Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

Jojo Mayer, NERVE Projesi ile 27 Mayıs’ta Türkiyede

“Dinle, hisset, keşfet! PSM’de Caz ile dünyan değişsin!

Yayınlandı

Tarih

ZORLU_PSM_CAZ_JOJO_MAYER_NERVE
Ayrıksı Kitap

Virtüöz Davulcu Jojo Mayer, NERVE Projesi ile 27 Mayıs’ta Zorlu PSM’de!

Zorlu PSM, “Dinle, hisset, keşfet! PSM’de Caz ile dünyan değişsin!” mottosuyla caz severleri Zorlu PSM’nin eşsiz atmosferinde kalbinde davullar, bas, keyboard ve canlı ses deneyimleri olan; önceden hazırlanmış elektronik seslerle doğaçlama performansı harmanlayan virtüöz davulcu Jojo Mayer’in projesi NERVE ile 27 Mayıs akşamı %100 Studio’da buluşturuyor!

Zorlu PSM, müziğin her türüne olan sıra dışı yaklaşımıyla müzikseverlere eşsiz deneyimler sunmayı planladığı caz konsepti “PSM’de Caz” ile yazın ilk günlerinde dinleyicilerine melodik bir ziyafet sunuyor. Caz’ın birbirinden değerli usta isimlerinin yer alacağı ve “Dinle, hisset, keşfet! PSM’de Caz ile dünyan değişsin!” mottosuyla yola çıktığı serisi “PSM’de Caz” kapsamında, kalbinde davullar, bas, keyboard ve canlı ses deneyimleri olan; önceden hazırlanmış elektronik seslerle doğaçlama performansı harmanlayan virtüöz davulcu Jojo Mayer, projesi NERVE ile 27 Mayıs akşamı unutulmaz bir deneyim yaşatmak için %100 Studio’da olacak!  

Reklam

Nerve, rock’n roll’un esansını içselleştirirken aynı zamanda eserlerinde old school jungle, dub step ya da glitch beats’ten minimal ve tech house’a kadar uzanan geniş bir elektronik müzik spekturumuna, tanımlamalardan kaçan tınılara yer verecek. İsviçreli davul virtüözü Jojo Mayer tarafından kurulan, doğaçlama müzikle yeni bir dinleyici yelpazesine hitap eden grup, caz geleneğinden gelen doğaçlamayla ritimleri birleştirerek dijital dönemin biçimsel evrimine katkı sağlıyor. Nerve, insanoğlunun yaratıcılığı ve dijital teknolojinin arasındaki ilişkiyi işleyip sınıfları aşarak dünyada eşi benzeri olmayan yeni müzikal ifade formuyla 27 Mayıs Cuma günü Zorlu PSM %100 Studio Sahnesi’nde hayranlarına deneysel bir konser gecesi sunabilmek için gün sayıyor.

Bilet Fiyatları

Genel Satış: 88,00 TL 

Öğrenci: 55,00 TL 

Özel Erişim: 55,00 TL

Reklam

PSM’de Caz kapsamında gerçekleşecek Jojo Mayer konserinin biletleri Passo.com.tr’de satışta.

Müzik

BTS, YouTube Abonelerinde Justin Bieber’ı Geçti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

BTS Dağıldı Mı
Ayrıksı Kitap

Grup, Youtube’da 70 milyon abonesi olan ikinci sanatçı kanalı oldu…

BTS’in 70 milyon YouTube abonesine ulaşmasıyla Justin Bieber’ı geçerek akış platformunda en çok takip edilen ikinci sanatçı kanalı oldu. Yedi üyeden oluşan boyband grup, 76,5 milyon abonesi olan K-pop fenomeni BLACKPINK’in ardından bu dönüm noktası sayısını elde eden ikinci grup oldu.

Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V ve Jung Kook üyelerinden oluşan BTS, aynı zamanda gıpta edilen bir milyar izlenme sayısına ulaşan altı videoya sahip.

Kaynak: Billboard.

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Zayn Malik Yeni Videosunda “Night Changes” Şarkısını Söyleyerek “One Direction” Günlerini Hatırlattı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zayn Malik Night Changes
Ayrıksı Kitap

Zayn Malik, 15 Ağustos Pazartesi gecesi, One Direction’ın 2014 single’ı “Night Changes”i söylerken 30 saniyelik siyah beyaz bir videosunu Instagram’da yayınlayarak biraz nostaljik yaptı…

Ballad, grubun dördüncü stüdyo albümü Four’un ikinci single’ı olarak Kasım 2014’te yayınlandı. Bu, Zayn Malik’in Mart 2015’te erkek grubundan sürpriz bir şekilde ayrılmasından sadece dört ay önceydi. Billboard Hot 100’de, 31 numaraya kadar yükseldi ve Pop Airplay tablosunda ilk 20’de yer aldı. Malik, tüm One Direction grup arkadaşlarının yanı sıra; Jamie Scott, Julian Bunetta ve John Ryan ile birlikte şarkının ortak yazarıdır.

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

BLACKPINK “Pink Venom” İle İlgili Yeni Teaser Yayınladı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Blackpink Pink Venom
Ayrıksı Kitap

BLACKPINK “Pink Venom” ile ilgili yeni bir teaser video yayınladı. Hadi keyifle izleyin…

Devamını Okuyun

Popüler