Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

Mark Eliyahu taraftarları ile 19 Kasım’da Zorlu PSM’de buluşuyor

Yayınlandı

Tarih

Mark Eliyahu Zorlu PSM
Ayrıksı Kitap

Büyüleyici efektler, ustaça ustası ve kamançası 19 Kasım’da Turkcell’de! Büyük bir hayran kitlesine sahip olan, müzikolog tar üstadı Piris Eliyahu, perküsyonda Rony Iwryn, Adi klavyede Haim Weiss, gitar ve klavyede ise Adi Rotem içinde.

Dünyanın en seçkin sahnelerinde tükenen şarkılara imza atan Mark Elien konserlere imza atıyor, 19 Kasım’da Zorlu PSM’de bir performans sunacak. ‘End’ turnesinin tamamlayıcı olarak konserde, kamançadaki ustalığı ile bu olacak enstürmanın İstanbullu müzikseverlerle buluşturacak.

Müziğin “her şey” olduğu bir evde büyüyen ve dört eski keman çalmaya başlamak Eliyahu, altında kalmakta olan müzikala başladı. Lise eğitim için İngiltere’de kaman ile tanışıp hayran kaldı ve Azerbaycan’a adalet Verov’dan ders aldı. Müzisyen olan piramitçi Piyahu’nun izinden giden ve ona çok fazla aşındırılan Eli eden sanatçılar, usta mutfaklarla birlikte, 150 yıllık kaının. Geçmişten gelen derin gelenekleri ve kadim öğrencilerine, geleceğin modern sesiyle bir araya getirecek olan, Doğu ve Batı’yı sentezleyebilecek herhangi bir sesa çıkararak deneyebilecek müzikseveri kendine hayran bırakmayı başarabilecek.

Akıllarda yer alacak bu özel durumlar biletlerini çok olacaktır passo.com.tr üzerinden edinebilirsiniz.

Bilet Fiyatları:

Reklam
  1. Kategori Fiyatı: 330,00 TL
  2. Kategori Fiyatı: 291,50 TL
  3. Kategori Fiyatı: 247,50 TL
  4. Kategori Fiyatı: 203,50 TL
  5. Kategori Fiyatı: 148,50 TL

Müzik

Ed Sheeran ve Johnny McDaid Avrupa’da Yılın Şarkısı Ödülünü Kazandı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ed Sheeran Yılın Şarkısı Ödülü
Ayrıksı Kitap

2022 BMI Londra Ödülleri’nde küresel hitleri “Bad Habits” ile Ed Sheeran ve Johnny McDaid’i Avrupa’da “Yılın Şarkısı” ödülünü kazandılar. Özel etkinlik 3 Ekim Pazartesi günü Londra’daki Savoy Otel’de yapıldı.

Ödül, BMI’nin bir önceki yılın İngiliz veya Avrupalı ​​yazarlar tarafından en çok seslendirilen şarkısına veriliyor. Single, Resmi Birleşik Krallık Single Listesi’nin zirvesinde 11 hafta üst üste kaldı.

Ödülü video mesajıyla kabul eden Sheeran, “Şarkıyı yaparken çok eğlendik ve yolda şarkıyı çalmak ve Avrupa’nın dört bir yanındaki insanların tepkilerini görmek çok eğlenceliydi ve gitmek için sabırsızlanıyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Billboard.

Devamını Okuyun

Müzik

Taylor Swift “Midnights” Albümünden Bir Şarkısının Daha Adını Açıkladı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Taylor Swift Anti-Hero
Ayrıksı Kitap

Bu, yakında çıkacak olan albümden şimdiye kadar açıklanan altıncı parça adı…

Swift, sosyal medya takipçileri için bingo kafesini bir kez daha çevirdi. Bu vesileyle, üçüncü top düştü ve TayTay ilgili Midnights parçası “Anti-Hero”yu yayınladı.

Bu, “Maroon”, “Midnight Rain”, “Question…?”dan sonra çıkacak albümden şu ana kadar açıklanan altıncı şarkı.

21 Ekim’de çıkması beklenen Midnights albümüyle pop yıldızı, hayranlarıyla adeta bir şarkı oyunu içinde. topları çeviriyor ve şarkıları tek tek açıklıyor.

Midnights onun onuncu stüdyo albümü. Swift’in 2020’de çıkardığı albümünden bu yana bu ilk albümü olacak.

Reklam

Kaynak: Billboard.

@taylorswift

Episode 6 of MMwM has arrived! AND CDs with photos that I signed are up on my site NOW ✍️ #TSmidnighTS #SwiftTok #MidnightsMayhemWithMe ♬ Midnights Mayhem episode 6 – Taylor Swift

Devamını Okuyun

Müzik

Paramore Yeni Albümleri “This Is Why”ı Duyurdu – This Is Why Klibi İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Paramore This Is Why
Ayrıksı Kitap

Yeni albüm, 10 Şubat 2023’te Atlantic Records’tan çıkacak. Los Angeles’ta uzun süredir birlikte çalıştığı Carlos de la Garza ile kaydedildi…

Albümün bugün yayınlanan başlık parçası, Paramore’un yaklaşık 20 yıllık müzik boyunca hayran kitleleri onlarla birlikte seyahat ederken nasıl yenilik yapacağını ve adapte olacağını bildiğini kanıtlayan harika çıkış parçası. Williams’ın sesi tatlı ve küstah bir konuşma şarkısına dönüşüyor. Çılgın enstrümantasyon çöküyor ve Williams’ın sarsılmaz vokalleri etrafında bir araya geliyor.

Kaynak: Paper.

Devamını Okuyun

Popüler