaki realite yıldızı, son birkaç yıldır avukat olmak için çok çalışıyor…

Birkaç denemeden sonra Kim, Mayıs 2022’de nihayet bebek barı sınavını geçtiğini açıkladı.

Yeni bir röportajda Kim, yasal yolculuğuyla ilgili bir güncelleme paylaşarak, hala avukat olma yolunda olup olmadığını ortaya koydu.

16 Mayıs Salı günü bir röportaj veren Kardashian, şu anda “en zor” iki dersi olduğunu söylediği Anayasa Hukuku 1 ve 2’yi aldığını paylaştı.

Reklam

“Ama bununla birlikte, dün bir ara sınava girdim. Yüzde 100 aldım ve ardından diğer ara sınavımda yüzde 95 aldım, ”dedi Kim. “Öyle hissediyorum ki – bu bana sadece ilerlemem için tekrar güven veriyor.”

Kardashian, gerçek baro sınavına “önümüzdeki yıl kadar” girebileceğinden gerçekten umutlu ve emin olduğunu söyledi.

California eyaletinde avukatlık yapmak için bir üniversiteden hukuk diplomasına sahip olunmasına gerek olmadığını belirtelim.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Popüler