Bizimle iletişim kur

Magazin

Kylie Jenner, 19 Yaşında Göğüs Estetiği Olduğunu Açıkladı

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Kylie Jenner büyük bir estetik ameliyat söylentisini doğruladı…

The Kardashians Show programının 27 Temmuz Perşembe günü yayınlanan üçüncü sezon finalinde, 25 yaşındaki realite yıldızı ve makyaj kralı, 2017’de 19 yaşındayken göğüs büyütme ameliyatı geçirdiğini açıkladı. Kylie, 5 yaşında olan kızı Stormi’yi karşılamadan önceki yılı kastediyor.

Kylie, en yakın arkadaşı Stassie Karanikolaou’ya “Göğüslerimi Stormi’den önce yaptırdığımı biliyorsun,” dedi, “Stormi’ye sahip olduğumdan sonraki altı ay içinde – 20 yaşımdayken çocuğum olacağını düşünmüyordum – sanki hala iyileşiyorlardı.”

Şimdi geriye dönüp baktığında, Kylie göğüslerini yaptırdığı için pişman olduğunu itiraf etti.

Reklam

Kylie, “Doğal göğüsler gibi güzel göğüslerim vardı” dedi. “Muhteşem, mükemmel boyut, her şey mükemmel. Ve keşke, açıkçası, en başından onları hiç yaptırmasaydım. Düşünen herkese çocuk sonrasına kadar beklemesini tavsiye ederim.”

Aynı zamanda 17 aylık oğlu Aire’nin annesi olan Kylie, anne olduktan sonra öz sevgiye bakış açısının değiştiğini açıklamaya devam etti.

Kylie, “Elbette bir kızım var,” dedi. “Vücudunu 19 yaşında yaptırmak isteseydi kalbim kırılırdı. Ve o şimdiye kadarki en güzel şey. Onun için en iyi anne ve en iyi örnek olmak istiyorum. Ve keşke onun gibi olabilseydim ve her şeyi farklı yapabilseydim. Çünkü, hiçbir şeye dokunmazdım.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Magazin

Hulk Hogan 70 Yaşında Evlendi

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Hulk Hogan ve Sky Daily evlendi…

70 yaşındaki güreşçi ve realite yıldızı, kendisi ve Sky’ın nişanlandıklarını duyurmasının üzerinden iki aydan kısa bir süre sonra, 22 Eylül Cuma günü Clearwater, Florida’da düzenlenen bir tören sırasında “evet” dediler.

Düğünde gelin Sky, askısız beyaz bir elbise giyiyor ve elinde bir buket orkide taşıyor. Hulk siyah takım elbise ve ona uygun papyonla şık görünüyor. Kıyafetini siyah bandanayla tamamladı.

Kilise düğününün samimi olduğu ve yalnızca yakın aile ve arkadaşların katıldığı belirtildi. Dikkate değer bir kişi kaçırıldı: Hulk’un kızı Brooke. Alınan bilgiye Brooke, göre zamanında yetişemedi. Oğlu Nick ve Sky’ın çocukları da oradaydı.

Reklam

Hulk çiftin nişanlandığını duyurmadan kısa bir süre önce içkiyi bıraktığını ve bunun sonucunda kilo verdiğini açıklamıştı.

Kaynak Just Jared.

Devamını Okuyun

Magazin

Zendaya ve Tom Holland Nişanlandılar Mı?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Zendaya ilişki durumuyla ilgili havayı yumuşatıyor ve Tom Holland’la olan nişanını yumuşak bir şekilde başlatmayacağını bilmenizi istiyor…

27 yaşındaki Euphoria oyuncusu, Instagram hikayesinde kendi fotoğrafını paylaşarak yanlışlıkla nişan söylentilerini alevlendirdi. Hayranlar, bazılarının nişan yüzüğü olduğunu düşündüğü bir şey taktığını anında fark etti.

Hikayesindeki silinmiş bir videoda spekülasyona tepki gösterdi. “Hiçbir şey paylaşamıyorum arkadaşlar. Bunu şapkam için gönderdim,” dedi kıkırdayarak.

Zendaya, “nişan yüzüğünün” sağ elinde bile olmadığına dikkat çekerek şöyle devam etti: “Mesela, sağ parmağımdaki yüzük için değil arkadaşlar. Cidden, haberi bu şekilde mi bırakacağımı düşünüyorsun? Sence? Ne gibi?”

Reklam

Süperstar, daha sonra tüm spekülasyonları başlatan fotoğrafı yeniden yükledi.

Bu, ünlü çiftin nişan söylentilerini alevlendirdiği ilk sefer değil. 2022’nin sonlarında yayınlanan bir bilgi, gelecek için plan yaptıklarını öne sürdü ve bu da birçok kişinin bir düğünün mümkün olup olmadığını merak etmesine yol açtı. Görünüşe göre Zendaya’nın annesi o zamanki fısıltılara tepki göstermişti.

Kaynak: Just Jared.

Aşağıda her şeyi başlatan fotoğrafa iyice bakın…

Reklam
Devamını Okuyun

Magazin

Yoksa Adele Evlendi Mi?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Adele evlendi mi sorusu gündeme bomba gibi düştü…

35 yaşındaki “Easy On Me” şarkıcısı, 18 Eylül Cumartesi günü Las Vegas’ta düzenlediği son “Weekends” misafir programında, erkek arkadaşı Rich Paul’dan “my husband” (kocam) diye söz ederek evlilik söylentilerini ateşledi.

Gösterinin bir noktasında Adele katılımcılardan sorular aldı ve bir konuk Adele’e evlenme teklif etti. Buna karşılık Adele, TikTok’ta paylaşılan bir videoda görüldüğü gibi “Benimle evlenemezsin, ben heteroyum aşkım” dedi. Adele ayrıca şunları ekledi: “Ve kocam bu gece burada. O burada.”

Adele ve 41 yaşındaki Rich, ilişkilerini ilk kez Temmuz 2021’de NBA Finallerine birlikte katıldıklarında kamuoyuna duyurdular.

Reklam

Şubat 2022’de çift, Adele’in ilk kez sol yüzük parmağına dev bir elmas yüzük takarken görülmesinin ardından nişan söylentilerine yol açmışlardı.

Yakın zamanda gerçekleşen başka bir misafir sanatçı programında Adele, Rich’ten çocuk sahibi olmaktan bahsetti ve beğendiği bebek isimlerinini açıkladı.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun

Magazin

Halle Berry, Drake’e Neden Sitem Etti

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Halle Berry, yeni single’ında fotoğrafını izinsiz kullandığı için Drake’e sitem etti…

57 yaşındaki oyuncu, SZA ile birlikte çıkaracağı yeni şarkının duyurulmasının ardından Drake’e seslendi.

Yeni şarkının duyurulmasıyla birlikte Drake, daha önceki Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri şovunda Halle’nin yeşil sızıntıyla inceltildiği bir fotoğraf kullandı; ancak, bu izinsizdi.

Halle Berry; ilk olarak kendi Instagram hesabında yeni bir gönderi paylaştı ve şöyle yazdı: “Bazen daha büyük bir adam olmalısın… kadın olsan bile!”

Reklam

Gönderisinin ardından gönderiye yanıt veren bir hayranına, fotoğrafını kullanarak Drake hakkında ne düşündüğünü sordu.

“O benden İzin almadı ve onu daha iyi düşünmem mümkün değil”

Daha sonra Berry, paylaşımının nedenini belirtti: “Bugünkü paylaşımım da bu yüzden. Hayran olduğunuz insanlar sizi hayal kırıklığına uğrattığında daha büyük bir insan olmanız ve yolunuza devam etmeniz gerekir!”

Drake’in yeni albümü For All The Dogs’u 22 Eylül’de yayınlaması planlanıyor.

Kaynak: Just Jared.

Reklam

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar