Yüzyılın en iyi uyarlamalarından X-Men’in geçtiğimiz günlerde sinemaseverler ile buluşan ve 302 milyon dolarlık gişe hasılatı ile Avatar’ın rekorunu kıran serinin son filmi “X-Men Days of Future Past”in muhteşem soundtrack albümü de müzikseverler ile buluştu..
Dünya çapında çok büyük bir hayran kitlesi olan ünlü X-Men çizgi roman ve film serisi ilk kez 2000 senesinde sinemaya uyarlandı ve daha geniş bir kitleye ulaşarak fenomen haline geldi. Yıllar içinde devam filmleri ile de hasılat rekorları kırarak en iyi uyarlamalardan biri olarak sinema tarihine geçti.

Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen, Jannefer Lawrence, Michael Fassbender, ve Ellen Page gibi Oscar adayı ve ödüllü birçok ünlü oyuncuyu kadrosuna katarak yıldızlar geçidi yaratan serinin geçtiğimiz günlerde tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de gösterime giren “X-Men Days of Future Past”in muhteşem soundtrack albümü, Calirfoniyalı ünlü aktör, besteci ve yönetmen John Ottman imzası taşıyor.

Ülkemizde hala vizyonda olan film,

“X-Men Days of Future Past – Original Motion Picture Soundtrack” albümü ile şimdi de Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!!!