Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Yaşam

Johnny Depp ve Amber Heard Arasındaki Davada Yeni Skandallar Ortaya Çıktı

İkili arasındaki sular durulmuyor.

Yayınlandı

Tarih

Johnny Depp ve Amber Heard Arasındaki Davada Yeni Skandallar Ortaya Çıktı
Ayrıksı Kitap

Johnny Depp ve uğruna 14 yıllık yuvasını yıktığı eski eşi Amber Heard arasında süre gelen davada yeni skandallar ortaya çıkıyor. İkili birbirine şiddet eylemleri ile ilgili suçlamada bulunurken Johnny Depp, asıl şiddeti Amber Heard tarafından gördüğünü açıkladı. Öyle ki iddialar arasında Amber Heard’ın Johnny Depp’i dövdüğü, parmağını kırdığı ve yüzüne sigara bastığı öne sürülüyor. Johnny Depp’in bu açıklamaları kısa sürede sosyal medya üzerinde gündem oldu.

Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki dava Hollywood’un en uzun süreli hukuk savaşına dönüşmüş durumda. 2015 ve 2017 yılları arasında evli kalan ikili, tekrardan mahkeme salonunda karşı karşıya geldi. Depp, asıl mağdurun kendisi olduğunu öne sürerken eski eşi Heard’ın yaptıklarını bir bir sıraladı.

Depp, Heard’ın madde bağımlısı olduğunu dile getirirken kendisinin düğünlerinde bile uyuşturucu kullandığını ifade etti. Daha öncesinde eşini dövmekle ilgili haber yapan The Sun gazetesine iftira davası açan Depp, ilgili mahkemeyi kaybetmişti. Dava süresince kariyeri ciddi şekilde zarar gören Depp, eski eşi Heard ile kozlarını bir kez daha paylaştı.

Johnny Depp, geçtiğimiz yıl İngiltere’de düzenlenen duruşmada iftira davası açtığı eski eşinden 50 milyon dolarlık tazminat davası açmış Amber Heard ise buna karşılık vererek Johnny Depp’in aleyhine 100 milyon dolarlık dava açmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda davanın ilk duruşması ABD’nin Virginia kentinden gerçekleşti. Geçtiğimiz gün ise ikinci bir duruşma yapıldı ve taraflardan Johnny Depp, ifadesini sundu.

Johnny Depp, Amber Heard ile olan evliliğini “toksik” olarak tanımladı ve sürekli eski eşinden çeşitli şiddet gördüğünü öne sürdü. Eski eşinin şiddet bağımlısı olduğunu ve sürekli olarak hem psikolojik hemde fiziksel olarak çatışma içerisinde olduğunu belirten Depp, Heard’ın televizyon kumandasını ve bir kadehi yüzüne fırlattığını ifade etti. Heard ise tüm bu suçlamaları reddetti.

Reklam

Açıklamasına devam eden Depp, geçmişte annesinin de babasına, kendisine ve kardeşlerine bu tarz şiddet uyguladığını belirterek çocukluğundaki travmaları gündeme getirdi. Babasının ise annesinin bu davranışlarına karşı hiçbir zaman karşı şiddet uygulamadığını belirtti. Buna rağmen Johnny Depp’in anne ve babası kendisi 15 yaşındayken boşanmış. Bu evliliğin sona ermesi sonrası babasını iyi bir adam ancak korkak olarak nitelendiren Depp, sonrasında bu fikrini değiştirdiğini ve babasının annesinden ayrılmasına hak verdiğini sözlerine ekledi. Annesi ise geçmişte bu ayrılık sonrası derin bir deprasyona girmiş, intihar eylemlerinde bulunmuş ancak buna rağmen hayatta kalmış. Depp’in annesi ise 2016 yılında hayatını kaybetmişti.

Depp, bu kadar şiddete rağmen Heard ile bir süre daha evli kalmasının eski eşinin tıpkı annesi gibi intihara teşebbüs edebileceğinden korktuğunu söyledi. Öyle ki Heard’ın birkaç kez bu tarz konuşmaları dile getirdiğini söyleyen Depp, çoğu kez evi terk ettiğinde eişinin sürekli olarak ağladığını ve “sensiz yaşayamam, öleceğim” gibisinden sözler sarf ettiğini dile getirdi. Evlilikleri devam ederken Heard’ın gün geçtikçe kontrolden çıktığını ve ikili arasında bıçaklı bir tartışmanın bile yaşandığı ortaya çıktı. Dava devam ederken ikili arasındaki bir diyaloğun ses kaydı sızdırıldı.

Sosyal medyada sızdırılan konuşmalar arasında Amber Heard’ın Johnny Depp’i açık bir şekilde tehdit ettiği duyuluyor. İkili arasında geçen diyalogda ise dünya’ya gündem olmaları durumunda Depp’in yanında kimsenin olmayacağını ancak kendisine hak verileceğini söylediği duyuluyor.

İkili arasındaki dava devam ederken, sosyal medya’ya düşen bu diyalojlar ise adete gündeme bomba gibi düştü. Elbette bu ses kaydının tamamn gerçek olmasının kanıtlanması sonrasında işin seyri tamamen değişecektir.

San Sebastian Film Festivalinde Johnny Depp’in “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” alması kadın hakları için mücadele eden dernekler tarafından eleştiri almıştı. Öte yandan kadın sinema oyuncularının büyük bir kısmı da Depp’in bu ödülü kazanmasına büyük tepki gösterdi. Ayrıca Johnny Depp’in hayranları da ikiye bölünmüş durumda. Depp’in arkasında duran hayranlar, Amber Heard’ın Aquaman’in yeni filminden çıkartılmasına yönelik imza kampanyası başlattı. İddialara göre Johnny Depp, bu imza kampanyasına destek vererek Aquaman filminin yapımcısını telefon ile arayıp Heard’ın kovulmasına yönelik baskı yaptığı öne sürüldü. Buna rağmen Amber Heard, yeni Aquaman filminin oyuncu kadrosunda bulunuyor.

Johnny Depp ile Amber Heard arasındaki dava çirkin boyutlara ulaşmış durumda. Bakalım dava sürecinde daha hangi iddialar gündeme düşecek.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Yaşam

Rihanna’yı Milyarder Eden Marka

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Rihanna Savage X Fenty
Ayrıksı Kitap

Savage X Fenty, şarkıcıyı bir milyarder haline getirmeye yardımcı oldu ve bu reklam anlaşması, sadece müzikten değil, reklamdan da milyarlar kazanmasını sağladı…

Gelecek yılın Super Bowl devre arası şovu sırasında, Rihanna ve dansçılarını ve süperstarın Savage X Fenty iç çamaşırından diğer giyim parçalarıyla süslenmiş olarak görmek sizi şaşırtmasın.

Moda markası bu yılın başlarında potansiyel bir halka arz için 3 milyar dolarlık değer kazanan bir girişimci olan Rihanna, ürünlerini başka hiçbir ilk yarı yıldızının yapmadığı şekilde sergileme şansına sahip. J. Balvin , Jennifer Lopez ile 2020 performansı sırasında neon gökkuşağı Nike spor ayakkabılarını giydi ve Travis Scott ve Maroon 5’ten Adam Levine, bir önceki yıl Scott’ın Air Jordan modelleriyle aynı şeyi yaptı. Ancak, bu pop yıldızlarının hiçbiri eşleşmeye yakın değil Rihanna’nın 1,7 milyar dolarlık net değerine katkıda bulunan marka gücü.

Kaynak: Billboard.

Devamını Okuyun

Yaşam

Selena Gomez, Hailey Bieber’ın Röportajından Sonra Hayranlarının Yorumlarını Neden Kınadı?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Selena Gomez Hailey Bieber
Ayrıksı Kitap

Ünlü pop yıldızı bir TikTok canlı yayınında “Hiç kimseyle benim gördüğüm şekilde konuşulmamalı” dedi…

Hailey Bieber’ın 28 Eylül Çarşamba günü Call Her Daddy podcast’inde yaptığı röportajın ardından – şimdi kocası olan Justin Bieber ile çıkmaya başladığından beri aldığı çevrimiçi nefreti anlattı – Rare Beauty’nin kurucusu TikTok canlı yayına girdi ve mükemmel bir performans sergiledi. onun adına başkalarına zorbalık yapan insanlara karşı nerede durduğunu netleştirin.

“Farkında olmam bile gerekmeyen bazı şeylerin sadece aşağılık ve iğrenç olduğunu düşünüyorum ve bu adil değil ve hiç kimseyle benim gördüğüm şekilde konuşulmamalı.” 29 Eylül Perşembe günü canlı yayında belirtilen pop yıldızı.

Gomez’in hayranlara mesajı, Hailey Bieber’ın podcast sunucusu Alex Cooper ile sürekli sosyal medya nefreti akışının “Lose You to Love Me” şarkıcısının hayranları tarafından yollandığını paylaşmasından bir gün sonra geldi. ” İki müzisyenin sekiz yıl boyunca çıkıp çıktıktan sonra Selena’dan Justin – onun karanlık bir zihinsel durumda olmasına neden olmuştu.

Rhode Skincare kurucusu podcast’te “Beni sevmek zorunda değilsiniz, ancak ne olursa olsun, insanlar arasında her zaman karşılıklı saygı olabileceğine inanıyorum ve bu benim için hiçbir şey söylemenize gerek olmadığı anlamına geliyor” dedi. , Justin ile olan ilişkisi ile Selena ile olan ilişkisi arasında herhangi bir örtüşme olmadığını açıklığa kavuşturdu. “Beni sevmek zorunda değilsin, ama bir şey söylemek zorunda da değilsin.”

Reklam

Selena, TikTok canlı yayınına devam etti: “Söylemem gereken tek şey, tamamen nazik sözlerle ilgili bir şey yayınlamam inanılmaz derecede ironik çünkü tam olarak istediğim şey bu.” “Rare’ı destekliyorsanız, size ne kadar teşekkür etsem az ama bunun ne anlama geldiğini de temsil ettiğinizi bilin. Ve bu: Kelimeler önemlidir. Gerçekten önemli.”

“Yani, benden gelmiyor,” diye ekledi. “Ve hepinizin bilmesini isterim ki, bunun her şeyden çok daha büyük olduğunu anladığınızı umuyorum. Ve beni dinlediğiniz için hepinize gerçekten minnettarım. O yüzden günün geri kalanında harika bir gün geçir. ”

Hailey Bieber’ın Call Her Daddy röportajının ardından Selena Gomez’in hayranlarına nasıl hitap ettiğini izleyin…

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun

Yaşam

Bruce Willis Yüzünü Sattı – Evet Yüzünü!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Bruce Willis Yüzünü Sattı
Ayrıksı Kitap

Bruce Willis, ileride Deepfake teknolojisi ile yüzünü çeşitli projelerde kullanmaları için haklarını bir Deepfake şirketine sattı…

Deepfake teknolojisiyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Yıldız oyuncu Bruce Willis, haklarını bir Deepfake şirketine sattı. Deepcake adlı şirket, bu anlaşma kapsamında Bruce Willis’in yüzünü kullanarak çeşitli içerikler üretebilecek. Bu içerikler kısa reklam videoları olabileceği gibi bir dizi ya da film de olabilecek.

Bu anlaşmayla birlikte Bruce Willis, görüntüsünün teknoloji yardımıyla kopyalanıp aslında kendisinin yer almadığı projelerde kullanılması için izin veren ilk Hollywood oyuncusu oldu. Willis’e başka isimlerin de katılıp katılmayacağı merak konusu.

Deepfake teknolojisi özellikle ortaya çıktığı dönemde heyecanla karşılanmış olsa da zamanla daha tartışmalı bir teknoloji haline geldi. Özellikle bu teknoloji kullanılarak ünlü isimlerin erotik içeriklerde resmedilmesi, bu teknolojiye kötü bir şöhret kazandırdı. Öte yandan bu teknolojinin politik manipülasyon için kullanılması da mümkün olduğu için bu yönüyle de deepfakeler tehlikeli olarak kabul edilmişti.

Kaynak: Donanım Günlüğü.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler