Mark Eliyahu taraftarları ile 19 Kasım’da Zorlu PSM’de buluşuyor

Büyüleyici efektler, ustaça ustası ve kamançası 19 Kasım’da Turkcell’de! Büyük bir hayran kitlesine sahip olan, müzikolog tar üstadı Piris Eliyahu, perküsyonda Rony Iwryn, Adi klavyede Haim Weiss, gitar ve klavyede ise Adi Rotem içinde.

Dünyanın en seçkin sahnelerinde tükenen şarkılara imza atan Mark Elien konserlere imza atıyor, 19 Kasım’da Zorlu PSM’de bir performans sunacak. ‘End’ turnesinin tamamlayıcı olarak konserde, kamançadaki ustalığı ile bu olacak enstürmanın İstanbullu müzikseverlerle buluşturacak.

Müziğin “her şey” olduğu bir evde büyüyen ve dört eski keman çalmaya başlamak Eliyahu, altında kalmakta olan müzikala başladı. Lise eğitim için İngiltere’de kaman ile tanışıp hayran kaldı ve Azerbaycan’a adalet Verov’dan ders aldı. Müzisyen olan piramitçi Piyahu’nun izinden giden ve ona çok fazla aşındırılan Eli eden sanatçılar, usta mutfaklarla birlikte, 150 yıllık kaının. Geçmişten gelen derin gelenekleri ve kadim öğrencilerine, geleceğin modern sesiyle bir araya getirecek olan, Doğu ve Batı’yı sentezleyebilecek herhangi bir sesa çıkararak deneyebilecek müzikseveri kendine hayran bırakmayı başarabilecek.

Akıllarda yer alacak bu özel durumlar biletlerini çok olacaktır passo.com.tr üzerinden edinebilirsiniz.

Bilet Fiyatları:

  1. Kategori Fiyatı: 330,00 TL
  2. Kategori Fiyatı: 291,50 TL
  3. Kategori Fiyatı: 247,50 TL
  4. Kategori Fiyatı: 203,50 TL
  5. Kategori Fiyatı: 148,50 TL