Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

X-Men Days Of Future Past” filminin soundtrack albümü müzik marketlerde!

Yayınlandı

Tarih

x-men
Ayrıksı Kitap

Yüzyılın en iyi uyarlamalarından X-Men’in geçtiğimiz günlerde sinemaseverler ile buluşan ve 302 milyon dolarlık gişe hasılatı ile Avatar’ın rekorunu kıran serinin son filmi “X-Men Days of Future Past”in muhteşem soundtrack albümü de müzikseverler ile buluştu..
Dünya çapında çok büyük bir hayran kitlesi olan ünlü X-Men çizgi roman ve film serisi ilk kez 2000 senesinde sinemaya uyarlandı ve daha geniş bir kitleye ulaşarak fenomen haline geldi. Yıllar içinde devam filmleri ile de hasılat rekorları kırarak en iyi uyarlamalardan biri olarak sinema tarihine geçti.

Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen, Jannefer Lawrence, Michael Fassbender, ve Ellen Page gibi Oscar adayı ve ödüllü birçok ünlü oyuncuyu kadrosuna katarak yıldızlar geçidi yaratan serinin geçtiğimiz günlerde tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de gösterime giren “X-Men Days of Future Past”in muhteşem soundtrack albümü, Calirfoniyalı ünlü aktör, besteci ve yönetmen John Ottman imzası taşıyor.

Ülkemizde hala vizyonda olan film,

“X-Men Days of Future Past – Original Motion Picture Soundtrack” albümü ile şimdi de Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!!!

Reklam

Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

BTS, YouTube Abonelerinde Justin Bieber’ı Geçti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

BTS Dağıldı Mı
Ayrıksı Kitap

Grup, Youtube’da 70 milyon abonesi olan ikinci sanatçı kanalı oldu…

BTS’in 70 milyon YouTube abonesine ulaşmasıyla Justin Bieber’ı geçerek akış platformunda en çok takip edilen ikinci sanatçı kanalı oldu. Yedi üyeden oluşan boyband grup, 76,5 milyon abonesi olan K-pop fenomeni BLACKPINK’in ardından bu dönüm noktası sayısını elde eden ikinci grup oldu.

Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V ve Jung Kook üyelerinden oluşan BTS, aynı zamanda gıpta edilen bir milyar izlenme sayısına ulaşan altı videoya sahip.

Kaynak: Billboard.

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Zayn Malik Yeni Videosunda “Night Changes” Şarkısını Söyleyerek “One Direction” Günlerini Hatırlattı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zayn Malik Night Changes
Ayrıksı Kitap

Zayn Malik, 15 Ağustos Pazartesi gecesi, One Direction’ın 2014 single’ı “Night Changes”i söylerken 30 saniyelik siyah beyaz bir videosunu Instagram’da yayınlayarak biraz nostaljik yaptı…

Ballad, grubun dördüncü stüdyo albümü Four’un ikinci single’ı olarak Kasım 2014’te yayınlandı. Bu, Zayn Malik’in Mart 2015’te erkek grubundan sürpriz bir şekilde ayrılmasından sadece dört ay önceydi. Billboard Hot 100’de, 31 numaraya kadar yükseldi ve Pop Airplay tablosunda ilk 20’de yer aldı. Malik, tüm One Direction grup arkadaşlarının yanı sıra; Jamie Scott, Julian Bunetta ve John Ryan ile birlikte şarkının ortak yazarıdır.

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

BLACKPINK “Pink Venom” İle İlgili Yeni Teaser Yayınladı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Blackpink Pink Venom
Ayrıksı Kitap

BLACKPINK “Pink Venom” ile ilgili yeni bir teaser video yayınladı. Hadi keyifle izleyin…

Devamını Okuyun

Popüler