Bizimle iletişim kur

Sinema

Kung Fu Panda 4’ün Konusu Nedir? Kung Fu Panda 4 Fragman İzleyin

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Neredeyse on yıl sonra ilk defa, komedi ikonu JACK BLACK dünyanın en beklenmeyen Kung Fu ustası Po rolüne, DreamWorks Animation’ın sevilen aksiyon komedi film serisine Kung Fu Panda 4’le dönüyor…

Üç farklı macerada dünyayı tehdit eden kötülere karşı cesareti ve dövüş sanatları yetenekleriyle karşı gelen Ejderha Savaşçı Po’nun (GOLDEN GLOBE ödüllü JACK BLACK) kader tarafından artık durması isteniyor. Yani daha doğrusu, Barış Vadisi’nin Ruhani Lideri olması isteniyor.

Bu bir çok sorunu beraberinde getiriyor. Öncelikle, ruhani liderlik Po’ya paleo diyeti kadar uzak bir şey, ve ayrıca, onun yeni pozisyonuna geçmesi için hemen yeni bir Ejderha Savaşçı bulup eğitmesi gerekiyor.

Daha da kötüsü, son zamanlarda ortaya çok güçlü ve kötü bir büyücü çıktı, Bukalemun (Oscar ödüllü VIOLA DAVIS) cüssesi ne olursa olsun istediği hayvan gibi görünebilen bir büyücü. Açgözlü Bukalemun, Po’nun Bilgelik Asası’ına sahip olmak istiyor, onun sayesinde Po’nun Ruhlar Alemi’ne gönderdiği bütün usta kötüleri geri getirebilecek bir güce sahip olacak.

Reklam

Yani, Po’nun yardıma ihtiyacı olacak. Bu yardımı da (yardım denirse) eli çabuk ve zeki hırsız Zhen’de (Golden Globe ödüllü AWKWAFINA) buluyor, kendisi Po’nun sinirlerini bozan ama yetenekleri paha biçilemez bir Karsak tilkisi. Barış Vadisi’ni Bukalemun’un pençelerinden kurtarma görevlerinde, bu komik uyumsuz ikilinin birlikte çalışması gerekecek. Bu süreçte Po, kahramanların hiç beklenmedik yerlerden çıkabileceğini keşfedecek.

Sinema

Bridget Jones Severlere Müjde! Dördüncü Film Geliyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Bridget Jones beyazperdeye geri dönüyor. Renée Zellweger yeniden Bridget Jones’a hayat verecek…

Romantik komedi türünün ikonik serisi, Bridget Jones yeniden izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Helen Fielding’in aynı isimli romanlarından uyarlanan seri, “Bridget Jones 4: Mad About the Boy” (Bridget Jones: Oğlana Deli Oluyor) filmiyle yıllar sonra beyazperdede olacak.

Renée Zellweger ve Hugh Grant ile birlikte seriye geri dönen oyunculardan birisi de Emma Thompson olacak. Yönetmen koltuğunda Michael Morris’in oturacağı filmde Chiwetel Ejiofor ve Leo Woodall da rol alacak.

Reklam

8 yıl aradan sonra izleyici ile buluşacak olan “Bridget Jones 4: Mad About the Boy” filmi dünya genelinde 14 Şubat 2025 tarihinde sinemalarda vizyona girecek.

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Sinema

Monopoly Oyunu Film Oluyor – Yapımcısı Margot Robbie

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Yılların eskitemediği oyun Monopoly, şimdi film oluyor…

Hasbro’nun popüler kutu oyunlarından Monopoly, beyazperdeye aktarılıyor. Hazırlıkları sürdüren Lionsgate, projede Margot Robbie’nin yapım şirketi LuckyChap ile birlikte çalışacaklarını açıkladı.

Lionsgate Motion Picture Group başkanı Adam Fogelson, CinemaCon’da yaptığı açıklamada; Robbie ve ekibinin yaklaşan Monopoly filmi konusunda net bir bakış açısına sahip olduğunu ve projenin bir sonraki gişe rekortmeni olacağına inandıklarını söyledi.

Reklam

Henüz detayları, kadrosu ve konusu belli olmayan “Monopoly” filminin vizyon tarihi de henüz belli değil.

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Sinema

Joker İkili Delilik Türkçe Altyazılı Fragmanı İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Devamını Okuyun

Sinema

Joker İkili Delilik Türkçe Altyazılı Fragmanı İzle | Joker: Folie À Deux

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

O, artık yalnız değil. Joker: İkili Delilik 4 Ekim’de sadece sinemalarda.

IMAX seçeneğiyle #JokerMovie

Reklam
Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar